8 znaków, że kobieta wygląda na znudzoną

Tęsknota za śmiercią: co według mężczyzn sprawia, że ​​kobieta jest nudna

W życiu często zdarza się, że niektóre kobiety zbierają pełne podziwu spojrzenia od panów, podczas gdy inne długo siedzą same. W wielu przypadkach wynika to z faktu, że dama wydaje się nudna dla mężczyzn. Z czym można to połączyć?

Nuda w związku często prowadzi do konfliktu. Wiąże się to nie tylko z reakcją psychologiczną na nudnego rozmówcę, ale także z fizjologią człowieka, ze szczególnymi procesami hamowania, które dominują w mózgu osoby znudzonej. Z ich powodu ten ostatni rozwija drażliwość, niecierpliwość, chęć uniknięcia monotonnych działań.

Tak więc chęć ucieczki od nudnego towarzysza pojawia się u człowieka już na poziomie fizjologicznym, ponieważ ciało dosłownie zmusza nas do powstrzymania się od wszystkiego, co wywołuje uczucie znudzenia.

Co sprawia, że ​​kobiety są nudne

Brak własnej opinii. Interesujące, zdaniem mężczyzn, są ci przedstawiciele płci pięknej, którzy potrafią wyrazić swój punkt widzenia, nie boją się nie zgodzić z mężczyzną. Należy jednak odróżnić obecność własnego zdania od chęci przekonania człowieka, że ​​ma rację i chęci uczenia go. Mężczyźni starają się unikać takich kobiet, a mężczyźni uznają kobiety bez własnych poglądów na życie i śmiałą chęć stanięcia w ich obronie za osoby nudne.

kawałek

Ciągłe plotki. Z reguły silniejszy seks jest zdziwiony przez kobiety, które nieustannie opowiadają im plotki o wszystkich wokół nich, zaczynając od przyjaciół, a kończąc na nieznanych osobach, których losy wyraźnie nie interesują mężczyzn. O wiele ciekawiej byłoby dla niego usłyszeć o ostatnim filmie, który oglądał jego towarzysz, lub o niezwykłych wiadomościach, które usłyszeli, ale lepiej zostawić plotki na spotkania z koleżankami.

Brak celów i aspiracji. Pragnienia i marzenia człowieka mogą nam wiele powiedzieć o jego osobowości i charakterze. Ciekawa kobieta będzie miała ambicje, wiele pomysłów i nieszablonowe poglądy na życie. Mężczyzna raczej się nią nie znudzi, ponieważ będzie ją postrzegał jako osobną, jasną osobowość. Brak celów może sprawiać wrażenie nieciekawej kobiety, która nie pasjonuje się własnym życiem.

Strach przed zmianą. Przedstawiciele płci słabszej, przyzwyczajeni do monotonnego życia i nie chcący wprowadzać zmian w swoim trybie życia, również odpychają mężczyzn. Taka kobieta nie zgodzi się na przeprowadzkę do domu swojej wybranki, trudno będzie ją przekonać, żeby nie jechała do Grecji, gdzie kiedyś jeździła, ale do innego kraju. Wszystko to wyda się człowiekowi nudną rutyną, od której wkrótce będzie chciał uciec.

READ
Płaszcz dla kobiety 40: pięć ważnych detali

Niezdolność do spontanicznego działania. Spontaniczność to romans, to spontaniczni ludzie, którzy mogą spokojnie pójść do kina zamiast zjeść kolację w restauracji, podarować ukochanej piękny prezent lub wybrać się w niezbadaną część miasta. Wszystko to mężczyzna chce zrobić ze swoją ukochaną kobietą i denerwuje się, jeśli się na to nie zgadza, ale woli narzekać, gdy plan nie zostanie zrealizowany.

Jak stać się interesującym dla mężczyzn

Według psychologów pierwszą rzeczą, o której dziewczyna powinna pomyśleć, jest zadanie sobie pytania, czy ona sama nudzi się we własnym towarzystwie, czy robienie tego, co robi, sprawia jej przyjemność. Odpowiedź na takie pytanie może wiele wyjaśnić, ponieważ jeśli dana osoba nie jest sobą znudzona, to osoby wokół niego nie będą mogły odczuwać tęsknoty w jego obecności.

kawałek

Kobiety, które przyłapują się na zazdrości bardziej aktywnych i energicznych młodych kobiet, często uważają, że ich życie jest nudne. Aby urozmaicić sobie dni powszednie i weekendy, często możesz wyjeżdżać na wycieczki krajoznawcze, zapisać się na fitness, dać się ponieść rysowaniu lub modelowaniu. Cóż, aby było zabawniej, możesz zaprosić mężczyznę ze sobą.

Powinieneś też nauczyć się spontaniczności – przestań się martwić, jeśli wszystko nie pójdzie zgodnie z planem. Na początku może to być trudne, więc przygotuj się na wysiłek. Następnie, gdy zmiana proponowanej trasy nie przysporzy Ci takiego stresu, musisz nauczyć się zarządzać sytuacją, aby wynik był jak najbardziej przyjemny. Na przykład, jeśli mężczyzna nie mógł iść do restauracji, ponieważ się spóźnił, możesz ugotować obiad w domu i obejrzeć swój ulubiony film.

Aby zainteresować silniejszy seks, nie trzeba mieć żadnych specjalnych talentów. Z reguły mężczyźni doceniają szczery uśmiech i dźwięczny śmiech swojego towarzysza, dlatego w komunikowaniu się z płcią przeciwną panie muszą zachowywać się swobodnie, żartować i śmiać się więcej.

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

I nie mów, że nie dbasz o to, jak wyglądasz – to z wyglądem zaczyna się nowe życie!

Najciekawsza rzecz w sztuce bycia kobietą
Na naszym kanale w Yandex Zen Femmie.ru znajdziesz porady ekspertów na temat najnowszych trendów, dowiesz się, jak odróżnić przestarzałe i bez smaku ubrania od obecnych, a także wybrać dowolny przedmiot według swojej sylwetki. Przegląd markowych kolekcji i modnych obrazów – wszystko po to, abyś nie popełniał modnych błędów i nie zaskakiwał gustem.
Subskrybuj!

READ
7 sposobów, aby wyglądać drogo i stylowo bez wysiłku i wydatków

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się skąd bierze się lęk i kiedy przestaje być normą. Znajdziesz w sobie myśli, które sprawiają, że czujesz się źle na sercu. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Zrozumiesz, jak pokonać niepotrzebny niepokój, zyskać większą pewność siebie i nie polegać na czyjejś opinii.

Jesteś zwolenniczką tego, że to nie wygląd czyni kobietę piękną, ale umysł, maniery i zachowanie. I oczywiście skromność. Być może, kiedy to była prawda, ale od tego czasu czasy bardzo się zmieniły. Społeczeństwo nie wymaga już od kobiety absolutnej skromności i skupia się na kobietach interesujących zarówno zewnętrznie, jak i duchowo.

Jakie są oznaki, że wyglądasz na znudzonego i nieciekawego?

Nie zmieniałeś swojego stylu od wielu lat
W liceum wybrałeś proste dżinsy i niewyraźny sweter i od tego czasu kupujesz to samo dla siebie, kategorycznie odmawiając eksperymentowania z wyglądem. W rzeczywistości jest tylko jeden plus w tym podejściu – nie trzeba komponować obrazów, wybierając harmonijne zestawy. Ale jest o wiele więcej korzyści z eksperymentowania ze stylem — pomyśl o tym. Choćby dlatego, że znacznie łatwiej będzie Ci zrobić na kimś wielkie wrażenie.

Ignorujesz akcesoria
Wydaje ci się, że jeśli dodasz biżuterię do obrazu, będziesz wyglądać zbyt wyzywająco i odpychająco. Aby nie przesadzić, postanowiłeś całkowicie zrezygnować z akcesoriów – ale nie powinieneś działać tak kategorycznie. Główna zasada francuskich fashionistek pomoże Ci stworzyć harmonijne połączenie akcesoriów i ubrań – nie więcej niż trzy akcesoria na obrazie.

Ubierasz się w tym samym kolorze
Wydaje ci się, że w ubraniach, w których miesza się kilka kolorów, zwłaszcza jasnych, natychmiast staniesz się jak klaun. W rzeczywistości zasada zakazu łączenia więcej niż dwóch kolorów na obrazie jest beznadziejnie przestarzała. Teraz modne są eksperymenty z kolorami – i aby wyglądały harmonijnie, łącz kolory, które są podobne w odcieniu lub kontrastujące.

Nigdy nie dopuszczasz do zaniedbań w obrazie
Ale na próżno – w końcu stylowe zaniedbanie to jeden z głównych możliwych trendów, który od kilku dni nie zniknął na dalszy plan. Porzuć elegancką fryzurę, rozepnij kilka guzików na bluzce – a będziesz wyglądać o wiele ciekawiej.

READ
7 par butów, które powinna mieć każda kobieta

Wybierasz torbę i buty w tym samym kolorze
To zbyt nudne – dziś modna jest gra kontrastów lub wirtuozowskie zestawienie kolorów zbliżonych do odcienia.

Wolisz klasyczny styl?
Trudno Cię za to winić – w końcu klasyka jest zawsze w modzie. Jednak inne kierunki (a także ich kombinacje) również zdecydowanie zasługują na Twoją uwagę! Ponadto klasyczny styl, mimo swojej uniwersalności, wciąż nie wszędzie jest odpowiedni.

Na siłownię nosisz tylko trampki i nosisz tylko sukienki na szpilkach
Czy teraz, w dobie modowych eksperymentów, warto przywiązywać się do zasad? W końcu są stworzone po to, by je łamać, zwłaszcza jeśli nikt nie zostanie przez to skrzywdzony. Na przykład kobieca lekka sukienka świetnie wygląda z trampkami – dlaczego nie stworzyć wizerunku, który będzie jednocześnie ciekawy i wygodny?

Czy uważasz, że kobieta powinna być kobieca?
Ogólnie masz rację. Chociaż kobieta nikomu nic nie jest winna, kobiece wizerunki są zdecydowanie mile widziane. Ale dlaczego uważasz, że kobiecość jest tylko w połączeniu szpilek i sukienek? Połączenie delikatnej sukienki i brutalnej skórzanej kurtki sprawi, że staniesz się jeszcze bardziej krucha, delikatna i bezbronna.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: