8 przydatnych pomysłów na przechowywanie zabawek dla dzieci

Co zrobić, aby nie potykać się o misie, lalki i samochody, nie nadepnąć na książki, kredki i inne drobiazgi i nauczyć dziecko, jak z przyjemnością układa to wszystko na swoim miejscu?

875_large

Odpowiedź jest prosta. Specjalnie, aby rozwiązać ten problem, projektanci wymyślili ciekawe systemy przechowywania zabawek. Świetnie prezentują się we wnętrzu, co bardzo cieszy rodziców. A co najważniejsze, dzieci to uwielbiają. A nawet bardzo! Omówimy osiem z nich.

1. Szafki do przechowywania

Obecnie istnieje wiele wygodnych i wielofunkcyjnych szaf do pokoju dziecinnego. Zmieszczą się w nich zabawki, książki i ubrania. Możesz także zobaczyć model, który zawiera pulpit – to naprawdę uniwersalna opcja dla dziecka.

Możesz kupić szafę dziecięcą, w której wygodnie jest umieścić wszystkie dziecięce rzeczy w sklepie Kupistol, +7 (800) 775-86-34:

2. Turcy do przechowywania

Na pufach można usiąść, można je wykorzystać jako stolik i przechowywać w nich zabawki, aby nie zajmowały dodatkowego miejsca. Ten funkcjonalny przedmiot doskonale sprawdzi się w małych mieszkaniach, a nowoczesny design sprawi, że będzie stylowym elementem wnętrza.

3. Szuflady

Możesz użyć tych, które są przeznaczone do przechowywania w komodach i szafkach nocnych (organizatorach), lub możesz skorzystać z szuflad, które idealnie mieszczą się pod łóżkiem.

4. Regały

Możesz ustawić stojaki w taki sposób, aby było to najwygodniejsze dla dziecka, łatwe i wygodne do zdobycia zabawek. A stojak może również służyć jako siedzisko – prosta i jednocześnie harmonijnie wpasowująca się we wnętrze opcja.

W modelu ze sklepu Casa Milano z powodzeniem łączy się praktyczność i elegancki design. I wiele innych ciekawych mebli dla dzieci – na stronie casa-milano.yapokupayu.ru.

5. Pudełka

W tej opcji wyobraźnia nie ma granic. Do pudełek można przyczepić kółka, podpisać co jest w nich przechowywane lub skorzystać z koszyków lub designerskich pudełek. Być może jest to najjaśniejsza i najbardziej niezwykła opcja, która uzupełni Twoje wnętrze stylowymi akcentami.

6. Taśmy magnetyczne

Niezastąpiony jeśli chodzi o flotę młodego rajdowca czy różne drobiazgi małej księżniczki.

7. Przechowuj na ścianie

Używaj specjalnych kieszeni lub koszy do przechowywania. Oba są świetnymi opcjami oszczędzającymi miejsce.

8. Zorganizuj przestrzeń

Jeśli zależy Ci na tym, aby maluszek miał swoje miejsce, polecamy zakup łóżka na antresoli. To naprawdę niezbędna rzecz w organizacji przestrzeni, zwłaszcza że dzieci uwielbiają spać na górze.

READ
Top 6 wszechstronnych i funkcjonalnych artykułów IKEA

Urocze łóżko loftowe w formie domku możesz zamówić w sklepie Orbita-Meble, +7 (800) 100-10-57:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: