A na tym i na tym: nowy trend w manicure – tatuaże na paznokciach

Wytatuowane paznokcie to nowy trend w manicure, który z każdym dniem zyskuje coraz większą popularność. I częściej wśród kobiet poniżej 35 roku życia, które kochają sztukę tatuażu. Z kolei eksperci nieustannie eksperymentują i prezentują publicznie wszystkie nowe pomysły, jak zrobić tatuaż na paznokciach stylowo i modnie. Zebraliśmy w naszym materiale najnowsze pomysły na projekty fotograficzne, które z pewnością zainteresują odważne panie.

Tatuaż na paznokciach: trendy w modzie i zdjęcia nowości

Tatuaże na paznokciach to nowatorska moda, którą przetestowało na sobie wiele gwiazd, które między innymi nie boją się ozdabiać swojego ciała tatuażami. Czarne lub kolorowe suwaki/naklejki, które bardziej przypominają tatuaże, są łączone z różnymi wzorami. Jednak najczęstsze z nich to:

  • z francuskim;
  • z lakierem nude;
  • w połączeniu z techniką negatywnej przestrzeni;
  • z jasnymi akcentami;
  • z techniką Feng Shui;
  • w matowym manicure.

Co więcej, bardzo rzadko tatuaże na paznokciach są uzupełniane innymi wzorami lub elementami dekoracyjnymi. Na paznokciach powstaje efekt skórki dzięki odpowiednio dobranemu odcieniowi lakieru, a na nim umieszczane są różne obrazki tematyczne, a każdy paznokieć ma swój własny wzór.

instagram.com/nail_kult instagram.com/esl_nail instagram.com/annytsvetkova_nails instagram.com/mainen_nails instagram.com/tatyana_yakovenko_nails instagram.com/beautyroom.kate instagram.com/razumova_nail_school instagram.com/darisha_nail_kr instagram.com/christi_p_nails instagram.com /moi___lapki instagram.com/nail__master__russia

instagram.com/heyerin89 instagram.com/dizi_nail instagram.com/m.art.novo instagram.com/miami.nails.studio instagram.com/iq_manicure/ instagram.com/zazulyk_nail/ instagram.com/nogti27 instagram.com/omnianails instagram.com/manicure_blog_with_love/ instagram.com/nails.d.studio instagram.com/lizzynails instagram.com/sobakar_nails/

Tatuaż na krótkich paznokciach

Pewnie myślisz, że tatuaże kreskowe wyglądają ciekawie tylko na długich paznokciach. Jednak wcale tak nie jest. Krótka płytka paznokcia służy również jako doskonałe płótno do manicure tatuażu. Najważniejsze jest, aby trzymać się minimalizmu i nie umieszczać więcej niż jednego wzoru na jednym paznokciu.

instagram.com/mymoodiss instagram.com/iriskanogotok instagram.com/beautyroom.kate instagram.com/nailsart_asya_ instagram.com/zharik_nails

Tatuaż na paznokciach foto_31

instagram.com/nargi3a instagram.com/custom_nails_studio instagram.com/dementevna_nails instagram.com/olgabeukh instagram.com/apnails.studio instagram.com/varda_nails_msk instagram.com/sobakar_nails instagram.com/sobakar_nails/

Kwiatowy tatuaż na paznokcie

Kochasz motywy kwiatowe? W takim przypadku radzimy przyjrzeć się bliżej tatuażowi na paznokciach z kwiatami. Wytatuowane paznokcie z motywami roślinnymi cieszą się popularnością nie tylko w sezonie wiosenno-letnim, ale nawet jesienno-zimowym.

instagram.com/lizzynails instagram.com/fedora_nails instagram.com/dizi_nail

instagram.com/dizi_nail instagram.com/beautyroom.kate instagram.com/sadovec_julia/ instagram.com/izotova_nails

Kolorowe tatuaże na paznokciach

Odważne młode damy powinny wypróbować kolorowe tatuaże na paznokciach, które wyglądają niezwykle oryginalnie. Co więcej, zarówno paletę kolorów, jak i motyw tatuażu może wybrać sama kobieta. Ale lepiej, jeśli wszystkie wzory są wykonane w przybliżeniu w tym samym schemacie kolorów lub nakładają się na siebie. Na długich paznokciach można zrobić coś w postaci chaotycznej aplikacji różnych tatuaży: czarno-czerwonych, niebieskich lub brązowych. Taki wzór zwróci uwagę na Twoje paznokcie i sprawi, że Twój look będzie bardziej modny.

READ
Wieczna klasyka: 50 eleganckich czerwono-białych opcji manicure

instagram.com/sadovec_julia/ instagram.com/cosmic_genus instagram.com/kate_vernaya_studio instagram.com/cosmic_genus instagram.com/christi_p_nails instagram.com/nailguru.club instagram.com/cosmic_genus instagram. com/sobakar_nails/

Nie zapomnij podzielić się artykułem ze znajomymi!

Jeśli uznasz ten artykuł za pomocny, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!

Subskrybuj nasz kanał na Instagramie i YouTube, gdzie znajdziesz wiele ważnych informacji dla rozwoju osobistego!

Zgrabne i urocze tatuaże znajdujące się wokół paznokcia stały się najnowszym trendem na Instagramie. Jak to wygląda?

Tatuaże skórek, jak szybko stały się znane, są popularnym trendem, który po raz pierwszy pojawił się na ramionach Rihanny, Cary Delevingne i Zoë Kravitz. Ale ten trend z pewnością ma swoje wady i dowiedzieliśmy się, które z nich. Czy po pewnym czasie można pozbyć się takich tatuaży i dlaczego należy je regularnie aktualizować – powiemy dalej.

W rzeczywistości dermatolodzy odradzają tak ładny trend. Bez względu na to, jak pięknie wygląda na skórze, ten obszar na ciele jest najgorszy dla tatuaży. W tym obszarze ciężko pracuje metabolizm tkanek i jest bardziej prawdopodobne, że układ odpornościowy zidentyfikuje pigment tatuażu jako ciało obce i zacznie go eliminować. Doprowadzi to do tego, że praca zostanie bardzo szybko usunięta, a także obarczona poważnymi reakcjami alergicznymi.

Przed wykonaniem tatuażu zastanów się, czy jesteś gotowy wydać pieniądze, czas i nerwy później na usunięcie pracy. W końcu z tym właśnie spotyka się wiele osób. Koszt laserowego usuwania tatuażu to około 100 USD, więc najlepiej poeksperymentować z manicure lub henną przed zaprojektowaniem palców. Przynajmniej możesz zmyć i wymienić manicure, a henna zniknie bez śladu po kilku tygodniach.

Autor: Maria Simak

Nie wyobrażam sobie życia bez rozświetlacza. A mój poranek wcale nie zaczyna się od kawy, ale od monitorowania wiadomości o gwiazdach show-biznesu ze szczegółowym oglądem ich strojów i makijażu!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: