7 rzeczy, na które stać tylko utalentowaną kobietę

Istnieją pewne znaki, które odróżniają trzymane panie od reszty. Sprawdź, czy możesz sklasyfikować się w ich kategorii.

10 oznak spełnionej kobiety

Wiele kobiet uważa się za utalentowane osoby, ale czasami bardzo się mylą. To samo można powiedzieć o tych, którzy nie znają siebie wystarczająco dobrze i są w stosunku do siebie zbyt wybredni. Dzieje się tak dlatego, że każdy ma inne pojęcie „sukcesu”.

Niektórzy uważają, że spełniona kobieta to matka i żona, która zajmuje się domem i rodziną. A inni przedstawiają ją jako odnoszącą sukcesy karierowiczkę. I choć poglądy na ten temat są zasadniczo różne, wciąż istnieją pewne oznaki, które wskazują, że kobieta miała miejsce w życiu. Oto 9 najważniejszych.

Niezależny i samowystarczalny

9 oznak niezależnej kobiety

Te cechy są niezbędne nawet tym kobietom, które chcą całkowicie oddać się rodzinie i dzieciom. Dotyczą one zarówno kwestii finansowych, jak i emocjonalnych. Rozpuszczenie się w mężu i dzieciach, całkowite zapomnienie o sobie, jest zawsze złe.

Nie toleruje poniżania

9 oznak niezależnej kobiety

Istnieje wiele powodów, dla których kobiety cierpią z powodu upokorzenia: od edukacji po strach przed samotnością. Czy silna i odnosząca sukcesy kobieta zniosłaby to? Absolutnie nie. Nie przełknie po cichu zniewagi, którą wyrządził boss. A tym bardziej, że nie usprawiedliwi przemocy ze strony partnera.

Poleganie na sobie

Poleganie na sobie

Kobiety sukcesu nie boją się przejmować inicjatywy w każdym biznesie – od chwil pracy po życie osobiste. Nie czekają na księcia na białym koniu i wszystko osiągają sami. Robią co chcą i nic ich nie powstrzyma.

Nie boi się, że ktoś jest lepszy od niej

Poleganie na sobie

Oczywiście zawsze znajdzie się osoba, która w jakiś sposób będzie od nas lepsza. Jedni mają więcej pieniędzy, inni są piękniejsi, jeszcze inni mają dobre parametry fizyczne i tak dalej. Znakomita kobieta wie, że nie ma nic złego w tym, że nie jest najlepsza we wszystkim. I po co się tym znowu martwić, skoro możesz robić ważniejsze rzeczy.

Nie spieszy się do ślubu

Poleganie na sobie

Nawet gdyby zawsze marzyła o założeniu białej sukni ślubnej, na pewno nie spieszyłaby się ze ślubem. Znakomita kobieta wie, że uczucia muszą być najpierw przetestowane pod kątem siły. A jeśli partner wzbudzi jakiekolwiek wątpliwości, całkowicie odłoży ślub na jak najdłuższy czas, aby uporządkować swoje uczucia.

READ
24 sposoby, aby poczuć tęczę! Oryginalny pomysł, który pokochali blogerzy na całym świecie

Nie biegnie po pomoc, gdy tylko napotka trudności

Poleganie na sobie

Proszenie o pomoc jest normalne i nie ma w tym nic złego. Ale jeśli dziewczyna na pierwszej trudności rzuca wszystko i biegnie po pomoc, to tu też nie ma wiele dobrego. Takie panie absolutnie nie są niezależne i nie będą mogły normalnie żyć bez czyjegoś ramienia. A to zdecydowanie nie jest oznaką sukcesu i wypłacalności.

Liczy na siebie od dzieciństwa

9 oznak niezależnej kobiety

Troskliwi rodzice, którzy są gotowi do pomocy, to świetnie. Ale jeśli zrobią wszystko dla swojej córki i nie pozwolą jej nauczyć się samodzielnego rozwiązywania problemów, w przyszłości przerodzi się to w jeszcze więcej problemów. Kobiety sukcesu zwykle od dzieciństwa potrafią polegać tylko na sobie.

Nie boję się iść do pracy

9 oznak niezależnej kobiety

Chęć usamodzielnienia się finansowego i rozpoczęcia wspinania się po szczeblach kariery zdecydowanie nie jest oznaką słabej kobiety. Interesuje ją ciągłe uczenie się czegoś i stawanie się najlepszą wersją siebie.

Nie wstydzi się robić rzeczy, które lubi

9 oznak niezależnej kobiety

Kobieta sukcesu nigdy nie będzie się wstydzić swojego hobby. Lubisz grzebać pod maską swojego samochodu? Wspaniale! Lubisz rysować krajobrazy z natury w środku zatłoczonego tłumu? Wspaniale! Jeździ motocyklem? Po prostu niesamowite! Kobieta sukcesu nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni.

Pewność siebie to nie to samo, co arogancja czy narcyzm.

Pewne siebie kobiety wiedzą, co cenią i czego chcą. Mają unikalne nawyki i sposób myślenia, które pomagają im osiągnąć swoje cele.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, jak pozbyć się myśli w głowie, które psują Ci życie. Zobaczysz, jak sobie poradzić ze stresem, niepokojem i zmartwieniem. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Znajdziesz drogę do spokoju ducha.

Oto 13 rzeczy, które robią pewne kobiety i możesz być jedną z nich.

1. Nie wierzą, że zasługują na mniej niż inni.

Jedno z fundamentalnych przekonań leżących u podstaw pewności siebie brzmi: „Moja wartość jako osoby jest równa wartości wszystkich innych”. Nie oznacza to, że nie musisz pracować na to, czego chcesz. Nie oznacza to również, że życie równo rozdziela swoje nagrody.

READ
20 pozycji, które kończą się zanim wszyscy pomyślą

Oznacza to jednak, że masz takie samo prawo, jak każdy inny, aby stanąć w obronie siebie, spełniać swoje marzenia, cieszyć się życiem i zmieniać to, co jest dla Ciebie najważniejsze.

2. Nie boją się zwątpienia

Pewne siebie kobiety rozumieją, że nie każde zwątpienie w siebie jest złe. Czasami strach jest sygnałem, że nie jesteś wystarczająco przygotowany na coś ważnego w Twoim życiu. Głos zwątpienia może również wskazywać, że musisz zdobyć więcej informacji, ruszyć w innym kierunku lub zrobić sobie przerwę.

3. Nie są nieśmiali

Drugą stroną drugiego punktu jest to, że po godzinach ćwiczeń przygotowujących się do wielkich chwil, będziesz w stanie działać bez myślenia o tym, co może pójść nie tak.

4. Nie oczekują wielkich rzeczy

Kiedy wyobrażasz sobie pewną siebie kobietę, możesz pomyśleć o osobie, która robi odważne rzeczy.

Ale nawet w małych akcjach może być odwaga, której również potrzebują kobiety. Te stopniowe zmiany są fundamentem, który jest kształtowany przez twoje własne poczucie spełnienia i wzmacniany przez innych.

5. Nie mylą pewności siebie z arogancją.

Niektórzy ludzie boją się pewności siebie, ponieważ nie chcą sprawić innym dyskomfortu poprzez przyciągnięcie zbyt dużej uwagi. Albo po prostu dlatego, że nie chcą wyglądać jak głupcy. Ale pewność siebie to nie to samo, co arogancja czy narcyzm.

W rzeczywistości, kiedy czujesz się pewnie, często stajesz się mniej egocentryczny. Kiedy przestaniesz tak bardzo martwić się swoimi niepowodzeniami, będziesz w stanie poświęcić więcej uwagi osobom wokół ciebie.

6. Nie boją się konfliktu

Pewna siebie kobieta może kontynuować rozmowę i działać zgodnie z sytuacją bez przyjmowania postawy obronnej. Kiedy poczucie własnej wartości nie przeszkadza, możesz poradzić sobie z krytyką lub całkowitym odrzuceniem, nie pozwalając, by coś cię przygnębiło.

W ten sam sposób zaufanie nie oznacza, że ​​dręczysz innych ludzi, gdy pojawia się konflikt. Możesz wyrażać swoje zdanie z ufnością i nadal zostawiać miejsce na wysłuchanie opinii innych osób, a nawet dojść do kompromisu.

7. Nie boją się porażki

Zaufanie nie oznacza, że ​​nigdy nie popełnisz błędu. Nie oznacza to również, że zawsze się uśmiechasz lub że nigdy się nie martwisz lub nie czujesz się niepewnie. W tym przypadku oznacza to, że wiesz o możliwości radzenia sobie z nieprzyjemnymi uczuciami i jak je przezwyciężyć, aby pokonać kolejne wyzwanie losu.

READ
Typowe błędy życiowe znaków zodiaku i sposoby ich rozwiązywania

8. Nie gonią za perfekcją.

Perfekcjonizm to forma błędnego myślenia, która przyczynia się do spadku pewności siebie. Jeśli uważasz, że musisz coś wymyślić, zanim podejmiesz działanie, takie myślenie może powstrzymać Cię od naprawdę wartościowych rzeczy.

9. Nie wierzą we wszystko, co widzą w reklamach.

Wiele reklam ma na celu uświadomienie Ci swoich wad. Firmy, które chcą sprzedawać swoje produkty, zaczynają od złego samopoczucia. Ujawniają problem z twoim ciałem, którego nigdy byś nie zauważył.

10. Nie wierzą we wszystko, co widzą w mediach społecznościowych.

Ten punkt jest ściśle związany z punktem dziewiątym. Łatwo uwierzyć, że wszyscy wokół ciebie mają idealne małżeństwo i wymarzoną karierę. Pamiętaj jednak, że informacje, które ludzie publikują w Internecie, są starannie dobierane i edytowane. Każdy ma złe dni, poczucie niepewności i upośledzenia fizyczne. Po prostu nie pokazują ich online!

11. Nie boją się próbować nowych rzeczy.

W miarę jak będziesz dążyć do nowości, zaczniesz naprawdę rozumieć, w jaki sposób niepowodzenia i błędy prowadzą do rozwoju. Uznanie, że porażka jest częścią życia, jest ważnym wnioskiem.

Paradoksalnie, będąc bardziej przygotowanym na porażkę, w rzeczywistości odniesiesz większy sukces – ponieważ nie oczekujesz 100% doskonałych rezultatów. Podejmowanie wielu prób oznacza osiągnięcie więcej.

12. Nie skupiają się na sobie.

Może się to wydawać sprzeczne z intuicją, ale kiedy masz więcej pewności siebie, stajesz się mniej samolubny i egocentryczny. Wszyscy jesteśmy grzesznikami, na przykład myśląc, że weszliśmy do pokoju i pomyśleliśmy: „Wszyscy na mnie patrzą. Wszyscy myślą, że wyglądam nudno i że każde moje słowo jest niesamowicie głupie!

Prawda jest taka, że ​​ludzie są pogrążeni w swoich myślach i obawach. Kiedy wyjdziesz z głowy, możesz naprawdę wchodzić w interakcje z innymi.

13. Nie pozwalają innym definiować swoich celów.

Nikt nie może Ci powiedzieć, co jest dla Ciebie najważniejsze. Niewątpliwie nasza kultura powie, że abyśmy byli szczęśliwi, potrzebujemy silnej rodziny, dobrobytu.

Potrzeba dużo siły i perswazji, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom społeczeństwa. Pewność siebie nie zawsze wygląda na coś wielkiego. Bezpiecznie jest powiedzieć: „Nie, to po prostu nie dla mnie”.

READ
Jak zawsze patrzeć na 25? Chinki zdradzają sekrety młodości
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: