7 profesjonalnych projektantów dzieli się swoimi ulubionymi produktami IKEA

Nasz wybór obejmuje projekty opublikowane na ivd.ru. Zobacz jak wygląda popularny rynek masowy w pracach profesjonalistów – projektanci wykorzystują rozpoznawalne meble nie tylko w skandynawskim, ale również nowoczesnym stylu, minimalizmie i loft.

7 wnętrz, w których projektanci wykorzystali meble IKEA

Projekt: Marina Sarkisjan. Zdjęcie: Maria Irinarkhova

1 Lekka odnuszka z komodą w sypialni

W tym mieszkaniu zaprojektowanym przez projektantkę Marinę Sargsyan w sypialni znajduje się rozpoznawalna komoda z serii Malm. Biały mebel idealnie wpasował się w otaczające światło i zdawał się rozpływać w przestrzeni. Ten przykład udowadnia, że ​​nie można bać się używania rozpoznawalnych mebli, jeśli będą idealnie pasować do wnętrza i, co najważniejsze, spełniać swoje bezpośrednie funkcje.

7 rzeczy od IKEA dla tych, którzy kochają minimalizm we wnętrzach iw domu

2 Odnushka z przedmiotami IKEA we wnętrzu kuchni-salonu

W projekcie projektantki Olgi Roziny kuchnia połączona jest z salonem. W części kuchennej zastosowano stołki barowe IKEA – “Franklin” i “Stig”, aw części dziennej – stół z miejscem do przechowywania “Quistbru”. Uwaga: dwa stołki barowe pochodzą z różnych serii. Nadaje to wnętrzu dynamiki. A stół to świetne rozwiązanie do małych pomieszczeń, w których każdy element musi być funkcjonalny.

7 gotowych pomysłów z katalogu IKEA 2021, które można zastosować w małym mieszkaniu

3 Łazienka w domu, w której zamiast szafek zastosowano moduły kuchenne

W domu zaprojektowanym przez projektantkę Darię Własową w jednej z łazienek zastosowano niezwykłą technikę – zamiast standardowej szafki, pod zlewem zainstalowano przeszklone moduły kuchenne firmy Budbin. To rozwiązanie zostało wykorzystane w celu zaoszczędzenia pieniędzy. Jako blat zastosowano płytę meblową, która została pokryta farbą odporną na wilgoć. Rama lustra została pomalowana na ten sam kolor, aby stworzyć harmonijną przestrzeń.

5 pomysłów na jasne wnętrza z katalogu IKEA 2021

4 Budżetowy loft, który pasuje do mebli IKEA

W tym mieszkaniu zaprojektowanym przez projektantkę Ekaterinę Malmyginę styl loftowy został z powodzeniem wpisany na niewielką powierzchnię (zaledwie 40 metrów kwadratowych). A ponieważ budżet był ograniczony, we wnętrzu wykorzystano rynek masowy – można rozpoznać kilka pozycji IKEA. Na przykład stół do sofy Burvik w jaskrawoczerwonym kolorze, dwie komody: Malm i Skonevik, zainstalowane pod blatem, niebieski wózek Roskog, który się tam znajduje, oraz otwarty wieszak z drążkiem i półką na buty Rigga. Pomimo tego, że przedmiotów IKEA jest dużo, sytuacja nie wygląda typowo i wcale nie wygląda jak na zdjęciu i katalogu. Jest rozcieńczony udanymi znaleziskami i sztuczkami projektowymi – jasnym wystrojem, niezwykłym krzesłem i komodą, dywanem, a także kilkoma deskami snowboardowymi zawieszonymi na ścianie.

READ
11 pomysłów na organizację łazienki, które pomogą Ci uniknąć bałaganu
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: