7 nieuchwytnych cech kobiecego magnetyzmu

Kobiecość to nie tylko latająca sukienka i loki, jak Roszpunka. Kobiecy magnetyzm tkwi właśnie w nieuchwytnych szczegółach. Wspólnie dowiadujemy się, jakie drobiazgi w wyglądzie i zachowaniu dodadzą Ci uroku w oczach innych.

1 Postawa

Na pewno zauważyłeś, jak dobrze znane hollywoodzkie aktorki lub członkowie rodziny królewskiej trzymają się prosto. Twoja postawa jest pierwszą rzeczą, jaką ludzie zauważają, kiedy cię spotykają. Żaden idealny strój nie uratuje dnia, jeśli będziesz garbić się beznadziejnie i chodzić jak znak zapytania. Już teraz – wyprostuj ramiona, wyprostuj plecy, lekko unieś podbródek i weź głęboki oddech Czy czujesz, jak zmienia się twój stan wewnętrzny? Zapamiętaj to uczucie i wracaj do niego jak najczęściej – z czasem, zachowanie królewskiej postawy stanie się nawykiem.

2 Wyraz twarzy

Kto chce poznać lub skomplementować ponurą nieprzyjazną dziewczynę? Obserwuj wyraz swojej twarzy przez cały dzień: jak często marszczysz brwi i wyglądasz na zmęczonego i zaabsorbowanego?? Oczywiście każdego dnia napotykasz różne trudności i problemy, ale absolutnie nie jest konieczne, aby inni czytali o tym z twojej twarzy. Następnym razem, gdy złapiesz się na myśleniu, że znów wyglądasz ponuro – zrób sobie wysiłek i spróbuj się trochę uśmiechnąć. Uwierz mi Twój uśmiech będzie działał na innych jak magnes – w końcu naprawdę chcesz zrobić coś miłego dla uśmiechniętej i słodkiej dziewczyny.

3 Chód

Być może nie zawsze udaje Ci się właściwie alokować czas, a potem cały dzień biegasz jak huragan, żeby zrobić wszystko. A może stało się to nawet nawykiem? I już nie zauważasz jak “biegnij” machając rękaminawet jeśli się nie spóźnisz. Zatrzymaj się. Wydychać. I zwolnij trochę. A po powrocie do domu zaaranżuj skaleczenie przed lustrem: obserwuj który spacer daje Ci więcej pewności siebiećwicz zalotne kręcenie głową i ruchy rąk. Trochę praktyki, a zobaczysz jak pozytywne zmiany „wchodzą” w Twoje życie wraz z idealnym chodem.

4 Spójrz

Twoje posępne spojrzenie spod zmarszczonych brwi nie będzie w stanie przyciągnąć podziwu spojrzeń innych. Wiesz, że oczy są oknem duszy i że środki kobiecego uroku i atrakcyjności. Niech twoja twarz pozostanie spokojna i spokojna, i w oczach – „tańczące” iskry. Mężczyźni są szczególnie dobrzy w „czytaniu” oczu – zastanów się, co dokładnie chcesz, żeby w nich zobaczył?

READ
Jak zachowują się kobiety o różnych znakach zodiaku w związkach

5 Mowa

Ważne jest nie tylko to, co mówisz, ale także sposób, w jaki to mówisz. Jeśli twoja mowa pełna jest pasożytniczych słów, a jesteś wielkim fanem „czerwonego słowa”, nie zdziw się, dlaczego zawsze spotykasz „niewłaściwych” mężczyzn. Like przyciąga like – nie zapomnij o tym. Kilka „przykazań” poprawnej mowy: powolność, wyraźna dykcja, brak słów pasożytniczych i wykrzykników.

6 ruchów

Aby maksymalnie odsłonić swój kobiecy magnetyzm, włącz świadomość. Dodaj znaczenia każdemu ruchowi – niech będzie spokojnie i gładko. Technika oddychania, w której wydech jest dłuższy niż wdech, pomoże uporządkować nie tylko myśli, ale i ciało: pozbyć się „strzałów”, zamieszania i poprzez ruchy nauczyć się świadomości.

7 szczegółów

Możesz pozostać kobieca nawet wtedy, gdy do sklepu poszłaś w dresie. Jest kilka szczegółów, który doda Twojemu wizerunkowi jeszcze więcej uroku: zdrowa, promienna skóra od wewnątrz, czyste, starannie zebrane włosy, zadbane paznokcie, zadbane ubrania i buty. Kiedy wszystko to pojawi się w Twoim „arsenale”, będziesz zaskoczony i szczęśliwy, widząc, jak zmienia się nastawienie innych do Ciebie.

Kobiety, którym mężczyźni nie mogą się oprzeć, mają pewne „postawy”.

Kiedy lubisz mężczyznę (i jest to wzajemne), zaczynasz myśleć, że musisz aktywnie coś zrobić, aby pokazać mu, dlaczego powinien być do ciebie przyciągany. Na przykład pokaż mu, jakim jesteś świetnym kucharzem, gotując mu posiłek lub pomagając mu w rozwiązaniu problemu, aby zobaczył, że będziesz dobrym przyjacielem.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, jak pozbyć się myśli w głowie, które psują Ci życie. Zobaczysz, jak sobie poradzić ze stresem, niepokojem i zmartwieniem. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Znajdziesz drogę do spokoju ducha.

Tak, każdy związek wymaga równowagi między dawaniem i braniem. Ale takie wysiłki z twojej strony nie są tym, co przyciąga do ciebie mężczyznę. Prawda jest taka, że ​​kobiety, którym mężczyźni nie mogą się oprzeć, mają pewne „postawy”.

To jest to, czego używają, aby zakomunikować coś człowiekowi, nie mówiąc jednocześnie ani słowa. Wewnętrzne emocje, język ciała i ton głosu oddają postawę takiej kobiety na głębokim poziomie.

Oto trzy pozycje kobiety, które są subtelnie atrakcyjne dla mężczyzny:

READ
10 niebezpośrednich oznak, że złodzieje obserwują Twój dom

1. Nie pozwalam mężczyźnie decydować o tym, co robię w życiu osobistym.

Taka kobieta nie zadowoli się mężczyzną, który nie daje jej tego, czego pragnie i potrzebuje emocjonalnie. Mężczyźni szanują to na głębokim poziomie i albo angażują się i inspirują, by chcieć być z tobą, albo odwracają się, jeśli naprawdę nie chcą tego samego, co ty.

Jak to realizujesz? Najpierw oceniając, czego naprawdę potrzebujesz w związku, a następnie walcząc o to. Na przykład potwierdź, że jesteś gotowy na ekskluzywną relację. Po prostu powiedz mu: „Masz pełne prawo umawiać się z innymi kobietami, ale szukam zaufania. To jest dla mnie słuszne”.

To bardzo różni się od stawiania ultimatum mężczyźnie. To mówi mu, że tego potrzebujesz niezależnie od niego i że nie szukasz go, aby coś się stało. Raczej określasz, czego szukasz, z tym lub bez.

2. Wolę odejść od mężczyzny niż pozwolić na niewłaściwe zachowanie.

Ta kobieta nie pozostanie w związku, który jest obraźliwy, poniżający lub moralnie wątpliwy. Nie będzie też tolerować złego zachowania mężczyzny. Uczciwość i zaufanie są dla niej ważne i daje mu to jasno do zrozumienia.

Podstawą takiego związku jest zdrowe poczucie własnej wartości. W związku pierwszą osobą, o którą powinieneś zadbać, jesteś ty sam. Znaj swoje granice, aby móc rozpoznać, kiedy ktoś je przekracza i dać im znać, gdy coś jest dla ciebie nie do przyjęcia.

3. Nie powstrzymam mężczyzny przed robieniem tego, co lubi.

Nieodparta i prawdziwa kobieta wie, że jej mężczyzna jest dorosły, który ma prawo i wolność wyboru. Rozumie, że im bardziej będzie próbowała go ograniczać, tym mniej będzie się czuł otwarty, wolny i wyjątkowy, kiedy będzie z nią. Szanuje jego pragnienie podążania za celami i marzeniami.

Inteligentna kobieta daje mężczyźnie nić łączącą, która pomaga mu być sobą. Przyznaje, że kiedy każda osoba w związku pielęgnuje swoje szczególne pasje, związek staje się również ciekawszy i bardziej namiętny.

Kiedy uosabiasz te nieodparte postawy, mężczyzna jest znacznie mniej podatny na dziwactwo, gdy dasz mu znać, jak się czujesz, ponieważ będzie również pragnął znaczącego i głębokiego związku z tobą.

READ
8 znaków, których nie powinieneś wychodzić za mąż!

Ta postawa mówi mu, że jesteś jedną z tych kobiet, które dobrze rozumieją, czego potrzebują i nie oczekują od niego szczęścia. Biorą odpowiedzialność za własne szczęście, a to jest nieskończenie atrakcyjne dla mężczyzny.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: