8 błędów, które sprawiają, że wyglądasz na starszego: nie popełniaj ich!

Sprawdź, czy twój „grzech” znajduje się na tej liście i nie rób tego ponownie!

8 błędów, które sprawiają, że wyglądasz na starszego: nie popełniaj ich!

1. Nie używasz podkładu

Jeśli kiedykolwiek dokonywałeś napraw, wiesz, że ściany należy wyrównać przed malowaniem, w przeciwnym razie farba uwydatni nawet drobne nierówności, które przed malowaniem były niewidoczne dla oka. Podobnie jest ze skórą: najbardziej mikroskopijne zmarszczki stają się bardziej zauważalne, jeśli na wierzch nałożymy podkład. I – hop – wyglądasz na 5 lat starszą. Nałożenie podkładu, czyli podkładu, pomoże tego uniknąć: wypełni drobne nierówności, a podkład będzie leżał idealnie.

2. Nie farbujesz brwi

Jeśli nie masz na imię Lily Collins czy Cara Delevingne, pozostawiając brwi bez makijażu, dodajesz sobie 3-5 lat. Faktem jest, że gęste i szerokie brwi, które weszły w modę w latach 2010-tych, stały się symbolem młodości i zadbania, w przeciwieństwie do „nici zaskakująco uniesionej”, którą pieczołowicie skubały nasze mamy i babcie. Nawet jeśli nie wyrywasz brwi, tylko zostaw je naturalne, wyglądają blado i szczupło, jakbyś urodziła się w pierwszej połowie XX wieku.

3. Wybrałaś zły odcień podkładu

„O jeden ton jaśniejszy – 10 lat młodszy!” – o tym haśle z początku lat 2000 trzeba pilnie zapomnieć. Rozświetlając twarz, podkreślasz jedynie obecność podkładu i niedoskonałości, które ma zamaskować. Zbyt ciemny odcień dodaje również wieku, ponieważ osoby starsze mają naprawdę mocniejszą pigmentację. Idealną opcją jest to, że krem ​​​​w ogóle nie jest zauważalny na skórze.

4. Farbujesz włosy na ten sam kolor

Zdrowe, młode i mocne włosy nigdy nie są monotonne. Górne pasma wypalają się, niektóre ciemnieją, to znaczy, nawet jeśli nic nie zrobisz ze swoimi włosami, nigdy nie będą tego samego koloru. W związku z tym, jeśli farbujesz włosy na jeden ton, natychmiast zamienia je w nienaturalną masę, przypominającą perukę. Cóż, albo przywołuje myśl, że malujesz siwe włosy. Oba dodają ci lat.

5. Używasz brokatowego różu.

Zrobiono to w latach 90., ten czas już dawno minął! Róż, który odmładza i odświeża twarz, powinien być ledwo zauważalny i na pewno nie przyciągać uwagi swoim blaskiem. Kremowy róż to świetny wybór.

READ
Noir: 6 modnych sposobów na podkreślenie oczu

6. Rysujesz zbyt szerokie strzałki

Grube czarne linie sprawiają, że oczy są zapadnięte, co wizualnie postarza Cię o kilka lat. Kochasz strzały? Niech będą subtelne i graficzne. Masz problem z narysowaniem linii prostej? Daj pierwszeństwo ołówkom i cieniuj je.

7. Wybierasz fajne odcienie

Bardzo niewielka liczba dziewcząt naprawdę wybiera zimne odcienie. Zwykle są to właściciele naturalnych blond włosów, jasnej karnacji, jasnych oczu i jasnych brwi. Dla wszystkich innych zimne odcienie dodają lat, a ciepłe wręcz przeciwnie, odmładzają.

8. Twoje włosy są tej samej długości

W zasadzie nie ma nic strasznego w płaskiej linii cięcia, ale cokolwiek można powiedzieć, sprawia, że ​​uXNUMXbuXNUMXbfryzura jest „ciężka”. A warstwy, przerzedzone i „podarte” końce rozjaśniają obraz, czynią go bardziej prowokującym i młodszym.

Śledź najważniejsze i najciekawsze w kanale TelegramTatmedia

Zostaw reakcje

:(

Niestety reakcję można umieścić nie więcej niż raz
Pracujemy nad ulepszeniem naszych usług

Czy ciągle zastanawiasz się, dlaczego nowi znajomi uważają, że jesteś znacznie starszy niż w rzeczywistości? Więc to twoja wina!

1. Nie używasz podkładu

Jeśli kiedykolwiek dokonywałeś napraw, to wiesz, że przed malowaniem ściany należy wyrównać, w przeciwnym razie farba podkreśli nawet drobne nierówności, które przed malowaniem były niewidoczne dla oka. Tak samo jest ze skórą: najbardziej mikroskopijne zmarszczki stają się bardziej widoczne, jeśli nałożysz podkład na wierzch. I – hop – wyglądasz na 5 lat starszą. Nałożenie podkładu, czyli podkładu, pomoże tego uniknąć: wypełni drobne nierówności, a podkład będzie idealnie leżał.

2. Nie farbujesz brwi.

Jeśli nie nazywasz się Lily Collins ani Cara Delevingne, pozostawiając brwi bez makijażu, dodajesz sobie 3-5 lat. Faktem jest, że grube i szerokie brwi, które weszły w modę w latach 2010-tych, stały się symbolem młodości i zadbanej sylwetki, w przeciwieństwie do „nici, zaskakująco uniesionej”, którą pilnie wyrywały nasze mamy i babcie. Nawet jeśli nie wyczesujesz brwi, tylko pozostawisz je naturalne, będą blade i cienkie, jakbyś urodziła się w pierwszej połowie XX wieku.

3. Wybierasz zły odcień podkładu

„Jeden ton jaśniejszy – 10 lat młodszy!” – to hasło z początku 2000 roku musi zostać pilnie zapomniane. Rozświetlając twarz podkreślasz tylko obecność podkładu i niedoskonałości, które ma zamaskować. Zbyt ciemny odcień dodaje również wieku, ponieważ starsi ludzie mają naprawdę silniejszą pigmentację. Idealną opcją jest to, aby krem ​​w ogóle nie był zauważalny na skórze.

READ
15 idealnych pomysłów na makijaż nago na każdy dzień

Zalecamy: 8 sekretów idealnej cery

4. Farbujesz włosy na ten sam kolor

Zdrowe, młode i mocne włosy nigdy nie są monotonne. Górne pasma wypalają się, niektóre ciemnieją, to znaczy, nawet jeśli w ogóle nic nie robisz z włosami, nigdy nie będą tego samego koloru. W związku z tym, jeśli farbujesz włosy jednym tonem, natychmiast zamienia je w nienaturalną masę, przypominającą perukę. Cóż, albo przywodzi to na myśl, że malujesz siwe włosy. Obie dodają ci lat.

5. Używasz brokatowego różu

Robiono to w latach 90., ten czas już dawno minął! Róż, który odmładza i odświeża twarz, powinien być ledwo zauważalny i na pewno nie przyciągać uwagi swoim blaskiem. Róż w kremie to świetny wybór.

6. Rysujesz zbyt szerokie strzały

Grube czarne linie sprawiają, że oczy zapadają się, co optycznie postarza o kilka lat. Kochasz strzały? Niech będą subtelne i graficzne. Masz problem z narysowaniem linii prostej? Preferuj ołówki i cieniuj je.

Zalecamy: Narysuj strzałki dla różnych typów oczu

7. Wybierasz fajne odcienie

Bardzo niewielka liczba dziewcząt naprawdę wybiera zimne odcienie. Zwykle są to właściciele naturalnych blond włosów, jasnej karnacji, jasnych oczu i jasnych brwi. Wszystkim pozostałym zimne odcienie dodają lat, a ciepłe wręcz przeciwnie, sprawiają, że wyglądają młodziej.

8. Twoje włosy są tej samej długości

W zasadzie nie ma nic strasznego w płaskiej linii cięcia, ale cokolwiek można powiedzieć, sprawia, że ​​uXNUMXbuXNUMXbfryzura jest „ciężka”. A warstwy, przerzedzone i „podarte” końce rozjaśniają obraz, czynią go bardziej prowokującym i młodszym.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: