A czy to ta sama osoba: 15 przykładów przed i po, które udowadniają magiczną moc makijażu

Ukryj mankamenty, nadaj rysom wyrazu i dodaj pewności siebie. To jeszcze nie wszystkie zalety największej broni kobiet – makijażu. Doświadczony wizażysta może zamienić najzwyklejszą dziewczynę w Angelinę Jolie. Niech będzie w tym trochę oszustwa. Ale to tylko kosmetyka, a nie chirurgiczny skalpel. Dokonaliśmy wyboru zdjęć najbardziej niesamowitych przemian kosmetycznych. Nie popełnij błędu, zdjęcia przed i po przedstawiają tę samą osobę.

Kosmetyki naprawdę czynią cuda we właściwych rękach. Niektórzy wizażyści udowadniają to swoimi umiejętnościami. Na zdjęciach po nałożeniu makijażu twarze dziewczyn wyglądają o 10-15 lat młodziej niż były bez niego. I to jest miłym dodatkiem do faktu, że przy pomocy makijażu każdy może stać się fatalnym pięknem.

Jak kobiety zmieniają się po makijażu: zdjęcia od wizażystów

Najlepszym sposobem na docenienie różnicy przed i po wysiłkach specjalistów jest pomoc w kontrastowaniu zdjęć. Jako przykład przytoczymy prace znanych wizażystów.

Vadim Andreev

Wizażysta z Petersburga Vadim Andreev stosuje klasyczne techniki makijażu i rzeźbienia. Bez żadnej magii radykalnie zmienia wygląd dziewcząt. Na dobre i na złe – wiesz lepiej, ale wynik jest dosłownie na twarzy.

Ta przemiana jest naszą ulubioną. Skończyło się na 10 latach, a nawet owal twarzy wydaje się być zmieniony! Jeszcze trochę i pomyślelibyśmy, że na zdjęciu po nałożeniu makijażu grudki Bish zostały usunięte z kobiety.

Angelina Jolie i Brad Pitt mieli namiętny romans na planie „Pana i pani Smith”. Pitt znalazł się w delikatnej sytuacji – w domu czekała na niego jego żona Jennifer Aniston. Zdrada na planie doprowadziła do rozpadu ich pięcioletniego małżeństwa.

Była po prostu ładną dziewczyną, ale stała się bardzo piękna. A wszystko dzięki cieniowanym cieniom i połyskowi. Zdjęcie po stworzeniu makijażu oka zachwyca portretem „przed”. Stylizacja stała się wyrazista dzięki umiejętnemu akcentowi. Z takim makijażem możesz iść do biura i do restauracji.

Uliana Starobinskaja

Ulyana Starobinskaya to kolejna utalentowana wizażystka z północnej stolicy. Umiejętnie dodaje jasne kolory, zmieniając w ten sposób dziewczyny w prawdziwe piękności. Od prostaka na zdjęciu do reinkarnacji w grecką boginię po makijażu ust i oczu. Aby zwalczyć zwykły wygląd, mistrz, podobnie jak artysta, potrzebuje tylko pędzli i farb. I oczywiście talent połączony z profesjonalizmem.

READ
Delikatny odcień w makijażu pasujący do każdej kobiety

Melissę Murphy

Amerykańska wizażystka Melissa Murphy zdobyła w ciągu jednego dnia ponad 50 tysięcy subskrybentów. Taki sukces tłumaczy się bardzo prosto. Zaczęła publikować na swoim Istagramie zdjęcia nie nikogo, ale aktorek pornograficznych – bez makijażu i po nałożeniu go. W ten sposób dziewczyny od prostaczków zamieniają się w seksbomby. Mało kto zwraca uwagę na takich ludzi na ulicy czy w kawiarniach. Do chwili, gdy profesjonaliści zabiorą się do pracy.

Od dziewczyny o złej skórze okazała się porcelanowa lalka, a nawet z wyglądem Sashy Gray. Wyrównał się koloryt twarzy, a całość nabrała elegancji i spektakularności.

Dobry przykład makijażu, który znacznie odmładza twarz. Nieprawidłowości są ukryte, skóra wydaje się zdrowa i świeża. Ale makijaż brwi wygląda szczególnie dobrze na zdjęciu po pracy wizażystki: nici na zdjęciu „przed” wyraźnie należą do przeszłości.

To właśnie może zdziałać korekcja cery i intensywny makijaż oczu. Zwróć uwagę, jak głęboki, a nawet bezdenny okazał się wygląd! Nawiasem mówiąc, usta stały się zauważalnie bardziej pulchne.

Problem ze skórą? Nic, wizażystka wszystko naprawi! Sprawi również, że oczy będą tajemnicze i w kształcie migdałów.

Nawet bez makijażu ta dziewczyna jest właścicielką wyrazistych oczu, niemal idealnej cery i szerokich brwi. Ale spójrz, co robi makijaż – po magii wizażystki została po prostu top modelką!

Przed interwencją mistrza kształt brwi wyglądał przygnębiająco, ale makijaż permanentny poprawił sytuację – widać to na zdjęciu poniżej. Niesamowitą metamorfozę dopełniły strzały i czerwona szminka. A najprostsza twarz wygląda zupełnie inaczej.

I jeszcze kilka transformacji na zdjęciu z makijażem i bez

To chyba najbardziej udany przykład makijażu przeciwstarzeniowego: dziewczyna była bardzo ładna nawet bez makijażu. Prawidłowe rysy twarzy, urocze piegi. Ale po makijażu wyraźnie się odmłodziła. Czas uderzyć na czerwony dywan! Nawiasem mówiąc, o tych, którzy najczęściej go odwiedzają. Niektóre gwiazdy nie wstydzą się publikować swoich zdjęć bez makijażu, a subskrybenci mogą porównywać zdjęcia przed i po. A komentarze o odważnym czynie nie zawsze sprzyjają naturalnemu wizerunkowi.

A teraz patrzymy na korektę w kilku krokach. Wizażystka wykonała konturowanie.

. podkreślone usta, brwi, oczy. A przed nami kolejna osoba!

READ
Najpiękniejszy makijaż dla brązowych oczu: 45 nieporównywalnych pomysłów

Najprostsza twarz może stać się znacznie bardziej wyrazista. Po nałożeniu makijażu dziewczyna jest praktycznie nie do poznania, podobnie jak niektóre gwiazdy, które publikują zdjęcia przed pójściem do wizażysty. Czasami nawet cera jest zupełnie inna! Czy to nasi idole, czy panienki z następnego wejścia?

Oczy i usta można podwoić, jeśli Twój wizażystka wie, jak to zrobić dobrze!

co do pierwszego zdjęcia to oryginał mam przed i po i bardzo różni się od tego co tu pokazano

Cóż, na co dzień tak się nie malujesz – to głównie zdjęcia do sesji zdjęciowych. Pani w wieńcu została wyrzeźbiona do tego stopnia, że ​​nawet czaszka zaczęła się prześwitywać!

Tak, dlaczego jesteś taki pełny, kobiety?Wszystkie rodzaje makijażu mają miejsce w różnych sytuacjach życiowych.Jeżeli ktoś nie ma gdzie „nałożyć” wieczorowego makijażu, nie oznacza to w zasadzie, że nie ma prawa istnieć .

Tam, gdzie jest korekta w kilku krokach, horror jest straszny. Ładna dziewczyna została zamieniona w kobietę łatwych cnót.

Cóż, na zdjęciu może i pięknie, ale w życiu jakoś tak nie jest. Ten bardzo konturowy wygląd przypomina brudne plamy na twarzy. A poza tym, jeśli skóra jest problematyczna, zaczerwienienie można jeszcze ukryć, a guzki i doły nigdzie nie pójdą.

Właśnie teraz, na następnej stronie, Kardashian, Aguilera i Pamela oraz nasza Kudryavtseva i Lorak zostali bez powodu znieważeni za taki makijaż. A teraz ON – już przykład piękna. Ten świat jest cudowny. Ty, GŁOS, nie zrozumiesz!

Ja sam z pewnym trudem odmówiłem jasnego makijażu (koszty młodości)), ale ostatecznie wygrałem tylko. Teraz, kiedy muszę używać makijażu do sesji zdjęciowych, nawet nie widzę siebie w lustrze)) Jednak niektóre dziewczyny naprawdę lepiej radzą sobie z makijażem. Lepiej w ogóle nie pojawiać się publicznie bez makijażu.

Te zdjęcia od dawna krążą w Internecie. Rzeźba jest piękna, choć nie tak zauważalna. Na zdjęciu nic nie ma. A w prawdziwym życiu wygląda to okropnie. Szczególnie zarysowane nosy.

Nie podzielam entuzjazmu autora artykułu. Kilka udanych makijaży, które naprawdę odświeżają i odmładzają osobę. Wszystko inne jest staroświeckie, wulgarne, od razu rzuca się w oczy MAKIJAŻ, a nie twarz. Gdzie „w taką osobę można trafić” – nigdy się nie dowiem. Z takim samym powodzeniem mężczyźni są przedstawiani jako kobiety. Na czym polega piękno tych zmian? Kiedy narysowali zupełnie inną twarz i, jak mawiali, inkubatorową, jak wszyscy inni.

READ
Wewnętrzne światło w makijażu. Poznaj nieturinga!

ah, ku pamięci ukochanej do sesji zdjęciowej w albumie, możesz jej użyć. ) – pierwsze 2 opcje rzuciły mi się w oczy. Ale w życiu codziennym. mieliśmy księgową dziewczynę, 22 lata – Marinka, witam. Rysowała tak ekspresyjnie kocie oczy, strzały 5 kilometrów + przedłużone rzęsy, że kiedyś na imprezie firmowej w Turcji po pływaniu po prostu jej nie poznaliśmy (no, nie my – ochrona), jednym słowem nie rozpoznali niech nasza ślicznotka idzie na trening, bo nie wyglądała na siebie, zdezorientowani strażnicy zwrócili się do jednego z pracowników firmy, ale Marinki też nie poznali. i jak młoda się okaże, jeśli usunie się całą tę płytkę gipsową. Marinka, dobrze malować jak Kim Kardashian!

740_large

Widzieliście koreańskie przed i po przemianach? Nie tylko orientalni rzemieślnicy to potrafią! Chcę przedstawić wam 5 wizażystów, mistrzów swojego „wróżkowego” biznesu.

Szukaj wskazówek, metamorfoz od stylistów i krótkich instrukcji makijażu na jednej stronie – jest stale aktualizowana!

Serdar Kambarov: „Potrzebuję, aby wszystko było stylowe, piękne i najlepsze w swoim rodzaju”

serdar kambarov, makijaż, zdjęcie transformacji makijażu

Serdar Kambarov – gwiazda makijażu, prezenterka telewizyjna i główny wizażysta projektu « Uruchom ponownie koneser piękna i stylu we wszystkim.

Przy pomocy odpowiedniej korekcji koloru i umiejętnego konturowania Serdar wyrównał skórę modelki i ukrył widoczne niedoskonałości. Wizażystka skupiła się na pięknych oczach dziewczynki: kolor podkreślono szarymi cieniami, wyraziście podkreślono eyelinerem i tuszem do rzęs.

Maestro nie potrzebował nawet dodatkowych atrybutów, aby podkreślić tworzony wizerunek. Tylko odpowiedni makijaż – a model wygląda idealnie!

Kristina Shayk: „Minus 20 lat dzięki makijażowi”

kristina shayk, makijaż, zdjęcie transformacji makijażu

Christina Shayk jest blogerką kosmetyczną i wizażystką. O jej pracy można powiedzieć: przemiana nie do poznania.

Aż trudno uwierzyć, że na zdjęciu ta sama osoba. Na lewo od nas jest kobieta 50+, z wyraźnymi zmianami związanymi z wiekiem na twarzy, z prawie całkowitym brakiem widocznych brwi i rzęs oraz niezrozumiałym matowym kolorem włosów. Po prawej kobieta sukcesu, może nawet gwiazda Hollywood.

Makijaż nie tylko upiększył modelkę, ale też zrzucił jej 20 lat, palące czerwone usta, gładka i świeża cera, wyraziste oczy o niesamowitym błękitnym kolorze (jakże można je ukryć brakiem makijażu?!), a szpiczasty nos dzięki konturowaniu, szlachetny blond i figlarny kapelusz. Niesamowita transformacja, bez słów.

READ
Jak modnie i stylowo podkreślić oczy

Pasha Kondrashin: „Moim zadaniem jest zaoferowanie wyjątkowego wizerunku, który podkreśli naturalne piękno i sprawi, że staniesz się królową każdego wydarzenia”

pasha kondrashin, makijaż, przemiany makijażu

Pavel Kondrashin jest profesjonalnym wizażystą i stylistą fryzur. Nic dziwnego, że transformacja jego modelki zaczyna się na końcach włosów, a końce (można by założyć) na końcach palców.

Makijaż zaproponowany przez wizażystkę podkreślił naturalne atuty modelki, zatuszował plamy starcze, skorygował nieco duży nos, a także ukrył zmarszczki wiekowe. Na twarzy dziewczyny nie było śladu dawnego zmęczenia i zmęczonego spojrzenia! Efekt stworzyły długie i bujne rzęsy « koci » oczy i całkowicie zmienił wygląd.

Jeśli również myślisz o skupieniu się na oczach, przeczytaj nasz artykuł: Jak wybrać stylowy makijaż oczu

Lena Motinova: „Pomiar jest bardzo ważny w makijażu”

lena motinova, makijaż, zdjęcie transformacji makijażu

Lena Motinova – międzynarodowa wizażystka, nauczycielka makijażu; pracuje na planie firm reklamowych i współpracuje z celebrytami.

Elena odświeżyła i nadała modelce blasku. Zmysłowe usta to jedna z głównych cech wizażystki. Zaskakujące, ale prawdziwe: dziewczyna z makijażem od Leny Motinovej pozostaje sobą, ale kwitnie na naszych oczach. Zwróć uwagę na róże w kremie – dają bardziej naturalny efekt niż róże pudrowe, a jednocześnie zdają się rozświetlać cerę. Ton różu i ust harmonijnie się przecina.

Gohar Avetisyan: „Wiem na pewno: niemożliwe jest możliwe”

gohar avetisyan, makijaż, zdjęcie transformacji makijażu

Goar Avetisyan to znana rosyjska stylistka i wizażystka, blogerka urodowa i prezenterka telewizyjna.

Gohar swoją pracą tworzy magię! Ręce wizażystki nie boją się trudności, a ona śmiało wciela się w reinkarnację skóry problematycznej. Z modelki z nastoletnimi wadami Gohar zrobiła lalkę: soczyste usta jak kokarda zmieniły naturalny kontur nie do poznania, obszerne rzęsy otworzyły jej oczy, a odpowiednio dobrane cienie i sprawdzony eyeliner nadały jej oczom niespotykanej dotąd wyrazistości. Nie ma nic do powiedzenia na temat odcienia skóry – wszystko widać gołym okiem.

Czy rozpoznasz te dziewczyny w makijażu czy bez? Jesteś pod wrażeniem magii kosmetyków w rękach profesjonalistów?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: