9 ćwiczeń Cindy Crawford, które zmienią twoje ciało w 10 minut dziennie

Światowej sławy model opracował serię treningów – są to ćwiczenia Cindy Crawford. W latach 90. szkolenia wideo były znane w każdym kraju, a Rosja nie była wyjątkiem. Spróbujmy zapamiętać skuteczny i łatwy trening z Cindy.

Cindy Crawford to jedna z najbardziej znanych supermodelek na świecie. Szczyt jej popularności przypada na połowę lat 90., kiedy stała się twarzą wielu firm modowych. W swojej karierze Cindy była na okładkach ponad pięciuset magazynów na całym świecie i wielokrotnie znajdowała się w TOP najpiękniejszych kobiet na świecie.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

Ze względu na idealną figurę i piękne rysy często nazywano ją „marzeniem każdego Amerykanina”. Oprócz kariery supermodelki Cindy wydała kilka kursów odchudzających i fitness, które szybko zyskały popularność na całym świecie.

W połowie lat 90. jej wideo „The Secret of the Perfect Figure” było prawdziwym przełomem w dziedzinie treningów domowych. Nie mniej udane były jej programy szkoleniowe „Excellence” i „New Dimension”.

Dobrze dobrane zestawy ćwiczeń w połączeniu z niezrównaną charyzmą Cindy zapewniły sukces na szkoleniach.

Jak działa Cindy Crawford?

Model stale utrzymuje swój kształt dzięki różnym aktywnościom fizycznym. Cindy mówi:

„Wszyscy myślą, że modelki mają początkowo idealną sylwetkę, ale to nieprawda. Nigdy nie rozpamiętuję tego, co w sobie lubię, ciągle myślę o tym, co muszę zrobić. Bardzo chciałam być szczupła, martwiąc się o nogi, ramiona, talię. A teraz nie czuję się słabą kobietą, czuję się silnym mężczyzną. Tak trudno być piękną”.

Nie lubiła monotonii, swoje wizyty na siłowni ograniczyła do niezbędnego minimum. Alternatywnie można skorzystać z aktywnych gier, popływać w basenie, pojeździć na rowerze i pobiegać w parku.

Wraz z profesjonalnymi trenerami, modelka opracowała wiele ćwiczeń mających na celu poprawę Twojego ciała. Rozważmy bardziej szczegółowo główne.

9 ćwiczeń od Cindy Crawford, które odmienią Twoje ciało w 10 minut dziennie

W latach 90. legendarna supermodelka opublikowała kilka filmów z ćwiczeniami, które odniosły ogromny sukces. Zestaw ćwiczeń „Perfect Body in 10 Minutes” jest prosty i skuteczny, angażuje główne grupy mięśniowe i nie wymaga żadnego sprzętu.

Nie zapomnij o rozgrzewce przed treningiem i do przodu po piękną sylwetkę!

Wideo Cindy Crawford „Idealne ciało w 10 minut”.

Ten zestaw ćwiczeń jest przeznaczony dla tych, którzy nie mają czasu na angażowanie się w powyższy schemat, ale istnieje wielkie pragnienie, aby doprowadzić swoje ciało do idealnej kondycji. Według Cindy Crawford i trenerki, która opracowała ten kompleks, efekt takich ćwiczeń jest taki sam, jak po pełnym treningu. Ale pod warunkiem, że będziesz robił to codziennie.

READ
10 niezwykłych sposobów na bezproblemową utratę dodatkowych kalorii

Niezależnie od tego, czy ten kurs jest skuteczny, czy nie, zrozumiesz, kiedy zaczniesz go robić. Ale chcemy cię tylko ostrzec, że do takich obciążeń będziesz potrzebować wstępnego przygotowania fizycznego. Dlatego najpierw wypróbuj ćwiczenie z Cindy Crawford „Tajemnica idealnej figury”, a następnie przejdź do intensywnego kursu „Idealne ciało w 10 minut”.

A teraz, po obejrzeniu filmu, pora przejść od Cindy Crawford i jej „Secret Ideal Figure” do recenzji opinii tych, którzy już rozpoczęli lub zakończyli zajęcia w systemie.

1. Przysiady: kolana na boki

Rozpocznij trening od ćwiczeń nóg. Stań ze stopami nieco szerszymi niż ramiona, rozstaw kolana i stopy i wykonaj 10 głębokich przysiadów. Aktywnie podnieś biodra do góry, ręce można położyć na pasie.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

2. Wykrok

Innym prostym i skutecznym ćwiczeniem nóg są ogólne wykroki do przodu. Wykonaj ćwiczenie 10 razy.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

3. Przysiady: „siedź na krześle”

Pozycja wyjściowa – stopy rozstawione na szerokość barków, ręce na pasie. Zrób przysiady ponownie, ale w nieco inny sposób: wyobraź sobie, że zapadasz się na krzesło. Powtórz 10 razy. Po tym ćwiczeniu ponownie wykonaj 10 wypadów do przodu.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

4. Przysiady: nogi razem

Ostatnia runda przysiadów: nogi razem, ręce z przodu. Przysiadaj 10 razy. Po ponownym ćwiczeniu wykonaj 10 wypadów do przodu.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

5. Częściowe pompki

Teraz wykonajmy kilka ćwiczeń na mięśnie brzucha i klatki piersiowej. Rozłóż ręce nieco szerzej niż ramiona, biodra i nogi nie są oderwane od maty. Wykonaj 2 serie po 10 pompek.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

6. Częściowe podnoszenie ciała

Połóż się na plecach. Kolana ugięte, ręce za głową. Rytmicznie unieś tułów 20 razy, nie odrywając całkowicie pleców od dywanu.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

7. Podnoszenie całego ciała

Pozycja wyjściowa – leżąc na plecach, ugnij kolana, ręce wyciągnięte za głową, wykonaj uniesienie całego ciała. Powtórz to ćwiczenie 20 razy.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

8. Szkolimy prasę

Spróbuj przyciągnąć lewy łokieć do prawej nogi, prawa ręka pozostaje na podłodze lub na brzuchu. Wykonaj ćwiczenie 20 razy, następnie zamień ręce i nogi i powtórz.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

9. Nogi do góry

Ćwiczenia na mięśnie podbrzusza: Połóż się na plecach, wyciągnij ręce wzdłuż ciała lub pod plecy, jak wolisz. Wykonuje się to poprzez skręcanie i podnoszenie nóg. I tak 20 razy.

READ
13 punktów nacisku, które przyspieszają metabolizm i pomagają szybciej schudnąć

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

Zestaw ćwiczeń „Sekret idealnej sylwetki”

Dlaczego film Cindy Crawford „Sekret idealnego ciała”, który dołączyliśmy do tego artykułu, jest tak skuteczny?

Przede wszystkim dlatego, że zawiera pełen zakres ćwiczeń na różne grupy mięśniowe. Każdy trening rozpoczyna się od aktywacji głównych grup mięśniowych i stawów, czyli rozgrzewki. Rozgrzewkę wykonujemy bez wysiłku, szarpnięć i napięć – Cindy pokazuje, że wszystkie ruchy powinny być płynne, przypominające taniec. Odpowiedni czas trwania rozgrzewki oraz włączenie różnego rodzaju ćwiczeń pozwala w pełni przygotować organizm do dalszej pracy.

Wiele ćwiczeń zawartych w kompleksie Cindy Crawford było następnie aktywnie wykorzystywanych przez instruktorów fitness. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że ten system treningowy był podstawą różnych programów fitness.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

„Sekret idealnej sylwetki nie tkwi w tym, co natura dała, ale w nieustannej pracy nad swoim ciałem i dyscyplinie” (S. Crawford)

Plusy i minusy zajęć

Programy sportowe Cindy Crawford mają następujące zalety:

 • Prostota i umiarkowane obciążenie. Dzięki temu ćwiczenia są dostępne dla osób w niemal każdym wieku, stanie zdrowia i sprawności fizycznej.
 • Najlepszym wyborem są klasyczne, ale bardzo skuteczne ćwiczenia, które obciążają główne grupy mięśniowe i wszystkie problematyczne obszary. Trening sportowy Cindy koncentruje się na tym, aby kobieca sylwetka była jak najbardziej atrakcyjna i uwodzicielska.
 • Zrelaksowane tempo zajęć pozwala uniknąć przeciążenia.
 • Wspaniała sylwetka supermodelki, pełniącej rolę liderki w jej treningach, stanowi doskonałą motywację do jakościowego i regularnego wysiłku.
 • Na koniec treningu dobre rozciąganie nie tylko zwiększa elastyczność kobiet, ale także wprowadza ciało po wysiłku w stan odprężenia.

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

Szkolenie wideo „Sekret idealnej figury” ma jednak kilka wad:

 • Pamiętaj, że rutyna treningowa Cindy jest pozbawiona ćwiczeń cardio, o których wiadomo, że są najskuteczniejsze w utracie wagi. Dlatego studiując program supermodelek, wzmocnisz swoje mięśnie, ale sam ten program może nie wystarczyć, aby schudnąć.
 • Regularny i częsty trening na systemie Cindy może doprowadzić do zwiększenia objętości ramion i nóg z powodu wzrostu mięśni, co sprawi, że wizerunek będzie mniej kobiecy.
 • Dla początkujących trening wideo fitness Cindy może być trudny, a dla doświadczonych sportowców wręcz przeciwnie, obciążenie może nie być wystarczające. Tak, a wykonywanie tego samego ćwiczenia od czasu do czasu jest nudne. Dlatego kurs treningowy Cindy przydałoby się włączyć do harmonogramu treningów, ale w każdym razie należy je przeplatać z innymi treningami i programami.
READ
Sześć różnych rodzajów tkanki tłuszczowej i jak sobie z nią radzić

Cechy zestawu ćwiczeń

Ćwiczenia Cindy Crawford ze zdjęciami i filmami z programów szkoleniowych

Nie należy zwracać uwagi na to, że ten zestaw ćwiczeń został opracowany w 1992 roku, przez znaczny okres jego skuteczność nie spadła. Należy zauważyć, że niektóre kobiety zaczęły wykonywać zestaw ćwiczeń od momentu jego pojawienia się i wykonują go do dnia dzisiejszego, ich forma fizyczna jest na wysokim poziomie, a to po raz kolejny potwierdza, że ​​skuteczność tych ćwiczeń jest bardzo wysoki.

Oprócz samej Sydney w te ćwiczenia zaangażowanych jest wiele znanych modelek i gwiazd. Jak wspomniano wcześniej, tutoriale do modelu zostały opracowane przez renomowanego trenera Radu i dlatego są tak doskonałe.

Kompleks składa się z ćwiczeń siłowych z różnymi elementami aerobiku, fitnessu i callanetyki, zawiera również elementy cardio i pilates. Główną zaletą jest to, że ćwiczenia nie wymagają specjalnego sprzętu i urządzeń treningowych. Treningi Cindy Crawford zajmują minimum Twojego cennego czasu i możesz je z łatwością wykonywać w domu.

Korzyści obejmują również to, że ćwiczenia na filmie będą wykonywane w towarzystwie gwiazdy, ponieważ wszystkie czynności wykonuje ona z tobą, i zgodzą się, że nie jest to złe towarzystwo dla sportu!

Przejdźmy bezpośrednio do kompleksu, składa się on z 3 różnych treningów, 2 z kompleksu, a mianowicie drugi i trzeci, są uważane za „kompletne”: ukończenie każdego z nich zajmie około 40-45 minut.

Pierwsza część zajmie Ci tylko 10 minut wolnego czasu. Zaledwie 10 minut i staniesz się posiadaczem tego samego wspaniałego ciała, co ten słynny model, brzmi imponująco, prawda? Ale to naprawdę działa.

Kompleks należy rozpocząć od pierwszego dziesięciominutowego treningu, a gdy organizm przyzwyczai się do nowych obciążeń, należy stopniowo wprowadzać treningi nr 2 i nr 3. Po przejściu tego etapu eksperci zalecają ich naprzemienne wykonywanie według uznania.

Ostrzeżenie! Programy 1 i 2 nie powinny być wykonywane w ciągu jednego dnia, a 10-minutowy trening jest odpowiedni tylko dla tych, którzy dopiero rozpoczęli zajęcia wideo „Perfect Figure” Cindy Crawford lub dla tych pań, które w ogóle nie mają czasu na długie ćwiczenia .

Podstawowe zasady programu Cindy Crawford

 • Akceptowanie i kochanie siebie we wszystkim to najtrudniejsza zasada, której nie każdy może spełnić.
 • Prawidłowe odżywianie.
 • A co najważniejsze – sport, sport i jeszcze raz sport, który przedłuża życie i kształtuje ciało.
READ
Rozciąganie dla szczupłych i pięknych bioder

Nie myl sportu z wyczerpującymi, spoconymi treningami, ćwiczenia Cindy udowadniają to w kółko. Na początku nadal musisz ciężko pracować, ale z każdym treningiem będzie to coraz łatwiejsze, nie zauważysz, jak przyzwyczajasz się do takich czynności.

Cindy Crawford „Sekret idealnej figury”: wideo

Cindy Crawford „Sekret idealnej figury” (część 1) – program idealny dla początkujących:

Cindy Crawford: „Sekret idealnego ciała” (część 2) – bardziej zaawansowane:

Cindy Crawford „Sekret idealnej figury (wszystkie części) – obie części programu w jednym filmie:

Perfect Body in 10 Minutes to program, który można wykonać w dowolnym miejscu.Jest odpowiedni dla najbardziej zapracowanych kobiet, ponieważ zajmuje tylko 10 minut dziennie:

Zestaw ćwiczeń z krzesłem do celów leczniczych w miejscu pracy

Ćwiczenia Strelnikowej na wideo z opisem technik oddechowych i ćwiczeń

Ćwiczenia Kettlebell – wybór pocisku, właściwa technika dla wszystkich grup mięśni

W latach 90. legendarna supermodelka wydała kilka samouczków wideo z bardzo popularnymi ćwiczeniami. System ćwiczeń „Perfect Body in 10 Minutes” jest prosty i skuteczny, wykorzystuje główne grupy mięśniowe i nie wymaga specjalnego sprzętu.

Postanowiliśmy wypróbować system Cindy Crawford. Podobało nam się i dzisiaj chcemy się z Wami podzielić. Nie zapomnij zrobić małej rozgrzewki przed wykonaniem tych ćwiczeń, a robiąc to regularnie, uzyskasz piękną i smukłą sylwetkę.

1. Przysiad: kolana boczne

Zacznijmy od ćwiczeń nóg. Stań ze stopami rozstawionymi nieco szerzej niż szerokość ramion, skieruj kolana i stopy na boki i wykonaj 10 głębokich przysiadów. Aktywnie podnoś biodro. Możesz położyć ręce na talii.

2. Rzuca

Kolejnym prostym i skutecznym ćwiczeniem na nogi są proste wypady do przodu. Zrób je 10 razy.

3. Przysiady: „siedź na krześle”

Pozycja wyjściowa: stopy rozstawione na szerokość barków, ręce na pasie. Znów przysiady, ale tym razem w inny sposób: wyobraź sobie, że siedzisz. Powtórz to 10 razy. Po tym ćwiczeniu wykonaj jeszcze 10 wykroków do przodu.

4. Przysiady: nogi razem

Ostatni cykl przysiadów: nogi razem, ręce do przodu. Ponownie zrób to 10 razy. Po tym ćwiczeniu powtórz 10 wykroków do przodu.

5. Częściowe pompki

Teraz wykonajmy różne ćwiczenia na brzuch i klatkę piersiową. Połóż dłonie na poziomie nieco szerszym niż barki i trzymaj biodra na macie. Zrób 2 serie po 10 pompek.

READ
Istnieją: 3 diety bez ograniczeń żywieniowych

6. Niepełne uniesienie tułowia

Zgięte kolana, ręce za głową. Rytmicznie podnieś tułów 20 razy bez opuszczania maty.

7. Podnoszenie całego ciała

Kolana zgięte, ramiona wysunięte nad głowę. Wykonaj pełne uniesienie tułowia. Powtórz to ćwiczenie 20 razy.

8. Ćwiczenia na brzuch

Sięgnij po prawą nogę lewym łokciem, prawa ręka powinna pozostać na podłodze lub na brzuchu. Wykonaj to ćwiczenie 20 razy, następnie zamień nogi i ręce i powtórz.

9. Nogi do góry

To ćwiczenie jest przeznaczone dla mięśni podbrzusza: połóż się na plecach, rozciągnij ręce na ciele lub włóż ręce pod plecy, w zależności od tego, co jest dla ciebie najwygodniejsze. Pochyl się, podnosząc nogi pionowo w górę. Zrób to 20 razy.

Jeśli wykonujesz ten zabieg regularnie i dbasz o zbilansowaną dietę, szczupła sylwetka nie każe Ci długo czekać. Czy jesteś gotowy, aby zacząć już teraz?

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: