9 eleganckich i prostych fryzur dla średnich włosów na okrągłą twarz

Okrągła twarz jest niewątpliwie piękna, ponieważ każdy kształt jest dobry na swój sposób. Ale nadal chcę, aby obraz był bardziej zrównoważony i harmonijny, a tu na ratunek przychodzą wszelkiego rodzaju stylizacje. Dzielimy się prostymi i ciekawymi pomysłami na kobiece fryzury na okrągłą twarz!

Fryzury na okrągłą twarz na średnich włosach

Wydaje się, że średnia długość została stworzona na potrzeby wyszukiwania kreatywnego. To nie za mało i nie za dużo zarówno na klasykę, jak i na niecodzienne eksperymenty.

Bouffant

Lekki bufiasty top dodaje objętości i optycznie wydłuża twarz. Dodaj go do każdej fryzury – ogona, warkocza, malwinki, niskiego koka.

Rozstanie boczne

W przypadku zaokrąglonych elementów lepiej jest całkowicie unikać ścisłej geometrii i symetrii. Zrób ukośne lub ukośne rozstanie z tą samą grzywką i doceń transformację!

Rozpuszczona kaskada

Jeśli wolisz nosić rozpuszczone włosy, wypróbuj fryzurę kaskadową. Z okrągłą twarzą idzie znacznie lepiej niż drabina lub proste cięcie.

Światła mijania

Średnie włosy nie zawsze da się pięknie zebrać w wysoki kok na czubku, ale z niskim nie ma problemów. Najważniejsze jest, aby jak najbardziej rozczesać skronie i pozostawić dwa cienkie luźne pasma w pobliżu twarzy.

Rozszerzona fasola

Dla Ciebie jest to jedna z najlepszych fryzur do noszenia luźnych włosów lub zbierania skomplikowanych fryzur. Ale unikaj prostych lub krótkich grzywek – lepiej ukośnych lub bez nich.

Fryzury na krótkie włosy na okrągłą twarz: 10 pomysłów na modę

Fryzury na okrągłą twarz na krótkie włosy

Przede wszystkim zdecydowanie potrzebujesz objętości. I właśnie znaleźliśmy kilka fryzur, fryzur i stylizacji, z którymi na pewno nie możesz się pomylić!

Pixie

Lekko rozczochrana fryzura jest świetna dla pulchnych dziewczyn. Najważniejsze jest, aby zwiększyć objętość fryzury i usunąć ją w jak największym stopniu z policzków i skroni.

Bob ze stylizacją

Chociaż osobliwością fasoli są zaokrąglone linie, ale w tym przypadku nie pogarszają one sytuacji. A chodzi o to, że przesuwasz głośność na górę i tył głowy.

Długie grzywki

Długie pasma wzdłuż twarzy zawsze wizualnie ją rozciągają i trochę zakrywają policzki. Bez względu na to, jaką fryzurę lub stylizację wybierzesz – po prostu dodaj do niej wydłużony huk.

READ
Czy warto zapisać się na prywatne lekcje angielskiego?

Grzywka z boku

Jeśli masz grzywkę, zapuść ją pod brwiami i ułóż z boku. Taki asymetryczny akcent harmonizuje zaokrąglone rysy, a długość i kształt można dopasować do własnych upodobań.

Podcięcie

Jeśli nie boisz się odważnych eksperymentów, możesz wypróbować podcięcie. Dla jeszcze bardziej oburzających fashionistek golenie whisky i tworzenie na nich geometrycznych wzorów. Pamiętaj jednak, że ta fryzura zawsze będzie wymagała stylizacji!

Masaż twarzy: co jest przydatne, techniki wykonania

Fryzury na okrągłą twarz na długie włosy

Luksusowe długie włosy są ozdobą samą w sobie, ale czasami chcesz urozmaicić. Oprócz rozpuszczonych włosów i kucyka jest wiele piękniejszych opcji. Wybierz kilka z nich na okrągłą twarz!

Hollywoodzkie loki

Są to miękkie loki z objętością u nasady i podkręcone końcówki długich włosów. W przeciwieństwie do małych loków wydłużają okrągłą twarz, a nie czynią jej jeszcze szerszą.

Światło drogowe

Obszerne światła drogowe na okrągłej twarzy działają na tej samej zasadzie, co wszelkie akcenty z góry – rozciągają się. Możesz zostawić kilka losowo zwisających pasm lub długi huk.

Wysoki ogon

Na co dzień, zamiast warkoczy i zwykłego niskiego bajgla, najlepszy jest wysoki kucyk. Lekkie bujanie na górze lub ukośne grzywki wzmacniają efekt wizualny.

Malvinka

Potrzebujesz tych odmian Malvinki, które usuwają włosy z twarzy i skroni tak bardzo, jak to możliwe. Wpleć pasma w warkocz, zwiń je w mały kok – to nie ma znaczenia!

Rybi ogon

Ten splot jest w pełni zgodny ze złotymi zasadami wyboru okrągłej twarzy. Skronie są maksymalnie napięte, a cała objętość skoncentrowana z tyłu głowy lub na czubku głowy.

Strona internetowa z przydatnymi poradami i pomysłami na życie. Wszelkie prawa do zdjęć należą do ich autorów.
Przy zgodnym z prawem wykorzystaniu materiałów z tego zasobu wymagane jest hiperłącze do LAFOY.RU!
Materiały oznaczone znakiem „Reklama” są publikowane jako reklamy.

Witryna może zawierać treści nieprzeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia. O projekcie Właściciele praw autorskich Kontakt

Fryzury na okrągłą twarz: wskazówki dotyczące mody (zdjęcia)

Okrągła twarz jest kobieca i piękna. Fizjonomia opisuje pulchne piękności jako dobroduszne wesołe. Bardzo często tacy ludzie stają się prawdziwymi przyjaciółmi i duszą każdego towarzystwa.

Okrągła twarz charakteryzuje się miękkimi rysami i gładkimi liniami. Broda praktycznie się nie wyróżnia. Właściciele okrągłej twarzy zawsze wyglądają młodziej niż ich lata.

READ
10 dobrych powodów, dla których mężczyźni odchodzą od kobiet

Aby podkreślić naturalne piękno, możesz skorzystać z technik stylistycznych, które pozwolą Ci wizualnie rozciągnąć twarz, czyli zbliżyć ją do owalu. A ona, jak wszyscy wiedzą, jest uważana za najbardziej idealną.

Fryzury na okrągłą twarz: ogólne zasady

Wybierając odpowiednią fryzurę, możesz wizualnie wydłużyć swoją twarz. Głównym sposobem jest zwiększenie objętości włosów. Jeśli jesteś właścicielem krótkiej fryzury, możesz użyć suszarki do włosów i pianki do stylizacji.

Właściciele długich włosów mogą kręcić loki – ułożą odpowiednie akcenty na twarzy. Pasuje również wysoki ogon lub kok.

Fryzury na okrągłą twarz powinny być wykonane tak, aby włosy lekko otaczały kości policzkowe i policzki. Asymetryczne linie pomogą ukryć krągłość, w tym celu możesz wykonać ukośny huk lub wieczorową fryzurę z przedłużeniem na bok.

Fryzury na okrągłą twarz: włosy ułożone na bok

Wszystkie te wskazówki pomogą Ci osiągnąć pożądany rezultat. Ale są pewne tabu, które są całkowicie przeciwwskazane dla dziewcząt o okrągłej twarzy:

  • Należy unikać linii poziomych. Jeśli zdecydujesz się na fryzurę typu bob, wybierz opcję z wydłużeniem.
  • Bezpośrednie rozstanie jest przeciwwskazane.
  • Ponadto nie musisz robić bujnej grzywki. Po pierwsze nie jest to modne, a po drugie dodają zbędnej objętości.

Opcje fryzur dla okrągłej twarzy

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że dziewczynom o miękkich rysach twarzy trudno jest wybrać odpowiednią fryzurę, ale wcale tak nie jest. W rzeczywistości istnieje wiele opcji.

Fryzury na okrągłą twarz z lekkimi lokami

Prawdziwe loki nie są tak powszechne. Dużo więcej kręconych i falowanych włosów. Dzięki określonej fakturze tworzą wizualny efekt objętości. Loki wyglądają szczególnie szykownie na długich lub średnich włosach.

Jeśli natura nie obdarzyła Cię takim bogactwem, to z łatwością możesz ten brak uzupełnić we własnym zakresie. Aby to zrobić, musisz zaopatrzyć się w akcesoria: średnio utrwalający lakier lub piankę. Aby podkreślić pasma, potrzebujesz wosku.

Piękne i zwiewne loki można również stworzyć za pomocą czesania, suszarki do włosów i pianki do stylizacji. Przed egzekucją fryzury dla okrągłej twarzy fotmusisz umyć włosy szamponem i odżywką.

Piankę nakłada się na lekko wilgotne włosy. Aby dodać objętości, włosy u nasady są unoszone za pomocą szczotkowania, po czym kierowany jest na nie strumień gorącego powietrza z suszarki do włosów.

READ
5 najpotężniejszych talizmanów przyciągających pieniądze

Fryzury na okrągłą twarz z lekkimi lokami

Długie pasma okalające twarz

Długie pasma okalające twarz wizualnie ją wydłużają. Aby osiągnąć ten efekt, możesz poprosić swojego fryzjera o wykonanie wydłużonego boba z podziałką. W tym przypadku włosy wyglądają na przewiewne i swobodnie.

Fryzury na okrągłą twarz z długimi pasmami

Asymetryczny bob

Asymetryczny bob to trend sezonu wśród fryzur na okrągłą twarz. Taka modna fryzura jest daleka od standardów – ma na celu podkreślenie pewnych rysów twarzy i ukrycie pewnych wad. Ta fryzura na krótkie włosy nie ogranicza się do pewnych zasad. Można to zrobić z grzywką lub bez. Jeśli wybierzesz huk, to z reguły jest on lekko wydłużony i ułożony na boku.

Fryzury okrągłej twarzy: asymetryczny bob

Fryzury na okrągłą twarz z objętością na czubku głowy

Aby dodać włosom objętości, możesz użyć specjalnej szczotki, która pozwoli ci zrobić idealny bouffant. Czubek głowy jest czesany lekko, ponieważ włosy mogą się splątać. Wystarczy nadać niezbędny kształt u nasady i utrwalić wynik lakierem o średnim utrwaleniu. Ta fryzura optycznie wydłuża twarz i czyni ją bardziej owalną.

Fryzury na okrągłą twarz z objętością na czubku głowy

Eleganckie fryzury dla okrągłej twarzy z grzywką na bok

Fryzury z grzywką z boku nie są modne, ponieważ zawsze są aktualne i wyglądają bardzo stylowo. Jedyną wadą takiego huku jest to, że wymaga ciągłej stylizacji, a to nie zawsze jest wygodne, zwłaszcza gdy spóźnisz się do pracy. Idealnie taka grzywka wygląda w towarzystwie kaskady i asymetrycznej fryzury typu bob. Jeśli nie masz dużo czasu na układanie włosów, spróbuj zrobić średnią fryzurę na każdy dzień, po prostu spinając włosy z jednej strony za pomocą wsuwki.

Eleganckie fryzury dla okrągłej twarzy z grzywką na bok

Warstwowe fryzury dla okrągłych twarzy

Takie fryzury zawsze będą wyglądać pięknie i zadbanie. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji i nie wymagają ciągłej stylizacji. Wybierając taką fryzurę, najważniejsze jest, aby wybrać optymalną długość włosów, która pomoże podkreślić zalety i zamaskować wady.

Warstwowe fryzury dla okrągłych twarzy

Fryzury na zdjęcie okrągłej twarzy: z kokiem u góry, wysokim kucykiem z lamówką

Ciekawą opcją są fryzury z kokem na górze lub wysokim ogonem. Dzięki tej stylistycznej decyzji wizualnie wydłużasz twarz i czynisz ją bardziej otwartą. A piękna i stylowa ramka pomoże odwrócić uwagę od drobnych wad.

Fryzury na okrągłe zdjęcie twarzy: z bułką w koronie

Fryzury na okrągłą twarz: zdjęcia z przykładami

Tutaj zamieściliśmy najbardziej udane fryzury i fryzury z przykładami zdjęć. Miłego oglądania!

READ
Jak powinny wyglądać idealne nogi
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: