9 gwiazd, które nie boją się obnosić swoich krzywych piersi

Spoglądając na siebie w lustrze, rzadka osoba uzna swój wygląd i figurę za idealną. Niektórzy mają wady wrodzone, niektórzy je nabyli, niektórzy myślą o ich poprawie, a reszta żyje z nimi, nie zwracając uwagi.

Gwiazdy Hollywood również mają niedoskonałości, a wiele z nich miało kompleksy, które były w stanie przezwyciężyć. Dokonaliśmy selekcji celebrytów z wadami, które ich nie ukrywają, a nawet wystawiają na pokaz.

Megan Fox

Megan Fox, fot. Ken Ishii / Stringer /Getty Images Entertainment /Getty Images //

Hollywoodzki symbol seksu, który ostatnio przesadził z chirurgią plastyczną, nie będzie w stanie zmienić jednej wady w swoim ciele – zgrubienia palików, dlatego kciuki i paznokcie dziewczyny są bardzo krótkie i szerokie.

Halle Berry

Halle Berry, fot. Legion-media // John Sciulli / Stringer / Getty Images Entertainment / Getty Images

Sześć palców u nóg w ogóle nie przeszkadza Halle Berry, a ona chętnie zakłada klapki na spacery i otwarte buty na ważne wydarzenia.

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher, fot. Legion-media

Słynna hottie z Hollywood też nie jest idealna. Palce wskazujące i środkowe Ashtona zrośnięte „u nasady” nie bez przyjemności pokazywały na amerykańskich pokazach.

Kylie Jenner

Kylie i Kendall Jenner, fot. @kyliejenner fot. @kyliejenner

Niewielką skazę na ciele najmłodszego miliardera według Forbesa zauważyli na początku marca 2020 roku fani. Okazało się, że jeden palec u stopy Kylie jest krótszy niż reszta. Według dziewczyny jeszcze w szkole złamała środkowy palec, a kość nie zagoiła się prawidłowo. „Kiedy stoję na palcach, jest to niewidoczne” – powiedziała gwiazda.

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey, fot. Don Arnold / Contributor / WireImage / Getty Images

Podobnie jak Halle Berry, Oprah nie wstydzi się swojej małej pod każdym względem wady i z przyjemnością nosi otwarte buty. Najwyraźniej kobiety nie dbają o drobny szczegół na rysunku, ponieważ operacja usunięcia szóstego palca jest bardzo przystępna.

Hrithik Roshan

Hrithik Roshan, fot. Jon Furniss / Contributor / WireImage / Getty Images

Fani indyjskich filmów wzdychają do słynnego przystojniaka. Nadal bym! Wysoki, śniady, z idealnym ciałem, ale jak on tańczy! Wielu było tak zafascynowanych urodą aktora podczas oglądania filmu, że nawet nie zauważyli, że kciuk jego prawej dłoni jest pęknięty. Cóż, nic, jak mówią, pięć palców jest dobre, a sześć jest jeszcze lepsze.

READ
Valeria założyła mini i pokazała wszystkim swoje smukłe nogi

Karolina Kurkova

Karolina Kurkova, fot. Arun Nevader / Stringer / FilmMagic / Getty Images

Można powiedzieć, że słynna modelka Karolina Kurkova nie ma pępka. Mała wnęka i tylko. Ale to nie powstrzymało dziewczyny przed oszałamiającą karierą modelki. A na zdjęciach jej pępek jest czasem malowany w Photoshopie.

Tilda Swinton, Mark Wahlberg, Lily Allen i Harry Styles

Tilda Swinton jako czarownica. Film “Opowieści z Narni”, fot. kadr z filmu “Opowieści z Narni”

Taki problem, jak trzeci sutek, często występuje wśród gwiazd. Lily Allen wcale nie jest zawstydzona swoją wadą i niejednokrotnie pokazała to paparazzi. Dla Marka Wahlberga trzeci sutek staje się problemem dopiero podczas kręcenia, kiedy musi odsłonić swoje ciało. Cóż, tajemnicza Tilda Swinton nazywa swoją niedoskonałość „znamieniem wiedźmy”.

Mark Wahlberg, fot. Legion-media Lily Allen, fot. Legion-media

Piosenkarz Harry Styles prześcignął Tildę, Lily i Marka, ponieważ urodził się z czterema sutkami. „Cieszę się, że ten znak świadczy o mojej osobliwości” – artysta tłumaczy swoją niechęć do poddania się operacji plastycznej usunięcia wad.

Harry Styles, fot. Legion-media

Paris Hilton

Paris Hilton, fot. Frederick M. Brown / Stringer / Getty Images Entertainment / Getty Images

Wiele legend krąży wokół 42, a może 43 rozmiaru stóp Paryża. Gwiazda przez długi czas miała kompleks ze względu na niestandardowy rozmiar, ale u szczytu sławy uznała, że ​​​​jej nogi są szczególną atrakcją.

Wielu znanych projektantów wykonało buty w dużych rozmiarach specjalnie dla Hiltona, a potem sama dziewczyna postanowiła wypuścić linię dla kobiet o niestandardowych rozmiarach stóp.

Kate Bosworth

Kate Bosworth, fot. Andrew Toth / Współtwórca / Getty Images Entertainment / Getty Images

Na widok uroczych i puszystych husky szalejemy, bo to one najczęściej mają wielokolorowe oczka. Kate Bosworth również ma ten tajemniczy znak rozpoznawczy. Aktorka od urodzenia ma heterochromię: jedno oko jest niebieskie, drugie brązowe.

U zwierząt zdarza się to często, ale u ludzi jest to wyjątkowo rzadkie: niezwykła i poniekąd piękna niedoskonałość.

Kate Hudson

Kate Hudson, fot. KMazur / Contributor / WireImage / Getty Images

Kilka lat temu Kate stwierdziła, że ​​brak piersi w ogóle jej nie przeszkadzał, ale później zaczęły pojawiać się zdjęcia, na których dziewczyna pokazywała niewielkie zmiany w okolicy klatki piersiowej. Albo sport, albo pigułki hormonalne, albo może operacja plastyczna piersi spełniła swoje zadanie.

READ
Meghan Markle pokazała idealne nogi w mini sukience na imprezie charytatywnej

Piosenkarka Monica

Piosenkarka Monika, fot. Getty Images

Kiedyś Monica dostała się do rankingu najbardziej obrzydliwych celebrytów. Jej owłosione nogi pomogły kobiecie zdobyć pierwsze miejsce, z którego prasa i fani przez długi czas byli w szoku.

Piękna sukienka haute couture i owłosione nogi wydawały się nie do pogodzenia. Niektórzy sugerowali, że piosenkarka poczuła zanikanie w swojej twórczości i postanowiła w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.

Victoria Beckham

Victoria Beckham, fot. Evan Agostini / Staff / Getty Images Entertainment / Getty Images

Projektantka bardzo lubi modne buty na wysokim obcasie, ale ten fetysz zrobił z niej okrutny żart. Od kilku lat fani i media nieustannie dostrzegają żylaki, krzywe palce i zdeformowaną, wystającą kość. Jednak gwiazda nie zmienia swoich zasad i nadal nosi wąskie czółenka na wysokich obcasach.

Jane Birkin

Jane Birkin, fot. STILLS / Contributor / Gamma-Rapho / Getty Images

Dyskusja na temat krzywych nóg francuskiej aktorki i piosenkarki była kiedyś bardzo „modna”. Zazdrosna Jane przy każdej okazji przypominała sobie niedoskonałość dziewczyny. Ale Birkin nigdy nie zwracała na to uwagi i wybrała bardzo krótkie spódniczki.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker, fot. Ray Tamarra / Współtwórca / FilmMagic / Getty Images

Sarah jest ulubioną postacią, która dyskutuje o wadach celebrytów. Dziewczyna jest oskarżana o niski wzrost, krzywe nogi, duży nos i ogólnie jest nieproporcjonalna. Ale wbrew wszelkim przeciwnościom Parker, bohater Sex and the City, jest uwielbiany przez miliony fanów na całym świecie.

Selena Gomez

Selena Gomez, fot. Tibrina Hobson/Stringer/FilmMagic/Getty Images

Selena należy do kategorii gwiazd zawstydzonych swoją niedoskonałością – dużymi uszami. Dziewczyna bardzo rzadko nosi wysokie fryzury i prawie zawsze stara się ukryć uszy.

Sandra Bullock

Sandra Bullock, fot. Theo Wargo/NBC/Stringer/Getty Images Entertainment/Getty Images

Aktorka jest pewna, że ​​jej śmiech przeraża ludzi bardziej niż warczenie psa. Stała przed takim problemem z powodu „zsuwającej się” przegrody nosowej. Pomimo samokrytyki Sandra nie spieszy się z operacją i nadal wybucha śmiechem pomimo zazdrosnych ludzi.

Jennifer Garner

Jennifer Garner, fot. Legion-media fot. Taylor Hill / Współtwórca / Getty Images Entertainment

Była żona Bena Afflecka ma brachymetatarsję: z powodu nieznanej anomalii genetycznej jej palce u nóg rosną asymetrycznie, a mały palec jest całkowicie krzywy. Jednak gwiazda Hollywood wcale się nie wstydzi defektem i spokojnie zakłada otwarte buty, demonstrując innym wrodzoną cechę.

READ
Keti Topuria ekstrawagancką sukienką podkreśliła dekolt

Kesha, fot. Legion-media

Okazało się, że bezczelna amerykańska piosenkarka urodziła się z kucykiem. Mówiła o tym w jednym ze swoich szczerych wywiadów: „Kiedy się urodziłam, miałam miniaturowy kucyk. Tylko kilka centymetrów długości. Później został amputowany. Właśnie ukradli mi mój kucyk”.

Gemma Arterton

Gemma Arterton, fot. Legion-media

Z dodatkową kończyną (i nie jedną) narodziła się także gwiazda filmu „Książę Persji: Piaski Czasu”. Gemma miała po sześć palców u obu rąk. Jednak operacja ich usunięcia została przeprowadzona, gdy aktorka była mała.

Andy Garcia

Andy Garcia, fot. Legion-media

Założymy się, że zdziwiłbyś się, gdybyś dowiedział się, że przystojny Andy Garcia urodził się z bliźniakiem syjamskim przyczepionym do ramienia. Teraz tylko blizna na ramieniu przypomina kubańskiemu aktorowi o operacji jej usunięcia.

Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix, fot. Legion-media

„Zajęcza warga”, z którą urodził się aktor, nie tylko nie przeszkodziła mu w budowaniu kariery, ale także stała się jego znakiem rozpoznawczym. Tak więc blizna była idealna dla Jokera, postaci, za którą Joaquin otrzymał w tym roku swojego pierwszego Oscara.

Nawiasem mówiąc, zdaniem ekspertów, Phoenix skorzystał z pomocy chirurgów plastycznych, aby pozbyć się tej wady. Świadczy o tym stan blizny nad wargą.

Vanessa Paradis

Vanessa Paradis, fot. Legion-media

Kolejna celebrytka, której wada stała się jej znakiem rozpoznawczym. Mówimy o szczelinie między zębami modelki i piosenkarki. Co więcej, to dzięki Vanessie wada stała się tak modna, że ​​niektóre dziewczyny zaczęły sztucznie uzyskiwać szparę między zębami.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: