7 gwiazd, których mężczyźni nie lubią

Zapewne już zauważyłeś, że kobiety i mężczyźni mają zupełnie inne koncepcje piękna. A raczej o kobiecej urodzie. A dzisiaj chcemy pamiętać o tych, na których piękna połowa ludzkości lubi patrzeć, i którzy z jakiegoś powodu, cóż, ich silne połówki w ogóle nie lubią!

Bez względu na to, jak obraźliwie to zabrzmi, mężczyźni mają własną ocenę „brzydki”. Ale przede wszystkim szkoda – dostali się ci, których kobiety często nazywają standardem wdzięku, piękna i stylu! Jak to?

1. Tilda Swinton

swintona

Tilda Swinton jest często podziwiana przez kobiety za to, że nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem, nie używa prawie wcale makijażu i za styl, który został już zdefiniowany jako swobodny szyk. Ale mężczyzn odpycha jej androgynia, miłość do męskich garniturów i krótkie fryzury przy całkowitym braku makijażu!

2. Anna Kendrick

Kendrick

Każdy nowy film z udziałem Anny Kendrick jest automatycznie umieszczany na liście „must-see” dla kobiet. Podoba im się jej słodkość, która tylko podkreśla charyzmę. Ale mężczyźni są absolutnie obojętni na tę aktorkę, a film z udziałem Anny Kendrick obejrzą tylko wtedy, gdy główną rolę zagra ktoś „jaśniejszy”!

3 Maggie Gyllenhaal

Gyllenhaal

Maggie Gyllenhaal jest starszą siostrą tego samego Jake’a Gyllenhaala, który ma bzika na punkcie kobiecej widowni hollywoodzkich filmów. I muszę przyznać, że nikt nie wątpi w talent brata i siostry. Częściej o tym pamiętają tylko kobiety. Ale kiedy faceci lub mężczyźni spotkają się, aby porozmawiać o filmie, na pewno nie będą pamiętać Maggie!

4. Lady Gaga

Lady Gaga

Ostatnio Lady Gaga nie szokuje już publiczności skandalicznymi występami na scenie w życiu codziennym. A nawet więcej – wyraźnie zmierzała w stronę naturalności i kobiecości! Ale mimo to mężczyźni są gotowi postrzegać to póki co tylko jako… dziwadło!

5. Anna Hathaway

hathaway

Ogromne usta, „wyprostowane” uszy i duże rysy twarzy – to wszystko zapadają w pamięć mężczyznom, którzy proszeni są o opisanie wyglądu Anne Hathaway. Ale kobiety wręcz przeciwnie, uważają rysy twarzy aktorki za arystokratyczne, a jej uśmiech był w ich „najszczerszej” ocenie. Czy możesz sobie wyobrazić?

6. Hilary Swank

rzucać się

Kobiety nie wiedzą, dlaczego mężczyźni z roku na rok nazywają tę aktorkę brzydką i nieseksowną. A może winne są filmy „Boys Don’t Cry” i „Million Dollar Baby”, w których Hilary grała więcej mężczyzn niż kobiet i przez co silna połowa ludzkości postrzega ją jako konkurentkę?

READ
17 gwiazd, które mają wyraźne problemy z mową

7 Maisie Williams

Williams

Każdy lubi Aryę Stark z Game of Thrones, ale kiedy chłopaki szepczą o tym, które plakaty gwiazd zdobią ich pokoje, Ariana Grande, Selena Gomez i Taylor Swift należą do słynnych nazwisk. Nie będzie wśród nich zdjęć 24-letniej Maisie Williams!

8. Kristen Stewart

Stewart

Kristen Stewart praktycznie nie schodzi z listy najbardziej niepłciowych aktorek, a brytyjscy mężczyźni co roku stawiają ją na pierwszym miejscu tego anty-ratingu. Plotka głosi, że tak się nie stało, ponieważ aktorka zadeklarowała swoją nietradycyjną orientację seksualną. A po głośnej sprawie zdrady Roberta Pattinsona, łamiąc marzenie o ukochanej parze na ekranie!

9. René Zellweger

zellweger

Filmy o niezdarnej, ale tak uroczej Bridget Jones znalazły się na liście najbardziej lubianych przez żeńską publiczność. Ale mężczyźni są po prostu zakłopotani, jak mogą być obserwowani. Tak, a nieudana operacja plastyczna Renee Zellweger tylko dolała oliwy do ognia!

10 Sarah Jessica Parker

Główny bohater serialu Seks w wielkim mieście, według mężczyzn, jest całkowicie bezpłciowy. Ale to nie powstrzymało Carrie Bradshaw od przekręcania dziesiątek powieści i bycia ikoną stylu dla milionów dziewcząt na świecie. A w prawdziwym życiu Sarah Jessica Parker od dawna była przyzwyczajona do kpin z jej wyglądu i deklaruje, że nie zrobi żadnej operacji plastycznej!

Standardy urody mężczyzn różnią się od kobiecych – jako jedność szanujemy Tildę Swinton, Susan Sarandon i Meryl Streep, a większość mężczyzn nie podziela naszego entuzjazmu. Znajdują piękne osoby, których seksualność nie budzi wątpliwości, ale figury krytyki – Scarlett Johansson, Angelina Jolie, Megan Fox. Z reguły są to kobiety o kształtach, dużych oczach i ustach.

Rola Carrie Bradshaw w serialu „Seks w wielkim mieście” przyniosła Sarah Jessica Parker ogromny sukces i uznanie wśród żeńskiej populacji planety. Jej bohaterka woli frywolne intrygi, krótkie powieści, kupuje drogie buty, wynajmuje mieszkanie na Manhattanie i uwielbia imprezy. Ale niewielu mężczyznom spodoba się jej krzywe nogi, masywny nos i ciężka szczęka.

Meryl Streep

Każdy nowy film z nią wywołuje poruszenie wśród żeńskiej połowy planety, podczas gdy mężczyźni nie rozumieją, że w starszych aktorkach znajdujemy piękno. Ale wiemy, że w Meryl jest wyrafinowanie, umie pięknie się starzeć i umiejętnie gra silne kobiety.

READ
Olga Buzova, Irina Bezrukova i inne gwiazdy, którym rozwód przyniósł nowe życie

Tilda Swinton

Androgyniczne piękno odstrasza mężczyzn – luksus, z jakim Tilda się ubiera i wygląda, jest zrozumiały tylko dla pięknej połowy ludzkości. Tilda Swinton to kobieta z innej planety, której wyglądu nie sposób pomylić z nikim innym. „Zawsze wiedziałem, że jestem brzydki. To moja wielka zaleta ”- mówi o sobie aktorka.

Cara Delevingne

W życiu dziewczyna nie wyróżnia się dokładnością i szykiem – paparazzi wielokrotnie łapali ją nieuczesaną głową i oburzającymi ubraniami. Ze względu na swoją nadmierną, z męskiego punktu widzenia, szczupłość, Kara raczej nie wzbudzi aprobaty silnej połowy ludzkości.

Keira Knightley

Wielu mężczyzn przyznaje: gwiazda jest dla nich zupełnie nieatrakcyjna! Jej wdzięk i subtelność inspirują dziewczyny, ale nie wywołują namiętnych westchnień u mężczyzn.

Jennifer Aniston

Gwiazda ma fatalnego pecha: będąc stałym antypodem Jolie (ze względu na swój wygląd i małżeństwo z Bradem Pittem), często przegrywa z odnoszącym większe sukcesy rywalem pod każdym względem. Jednak po rozstaniu z Pittem wiele kobiet nadal sympatyzuje z aktorką.

Natalie Portman

Kobiety takie jak Keira Knightley, które wyglądają jak nastolatki, są nieatrakcyjne dla mężczyzn. Aktorki nie uratowała nawet szczera scena z Milą Kunis w Czarnym Łabędzie. Wszyscy rozumieją, na którą z pary balerin mężczyźni zwracali większą uwagę. Wiele kobiet uważa Portman za bardzo atrakcyjną, a jej sylwetka o wzroście 160 cm jest idealna.

Marlene Dietrich

Zimne piękno Marleny wcale nie jest cytowane przez współczesnych mężczyzn. Jej garnitury do spodni, gęste brwi i wąskie usta były kiedyś uosobieniem szyku, a ona sama jest „ponętną kobietą o stalowym kręgosłupie”. Ale mężczyźni początku XXI wieku zwracają uwagę na zupełnie inne wdzięki.

Madonna

Symbol seksu lat 90. większości mężczyzn nadal kojarzy się ze szpiczastym stanikiem od Jeana Paula Gaultiera i agresywną seksualnością. I choć Madonna jest już emerytką rozpusty, dziewczyny wciąż zamawiają karaoke Like a Prayer i American Life, potajemnie przeglądają jej klipy, a faceci wzdrygają się na samą wzmiankę o jej wieku (Madonna ma 58 lat).

Kirsten dunst

Wąskie usta i ogólnie zimny typ odstraszają mężczyzn – nie uważają, że najbardziej wyraziste role Dunsta są seksowne. W The Virgin Suicides, Mona Lisa Smile i Marie Antoinette aktorka gra role liderek, których seksualność celowo schodzi na dalszy plan. Mężczyźni, zasadniczo chciwi na zupełnie inny typ, bezpiecznie omijają ładną blondynkę w swoich snach.

READ
Eurowizja: 10 najgorszych występów Rosji na konkursie

Vanessa Paradis

Piękno tej aktorki i piosenkarki jest bardzo niejednoznaczne: Francuzi uważają jej wygląd za anielski, mężczyźni – obcy. Ale tylko ona zdołała zamienić swoje wady (przerwę i chłopięcą sylwetkę) na cechy, które dodają jej uroku i dziecięcego uroku.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: