9 ważnych rzeczy, które musisz kupić, aby Twój dom żył w komforcie i bezpieczeństwie

Chyba nie ma osoby, która nigdy nie spotkała się z remontem domu lub mieszkania. Wszyscy chcemy, aby nasz dom był jak najbardziej komfortowy, piękny i bezpieczny, ale są rzeczy, które nie są dla nas tak ważne, ale podnoszą poziom naszego komfortu. Chcemy podzielić się z Tobą listą rzeczy, które mogą uczynić Twoje życie wygodniejszym i bezpieczniejszym.

1. Czujnik wilgotności

Wentylator z czujnikiem wilgotności zainstalowany w łazience pomoże zapobiegać pleśni.

2. Zamykacze do mebli

Closer to specjalny mechanizm instalowany na szafkach w celu ich płynnego zamykania. Możesz samodzielnie wykonać instalację zamykaczy, bez uciekania się do pomocy specjalistów. Ten prosty, ale niezbędny mechanizm pomoże zapobiec uszkodzeniu mebli.

3. Wysokie łóżko ze schowkami

Często mamy do czynienia z brakiem miejsca do przechowywania naszych rzeczy. Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest łóżko, pod którym można zainstalować specjalne szuflady do przechowywania rzeczy.

4. Muzyka w łazience

Wielu z nas uwielbia słuchać muzyki pod prysznicem. Jeśli jednak słuchasz ulubionych piosenek na telefonie lub laptopie, narażasz swoje urządzenia na ryzyko. Rozwiązaniem jest zakup wodoodpornych głośników, które naprawdę pozwolą Ci się zrelaksować i cieszyć muzyką.

5. Filtry okienne

Dla wygodnego życia każdy dom potrzebuje dobrej wentylacji, która pozwala powietrzu nie zatrzymywać się i stale krążyć. Otwarte okno nie zawsze jest najlepszą opcją, ponieważ do domu może dostać się kurz i oczywiście hałas z ulicy. Dlatego przy montażu okien wybierz specjalne filtry, które zapewnią stały dopływ świeżego powietrza bez cząsteczek kurzu i brudu.

6. Regulator natężenia światła

Oświetlenie mieszkania powinno być wygodne i nie drażnić oczu, zwłaszcza w sypialni. Obecnie rynek produktowy oferuje szeroki wybór opraw oświetleniowych, jednak szczególną uwagę zwraca się na urządzenia z możliwością regulacji natężenia oświetlenia.

7. Czujniki ruchu

Świetnym pomysłem jest zainstalowanie czujnika ruchu w holu swojego domu. Instalując go, nie będziesz musiał szukać włącznika po ciemku i oczywiście zawsze będziesz mieć pewność, że nie zostawiłeś włączonego światła. Pomaga również oszczędzać energię.

8. Kompaktowa deska do prasowania

Aby Twoje ubrania mogły być wyprasowane, oczywiście w domu potrzebna jest deska do prasowania. Dzisiaj można znaleźć wiele świetnych opcji, na przykład składaną kompaktową deskę, którą po wyprasowaniu można łatwo schować do szafy. Dzięki temu deska do prasowania nie zajmie dużo miejsca w Twoim domu.

READ
15 kreacji od projektantów, którzy nie wiedzieli, że wyobraźnia ma granice

9. Czujnik wycieku wody

Wyciekająca woda z pralki, podgrzewacza wody, a nawet łazienki może spowodować znaczne szkody nie tylko w ścianach i podłogach, ale także u sąsiadów, a tym samym w portfelu. Prosty czujnik powiadomi Cię o wyciekach wody i oszczędzi nerwy i pieniądze.

Co robisz, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort w swoim domu? Podziel się swoimi sekretami w komentarzach!

Jeśli chcesz stworzyć osobistą i niepowtarzalną atmosferę w swoim mieszkaniu, słuchaj tylko swojego serca! Chcesz osiągnąć doskonałość wnętrza? Posłuchaj profesjonalistów! Oto rzeczy, które według mistrzów swojego rzemiosła powinny znaleźć się w każdym domu.

1. Przedmiot, który przy całym swoim wyglądzie będzie charakteryzował się wysokimi kosztami

Zacznijmy tę listę od najbardziej oczywistego elementu, którego obawiałeś się tutaj zobaczyć. Proponujemy zaszaleć na luksusie. Może zabrzmi to wulgarnie, ale jeśli koncepcja wnętrza opiera się wyłącznie na poszukiwaniu kompromisów, wynik będzie odpowiedni. Znajdź obiekt, który może zwrócić na siebie uwagę wspaniałym widokiem. Niech na przykład staną się kosztowną oprawą oświetleniową.

Proponujemy zwrócić uwagę na żyrandol z kolekcji Shine firmy IFAB.

Przedmiot we wnętrzu, który przy całym swoim wyglądzie zgłosi wysokie koszty

2. Skromny przedmiot

Udekorować swój pokój czymś wyjątkowym? To dobrze, teraz powinieneś zrównoważyć obfitość i powściągliwość we wnętrzu. Sprawdź łazienkę poniżej. Jest nasycony blaskiem i elegancją. W tym samym czasie szafka nocna pod umywalkę została kupiona przez właścicieli w Ikei, ale jej prostota raczej nie przyciągnie wzroku na tle innych detali.

W kontekście rozmowy o równowadze warto rozważyć zakup konsoli z kolekcji Woodesign.

Skromny przedmiot we wnętrzu

3. Drewniane krzesło lub stół

Jeśli chodzi o wykorzystanie elementów drewnianych we wnętrzu, nie ma jednoznacznej opinii: ktoś chce wypełnić nimi wszystkie pomieszczenia, inni w ogóle nie uważają ich za odpowiednie. Jednak meble z naturalnego drewna doskonale potrafią stworzyć atmosferę ciepła i komfortu, więc jest to jedna z tych rzeczy, które powinny znaleźć się w każdym domu bez wyjątku.

Co powiesz na to drewniane krzesło transformujące?

Drewniane krzesło lub stół

4. Czarno-biała sztuka

Podczas gdy drewno jest odpowiedzialne za tworzenie głębi i miękkości, sztuka ścienna dodaje wnętrzu odrobinę wyrafinowania. Niezależnie od tego, czy postawisz na dwukolorowe płótno, czy na czarno-białą fotografię, wygrasz.

Obraz Alfreda Kubina jest doskonałym przykładem tematu kwalifikującego się do Forbesa.

READ
4 najbardziej urocze znaki zodiaku

Sztuka czarno-biała

5. Element dekoracyjny na skraju faulu

Czy wiesz, jak mówią: „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”? Tę zasadę można przypisać planowaniu idealnego środowiska dla mieszkania. Powinien być wynikiem ryzykownej decyzji – jasny kolor sufitu lub tapety, dziwaczny antyk lub niepasujący do siebie mebel. Odwaga eksperymentu zależy od ram, które są dla ciebie akceptowalne, ale kompozycja nie może się bez nich obejść.

Ta głowa nosorożca z MH Living pasuje do opisu czegoś odważnego, prawda?

Element dekoracyjny na skraju faulu

6. Element, który dodaje wnętrzu blasku

Bez wdzięcznej gry świateł w Twoim domu nie będzie sensu życia. Brokat tworzy niezbędną imitację ruchu. Jej źródłem może być lampa wielolampowa, oryginalna kombinacja metalowych części, błyszczące, polerowane powierzchnie czy lustra.

Odpowiednim dodatkiem jest lampa stołowa z kolekcji Shine, która gwarantuje blask elementów ze szkła akrylowego.

Element dodający blasku wnętrzu

7. Serwetki materiałowe

Nieistotne, na pierwszy rzut oka, detale traktowane są niesprawiedliwie – właściciele starają się zadbać o coś ważniejszego, odkładając mniej poważne zakupy na później. To samo dotyczy serwetek z tkaniny. Eksperci twierdzą, że należą do rzeczy, które powinny znaleźć się w każdym domu. Ich zaletą jest to, że reprezentując niedrogi luksus, dają bezcenny komfort. Zmieniając zestawy co sezon, możesz osiągnąć pożądany nastrój w swoim wnętrzu.

Serwetki z tkaniny we wnętrzu

8. Świetne miejsce do czytania

Podczas gdy profesjonalni projektanci skupiają się na nadążaniu za stylem i wypełnianiu wnętrz nie najwygodniejszymi, ale modnymi meblami, Ty musisz wyposażyć swoją osobistą przestrzeń do czytania. Musi stać się dla ciebie prawdziwym schronieniem i wartościową książką. Bardzo ważne jest zaprojektowanie go w taki sposób, aby komfort i przytulność były na pierwszym miejscu. Miękka sofa lub odpowiednie krzesło, lampa podłogowa dająca miękkie światło – to rzeczy, które powinny znaleźć się w każdym domu.

Fotel Chloe może być świetnym dodatkiem do Twojej osobistej przestrzeni.

Świetne miejsce do czytania?

9. Komplet kieliszków do szampana

Tutaj wszystko jest proste. Bez nich obecność wakacji w domu jest stracona, a kieliszki do wina na pewno Ci się przydadzą.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: