Adnych grudek Bisha: jak gwiazdy zyskują wyrafinowane kości policzkowe dzięki chirurgii plastycznej

Możesz podkreślić kości policzkowe, nadać owalowi twarzy piękny kształt, uniknąć wiotczenia skóry za pomocą tylko jednego zabiegu – usunięcia grudek Bisha. Ale czy pasuje każdemu i komu jest pokazywany?

642_large

Gdy tylko operacja pojawiła się w chirurgii plastycznej, wzbudziła szalone zainteresowanie. I co? W znieczuleniu miejscowym usuwany jest tłuszcz z policzka, brak blizn, długa rehabilitacja, a w efekcie – referencyjne kości policzkowe i szczupła twarz.

To prawda, że ​​z czasem chirurdzy zostali podzieleni na dwa obozy: niektórzy uważają operację za panaceum, drugi za bombę zegarową. Według tego ostatniego tłuszcz na policzkach chroni tkankę przed wiotczeniem podczas zmian związanych z wiekiem. Mimo sprzecznych opinii fani zabiegu nie maleją, wśród nich jest sporo gwiazdek. Czego pozbyły się gwiazdy dzięki tej operacji?

Angelina Jolie – nieokreślone kości policzkowe

Zdjęcie Angelina Jolie przed i po operacji plastycznej

Co do ukrycia, Angie zawsze była uważana za standard piękna, ale jak każda kobieta potrafiła znaleźć w sobie wady. Decydując się na plastykę nosa, dziewczyna postanowiła jednocześnie podkreślić kości policzkowe i usunąć grudki Bisha. Ale kto wiedział, że czeka ją rozwód i depresja? Teraz aktorka schudła, a jej twarz bez grudek Bisha wygląda trochę onieśmielająco.

pulchne policzki Victoria Beckham

Zdjęcie Victoria Beckham przed i po operacji plastycznej

Ciemna z Space Girls nigdy nie cierpiała na nadwagę, ale pomimo ogólnej szczupłości policzków Vika zawsze miała. Najwyraźniej to genetyczne. Możesz schudnąć do woli, a Twoja twarz pozostanie dziecinnie pulchna. Beckham rozstrzygnął to pytanie za pomocą chirurgii plastycznej. Swoją drogą, gra była warta świeczki – w ten sposób gwiazda wygląda znacznie bardziej wytwornie.

Alsou – okrągła twarz

Zdjęcie Alsou przed i po operacji plastycznej

Okrągły kształt twarzy można regulować na wiele sposobów, ale Alsou postanowiła nie zawracać sobie głowy. Piosenkarka usunęła grudki Bisha i nie przegrała, ponieważ postrzegamy osobę o wydłużonej twarzy jako bardziej smukłą niż osobę z okrągłą.

Jest to procedura czysto komercyjna.

Szczerze mówiąc, uważam za lekkomyślne usuwanie grudek Bisha tylko dlatego, że jest to trend. Teraz wszyscy chodzą z tymi samymi twarzami, modnymi kośćmi policzkowymi, nie myśląc o tym, jaka jest harmonia. Jeśli np. korekcja nosa może być wykonana z powodów medycznych lub dziewczyna ma znaczną skrzywienie, jest to normalne. A grudki Bisha nie są szkodliwe dla zdrowia. Wiele dziewcząt nawet nie myśli o tym, że po usunięciu w tkance pozostają blizny, co w przyszłości doprowadzi do zagęszczenia i opadanie powieki. Czy trend jest tego wart? Odpowiedz sobie na to pytanie.

READ
Nowy wizerunek: Alena Vodonaeva ufarbowała włosy na jasny róż

Anastasia Reshetova – skłonność do nadwagi

Zdjęcie Anastasia Reshetova przed i po operacji plastycznej

Są dziewczyny, które przy przybieraniu na wadze przede wszystkim powiększają się policzki: to one powodują obrzęk twarzy. Anastasia ma dokładnie ten problem. Dziewczyna usunęła grudki Bisha i nie martwi się już, że może nagle stać się pulchna, bo tłuszcz na jej policzkach nigdy nie wróci.

Alena Shishkova – hołd dla mody

Zdjęcie Aleny Shishkovej przed i po operacji plastycznej

Popularny bloger i modelka wykonała już ogromną liczbę operacji plastycznych, a jedną z nich jest usunięcie grudek Bisha. To prawda, że ​​jeśli spojrzysz na jej stare zdjęcia, operacja nie była wymagana. Alena postanowiła iść pod nóż w pogoni za trendami. Tak, dziś wygląda niesamowicie, ale przy jej naturalnej szczupłości nie wiadomo, co stanie się z jej twarzą po 40.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: