7 znaków zodiaku, z którymi trudno się dogadać

Nic nie wyjdzie: Znaki Zodiaku, z którymi nie można zbudować poważnego związku

Relacje wymagają wzajemnego zrozumienia, miłości i lwiej części cierpliwości. Niektórzy ludzie nie dogadują się ze sobą pod jednym dachem. Wszystko zależy od charakteru partnerów, ich gotowości do życia rodzinnego, ale w większym stopniu – od ich znaków zodiaku. Każda historia miłosna ma swoje wzloty i upadki. Czasami relacje, jak drogie wino, z czasem stają się coraz lepsze, czasami wszystko jest dokładnie na odwrót. Ktoś jest gotowy kochać inną osobę, a ktoś – tylko siebie. Astrologia może określić, którą ścieżkę miłości wybrał dla ciebie wszechświat.

12 miejsce – Baran

Pomimo swojego nieposkromionego temperamentu, Barany są najbardziej czułymi i lojalnymi partnerami. Jeśli postawią sobie za cel „życie długo i szczęśliwie”, to zapewniamy cię, że pójdą na gorzki koniec. W związkach Baran robi wszystko, co w jego mocy, aby stworzyć atmosferę romansu i namiętności, wręczając partnerowi prezenty i uprzejmości.

Baran uwielbia zaskakiwać, zwłaszcza jeśli chcesz dorzucić drewna do ich miłości. Wolą dzielić się swoimi fantazjami bez skrępowania, na czole, co czasami sprawia, że ​​​​brzmi to bardzo niegrzecznie i sprośnie. Ale żarliwy i zmysłowy Znak nie może milczeć o swoich pragnieniach, więc będziesz musiał słuchać, a nie tylko słuchać. Ale w relacjach z nimi poznasz głębię miłości i namiętności.

11. miejsce – Strzelec

kawałek

Gwiazdy Strzelca otrzymały jeden bardzo cenny talent – żyją chwilą, więc życie rodzinne z nimi to prawdziwa przyjemność. Tacy ludzie ładują się z entuzjazmem, poprawiają nastrój partnera, sprawiają, że widzą świat tylko w jasnych kolorach. Nawet w najbardziej katastrofalnym przypadku, gdy związek przeżywa kryzys i jest bliski rozpadu, Strzelcy mają plan „B”, który pomaga ocalić wspólne szczęście.

To prawda, że ​​Strzelcy nie są doskonali. Są to krytycy i racjonaliści, którzy mogą bardzo obrazić swoją bratnią duszę bez odczuwania nawet najmniejszego wyrzutu sumienia. Potrzebują aktywności, dlatego wchodząc z nimi w relację, bądź przygotowany na to, że Strzelec będzie kołysał twoją łodzią miłości, abyś albo musiał wspólnie zdobywać nowe wyżyny, albo zejść na dno jak kamień.

10 miejsce – Byk

Byk to znak porządku i stabilności. Osoby urodzone pod auspicjami tego Znaku są tak odurzone marzeniami o wielkiej i czystej miłości, że często w ogóle nie zauważają kryzysów w związkach. To prawda, że ​​to nie przeszkadza Bykowi w byciu szczęśliwym w parze. Żyją swoim życiem, ignorując opinię partnera. Ale mają niewątpliwe zalety: na przykład czułość, troskę i oddanie, które nakładają się na ich ekstrawaganckie zachowanie. Byk to właściciele gotowi walczyć nożami dla swojego partnera, aby w przyszłości otoczyć go swoją ogromną miłością.

READ
9 wskazówek od profesjonalnych stylistów, dzięki którym Twoje włosy dłużej pozostaną czyste i pełne objętości

9. miejsce – Koziorożec

Koziorożce to opłacalny mecz, ponieważ są ludźmi zorganizowanymi i zajętymi osiąganiem szczęścia w życiu osobistym. Jedynym problemem jest to, że bardzo trudno jest stać się obiektem uwielbienia dla Koziorożca. Przede wszystkim praca, kariera, sukces. Dlatego dopóki Koziorożce nie osiągną swojego głównego celu, nie zamierzają budować długotrwałych relacji.

Żywe uczucia, romantyczne wyczyny i ogniste wyznania można uzyskać od Koziorożca, który już miał miejsce w życiu. Ale budowanie zamków w powietrzu z tym Koziorożcem, który jeszcze nie osiągnął sukcesu, to pusta sprawa. W takim przypadku każde pęknięcie w związku, nawet jeśli było to z ich winy, uznają za dobry powód do odejścia.

I miejsce – Waga

Waga jest najbardziej romantycznym, ale zakochanym znakiem zodiaku. Takim ludziom łatwo jest dojść do siebie po zdradach, zdradach, głośnych przerwach. Ilekroć serce Wagi jest zdruzgotane, udaje im się podnieść je kawałek po kawałku i zacząć szukać nowej miłości, która jest prawdziwa i namiętna. Ale same Wagi prawie nigdy nie decydują się na pierwsze przełamanie i zmianę scenerii. Powodem tego jest niezdecydowanie.

Najczęściej waga wskazuje niejednoznacznie: jednego dnia flirtują z tobą, następnego po prostu zamykają się w sobie. Nienawidzą też konfliktów, więc w każdy możliwy sposób będą unikać kłótni i poważnych rozmów. Jak wszyscy romantycy, Waga uwielbia zostawiać za sobą uczucie nieskończonej miłości do nich, a następnie, wraz z nadejściem poważnych związków i codziennego życia, cicho się wycofują. Jeśli więc planujesz budować swoją miłość z Wagą, będziesz musiał pogodzić się z tym, że będziesz musiał budować ją na ogromnej liczbie kompromisów.

7 miejsce – Wodnik

kawałek

Aby zbudować poważny związek, jak pokazuje praktyka, Wodnik nie jest wystarczająco łatwy. Są niespokojni, nieodpowiedzialni, sprzeciwiają się systemowi i bardzo kochają swoją wolność. Romans nie obciąża ich zbytnio, ale z czasem nadal będą próbować uciec od miłości, zwłaszcza jeśli ktoś wkracza na ich terytorium. Ludzie tego Znaku żyją znacznie łatwiej, gdy nie są związani z niczym i nikim. Wodniki to zbyt tajemniczy ludzie i najprawdopodobniej nigdy ich nie poznasz. To oczywiście dodaje im uroku, ale odbiera partnerom ogromną ilość witalności.

READ
Ocena najgorętszych znaków zodiaku. I gdzie jesteś?

W rzeczywistości kochający wolność Wodnicy rzadko znoszą kajdany poważnego związku. Łatwiej jest im uciec od odpowiedzialności i miłości, niż pozwolić, by inna osoba zadomowiła się głęboko w ich sercu. Ich kapryśna, dociekliwa natura i niezdolność do rozwiązywania problemów sprawiają, że nie są najlepszymi kandydatami do małżeństwa.

6 miejsce – Lew

Lwy są najbardziej wściekłymi byłymi, ponieważ nikt nie może dobrowolnie zrezygnować z Lwa. Ich królewska wielkość i rozdęte ego do uniwersalnych rozmiarów sprawiają, że bardzo trudno jest pokochać kogoś innego niż oni sami. Po znalezieniu bratniej duszy Lwy nabierają pewności, że to na zawsze, że nie można od nich uciec. Wchodząc z nimi w relacje bądź przygotowany na to, że będziesz musiał znosić ich słabości i wady.

Ze względu na połączenie hartu ducha, wdzięku i bystrego umysłu, Lew jest często nazywany królem wśród znaków zodiaku. Są o tym dobrze poinformowani, dlatego lubią demonstrować władzę nad ludźmi. Ich gwałtowny temperament i chęć osiągnięcia własnych celów kłócą się z żmudną pracą nad związkami. Dlatego jeśli coś nie idzie zgodnie z planem, przez zachowanie Leo przemykają nuty tyranii i egocentryzmu.

5 miejsce – Rak

Raki w ciągu minuty przechodzą od zaufania do podejrzeń, ponieważ są wewnętrznie przytłoczone uczuciami, lękami i myślami. Nie próbuj zrozumieć zachowania Raka – jest to bezsensowne i energochłonne. Tacy ludzie całym sercem pragną miłości, ale bez końca boją się, że ona zniknie, dlatego tak bardzo cenią sobie uczucia, że ​​czasem przekracza to granice rozsądku.

Rak jest najbardziej emocjonalnym znakiem zodiaku. Jej przedstawiciele potrzebują wsparcia, oddania, rodziny, wzniosłych uczuć, poczucia spokoju i pełnego bezpieczeństwa. Zwątpienie w siebie czyni je podatnymi na każdy, nawet najprostszy problem. Rakom najtrudniej jest więc zbudować poważny związek, ponieważ są co do tego pełne wątpliwości.

4 miejsce – Ryby

Ryby mają super-zdolności: potrafią dramatyzować, zamieniając każdą małą rzecz w problem kosmicznych rozmiarów. Jeśli lubisz jednoosobowy teatr, witaj w gorącym uścisku Ryb. Ci ludzie wymagają większej uwagi dla siebie, najpierw kusząc twoją. Będą pisać wiersze i dedykować je Tobie, wysyłać romantyczne listy, śpiewać serenady, namiętnie wyznawać swoją miłość, ale ta romantyczna bajka nie potrwa długo. Praktyka pokazuje, że wraz z nadejściem pierwszej rozgrywki przedstawiciele Znaku Ryb wpadają w amok. After Pisces jest nie do powstrzymania: utopią cię, przytłoczeni emocjami.

READ
Ocena: jak bardzo jesteś wredny według swojego znaku zodiaku?

3 miejsce – Panna

kawałek

Panny otwierają pierwszą trójkę, z którymi najtrudniej budować relacje. Chodzi o to, że Virgos są zupełnie inne niż mogą się wydawać na początku. Od ludzi takich jak oni można spodziewać się wszystkiego, ich działania rzadko graniczą z logiką, zwłaszcza gdy „znajdują głupotę”. Chłód i obiektywizm, które ci ludzie rzucają na świat, to tylko pozory. Wewnątrz Dziewic wybuchają niedziecięce namiętności, urojenia, pojawiają się rozwiązania pozbawione wszelkiej logiki. W związku są jak tykająca bomba zegarowa. Lepiej nie tracić ich z oczu, zwłaszcza jeśli w Waszej parze panuje spokój i cisza. W relacjach z Pannami spokój zdarza się tylko przed burzą. Ich absurdalne myśli mogą w każdej chwili ułożyć się w logiczny łańcuch, a Panna zarzuci cię bezpodstawnymi oskarżeniami.

2 miejsce – Bliźnięta

Gemini zajmuje zasłużone drugie miejsce w rankingu najbardziej nieodpowiednich znaków zodiaku dla związków. Przedstawiciele tej konstelacji to kapryśni ludzie, którzy nie mogą znaleźć się nawet obok ukochanej osoby. Są bardzo namiętni i namiętni w miłości. To prawda, że ​​będąc w ciągłym poszukiwaniu i sortowaniu opcji, zwykle nie wchodzą w długotrwały związek. A wszystko dlatego, że dziś Bliźniaczki są jednością, a jutro są zupełnie inne. Poważne romanse nie są dla nich, bo mało kto może wytrzymać taką niestałość, nawet pomimo atrakcyjności i uroku Bliźniąt.

1 miejsce – Skorpion

Skorpiony to bardzo głębocy ludzie. Są niedostępne i niezrozumiałe dla zwykłych śmiertelników. Nie chodzi nawet o to, że trudno jest im otworzyć przed kimś swoje serce: problem tkwi w wielu wewnętrznych konfliktach. Skorpiony nie chcą „podpisać się” pod umową, że proponuje się im poważny związek, z całym tym rekwizytem i odpowiedzialnością. Przedstawicielom tego Znaku bardzo trudno jest otworzyć się na innych ludzi, nienawidzą poczucia bezbronności, dlatego wolą cicho i cicho obserwować z boku, aby nie ugrzęznąć w tym wszystkim, że tak powiem.

Wiedza o tym, jak znaki zodiaku zachowują się w związkach, ułatwi ci uniknięcie uzależnienia. Zgodność astrologiczna nieustannie ratuje ludzi przed krótkotrwałymi, nieudanymi i nieszczęśliwymi związkami. Dzięki niej możesz określić znak zodiaku, z którego przedstawicielem będziesz w stanie zbudować szczęśliwy związek. Powodzenia w znalezieniu miłości

7 znaków zodiaku, z którymi bardzo trudno jest mieć związek, zauważają astrolodzy. W życiu zdarza się, że próbujesz budować mosty z kimś, próbujesz nawiązać kontakt, ale nic się nie dzieje, jakby była bariera. Według astrologów problem tkwi w astrologicznej konstelacji człowieka. Jest ich tylko 7, ale budowanie z nimi relacji jest dość trudne.

READ
18 sposobów na zdobycie mężczyzny

Horoskop trudnych znaków zodiaku, z którymi nie jest łatwo znaleźć wspólny język

Znalezienie wspólnego języka z przedstawicielami tej konstelacji jest możliwe tylko wtedy, gdy będzie on towarzyszem lub bezwarunkowo zastosuje się do wszystkich jego wskazówek. Tylko oni nie będą myśleć o osobie, która jest w pobliżu, o jej potrzebach i przeżyciach, ponieważ są bardzo zajęci sobą. Zajętość Baranów nie pozwala im przewidywać wydarzeń, co prowadzi do kłopotów. Sojusz z takimi osobowościami nie jest odpowiedni dla osób, które nie lubią konfliktów i chcą ominąć trudności. Znak zodiaku Baran to jedna z wymagających osobowości w związku, która niecierpliwie będzie zmuszać otaczających cię ludzi do właściwych rzeczy.

Wodnik

Astrologowie zauważają, że ludzie urodzeni pod konstelacją Wodnika chętnie akceptują osobę taką, jaka jest. Ale ich tajemnica nie pozwala innym zbytnio się do nich zbliżyć. Brak emocji odpycha innych, ponieważ nie wiedzą, jak do nich podejść. Wodnik jest jedną z tych osobowości, które nie będą dzielić się doświadczeniami. Ponadto ten znak nie jest zainteresowany problemami bliskich, a ponadto nie będzie im współczuł w razie kłopotów. Relacje z tą konstelacją nie są łatwym zadaniem, ponieważ Wodnicy nie będą pytać, co dzieje się w życiu partnera, a tym bardziej nie okażą współczucia dla ich problemów.

Horoskop trudnych znaków zodiaku, które same rujnują ich związek

Skorpion

Przedstawiciele tego znaku dominują w związkach, działają tylko tak, jak chcą. Skorpiony są często bardzo tępe w swoich interakcjach z innymi. W stanie gniewu ten znak jest jeszcze bardziej nie do zniesienia, ponieważ jest w stanie zmiażdżyć każdego, kto jest w pobliżu. Odnajdują słabości ludzi i wykorzystują te informacje do własnych celów. Skorpiony nigdy nie wybaczają obrazy i na pewno się zemszczą, to tylko kwestia czasu. Nawiązanie wspaniałej relacji z tą osobą nie jest łatwym zadaniem.

Wybredność i pragnienie idealnego środowiska Panny utrudniają im komunikację, ponieważ trudno im dostrzec błędy popełniane przez innych. Znoszenie ich częstych poprawek i komentarzy nie jest łatwym zadaniem, dlatego często są porzucane. Panny uwielbiają krytykować i osądzać ludzi. Kiedy zwraca się do nich w sprawach osobistych, Panna może zinterpretować odpowiedź tak surowo, że dana osoba po prostu pożałuje swojej prośby.

READ
18 eleganckich sekretów urody do rozwiązywania małych kobiecych problemów

Horoskop upartych i roztargnionych znaków zodiaku oraz tego, jak ich cechy wpływają na relacje

Być może przedstawiciele tej konstelacji są najbardziej uparci. Komunikacja z nimi ustaje, gdy Byk włączy ich upór, wtedy rozmowa przestanie działać. Dla nich kompromis jest pustym dźwiękiem i jest nie do przyjęcia. Jeśli chodzi o uczucia innych, Byk jest w tym prosty, ponieważ na ogół nie zwracają uwagi na emocje otaczających ich ludzi. Ich chamstwo może czasem urazić, a uzyskanie od nich czegoś jest zadaniem prawie nierealnym.

Bliźnięta

W komunikacji przedstawiciele konstelacji Bliźniąt są bardzo słodcy, a nawet czarujący. Ale jeśli spojrzeć z drugiej strony, to nie są takie proste osobowości. W większym stopniu Bliźnięta są rozproszone i może to być niepokojące. Skupienie na czymś uwagi nie jest łatwym zadaniem. Poza tym trudno z nimi negocjować, ponieważ często tylko oni są odpowiedzialni za ten proces. Bliźnięta mogą łatwo uczynić osobę winną i urazić ją bez uzasadnionego powodu. Kolejną ich wadą jest to, że to, co mówi Gemini, praktycznie nie pokrywa się z działaniami.

Najtrudniejszy znak zodiaku w związku

Koziorożec

Są najtrudniejsze w relacjach z innymi, ponieważ uważają się za najbardziej wyjątkowych i doskonałych. Takie cechy są trudne do przekroczenia, a tym bardziej do dogadania się z nimi. Ich problem polega na tym, że są pewni swojej wszechwiedzy.

Gdy Koziorożce udowadniają swoją wyższość, wykazują upór i dotyczy to wszystkich podejmowanych przez nich spraw. Z zewnątrz znak ten wydaje się nie do zdobycia i wyobcowany. W przypadku urazy Koziorożce na pewno uderzą, tylko z pewnością zrobią to po cichu i niezauważalnie. Wszystkie powyższe cechy komplikują komunikację z ukochaną osobą, utrudniając jej związek.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: