7 nawyków, które skazują kobietę na samotność

Od autora: „7 najważniejszych przyczyn kobiecej samotności” to moje osobiste spojrzenie na korzenie problemu samotności, jest esencją tego, co najlepsze z mojego 15-letniego doświadczenia w poradnictwie psychologicznym i pomocy w trudnych sytuacjach życiowych.

70% moich klientów online i offline to piękne kobiety! Przez 15 lat praktyki w zakresie poradnictwa psychologicznego wyraźnie zdałem sobie sprawę, że główne przyczyny samotności kobiet w większości przypadków są takie same.

Przeanalizowałam również wszystkie udane przypadki, w których kobiety z powodzeniem tworzyły związki, wychodziły za mąż. i zdał sobie sprawę, że powody sukcesu w tworzeniu szczęśliwego życia osobistego są prawie takie same (porozmawiamy o tym w nowym numerze biuletynu)

Dziś zwracam uwagę na ocenę najważniejszych przyczyn kobiecej samotności, być może ta analiza przyda się komuś! Więc chodźmy!

Strach przed samotnością, strach, że nikt nie może cię naprawdę kochać.

Poznajesz się, przyjdź na pierwszą randkę, drugą. mężczyzna następnie znika bez wyjaśnienia. Relacje są nawiązane, ale nie mają pożądanej kontynuacji. Faktem jest, że gdy masz ponad 30 lat, jesteś rozwiedziony przez długi czas lub masz dzieci. można wpaść w pułapkę stereotypów i naprawdę bać się samotności w zasadzie.

Strach pozbawia cię uroku i odpycha. Komunikacja z Tobą nie jest przyjemnością. Mężczyzna na poziomie podświadomości odczuwa twój strach, twoją potrzebę, a to cię najbardziej odpycha.

Dlaczego jestem samotny Top 7 powodów samotności kobiet

Wesoła, jasna, dziecięco beztroska, figlarna, z lekkim zapachem niezależności, kobieta – to przyciąga mężczyzn! Strach sprawia, że ​​jesteś zbyt łatwy, zbyt przystępny, zbyt uległy (dla wszystkich). mężczyzna szybko traci zainteresowanie tobą.

Jest takie powiedzenie „Strach jest matką zjawiska” Nikt nie anulował praw natury, to czego się boisz zdarza się najczęściej. Czemu? Bo najczęściej MYŚLISZ o tym, czego się boisz!

Korzenie strachu: negatywne doświadczenia z przeszłości, niska samoocena, zwątpienie, stereotypy. Rozwiązanie: naprawa poczucia własnej wartości, przyjmowanie witamin pewności siebie, oczyszczenie umysłu z „żużli” przeszłych doświadczeń i mega duże dawki MIŁOŚCI DO SIEBIE!

Stłumiona kobiecość i naturalna seksualność.

Na ten powód składają się trzy powiązane ze sobą czynniki!

Współczynnik – „A” W najbardziej skrajnych przypadkach jesteś mężczyzną w spódnicy lub dżinsach! Komunikujesz się z mężczyzną w stylu czysto Yang – kłócącym się, konfliktowym, prostym, niegrzecznym w wyrazie.

READ
20 wskazówek dotyczących makijażu, dzięki którym będziesz wyglądać jak modelka

Czynnik -„B” Zachowujesz się z mężczyzną jak zamrożony (lub rozmrożony) martwy kurczak. Jesteś apatyczny, zmęczony w oczach, monotonny w zachowaniu i mowie. nie jesteś zdolny do zdrowego flirtu, twoje czysto kobiece cechy (delikatność, humor, figlarność, elastyczność, wrażliwość itp.) i naturalna seksualność (umiejętność podobania się, inspirowania, czarowania) nie pojawiają się w całej okazałości.

Czynnik „B” Masz męski psychotyp myślenia i zachowania. dość częsta przyczyna samotności kobiet. Ponieważ taka kobieta jest mega odnosząca sukcesy, mega niezależna, mega samowystarczalna, psychicznie może być silniejsza od mężczyzny. Ona wszystko może zrobić sama i wszystko może osiągnąć sama.

W oczach takiej kobiety prawie wszystko darmowy, samce to słabeusze, przegrani. A dlaczego potrzebuje takiego szczęścia?

Rozwiązanie: ujawnij swoją kobiecość i naturalną seksualność do 100%, zmień strategię (dodaj czynnik YIN) komunikacji i zachowania z mężczyznami!

Samospełniająca się przepowiednia lub psychologiczna „karma”

Komu do diabła potrzebuję takiego „piękna”? Moja matka była samotna, moja babcia była samotna, babcia mojej babci była samotna, babcia mojej babci była samotna. A czy jestem Łysy? I byłam skazana na samotność!

Samoprogramowanie to głębokie przekonanie o swoim nieszczęśliwym kobiecym losie. Moja mama nie miała szczęśliwego życia osobistego i dla mnie wszystko tak będzie. Ktoś mówi, że są to „problemy przodków”, „dobra karma”. bzdury te wszystkie śliczne kobiety!

Korzenie każdego problemu tkwią w twojej głowie. Jeśli mocno wierzysz w swój niefortunny los. po prostu sam programujesz swoją rzeczywistość, a twój genialny mózg pomoże ci stworzyć to, w co wierzysz i uparcie ignoruje okazje do stworzenia szczęśliwego związku.

Korzenie: najczęściej negatywne doświadczenia z przeszłości lub matki. Rozwiązanie: oczyść mój umysł z negatywnych doświadczeń z przeszłości, przeprogramuj się, stwórz kolejną „samospełniającą się przepowiednię” – będę szalenie szczęśliwy w moim życiu osobistym!

Teatr masek lub życia według cudzych scenariuszy.

Nie żyjesz SWOIM życiem. Jesteś „głuchy” na głos swojej duszy. Nie rozumiesz najważniejszej osoby w swoim życiu – siebie. Dopóki nie zrozumiesz siebie ukochany, nie realizuj swoich prawdziwych potrzeb, pragnień, wartości, celów życiowych. będziesz żył ZŁYM życiem i spotkasz NIEWŁAŚCIWYCH ludzi. mężczyźni, z którymi nie możesz czuć się naprawdę szczęśliwy.

READ
Szalony właściciel sklepu internetowego przejechał 530 mil, aby ukarać kobietę, która napisała negatywną recenzję

Jeśli nie wiesz, KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ? Skąd wiesz, jakiego rodzaju mężczyzny naprawdę potrzebujesz? Jeśli nie zrozumiesz siebie, wszystko pójdzie nie tak. Komu musisz powiedzieć „nie”, powiesz „tak”, komu musisz powiedzieć „tak”, powiesz „nie”.

Kiedy powrócisz do siebie (powiesz sobie PRAWDĘ). i zacznij żyć SWOIM życiem, zaspokajać (mów innym PRAWDĘ) prawdziwie TWOJE potrzeby, prawdziwie osiągać TWOJE cele.

Wtedy będziesz tak szczęśliwy, że w ogóle nie będziesz potrzebować nikogo. Będziesz promieniować energią, radością, entuzjazmem. i dopiero wtedy zaczną się „cuda” (nieoczekiwane i sprzyjające wydarzenia), naprawdę przyciągniesz SWOJEGO mężczyznę, z którym będziesz rezonować zgodnie na poziomie duszy i ciała!

Nikt nie unieważnił praw natury. Im bardziej skupiasz się na fakcie swojej samotności, na fakcie twojego osobistego zaburzenia (a twoi przyjaciele są z nią małżeństwem!), im gorzej się czujesz, im gorzej się czujesz, tym mniej jesteś w stanie tworzyć NOWE, przychylne wydarzenia w twoim życiu osobistym !

Wizerunek idealnego mężczyzny.

Każdy, nawet największy i najbardziej namiętny romans, jest NAJWIĘKSZĄ miłością. zaczyna się od prostej, codziennej interakcji ze zwykłym „cześć!”. Ale OBRAZ IDEALNEGO MĘŻCZYZNY w twojej głowie zamieni wszystkich prawdziwych mężczyzn na twojej drodze w brzydkie karły, które nie są warte twojej uwagi ani przychylności!

Jesteś królową, szukaj króla! Dlaczego potrzebujesz zwykłego mężczyzny? Tak więc najpiękniejsze i najmądrzejsze kobiety skazują się na samotność. Najlepsze lata są wybierane, wybierane, wybierane, a następnie, gdy czują, że mija „data przydatności do spożycia”. poślubiają pierwszą napotkaną kozę.

Rozwiązanie: pilnie zdejmij „koronę”, jeśli chcesz przyciągnąć „króla” (najlepszego z mężczyzn), najpierw sam zostań królową! Trzeba sobie uświadomić, że w każdym człowieku król, bohater, nadczłowiek chwilowo „śpi”. I że tylko szczera miłość zwykłej kobiety może pomóc mu stać się niezwykłym!

Brak równowagi priorytetów życiowych.

Tutaj wszystko jest proste. Po prostu „BEZ CZASU”, aby poświęcić pełną uwagę swojemu życiu osobistemu. Kariera jest najważniejsza. Twój „mąż” to Twoja praca, Twój biznes. Wszyscy jesteście w biznesie, wszyscy w zmartwieniach, cała taka wiecznie działająca, zawsze spiesząca się kiełbasa biznesowa!

Praca, praca, terminy, obietnice. Sekretne pragnienie bycia najlepszym, bycia numerem jeden. ostatecznie „zabija” kobietę w tobie, miękkiego i uroczego kotka, który potrafi mruczeć. Przestajesz budzić pragnienie bycia blisko ciebie, opiekowania się tobą, zadowolenia.

READ
Oznaki, że twoim przeznaczeniem jest być bogatym

Promieniujesz więcej energii yang (męskiej) niż energii yin. Mężczyźni mają już dość energii wojny, walki, rywalizacji w swoim życiu, jeśli również czują tę energię od Ciebie. po prostu uciekną do tego, który potrafi stworzyć poczucie spokoju, harmonii, relaksu, radości, lekkości. To jest całe spektrum magii Yin strony życia!

Życie w „pułapce” przeszłych doświadczeń.

Spełnienie każdego pragnienia (w tym chęci stworzenia szczęśliwego związku i rodziny) jest twórczym procesem manifestowania czegoś nowego, lepszego w swoim życiu! Realizacja to strumień nowych, sprzyjających wydarzeń, które przybliżają Ci NOWĄ RZECZYWISTOŚĆ!

Ale jeśli żyjesz na co dzień w świecie nawykowych działań i przewidywalnych wydarzeń, twoje życie jest niekończącym się powtarzaniem PRZESZŁOŚCI, tego, co już zdarzyło się więcej niż raz: robisz, widzisz, doświadczasz raz po raz. coś, co zostało już zrobione i widziane tysiące razy.

Życie jest muzyką tworzenia, muzyką tworzenia nieskończenie nowych wydarzeń, zjawisk, procesów. Rutyna to muzyczna „PAUZA”, życie zamrożone w monotonnych obrazach.

Rozwiązanie: wyjdź poza przewidywalny bieg wydarzeń, zdecyduj się na coś mimo niepewności co do dalszych rezultatów!

Nieznane jest terytorium wszystkich możliwości życia! Tylko w nieznanym można zrealizować wszystko, o czym odważysz się myśleć i marzyć! W tym możliwość poznania swojego mężczyzny i stworzenia szczęśliwej rodziny = życie!

Prawdziwe, szczęśliwe życie to ciągła podróż w nieznane, poszerzanie granic znanego świata, doświadczanie tego, czego jeszcze nie było, przekształcanie najpiękniejszych pomysłów i myśli w rzeczywistość!

Jak znaleźć ukochanego mężczyznę? Jak odświeżyć relacje rodzinne , z mężem, z ukochaną osobą napełniającą ich niespotykaną dotąd radością życia?

Jakie są główne błędy, które popełniają chronicznie samotne kobiety.

Jak znaleźć swój ulubiony biznes, cel?

Strategia, która pomogła kilkunastu osobom odnaleźć swoją drogę!

Odpowiedzi nie tylko na te pytania znajdziesz w mojej książce „Szczęśliwa kobieta to kobieta kreatywna”

Jeśli nadal nie masz partnera, nie oznacza to, że np. występują jakieś problemy z wyglądem. Być może jesteś tylko jednym z tych typów samotnych kobiet, które nie są przeznaczone do bycia z mężczyzną.

Dlaczego niektóre zmieniają zalotników, a nawet mężów lubią rękawiczki, podczas gdy inne kobiety są samotne i nie mogą w żaden sposób dogadać się z odpowiednim partnerem. Pytanie tutaj nie zawsze pojawia się z wyglądu. Ale raczej w tym, jak dziewczyna zachowuje się w towarzystwie mężczyzny, jakie ma plany na przyszłość i jak żyje teraz. Podpowiadamy, jakie kobiety są skazane na samotność.

READ
Szerszy krok! Co mówi o Tobie Twój spacer?

Jest całkiem sporo mężczyzn, którzy chcą budować silne relacje bez intymności. Zdjęcie © Shutterstock

Jest całkiem sporo mężczyzn, którzy chcą budować silne relacje bez intymności. Zdjęcie © Shutterstock

Nie jest tajemnicą, że jednym z głównych powodów, dla których mężczyźni wchodzą w związki, jest seks. Dlatego kobiety, które straciły zainteresowanie intymnością, ryzykują samotność do końca swoich dni. Oczywiście dziewczyny mają różne sytuacje i powody odmowy intymności: ktoś miał złe doświadczenia z poprzednim partnerem, ktoś był wykorzystywany seksualnie lub ma problemy psychologiczne. Ale jest znacznie mniej mężczyzn, którzy są gotowi budować silne relacje miłosne z dziewczynami, które nie są zainteresowane seksem.

Bez względu na to, jak paradoksalnie może to brzmieć, bardzo piękne, spektakularne dziewczyny są bardzo narażone na samotność. Czemu? Choćby dlatego, że takie panie stawiają sobie wygórowane wymagania, co przekłada się potem na wybór partnera życiowego. Wybierają dżentelmenów z pasją, opierając się na nierealistycznych wyobrażeniach o idealnym małżonku: bogatym, pięknym, bez złych nawyków, z milionem hobby i ciężkim portfelem. Mężczyźni, pomimo atrakcyjnego wyglądu kobiety, odpychają takie zachowanie potencjalnego małżonka. Ponieważ po prostu niemożliwe jest być tak doskonałym.

Mężczyzna nie widzi sensu w zabieganiu o względy dziewczyny, jeśli ona uważa to za coś oczywistego. Zdjęcie © Shutterstock

Mężczyzna nie widzi sensu w zabieganiu o względy dziewczyny, jeśli ona uważa to za coś oczywistego. Zdjęcie © Shutterstock

Madame, która jest ładna, ale ma zły charakter, raczej nie przyciągnie godnego dżentelmena. Mężczyźni nie lubią samolubnych kobiet i starają się je omijać. A jaki jest sens zabiegać o względy dziewczyny, dawać prezenty i okazywać jej zainteresowanie, jeśli ona bierze to za pewnik i nie daje partnerowi nic w zamian? Najpiękniejszą rzeczą, jaka może być w związku miłosnym, jest wzajemność. Nie ma sensu, żeby mężczyzna zadzierał z kobietą tylko po to, by być jej niewolnikiem.

Czasami zdesperowani przedstawiciele pięknej połowy ludzkości stawiają sobie za cel zdobycie mężczyzny i jak najszybsze małżeństwo. Najczęściej wynika to z niskiej samooceny kobiety i jej lęku przed samotnością. Ale agresywne i obsesyjne zachowanie dziewczyny, która z całych sił próbuje sprowadzić wybrankę do urzędu stanu cywilnego, wręcz przeciwnie, jest odrażające. Jest zrozumiałe, dlaczego: istnieje wyraźny haczyk. Dlatego im bardziej kobieta chce znaleźć mężczyznę i częściej „jedzie na polowanie”, tym większe są szanse, że zostanie sama.

READ
Wypróbuj już dziś: 15 łatwych średnich fryzur, które możesz zrobić w 60 sekund

Miss Independence ma wszelkie szanse, by zostać samotną kobietą. Zdjęcie © Shutterstock

Miss Independence ma wszelkie szanse, by zostać samotną kobietą. Zdjęcie © Shutterstock

To wspaniale, jeśli kobieta może zrobić coś sama i nie zadręczać partnera każdą drobnostką. Ale pani z typem „ja sam” nie jest zbyt popularna wśród mężczyzn. Zbyt niezależne panie tylko odpychają. Ona sama może iść do sklepu, złożyć szafę, wezwać fachowca, a nie czekać ani błagać wybranego o pomoc. Ale przy takich dziewczynach mężczyźni zaczynają czuć się bezużyteczni i zdewaluowani. Więc Miss Independence ma wszelkie szanse na samotność.

Kto z nas nie marzył o pięknym życiu, w którym pojawia się ten sam człowiek i rozwiązuje wszystkie materialne problemy. Kolejny „łowca”, ryzykujący w końcu znudzenie i wyrzucenie zabawek. Takie panie – piękne, seksowne, przebiegłe – uważają, że zdobycie bogatego dżentelmena jest dość łatwe. Ale zapominają, że mężczyźni doskonale czują i widzą, kiedy są używane. Może przez jakiś czas, dla własnej rozrywki, pan zapłaci wszystkie rachunki utrzymywanej kobiety, ale raczej nie będzie jej szczerze kochał. Więc takie panie też mogą zostać z niczym.

Młodość i piękno nie są wieczne, więc miłośniczki kobiet ryzykują, że ostatecznie zostaną same. Zdjęcie © Shutterstock

Młodość i piękno nie są wieczne, więc miłośniczki kobiet ryzykują, że ostatecznie zostaną same. Zdjęcie © Shutterstock

Nie możesz potępić kobiety, jeśli wybierze ścieżkę kochanki. W końcu mężczyzna to nie cielę, które można przywiązać do sznurka i wyprowadzić. Świadomy akt dwojga dorosłych, którzy zgadzają się na to z różnych powodów. Ale wizerunek wiecznego kochanka może uczynić z dziewczyny zakładniczkę własnych oczekiwań, ponieważ w pewnym momencie może zechcieć poślubić ukochanego mężczyznę. Albo taka pani będzie się cieszyć wolnością i wspaniałym seksem, nie myśląc o konsekwencjach. Ale tylko często kobiety, które wybierają tę drogę dla siebie, zapominają, że młodość i piękno nie są wieczne. Dlatego też zaliczają się do grupy ryzyka pozostania w rezultacie samotnym.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: