9 kobiecych imion, które utrudniają życie ich właścicielom

Imiona kobiet, z powodu których ich właściciele mają trudny los

Wiadomo, że imiona żeńskie wpływają na losy i charakter ich właścicieli. Są kobiety, które mają szczęście w życiu: w karierze, w miłości, podczas gdy inne wręcz przeciwnie, przez całe życie prześladowały niepowodzenia.

Imiona kobiece mogą pozostawić pozytywny ślad na losie kobiety, a także negatywny. Dziś wymienimy dziewięć imion żeńskich, które komplikują życie tym, którzy je noszą.

Agatha

Imię Agatha ma starożytne greckie korzenie i oznacza „dobry, dobry”. Imię Agata odpowiada imieniu Agafja. Nadaje właścicielowi logikę i zrównoważony charakter.

Jednak nadmierna emocjonalność spycha logikę na dalszy plan. Kobiety o tym imieniu są z natury bardzo namiętne i przez to potrafią być bardzo drażliwe.

Często wyrażają protest i wykazują upór – niechęć do posłuszeństwa wobec kogokolwiek.

Dlatego kobiety o imionach Agafya i Agatha mogą mieć zupełnie inny los. Agata łatwiej osiąga to, czego chce, a Agafya z powodu nadmiernej emocjonalności może niczego w życiu nie osiągnąć.

Musi panować nad temperamentem, mniej się obrażać i mieć poczucie humoru w trudnych sytuacjach.

Agnessa

Z greckiego znaczenie nazwy jest tłumaczone jako „czysty i niepokalany”. Imię niesie ze sobą dumę i dystans, co może prowadzić do negatywnych relacji między Agnieszką a innymi ludźmi.

Aby te cechy charakteru nie czyniły życia nie do zniesienia, kobieta nosząca to imię musi być bardziej miękka, dążyć do wzajemnego zrozumienia i szacunku dla innych.

Barbara

Przetłumaczone z greckiego jako „dziki, cudzoziemiec”.

Barbara jest zamknięta i stanowcza w swoich decyzjach. Jej postaci brakuje ciepła i szczerej życzliwości wobec ludzi.

Kobieta o tym imieniu jest pozornie zrównoważona, jednak w głębi duszy szaleje prawdziwy ogień namiętności, który może ją zniszczyć.
Siłę charakteru Barbary można skierować w pozytywnym kierunku, jeśli od dzieciństwa zaszczepia się jej miłość i otwartość na bliźniego, uczy panowania nad egoizmem w kontaktach z innymi ludźmi.

W tym przypadku z Varvary wyrośnie wspaniała przyjaciółka, będzie mogła zostać psychologiem.

Vasilisa

To znaczy „królowa” po grecku. Vasilisa jest podatna na pochwały, ale w ogóle nie znosi krytyki. Jej charakter nie jest obcy dumie i dumie.

Doświadczając niepowodzeń swojego życia, Vasilisa uczy się rozumieć trudności innych ludzi i szczerze im współczuć.

Claudia

Żeńskie imię pochodzi od męskiego imienia Klaudiusz, co oznacza kulawy. Kobieta o tym imieniu jest bardzo surowa, czasami ta cecha charakteru odstrasza od niej ludzi.

READ
8 bezużytecznych zakupów, które są niczym innym jak stratą pieniędzy

Claudia powinna zawsze być bardzo ostrożna w podejmowaniu ważnych decyzji, a także bardziej wybaczać błędy innych ludzi. W końcu każdy może popełnić błąd.

Aby nie wyglądać tak nie do zdobycia, Claudia powinna więcej się uśmiechać i przemawiać dobrymi słowami zachęty do swoich rozmówców.

Lolita

Krąży wiele plotek na temat pochodzenia tej nazwy, ale nikt nie wie, która wersja jest poprawna. Imię Lolita stało się popularne dzięki powieści Vladimira Nabokova o tym samym tytule.

Nazwa kojarzy się z seksualnością i erotyzmem, nawet z pewną dozą rozwiązłości.

Kobiety o tym imieniu są zmysłowe i pełne temperamentu, delikatne i czułe, ale bardzo pewne siebie. Muszą uważnie monitorować swoje zachowanie, zwłaszcza podczas komunikowania się z mężczyznami, aby nie uważali ich za niepoważnych.

Monica

Według starożytnej greckiej legendy nazwa ta pochodzi od słowa monos, co oznacza „jeden i jedyny”.

Według innej wersji Monica oznacza inspirację. Te kobiety muszą starać się nie być postrzegane jako dumne i „gwiazdy” w komunikacji z innymi. Monika jest z natury urocza i oryginalna, ale za jej gwiazdorstwem czasem trudno dostrzec te cechy charakteru.

Praskowa

Greckie słowo Paraskeva, to od niego pochodzi nazwa Praskovya, oznaczająca „piątek, przeddzień soboty”.

To imię obdarzyło kobietę, która je nosi, radością, pogodą ducha, aktywnością i szczerością.

Ale jej życie jest bardziej zależne od czynników zewnętrznych. Praskovyę można równie łatwo rozśmieszyć i doprowadzić do łez. W jej postaci jest poświęcenie dla dobra bliskich i społeczeństwa. Jest bardzo towarzyska i łagodna, co sprawia jej wiele problemów w życiu.

Praskovya nie powinna prowadzić działalności, ponieważ istnieje szansa na wpadnięcie w przynętę oszustów, a nawet oddanie wszystkich pieniędzy na cele charytatywne.

Tamilski

Ta nazwa jest tłumaczona ze słowiańskiego „udręki, udręki, udręki”, a z arabskiego oznacza „gołębicę górską”.

O kobiecie o tym imieniu można powiedzieć, że jest wrażliwą marzycielką o krnąbrnym i buntowniczym charakterze – ostatnie słowo zawsze powinno pozostać przy niej. Ponadto Tamila uwielbia uczyć innych.

Aby osiągnąć wzajemne zrozumienie w komunikacji z ludźmi, właściciele tej nazwy muszą być przyjaźniejsi, szanować opinie innych i być miłym rozmówcą.

Naukowcy udowodnili, że każde imię żeńskie brzmi wyjątkowo, w zależności od kombinacji dźwięków, intonacji i uczuć, z jakimi jest wymawiane.

READ
Jak sprawić, by podarte dżinsy wyglądały fajnie i przyzwoicie

Jak masz na imię? Dowiadujemy się, które imiona sprawiają najwięcej radości ich właścicielom!

10 kobiecych imion ze szczęśliwym losem

Są imiona obdarzone szczególną pozytywną energią. Pomyśl tylko, oni sami oznaczają „szczęście”, „radość”, „światło” itp.! Jak to działa? Słyszymy nasze imię dziesiątki razy dziennie i odbieramy pozytywne sygnały na poziomie podświadomości. Więc jakie imiona są zaprogramowane na szczęśliwy los?

! Wpływ imienia na losy człowieka martwi ludzi od starożytności. A nasz rodak, akademik Boris Khigir poświęcił ponad 30 lat na badanie fenomenu nazwy. Jego książki są wydawane w milionach egzemplarzy!

Aglaya

(Grecki lśniący, uradowany, radosny)

W mitologii greckiej było to imię jednej z trzech bogiń łaski. Silne nazwisko należące do ambitnych, wytrwałych kobiet, o potężnym intelekcie i godnym pozazdroszczenia, po prostu płonącym temperamencie. Ich charakter przejawia się już we wczesnym dzieciństwie – małe Aglashe są celowe, dążą do zwycięstwa. Znaczenie imienia jest w pełni zgodne z wyglądem dziewczyny. Aglaya jest bardzo piękna i doskonale zdaje sobie sprawę z potęgi swoich wdzięków.

Aglaye są realizowane zarówno w zawodach kreatywnych, jak iw biznesie. Naturalny urok pozwala podbić zarówno wybredne jury, jak i najsurowszych partnerów i osiągnąć podpisanie najbardziej dochodowych kontraktów.

10 kobiecych imion ze szczęśliwym losem

(hebr. łaska płodna)

Dobroć Annuszki nie zna granic! A ludzie ją kochają i doceniają. Szwaczka, podziwiana przez koleżanki, świeci w świetle strojami, które sama szyje. Anna umie pięknie się ubierać, ze smakiem robi makijaż i włosy. Jej intuicja pozwala jej rozumieć ludzi i otacza się naprawdę oddanymi przyjaciółmi. Oddane żony, kochające matki i dobre teściowe – Anna jest również szczęśliwa w życiu rodzinnym.

Zwróć uwagę, Annasz znajdują się na wszystkich monarchicznych dworach Europy. A w kalendarzu kościelnym jest 30 (!) św. Anny.

Anfisa

Anfisa to piękna, czuła, zmysłowa dziewczyna. Na pierwszym spotkaniu dosłownie zakochuje się w sobie. Przyciąga nie tylko eleganckim wyglądem, ale także energicznym charakterem, dowcipną rozmową i manierami. Nie da się jej wyobrazić bez szpilek, nienagannego makijażu i stylowej fryzury.

Nieprzewidywalny i udaje mu się podporządkować nieznajomych osobistym planom i pragnieniom.

Dobrze oczytany, wykształcony i erudycyjny. Taka dziewczyna czasami staje się znaną kobietą biznesu i zdobywa szerokie uznanie opinii publicznej.

READ
6 odpowiedzi na najbardziej nieoczekiwane pytania

10 kobiecych imion ze szczęśliwym losem

Beata

Kobiety o tym imieniu są niezwykle atrakcyjne, od najmłodszych lat do późnej starości cieszą się dużą popularnością wśród mężczyzn i potrafią doskonale zwabić ich do swoich sieci. Wszystko, co robią, jest bardzo dyskretne, kobiece i seksowne. Beata jest dobrą aktorką, dlatego ludzie niezauważenie ulegają wpływowi takiej dziewczyny. W roli pięknej uwodzicielki czują się świetnie, nawet jeśli nie tworzą rodziny. Beate ciężko jest należeć do jednej osoby.

Daria

(Perski posiadający dobro lub zwycięzcę)

Najpopularniejsza perska wersja pochodzenia, zgodnie z którą została utworzona w imieniu Dareyos i oznacza „właściciel dobra”, „posiadający, posiadający dobro”. Inna opcja – przetłumaczona ze starożytnej greckiej nazwy oznacza – zwycięzcę.

Daria ma silną wolę, determinację, szybki dowcip. Od najmłodszych lat bierze udział w różnych konkursach i wygrywa. Żyje w teraźniejszości i patrzy w przyszłość. Energiczna, aktywna panuje zarówno w zawodzie, jak iw życiu rodzinnym.

Helena

(Grecki słoneczny, jasny, lśniący)

Elena Piękna łatwo przechodzi przez życie! Niemal zawsze osiąga wyznaczone cele, wykorzystując sporą zaradność umysłową i asertywność. Potrafi zniewolić w jej kierunku tak łatwo i naturalnie, że nawet tego nie zauważysz. Od dzieciństwa ma dobrą intuicję, której słucha przez całe życie, a to przyniesie jej szczęście!

Zawsze pogodna i optymistyczna, wybiera zawody związane z komunikacją z ludźmi. Pociąga ją do pracy w dziedzinie estetyki i sztuki. Nadaje się do zawodu aktorki, muzyka, piosenkarki. Odnoszący sukcesy w branży modelek.

10 kobiecych imion ze szczęśliwym losem

Eufrosyna

(grecka zabawa, radość)

Chociaż nazwa jest uważana za tradycyjnie słowiańską, w rzeczywistości jej pochodzenie nawiązuje do starożytnej greckiej nazwy Euphrosyune i jest interpretowana jako „radość” lub „zabawa”. Frosya to obowiązkowa, niezwykle zebrana dziewczyna, wrażliwa, celowa i wytrwała. Twórczo uzdolniony – bardzo wybitna osobowość. Efrosinya ma wielu przyjaciół, od dzieciństwa jest bardzo ruchliwa i aktywna, uwielbia sport. Potrafi realizować się w działalności badawczej, z zakresu psychologii i pedagogiki. Ma dobre zdrowie. A także urok, który przyciąga do niej wielu mężczyzn.

Irene

Pochodzi od imienia starożytnej greckiej bogini Eirene, co oznacza „spokój”. Silna nazwa z dzieciństwa, kształtująca losy właściciela. Irochka od najmłodszych lat wyróżnia się niezależnością i determinacją. Potrafi dobrze się uczyć, nie wymaga od niej dużego wysiłku. Towarzyski, łatwo znajduje wspólny język z nieznajomymi. Irina to znakomici dyplomaci, dobrzy przywódcy.

READ
Sześć rzeczy, na które nie ma miejsca przez 30 lat

Z natury Irina jest zakochana. Jednak zawsze zachowują swoją niezależność. Kobiety o tym imieniu prawie nigdy nie rozpływają się w ukochanej osobie, rodzinie, nie podporządkowują swojego życia tylko palenisku.

Maria

(hebr. upragniony, pogodny)

Jedno z najpopularniejszych imion biblijnych na świecie! Ma wiele znaczeń i tylko część z nich: umiłowany, upragniony, pogodny. To prawda, że ​​istnieje inna wersja, której imię wyrosło z hebrajskiego Miriam, którego korzeniem jest słowo „mar”, „gorycz”. Zwyczajowo takie smutne znaczenie kojarzy się z czasami, gdy Żydzi zostali schwytani przez Egipcjan. Niemniej jednak pod względem energii ta nazwa jest gotowa przyćmić dosłownie wszystkie inne.

Maria jest pogodną, ​​towarzyską, życzliwą dziewczyną. Intuicyjnie określa, którym ludziom można zaufać, a to bardzo jej pomaga w życiu.

Maria uważa rodzinę za najważniejszą rzecz w życiu. Stara się budować z mężem harmonijną relację, opartą na zaufaniu i szacunku.

10 kobiecych imion ze szczęśliwym losem

Pauline

Polina wśród dzieci to czyste słońce: sympatyczna, przyjazna. Urodzona fashionistka, ma doskonały gust. Zajmuje się muzyką, pisze wiersze, kocha kino.

Dorosła Polina jest bardzo urocza z wyglądu, towarzyska, ale jednocześnie dumna i bardzo krnąbrna kobieta. W osądach – niezależny. I to jest jej zaleta!

Najczęściej dziecięca pasja do mody zamienia się w prawdziwe hobby, a nawet zawód. W nim Polina dąży do publicznego uznania i to się udaje.

Podobał Ci się artykuł? Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco z najciekawszymi materiałami

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: