8 magicznych dotknięć męskiego ciała, które pomogą Ci osiągnąć to, czego pragniesz

8 magicznych dotknięć męskiego ciała, a on zrobi wszystko, czego TY CHCESZ!

8 magicznych dotknięć męskiego ciała, a on robi wszystko, CZEGO TY CHCESZ!Dotykowy kontakt z mężczyzną to niezawodny sposób, aby postawić na swoim, gdy musisz przeprosić lub poprosić go o pomoc. Liczne badania potwierdzają, że gesty mogą wyrażać wiele emocji – miłość czy złość, współczucie czy aprobatę.

Co więcej, działają znacznie szybciej niż słowa – na poziomie instynktownym, szczególnie w przypadku mężczyzn, którzy z natury są mniej rozmowni niż kobiety.
Często prosty dotyk może być skuteczniejszy niż półgodzinna rozmowa. I od czasu do czasu możesz z dumą powiedzieć: „Czujemy się i rozumiemy bez słów”.

KIEDY musisz przeprosić

GEST: Jeśli się myliłeś (lub on myśli, że się myliłeś) i nadal musisz przeprosić, usiądź obok niego i wypowiadając magiczną frazę „Wybacz mi…”, połóż dłoń na jego kolanie i lekko nią potrząśnij.

O co chodzi

Kiedy jest zły, dotykanie policzka lub ręki jest dla niego zbyt intymne: odczuje to z agresją lub irytacją i najprawdopodobniej odejdzie. Kolano jest strefą bardziej neutralną.

Dodatkowo, aby dotknąć jego nogi, trzeba się trochę pochylić i wyciągnąć rękę. Podświadomie odbiera taką postawę jako przejaw pokory. A w połączeniu ze słowami będzie to jasne, że szczerze przepraszasz i obiecujesz, że to się więcej nie powtórzy.

Zobacz też: Oto jak twoje ciało rozpoznaje to

KIEDY chcesz go poprosić o pomoc

GEST: Jeśli potrzebujesz uwagi, współczucia i pomocy, wyciągnij do niego ręce dłońmi do góry – tak, aby zakrył je własnymi rękami.

O co chodzi

Ten ruch jest odczytywany przez jego podświadomość jako poszukiwanie ochrony. Dłonie do góry – prośba o pomoc. Twój mężczyzna nieświadomie zinterpretuje to jako prośbę o ochronę i poczuje swoją siłę. A kiedy już zajmie dominującą pozycję, na pewno będzie chciał ci pomóc i zadbać o ciebie.

JEŚLI jest konflikt

GEST: Kiedy potrzebujesz rozładować sytuację i uspokoić ukochaną osobę bez słów, nie czekaj, aż się „zagotuje” (w tym stanie każdy dotyk odbierze jako gest agresji). Dotknij jego ramienia. Ruch powinien być wyraźny, zdecydowany iw żadnym wypadku nieśmiały. Przytrzymaj rękę na ramieniu przez kilka sekund i zdejmij ją. W ten sposób wciśniesz przycisk “pauza” w jego głowie.

READ
Więcej przytulności i komfortu! 9 pomysłów na małe mieszkanie

O co chodzi

Jego ramię to jedna z najlepiej chronionych części ciała, pokryta mięśniami i najmniej wrażliwa, w przeciwieństwie do bardziej wrażliwych miejsc, takich jak twarz czy szyja. Prosta i jędrna ręka niesie ładunek energii i przyciąga uwagę.

Przeczytaj także: Nigdy, nigdy nie poślubiaj faceta, który ma te 15 nawyków!

Ten ruch jednocześnie przypomni ci o twoim połączeniu i wyjaśni, że nigdy nie powinieneś się ekscytować. Dotyk w ramię podkreśla siłę Twojego mężczyzny, pokazuje, że sytuacja nie jest niebezpieczna, że ​​nic nie zagraża jego słabym stronom i że razem możesz znaleźć najlepsze rozwiązanie każdego problemu.

JEŚLI chcesz go namówić do zrobienia czegoś, czego nie chce

GEST: Weź jego ręce w dłonie, aby były na dole. Następnie zbierz ich razem w pozycji „modlitwy”.

O co chodzi

Tak złożone ręce to perswazyjny gest, którego często używają biznesmeni i politycy w negocjacjach. A dodając kontakt cielesny i fakt, że twoje dłonie są na górze, to tak, jakbyś mówił do jego podświadomości: „Dominuję w tej sytuacji!” W rezultacie Twoje słowa, poparte niewerbalnymi metodami kontroli, staną się jeszcze bardziej przekonujące.

KIEDY odpoczywasz

GEST: Delikatnie, lekko dotykając, przesuń dłonią po jego szyi wzdłuż linii włosów. Pocieraj włosy, a następnie, schodząc kilka centymetrów w dół, masuj szyję i ponownie wróć do włosów.

O co chodzi

Przeczesując palcami jego włosy, dajesz mu poczucie troski i komfortu. Jest to gest uniwersalny: używają go ptaki, które czyszczą sobie nawzajem pióra, zwierzęta, które delikatnie gryzą się nawzajem, oraz ludzie, którzy chcą okazać wzajemną sympatię.

Zobacz też: Nawet bardzo kochający mężczyzna ma dziwną kobietę, której nigdy nie zapomni

A lekki masaż karku, którego mięśnie często są napięte po całym dniu pracy, sprawi, że przy Tobie poczuje się bardziej zrelaksowany i spokojny. Świetny sposób na stres w pracy!

Kiedy musisz rozładować sytuację, nie czekaj, aż “zagotuje się”, dotknij jego ramienia.

JEŚLI chcesz go skomplementować

GEST: Chcesz mu powiedzieć, jaki jest niesamowity, wyjątkowy, odważny, seksowny i kochany? Nie potrzeba tylu słów, po prostu klepnij go w pośladki.

O co chodzi

Dla mężczyzn klaps w czuły punkt to niewerbalny sposób na pokazanie, że jest „super”. Tym gestem wyrażasz swój podziw i wsparcie. Zwróć uwagę na sporty zespołowe mężczyzn: przekonasz się, że w przypadku zwycięstwa, celnego rzutu czy strzelonej bramki, zawodnicy nie wahają się uderzyć się nawzajem w tyłek lub nieco wyżej, wyrażając w ten sposób swój podziw dla każdego inny. Przyjmijmy ten pomysł!

READ
Projektowanie wnętrz pokoju dziecięcego: 25 świetnych i uroczych pomysłów

JEŚLI chcesz się wygłupiać

GEST: Czy masz ciekawsze plany na dzisiejszy wieczór niż oglądanie telewizji? Przesuń dłonią po wewnętrznej stronie jego uda, jak najbliżej genitaliów, ale nie dotykając ich.

O co chodzi

Górna wewnętrzna część uda jest niezwykle wrażliwa – to tutaj znajdują się zakończenia nerwowe łączące się z genitaliami. A skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna, ponieważ jest tam sporo mięśni. Ten ruch natychmiast go rozpali, a ciekawa (i gwarantowana namiętna) kontynuacja wieczoru jest dla Ciebie gwarantowana.

KIEDY chcesz powiedzieć „kocham cię”

GEST: Przesuń dłonią po jego policzku. Widziałeś ten gest wiele razy w filmach romantycznych. Zwykle poprzedza pocałunek.

Zobacz też: Przypadkowe relacje to mit! Oto, co dzieje się podczas intymności

O co chodzi

Twarz mężczyzny (zwłaszcza świeżo ogolonej) jest bardzo wrażliwa – w końcu przy każdym mieszku włosowym znajdują się czujniki dotykowe. Ponadto dotykając twarzy, podkreślasz emocjonalny związek z osobą.

I zrozum go

Za pomocą dotyku możesz nie tylko coś powiedzieć, ale także zrozumieć, jak czuje się twój mężczyzna. Wszystko zależy od tego, jak zareaguje na twoje gesty.

Na przykład, jeśli czujesz, że mięśnie kolan drżą, gdy przepraszasz, jest on nadmiernie podekscytowany i nie reaguje w tej chwili. Zrób sobie przerwę, aby ostygło. Obserwuj pozycję jego ciała – gdy tylko lekko się do ciebie obróci, działaj: teraz cię “słyszy”. Pogłaskaj jego drugie kolano i zwiększ swoją elokwencję.

Czasami wcale nie trzeba czekać, aż całe ciało się obróci – zwróć uwagę na jego stopy: jeśli skarpetki są zwrócone w twoją stronę, jest już gotowy na kompromis i daleki jest od gniewu, jaki próbuje pokazać.

Przeczytaj też: Jedna kobieca umiejętność może przyciągnąć do swojego życia wszystko, co tylko zechcesz: MĘŻCZYZNA, SZCZĘŚCIE, SUKCES!

Jeśli w żaden sposób nie zareaguje, warto trochę poczekać: teraz jest całkowicie „w sobie”, daj mu czas na otwarcie.

Tylko bądź ostrożny! Obserwując uważnie jego reakcję na twoje ruchy, bardzo szybko nauczysz się rozumieć mowę ciała i już nigdy nie będziesz śnić o czytaniu w myślach psychicznych. W końcu wszystko jest znacznie prostsze.

READ
Wskazówki dotyczące wyboru butów na obcasach
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: