7 znanych kobiet, które zamieniły swoje wady w zalety

Shantel Brown-Young (prawdziwe nazwisko Winnie Harlow) od urodzenia cierpi na bielactwo (rzadka choroba skóry). Modelka ma naruszenie pigmentacji skóry, dlatego jej ciało ma „wielokolorowy” wygląd. Chantel przyznaje, że musiała znosić wiele zastraszania i wyśmiewania się ze strony innych, ale udało jej się zamienić swoją wadę w godność i została modelką.

7 modelek, które potrafiły wprowadzić swoje wady do swojego wizerunku

2. Victoria Modesta – modelka jednonożna

2. Victoria Modesta - modelka jednonożna

Victoria Modesta Moskalova to brytyjska piosenkarka i autorka tekstów oraz alternatywna modelka urodzona na Łotwie. Całe dzieciństwo musiała być transportowana do szpitali, bo urodziła się z bolesną nogą. Dlatego w wieku 19 lat dziewczyna postanowiła amputować zranioną przy porodzie nogę i założyć protezę.

Jednak instalacja protezy, wręcz przeciwnie, przyczyniła się do rozwoju dziewczyny w biznesie modelarskim i karierze muzycznej, ponieważ od dzieciństwa zajmowała się wokalem. Victoria używa 8 różnych protez, z których najsłynniejsza wykonana jest w postaci czarnego szpikulca. Dzięki nietypowemu wizerunkowi dziewczyna wzięła udział w pokazach Milan Fashion Week i została twarzą Samsunga i Vodafone. Dziś Victoria jest odnoszącą sukcesy piosenkarką, modelką alternatywną i właścicielką klubu nocnego. Sama Victoria żartobliwie nazywa siebie „kobietą bioniczną” i udowadnia, że ​​nawet jedną nogą można skopać komuś tyłek.

3. Masha Telnaya – modelka o wielkich oczach

3. Masha Telnaya - modelka o wielkich oczach

To ukraińska modelka Masza Telnaya. Dziewczyna ma ogromne oczy bez dna, przez co często nazywana jest „obcą” lub „elfem”. Niewiele osób wygląd Maszy pozostaje obojętny. Opinie są niejednoznaczne: ktoś uważa Maszę za piękność, a ktoś nie lubi jej niezwykłego wyglądu. Niemniej jednak Masza jest bardzo popularna w świecie mody.

7 modelek, które potrafiły wprowadzić swoje wady do swojego wizerunku

4. Brunetka Moffi – zezowata modelka

4. Brunetka Moffi - zezowata modelka

Brunette Moffey to odnosząca sukcesy zezowata modelka pracująca dla prestiżowej agencji modelek, która dała zielone światło słynnym modelkom, takim jak Kate Moss, Cindy Crawford i Cara Delevingne. Moffi to prawdziwe odkrycie w świecie mody, udało jej się zamienić swoją wadę w piękny akcent, który wyróżnia ją spośród innych.

7 modelek, które potrafiły wprowadzić swoje wady do swojego wizerunku

To dzięki tej radości fotografowie uwielbiają ją fotografować. Zwykle, ze względu na specyfikę wyglądu Moffi, fotografuje się ją z niewielkim makijażem lub bez makijażu, skupiając się na jej matowej skórze i luksusowych lśniących włosach. Zez modelki nie jest przeszkodą dla fotografów, ponieważ większość z nich uważa, że ​​heterotropia sprawia, że ​​dziewczyna wygląda bardziej tajemniczo i całkowicie zmienia wyraz jej twarzy.

READ
Co na dole, kluski? ”: Prosta sukienka Sobczaka zdenerwowała wielbicieli

5. Diandra Forrest – Afroamerykańska modelka albinos

5. Diandra Forrest – Afroamerykańska modelka albinos

Winnie Harlow, lub jak ją nazywa się Shantel Brown-Young, od dzieciństwa cierpi na rzadką chorobę skóry znaną jako bielactwo. Jest to naruszenie pigmentacji skóry, wyrażające się zanikiem pigmentu melaniny w niektórych obszarach skóry, co tworzy tak zwany „efekt wielobarwny”. Chantel przyznaje, że musiała znosić wiele zastraszania i wyśmiewania się ze strony innych, ale wszystko to tylko pomogło jej wznieść się ponad, zacząć doceniać i kochać jej różnicę.

7 modelek, które potrafiły wprowadzić swoje wady do swojego wizerunku

6 Model wózka inwalidzkiego Gillian Mercado

6 Model wózka inwalidzkiego Gillian Mercado

Gillian może nie jest w stanie chodzić po wybiegu jak wszystkie zwykłe długonogie modelki, ale bez wątpienia można powiedzieć, że ta dziewczyna jest niesamowitą i niezwykłą osobą o bardzo odważnym sercu. Gillian większość życia spędziła na wózku inwalidzkim. Dystrofia mięśniowa dała o sobie znać w okresie dojrzewania. Jednak dziewczyna nigdy nie cierpiała z tego powodu. W szkole nie miała problemów z rówieśnikami i mimo dyskomfortu chodziła na wszystkie możliwe imprezy i ukończyła Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku.

Gillian jest obecnie dyrektorem redakcyjnym We the Urban, internetowego magazynu o modzie i sztuce oraz kolumny redakcyjnej w PMC Magazine, publikacji internetowej.

7. Melanie Gaidos – modelka, która nie odpowiada żadnym kanonom piękna

7. Melanie Gaidos – modelka, która nie odpowiada żadnym kanonom piękna

Melanie Gaidos uważana jest za najbardziej prowokacyjną modelkę na świecie. Jej wygląd wykracza daleko poza zwykłe postrzeganie piękna. Faktem jest, że dziewczyna ma ostrą postać dysplazji ektodermalnej. Jest to rzadkie zaburzenie genetyczne, które wpływa na rozwój skóry, włosów, paznokci, a nawet kości. Jednak to nie powstrzymało Melanie od kochania siebie i rezygnacji z implantów dentystycznych i peruki.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: