Aleksander Litwin: prognoza astrologiczna na 2023 r.

Nie lubi być nazywany medium, bo nigdy nim nie był, chociaż został zwycięzcą popularnego programu „Bitwa o psychikę”.

Aleksander Litwin jest analitykiem. Wykorzystując własną technikę analizuje prawdopodobieństwo zdarzeń.

Jego analityka opiera się na datach urodzenia ludzi i współrzędnych geograficznych miast i krajów.

To są zaszyfrowane informacje o każdym z nas, a Aleksandrowi Litwinowi udało się rozwikłać ten szyfr. Co więcej, trafność jego prognoz jest niesamowita, prawie stuprocentowa.

Co według wyliczeń analityka czeka nasz kraj w najbliższej przyszłości?

Cykliczność wszędzie i we wszystkim

Aleksander Litwin uważa, że ​​całkowicie błędnie interpretujemy słowo „los”. Jest okres życia, którego nie można zmienić, dopóki człowiek nie osiągnie jakiegoś rozdroża, to znaczy, kiedy ma pewien wybór. I te „skrzyżowanie” w życiu każdej osoby, a także w życiu całego państwa, można obliczyć.

Rozdroże w życiu człowieka pojawia się sześć miesięcy po miesiącu jego narodzin. Oznacza to, że jeśli urodził się w maju, to wielowariantowość wydarzeń występuje w listopadzie. To właśnie w tym miesiącu człowiek ma najniższą intuicję i odporność, dlatego lepiej powstrzymać się od poważnych decyzji i różnego rodzaju interwencji chirurgicznych. Osoba zmienia się nie tylko co sześć miesięcy, jest całkowicie odnawiana co sześć lat.

W każdym obiekcie, miejscowości, kraju, a nawet planecie istnieje pewna cykliczność. Każdy cykl to narodziny, dzieciństwo, dojrzałość i starość. Cykl się kończy i wszystko jest aktualizowane. Na przykład cykl ludzki wynosi 12 lat, budynki 60 lat, a kraje 120 lat. A gdy tylko zbliżają się lata „starości”, musisz zacząć podejmować pewne kroki.

Na przykład dom po 50 latach zaczyna się walić. Aby było „młodsze”, potrzebny jest gruntowny remont i renowacja. I ta „naprawa” jest uruchamiana przez jakieś wyższe siły, Wszechświat.

Cykl każdego kraju, jak wspomniano powyżej, wynosi 120 lat. Dla Rosji rozpoczął się on w 1917 roku, a zakończy odpowiednio w 2037 roku. Wydaje się, że właśnie teraz wkraczamy w erę zmian, kiedy sam Wszechświat zaczyna rozpoczynać procesy odnowy, zwłaszcza że nasz kraj naprawdę potrzebuje odbudowy.

Możesz także obejrzeć film na ten temat:

Rosja to ogromny wielowejściowy budynek, ale z jakiegoś powodu wszystkie dobrodziejstwa cywilizacji znajdują się nie w centrum, ale w jednej części, zachodniej. I wszyscy mieszkańcy domu rzucili się do tego kotła grzewczego, aby się ogrzać. Okazuje się, że większość ludności koncentruje się w okolicach Moskwy i Petersburga. Przeludnienie powoduje konflikty, narasta agresja i sytuacja staje się niezdrowa.

Na Uralu jest też ciepło, ale nie tak wygodnie. A na Dalekim Wschodzie baterie są zupełnie zimne, ponieważ kocioł nie jest prawidłowo umieszczony. Konieczne jest dokonanie globalnej restrukturyzacji systemu grzewczego, przeniesienie kotła na środek domu. A pierwsze kroki w tym kierunku zostały już podjęte – ogłoszono już budowę nowych miast na Syberii, pozostaje tylko przenieść tam stolicę, aby wszystkim było wygodnie i ciepło.

A wtedy przedsiębiorczy ludzie nie będą pędzić do stolicy, ale opanują terytoria, na których żyją, uszlachetnią je i doprowadzą do dobrobytu. To strategiczne zadanie na najbliższe lata.

READ
Plus i minus: 24 atrakcyjne i odpychające cechy każdego znaku zodiaku

Co czeka Rosję w najbliższych latach?

Rok 2022 można nazwać rokiem odkryć, które będą związane z naturą. Możliwe, że nastąpi postęp w dziedzinie medycyny i energetyki. Może w końcu wymyślą nowy rodzaj energii, o którym tak często wspominali widzący.

2023 będzie jednym z najspokojniejszych w ostatnich latach. Dyplomaci dadzą z siebie wszystko i będą mogli negocjować z politykami z innych krajów, unikając szantażu i gróźb. W tym roku uformuje się nowa elita polityczna, do władzy dojdą nowi ludzie-reformatorzy.

2024 to czas reform. Nowi ludzie u władzy opracują nowe prawa mające na celu poprawę jakości życia zwykłych Rosjan. Życie stanie się łatwiejsze, życie stanie się bardziej zabawne. Jednocześnie nastąpi szybki rozwój terytoriów północnych i wschodnich. Prowincja się odrodzi. Pojawią się nowe oferty pracy. Tak, ten rok będzie jednym z najbardziej udanych w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat.

Rok 2025 będzie spokojny i pokojowy politycznie. Ale życie kulturalne będzie się toczyć pełną parą.

Rok 2026 będzie bardziej dynamiczny niż poprzedni ze względu na przypływ twórczej energii. Dociekliwość i ciekawość przyniesie nam nowe odkrycia i osiągnięcia. I to właśnie one znacząco wpłyną na rok 2027, w którym spodziewane są postępy w eksploracji kosmosu.

A Rosja zyska prawdziwą władzę w 2028 roku. A cały świat zobaczy, że nasz kraj w końcu powstał z popiołów, jak ptak Feniks.

Zgadzam się, prognoza jest bardzo pozytywna. Ostatnio słyszymy tylko o kolejnym końcu świata, apokalipsie, kłopotach i zniszczeniu. Jak się okazało, nie wszystko jest takie złe. I miejmy nadzieję, że analityk Aleksander Litwin nie myli się w swoich prognozach.

aleksandr-litvin-predskazanie-o-rossii-i-mire-do-2026-goda

Zwycięzca Battle of Psychics Aleksander Litwin mówił o przyszłości świata i Rosji na kolejne 5 lat

Przepowiednia Aleksandra Litwina dotycząca Rosji i świata na lata 2022-2026. Ciekawe wiedzieć?

Prognozy Aleksandra Litwina, uczestnika i zwycięzcy szóstego sezonu Bitwy o psychikę, stają się teraz interesujące dla wielu. W końcu wszyscy rozumieją, że na świecie szybko dzieją się wydarzenia, które zmienią życie milionów ludzi na naszej planecie. Ale w jakim kierunku?

Można być sceptycznie nastawionym do przewidywań Litwina lub postrzegać ich jako całkiem rozsądnych analityków. Zawsze interesujące jest poznawanie najróżniejszych punktów widzenia na temat naszej przyszłości i tego, co czeka całą populację świata nie raz na wieki, ale w nadchodzących latach.

READ
27 zdjęć dowodzących, że na świecie istnieją tylko dwa rodzaje kobiet

Kim jest Aleksander Litwin i jego przepowiednia dotycząca przyszłości świata

Od Ciebie zależy, czy uwierzysz w przepowiednie Litwina! Właściwie sam Aleksander nigdy nie zadeklarował swoich supermocy. Tak, brał udział w programie „The Battle of Psychics”, a nawet wygrał w jednym z sezonów. Ale Litwin nie jest prorokiem ani magikiem, jest po prostu dobrym analitykiem. Jego główną bronią jest umiejętność analizowania przeszłych i teraźniejszych wydarzeń i na ich podstawie przewidywania przyszłości ze 100% dokładnością.

Alexander Litvin trenuje swój analityczny umysł przez prawie całe swoje świadome życie, od wieku szkolnego. W efekcie powstał opracowany przez niego osobiście system powiązań, zgodnie z którym możliwe jest przewidzenie niemal dowolnych zdarzeń zarówno w skali globalnej, jak i dla pojedynczej osoby. Podobny system analizy zastosował w swoich obliczeniach słynny matematyk Sediq Afghan. Tak więc Litwin zaczął używać takich technik z mocą i siłą. A kiedy zdał sobie sprawę, że wiele jego przewidywań się sprawdza, postanowił pokazać ludziom swoje umiejętności – wziął udział w „Bitwie o psychikę”.

Nie posiadając daru czarów, nie potrafiąc „porozumiewać się” z duchami zmarłych i tym podobnych, mężczyzna odniósł miażdżące zwycięstwo w serialu. A wszystko dzięki ich zdolnościom analitycznym. W przeszłości lekarz wojskowy, farmaceuta i prawnik Aleksander potrafił zaskoczyć nie tylko publiczność projektu, ale także jego autorów. Po zwycięstwie Litin napisał ciekawą książkę zatytułowaną „Nie będę wyższy od Boga”. W nim autor próbował wyjaśnić podstawy swojej metody przewidywania zdarzeń i opowiedział o swoim osobistym doświadczeniu jej zastosowania.

Co Aleksander Litwin powiedział o końcu świata

Analityk w swoich przewidywaniach dotyczących końca świata jest maksymalnie pragmatyczny. Pytanie, kiedy nadejdzie koniec świata, interesuje wielu ludzi. Ostatnio pojawiło się kilka przepowiedni dotyczących tych wydarzeń od różnych proroków, jasnowidzów, czarowników, a nawet polityków.

Na szczęście żadna z podanych wcześniej dat nie okazała się prawdziwa. Według Aleksandra Litwina końca świata nikt nie jest w stanie przewidzieć, wie o tym tylko Bóg. Dlatego wszelkie rozmowy i przepowiednie dotyczące końca świata są tylko pretekstem do zarabiania pieniędzy przy tak doniosłej okazji informacyjnej.

Refleksje na temat brzemiennego w skutki wydarzenia, uważa Litvin, można postrzegać jako rozrywkę, która odwraca uwagę ludzi od palących problemów i codziennego zamieszania. Jeśli nadejdzie straszny dzień, wszyscy żyjący na planecie Ziemia nie będą się przejmować.

READ
10 powodów, dla których Baran jest najlepszym kandydatem na przyjaciela

Dlatego trzeba żyć każdego dnia, każdej minuty z maksymalnym zwrotem, uważa Aleksander Litwin. W końcu, nawet jeśli ludzie znają dokładną datę końca świata, jak mogą się na to przygotować? Zarobić wszystkie pieniądze świata, żeby spłacić śmierć? A może masz czas na przeprowadzkę na inną planetę? Zrezygnować z planów: miłość, zajęcia, przyjemności, dzieci, wiedza? Do końca świata, jeśli kiedykolwiek to nastąpi, nikt nie może być na to gotowy.

Za takie stanowisko Litwin jest krytykowany przez wielu kolegów w sklepie. Ale analityk we wszystkich swoich wypowiedziach na temat końca świata nadal odwołuje się do zdrowego rozsądku: „Jeśli nie możesz naukowo uzasadnić jakiegoś zjawiska lub zdarzenia, oznacza to, że po prostu nie masz dostępu do wiedzy, dzięki której możesz to zrobić. Ucz się, rozwijaj i po prostu ciesz się życiem”.

Przepowiednia o przyszłości Rosji i świata od Aleksandra Litwina

Analityk ostrzegał wcześniej, że nadejdzie moment, w którym wszystko, co wcześniej wydawało się solidne i niewzruszone, runie. A to oznacza, że ​​wszystkie dotychczasowe konstrukcje porządku światowego ulegną rozpadowi. Wkrótce, zdaniem Aleksandra Litwina, ludzkość zacznie budować nowe społeczeństwo – i tym razem zacznie liczyć się z historią i błędami przeszłości.

Łytwyn zwraca uwagę na fakt, że przyszłość każdego narodu lub kraju może być pomyślna, jeśli możliwe jest nie powtórzenie błędów z przeszłości. Państwo też jest organizmem. I ma pewien cykl rozwojowy. Średnio trwa 100-120 lat. W Rosji nowy cykl rozwoju rozpoczął się w 1917 roku. Teraz dobiega końca, państwo czeka na całkowitą transformację. Biorąc pod uwagę wydarzenia, które dzieją się teraz, chcę wierzyć, że wszystko tak się stanie!

Kolejny cykl rozwoju Rosji, według prognoz analityka, rozpocznie się w 2037 roku. Najbliższe 5-6 lat od 2022 roku może stać się punktem zwrotnym, swoistym etapem przejściowym do początku nowego cyklu. Według Litwina:

  • 2022 to rok fundamentalnych odkryć, które nadadzą potężny, zupełnie nowy impuls badaniu istnienia naszej planety. Na całym świecie będą miały miejsce wydarzenia, które zwiększą zainteresowanie religiami, a zwłaszcza chrześcijaństwem.
  • 2023 – minął punkt bez powrotu. Państwa zaczną szukać kompromisów i łączyć się w sojusze, ale nie o charakterze militarnym, lecz wyłącznie o charakterze pokojowym, dyplomatycznym. Wiele krajów znajdzie się w trudnej sytuacji i przejdzie od agresywnej retoryki do dyplomacji i rozpoczęcia negocjacji. Ci, którzy jako pierwsi zrozumieją celowość kompromisów, od razu odczują wzrost gospodarczy i poprawę dobrobytu swoich obywateli.
  • Rok 2024 to etap oczyszczenia starej elity politycznej w Rosji i początek formowania się nowej. Wszystkie siły zostaną skierowane do badań i rozwoju terytoriów północno-wschodnich i wschodnich. Wiele osób przeniesie się do stref ekologicznie czystych i otrzymają na to wsparcie państwa. Pojawi się wiele nowych miejsc pracy, a sam rok będzie dla kraju najbardziej udany w ciągu ostatniej dekady. Czy wierzysz w to?
  • Lata 2025-26 są dość spokojne i ciche, bez zawirowań i zmian politycznych. Ludzie będą aktywnie działać dla dobra kraju, a najważniejsze w życiu Rosji będzie rozwój. Świat kultury czeka mocna zmiana, będzie wiele przeobrażeń, pojawi się wiele ciekawych rzeczy, ale odrodzi się też wiele starych tradycji.
  • Do 2028 roku, zgodnie z prognozą Aleksandra Litwina, kraj Rosja poczuje się tak pewnie, jak to możliwe na arenie światowej i w pełni przywróci swoją dawną potęgę we wszystkich dziedzinach, w tym w kulturze, medycynie, polityce i tak dalej.
READ
Lub jesienią. Romantyczny, niebanalny, jasny.

Podziel się swoją opinią na temat prognoz Aleksandra Litwina w komentarzach. Czy wierzysz słynnemu analitykowi? A czym, Pana zdaniem, może być Rosja za 5 lat? Będziemy bardzo szanować twój punkt widzenia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: