8 „haczyków”, które zaczepią mężczyznę w korespondencji

Wiele dziewcząt obsługuje wirtualną komunikację z facetami w sieciach społecznościowych. Najczęściej ta komunikacja nie prowadzi do długotrwałego związku. Aby zwrócić na siebie uwagę faceta i zbliżyć się do prawdziwego spotkania, rozgrzej jego zainteresowanie sobą podczas wysyłania SMS-ów.

Jest kilka punktów, które pomogą dziewczynie przyspieszyć rozwój relacji i zdobyć serce wybranego.

Trzymaj się jego stylu komunikacji

Podczas komunikacji każda osoba używa własnego stylu. Komunikowanie się z mężczyzną w sieciach społecznościowych, analizuj jego sposób komunikacji. Odpowiadając w jego sposób na listy lub wiadomości, podkreślaj jedność z nim w doborze stylu. To przyciągnie zainteresowanie korespondencją. Nie popełniaj błędów w swoich postach. Zauważywszy jego błędy, nie powinieneś ich sugerować, ponieważ nie wiesz, jak odnosi się do kierowanych do niego komentarzy.

pisać mniej niż on

Nie powinieneś wysyłać długiego listu w odpowiedzi na wiadomość. To pokaże, że jesteś zainteresowany kontynuacją związku. Pamiętaj o zasadzie: „im mniej, tym lepiej”. Niech twoja wiadomość będzie krótsza niż jego wiadomość. To da mu pomysł, że jest bardziej zainteresowany komunikowaniem się z tobą.

Nie spiesz się z odpowiadaniem na wiadomości

Nawet płonąc pragnieniem natychmiastowej odpowiedzi na jego przesłanie, nie rób tego. Niech odniesie wrażenie, że jesteś pracowitą dziewczyną.

Nie zwlekaj zbyt długo z odpowiedzią, może stracić zainteresowanie z powodu długiego oczekiwania. Wystarczy zwlekać dwa razy dłużej z odpowiedzią.

Musi rozpocząć i zakończyć korespondencję

Nie powinieneś narzucać swojej komunikacji mężczyźnie. Niech będzie inicjatorem wezwań i wiadomości.

Pożegnanie i wypowiedzenie życzeń, powiedzenie „Dobranoc” lub „Miłego dnia”, nie kontynuuj wymiany emotikonów. Będzie to oznaczało, że jesteś gotowy do kontynuowania rozmowy, na którą może nie być gotowy. Pierwsze i ostatnie słowo powinno być dla mężczyzny. Z pewnością to doceni. Mężczyźni uwielbiają czuć, że to oni rządzą. I tym krokiem tylko wzmocnisz jego przekonanie.

Pozostaw bezsensowne wiadomości bez odpowiedzi

Opcjonalne wiadomości można pozostawić bez odpowiedzi. Wyślij buźkę. To pokaże, że Twój dzień jest wypełniony ważnymi sprawami, które nie pozwalają rozpraszać się drobiazgami. Odpowiedzi na pytania dotyczące obaw dotyczących Ciebie muszą być udzielone niezwłocznie. Nie martw się bez powodu. Mów jednak krótko. Wyjaśnij, że żyjesz, ale jesteś zajęty.

READ
19 rzeczy, które dowodzą, że Japonia już żyje w 3018 roku

Priorytet czatu na żywo

Nie powinieneś wirtualnie rozmawiać z facetami przez kilka godzin dziennie. Możesz go znudzić. Zaprowadź go na prawdziwe spotkanie. W kawiarni można dyskutować o sprawach, które dojrzewały w ciągu dnia. Komunikacja na żywo nie zastąpi korespondencji, choćby była kompletna i szczegółowa, wbrew kilku naszym wskazówkom.

Nie pisz SMS-ów dłużej niż pół godziny z rzędu

Tajemniczość – to powinno być w dziewczynie. Chcąc tylko zrozumieć dziewczynę, rozwikłać jej charakter, myśli, młody człowiek szuka z nią komunikacji. Daj mu więc możliwość bycia myśliwym. Nie spędzaj więcej niż pół godziny na wiadomościach i rozmowach.

Zostaw miejsce na tajemnicę i okazję do nudy.

Nie pisz do niego, jeśli nie odpowiada

Jeśli po aktywnej komunikacji mężczyzna przestaje dzwonić lub pisać, nie powinieneś do niego dzwonić i szukać przyczyny. Najprawdopodobniej ma nowy obiekt do komunikacji. Twój związek dobiegł końca. Zapraszam do usunięcia jego czatu. To nie twoja osoba!

Używając tak prostych „żetonów” wirtualnej komunikacji, możesz zachować inicjatywę komunikacji z mężczyzną. Będzie szukał prawdziwych spotkań, a nie zadowalał się korespondencją.

Jak komunikujesz się z facetami? Podziel się z nami swoimi sekretami uwodzenia w korespondencji.

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym

Czasami czytam w listach: „naszkicowałem mu haczyki” (z cyklu „Postanowiłem łowić ryby”) i jestem zdumiony.

Jakiego rodzaju śmieci ludzie nie biorą pod uwagę haków.

„Opowiedziałem mu o mojej pracy. Został zaskoczony. To najprawdopodobniej hak”.

(Wyobraź sobie tę ziewającą twarz i jego grzeczne „Wow”).

„Nieoczekiwanie przyniosłam mu kawę i bułkę. Okazało się, że świetny hak!”

(Najprawdopodobniej paskudne wtargnięcie niechcianym jedzeniem)

„Zatrzymałem się w najciekawszym momencie i obiecałem, że powiem ci więcej na spotkaniu. Hak?”

(Prawdopodobnie – powód, aby unikać spotkania, aby nie słuchać dalej tych wszystkich mętów)

Człowiek w dużej koronie nie może zrobić haczyka, nawet najprostszego, bo jest pewien:

1) jest wyjątkową i interesującą osobowością we wszystkich swoich przejawach.

W efekcie wszystkie „haki” takiej osoby to jakieś wściekle nudne bzdury, takie jak historie o dzieciństwie i „niespodzianki”, które wprawiają w zakłopotanie ich banałem.

Aby nauczyć się robić haczyki, musisz zmienić to egocentryczne nastawienie na dokładnie odwrotne:

READ
Najlepsze cechy charakteru przedstawicieli różnych znaków zodiaku

1) Nie jestem wyjątkowy i większość moich pomysłów jest zwyczajna i podobna do myśli innych ludzi.

Co daje tak ofensywną instalację?

. Kiedy zdasz sobie sprawę, jak banalne są wszystkie twoje pomysły, staniesz się pół mistrzem haka.

Gdy tylko zdecydujesz się coś powiedzieć lub masz zamiar zgłosić propozycję, natychmiast zobaczysz, że druga strona wie, jak zakończy się twoja historia i oczekuje od ciebie podobnej propozycji.

Nie rób tego, co zamierzałeś zrobić, zrób coś zupełnie innego, a będziesz miał haczyk.

Wszyscy myślą dość stereotypowo, każdy postępuje bardzo przewidywalnie, już na początku frazy jego koniec jest już jasny, to, co chcą powiedzieć i zrobić, jest wypisane na twarzach ludzi, dlatego haczyk może zrobić tylko ten, kto bierze biorąc to wszystko pod uwagę, i ten, który uważa się za wyjątkowego i wyjątkowego, i będzie nadal wygłaszał frazesy z aurą ważności, powodując, że wszyscy ziewają.

Aby zrobić hak, musisz zacząć swoją turę, a następnie skręcić o 90 stopni. Haczyk nie bez powodu symbolizuje krzyż (maczugę). Hak to zawsze ruch skoczka: do przodu i w prawo lub w lewo, do tyłu i na boki. Osoba nie oczekuje zwrotu i dlatego jest zaskoczona. Twoje wybryki powodują u niego lekki dysonans, a jego uwaga przylgnęła do ciebie: jest zmuszony do myślenia i przeżywania emocji.

Ale to nie wszystko.

Hak powinien być nieoczekiwany, ale logiczny. Nie możesz wykonać ruchu rycerza, omijając wolne komórki pola, łamiąc zasady logiki. Oznacza to, że absurdalne wybryki i nieodpowiednie frazy nie są haczykami. Lepiej być banalnym i przewidywalnym, niż zachowywać się jak szalony lub udawać szaleńca. Zrazisz każdego, kto szanuje swój czas i nie chce go marnować na bzdury.

Strukturę haka najłatwiej zobaczyć na przykładzie anegdoty.

Dowcip i humor to najlepsze haczyki, a dowcipny człowiek prawie zawsze jest rybakiem (niestety, dowcipny często traci dowcip całkowicie w procesie popadania w czerwień). Śmiech to lekkie katharsis, które pojawia się w przypadku dysonansu ze zwrotu: utraty połączenia i uzyskania nowej logiki.

Haczyk nie musi być zabawny ani dowcipny. Żart lub anegdota – to najpopularniejsze haczyki, dość dobrze przestudiowane przez filologów i psychologów.

READ
Małżeństwo, z którym znak zodiaku przyniesie bogactwo

Strukturę anegdoty bada się na pierwszym roku wydziału scenariuszowego. To jest tak zwany zwrot powieściowy. Dobry zwrot w pierwszej sekundzie wydaje się nam absurdalny, niewiarygodny, ale natychmiast ponownie skupiamy się i widzimy nową logikę w tym, co się wydarzyło i rozumiemy, że dokładnie to powinno się wydarzyć. Jeśli zwrot okaże się bardziej humanitarny i pozytywny niż zamierzone zakończenie, doświadczamy również uczucia euforii, wdzięczności dla autora.

Większość żartów opiera się na grze słów lub na innym znaczeniu tego samego słowa lub wyrażenia.

„Abramie, mówią, że twoja żona ma dar zdobywania ludzkich serc?” „Cóż, oto więcej. Za darmo!”

Ale są żarty ułożone na tej samej zasadzie, co niektóre haczyki na ryby.

„Jaki tekst od kochanka mógłby cię podniecić?” „Kredyt opłacił się”.

„Jak mogę przestać kochać dziewczynę?” „Ustaw jej głos jako budzik”.

Ten rodzaj haczyka opiera się na tym, że sfera uczuć przeciwstawia się sferze materialnej, która wygrywa (kredyt hipoteczny jest ważniejszy niż seks, niechęć do pracy jest silniejsza niż pragnienie miłości). Odnajdując w sobie cynizm, człowiek się śmieje.

Pewien rybak powiedział do dziewczyny na ich pierwszej randce: „Widzę, że mnie lubisz. Czy mogę kupić ci pięć bukietów za jednym razem na wszystkie kolejne pięć randek i zaraz pojedziemy do mnie? Dziewczyna zaśmiała się i zgodziła się do niego podejść.

Inny rybak pod koniec pierwszej randki powiedział: „Widzę, że wcale mnie nie lubiłeś. Potem zapłać za mój obiad jako rekompensatę, bo cię lubiłem. Dziewczyna była zdezorientowana i powiedziała, że ​​go lubi. Potem facet powiedział, że jeśli ona mówi z chciwości, to nie, bo żartował i sam sobie zapłaci. Pomimo tego, że dziewczyna była trochę oburzona takim cynizmem, długo myślała o tym rybaku.

Ogólnie rzecz biorąc, wydobywanie cynizmu na powierzchnię i ujawnianie nawykowej hipokryzji prawie zawsze działa jak haczyk. Większość ludzi podąża za rytuałem zalotów, nie zastanawiając się, dlaczego to robi, a gdy ktoś nagle łamie nawykowy wzorzec (przynajmniej nieznacznie, jak w przykładach), powstaje haczyk, czyli uwaga czepia się wizerunku osoby i jej znaczenia niepostrzeżenie rośnie.

READ
Muzyczne nowości tygodnia

Były to jednak przykłady haków z małym kolcem na końcu, które przeciwstawiały się społecznym zwyczajom i tradycjom. Jest to dość oburzające zachowanie, które jest pożądane, aby coś zrekompensować, aby nie zranić osoby i nie przestraszyć. W pierwszym przykładzie rekompensata brzmiała „Widzę, że mnie lubisz” (to znaczy dziewczyna nie jest kupiecka, po prostu chce się przyzwoicie zachowywać, więc zamierza opóźnić pięć randek przed seksem), a w drugim przykładzie to to „lubiłem cię” (to znaczy, że facet nie oszczędza potrzeb kosztem dziewczyny, ale złagodzi ból przed oczekiwanym odrzuceniem). Cóż, zabawny kontekst w obu przypadkach to także rekompensata. Ważne jest, aby dostrzec granicę między ironią a kpiną. A ironia w idealnym przypadku powinna być skierowana nie na osobę, ale na tradycję i częściowo na siebie. Wtedy osoba się nie obrazi, ale będzie się śmiać.

A oto przykłady najprostszych haczyków z kulkami (pomiędzy pierwszą a drugą częścią wiadomości jest przerwa)

– Nie powiedziałbym, że jesteś ładna. Jesteś bardzo piękny”.

„Może powinniśmy przestać się spotykać? Czas zacząć żyć razem”

„Ta sukienka do ciebie nie pasuje. Bez ubrania jesteś dużo ładniejsza.

Dlaczego nie rzucić piłki prosto do przodu? Proste kule są również dobre, gdy oczekuje się ich od ciebie z zapartym tchem, gdy twoje znaczenie jest wielkie, gdy osoba nie jest przekarmiona, ale zakochana w tobie. W tym przypadku każda piłka jest otoczona taką aureolą podniecenia, że ​​haczyk nie jest potrzebny (ale nawet wtedy lepiej unikać banalnych i pretensjonalnych piłek, rzucać tylko szczere i żywe). Ale jeśli dynamika trochę spadła, haczyki z kulkami mogą wstrząsnąć emocjami. Jeśli dynamika jest jeszcze mniejsza, kulki są generalnie niepożądane (z wyjątkiem sytuacji, gdy jesteś kochany, ale obrażony za przyczynę, w którym to przypadku potrzebna jest wiązka kulek, a karmienie jest lepsze).

Na razie podaję przykłady bardzo małych haczyków – werbalnych. Najpiękniejsze i najmocniejsze haki są behawioralne. Zrób coś nieoczekiwanego (najlepiej dobrego), reaguj inaczej niż się od ciebie oczekuje. Zachować milczenie tam, gdzie ktokolwiek zrodzi gniewną tyradę lub przemowę uniewinniającą. Wyjdź, gdy drugi jest pewien, że jesteś całkowicie zależny. Pojawiaj się tam wtedy i to w sposób, jakiego się od ciebie nie oczekuje. Jeśli czyn jest nie tylko nieoczekiwany, ale i szlachetny, mówiąc o szacunku do samego siebie i szacunku dla innych, nie tylko zahaczysz, ale zniewolisz osobę.

READ
Jakie głębokie lęki kryje twój znak zodiaku?

Są haczyki, które powodują długą reakcję, opóźnioną reakcję, a nawet całą opóźnioną eksplozję, łańcuch reakcji. A połączenie haczyków z innymi narzędziami i innymi haczykami może je jeszcze wzmocnić.

Zasada działania wszystkich haczyków, zarówno prostych, jak i złożonych, zarówno złotych, jak i drewnianych, jest taka sama. Wyobraź sobie, jak brzmi fraza lub czyn, według znanego wszystkim wzoru. I przebuduj go tak, aby zamiast rozdzielczości szablonu nastąpił obrót. Wydaje się, że do tego trzeba mieć wrodzony talent. Talent jest dobry, ale każda umiejętność, oprócz skłonności, składa się z uważnej postawy i doświadczenia. Uzależnienie często z powodzeniem zastępuje zainteresowanie. Pozostaje tylko trenować.

Czy możesz wymyślić jakieś haczyki? Przynajmniej te najprostsze.

źródło – evo_lutio
[140 linki 105 komentarzy 6042 Odwiedziny]
przeczytaj cały tekst ze wszystkimi komentarzami

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: