8 pomysłów na stylową łazienkę

Profesjonaliści wykonują w swoich projektach wbudowane półki niszowe, chowają przedmioty gospodarstwa domowego we wbudowanych szafach i znajdują możliwość umieszczenia zarówno wanny, jak i kabiny prysznicowej. Porozmawiajmy o tych i innych metodach.

8 pięknych i funkcjonalnych pomysłów na Twoją łazienkę, które zastosowali projektanci

Projekt wnętrz MT. Zdjęcie: Olga Melekestseva

1 Otwarte półki wnękowe

W projekcie Mariny Karalkina obok łazienki półki wykonano konstrukcyjnie – w formie wnęk. Nisze są wyłożone płytkami akcentującymi, tymi samymi, które zastosowano na ścianie nad łazienką.

Wygodne jest, aby te półki nie były widoczne przy wejściu. Tak więc, nawet jeśli będzie trochę chaosu, wizualnie nie będzie to miało dużego wpływu na wnętrze.

Wygodne jest, aby te półki nie były widoczne przy wejściu. Tak więc, nawet jeśli będzie trochę chaosu, wizualnie nie będzie to miało dużego wpływu na wnętrze.

Inspiracja: 8 kreatywnych pomysłów na płytki łazienkowe

2 Umywalka w oddzielnej łazience

Gdy łazienka jest oddzielna lub jest łazienka dla gości, wygodnie jest umieścić dodatkową małą umywalkę, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem biegać do łazienki, aby umyć ręce.

Tak właśnie zrobiła Natalya Shirokorad w projekcie tego mieszkania, ale rozwiązanie jest dość powszechne i oczywiście bardzo wygodne.

Tak właśnie zrobiła Natalya Shirokorad w projekcie tego mieszkania, ale rozwiązanie jest dość powszechne i oczywiście bardzo wygodne.

Jak projektanci robią dla siebie: 5 łazienek z apartamentów pro

3 Blok pralni w łazience

W jednym ze swoich projektów projektantka Vera Sheverdenok rozszerzyła łazienkę o korytarz i zorganizowała blok pralni na dodatkowej powierzchni z pralką i suszarką wbudowaną w szafę oraz osobną szafą z półkami do przechowywania artykułów gospodarstwa domowego.

Poszerzenie łazienki przez korytarz jest dopuszczalne, ale nadal wymaga koordynacji. To mieszkanie znajduje się na drugim piętrze (poniżej - lokale niemieszkalne), co znacznie uprościło proces.

Poszerzenie łazienki przez korytarz jest dopuszczalne, ale nadal wymaga koordynacji. To mieszkanie znajduje się na drugim piętrze (poniżej – lokale niemieszkalne), co znacznie uprościło proces przebudowy.

Remont łazienki: 8 rzeczy, na które warto wydać pieniądze

4 Zlew dla psa

Kiedy w domu jest zwierzę domowe, nieuchronnie pojawia się kwestia higieny. Gdzie myć łapy? Wytrzeć ściereczką zaraz po wejściu, zanieść psa do łazienki i tam go umyć? Gdzie się umyć? W zlewie, w wannie? W końcu po takich procedurach będziesz musiał zdezynfekować instalację wodociągową, zanim osoba z niej skorzysta. Problem jest częściowo rozwiązany, jeśli jest higieniczny prysznic do toalety lub bidetu.

W swoim projekcie architekt Daria Sozykina wykonała osobną umywalkę dla psa w łazience gościnnej. Jeśli to możliwe, pomysł można powtórzyć. Umywalka wykonana jest ze sztuki.

W swoim projekcie architekt Daria Sozykina wykonała osobną umywalkę dla psa w łazience dla gości. Jeśli to możliwe, pomysł można powtórzyć. Zlew wykonany jest ze sztucznego kamienia.

Projektanci mówią: 11 sprawdzonych sztuczek projektowania łazienki, których nie pożałujesz

5 Suszarka nad wanną

W tym małym mieszkaniu zaprojektowanym przez Dinę Udaltsovą postanowiono umieścić suszarkę do ubrań bezpośrednio nad łazienką. Zrobiono to dla wygody mieszkańca i aby nie zagracać powierzchni studia suszarką podłogową, a także loggią.

READ
20 przydatnych przedmiotów od AliExpress, dzięki którym Twój dom zawsze będzie w porządku

Jeśli chcesz powtórzyć tę decyzję, zapewnij dobrą wentylację w łazience, aby mokre pranie nie powodowało zawilgocenia ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami.

Jeśli chcesz powtórzyć tę decyzję, zapewnij dobrą wentylację w łazience, aby mokre pranie nie powodowało zawilgocenia ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami.

8 pięknych sztuczek łazienkowych, które są rzadko używane

6 Zintegrowany kosz na bieliznę

W jednej z łazienek w domu, zaprojektowanej przez Natalię Stroitelevę i Olgę Irtuganową, przemyślano szafę, w której zbudowano nie tylko pralkę, ale także kosz na pranie.

Jeśli zbliżasz się do idei przemyślanego minimalizmu, kiedy wszystkie domowe drobiazgi są maksymalnie ukryte, zwróć uwagę na to rozwiązanie. To prawda, że ​​system przechowywania prawdopodobnie będzie musiał zostać wyprodukowany.

Jeśli bliska jest Ci idea przemyślanego minimalizmu, kiedy wszystkie domowe drobiazgi są maksymalnie schowane, zwróć uwagę na tę decyzję. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbsystem przechowywania prawdopodobnie będzie musiał zostać wykonany na zamówienie.

Jak zaprojektować małą łazienkę dla dużej rodziny: 5 pomysłów, które na pewno pomogą

7 łazienka + prysznic

Połączenie wanny i prysznica w jednej łazience to bardzo wygodne rozwiązanie, na które mogą sobie pozwolić właściciele mieszkań lub domów o powierzchni łazienki do 5 metrów kwadratowych. W takim przypadku realistyczne jest sporządzenie ergonomicznego układu i dopasowanie całej instalacji wodociągowej.

W projekcie mieszkania na wynajem architekt Ksenia Konovalova na prośbę klientów umieściła w łazience zarówno wolnostojącą miskę jak i prysznic. Powierzchnia pokoju wynosi 5,8 metra kwadratowego. m. Nes.

W projekcie mieszkania na wynajem architekt Ksenia Konovalova na prośbę klientów umieściła w łazience zarówno wolnostojącą miskę jak i prysznic. Powierzchnia pokoju wynosi 5,8 metra kwadratowego. m. Pomimo dość „gęstej” aranżacji pokój nie wygląda na ciasny.

8 wiejskich łazienek, które wyglądają stylowo i przemyślane

8 Toaleta za zasłoną

W projekcie tego mieszkania projektanci z pracowni projektowej MT design interiors nie podzielili wspólnej łazienki na dwa pokoje, tylko poszli w drugą stronę – ukryli muszlę klozetową i pralkę za firanką.

To rozwiązanie oczywiście nie zastępuje dwóch pełnowartościowych łazienek, ale jeśli komuś przeszkadza wygląd toalety podczas kąpieli, to pomysł można wykorzystać.

To rozwiązanie oczywiście nie zastępuje dwóch pełnowartościowych łazienek, ale jeśli komuś przeszkadza wygląd toalety podczas kąpieli, to pomysł można wykorzystać.

8 trików projektowych do zaprojektowania i udekorowania małej łazienki

Anastazja Dubrowina

Nie ma jeszcze komentarzy. Rozpocznij dyskusję!

8 przydatnych i pięknych pomysłów na wnętrze, które są tego warte

IVD. Apartamenty 2-pokojowe

IVD. Apartamenty 2-pokojowe

Znalazłeś błąd? Wybierz i naciśnij Ctrl + Enter

Witryna IVD.ru to wiodący projekt internetowy poświęcony projektowaniu wnętrz, budowie i renowacji lokali mieszkalnych. Główną treścią serwisu są artykuły autorskie, wysokiej jakości ilustracje, praktyczne porady, zrealizowane i projektowe projekty architektów i projektantów.

Na naszej stronie możesz wybrać kompleksowe rozwiązania projektowe; uzyskać porady i zalecenia dotyczące aranżacji wnętrz, domu i zagospodarowania terenu; rozmawiać bezpośrednio z innymi czytelnikami na forum.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: