7 głównych mitów na temat tego, co przyciąga mężczyzn do kobiet

Męskie i kobiece poglądy na atrakcyjność są różne. Wnioski wyciągane są ze stereotypów, na podstawie tego, co czyta się i ogląda w czasopismach, portalach społecznościowych, na ekranach telewizorów i faktach z życia. Nieporozumienia rodzą wiele mitów i nieporozumień na temat atrakcyjności między płciami.

Co pociąga mężczyzn w kobietach? 7 głównych mitów

Mit 1. Słabość

Mężczyzn pociągają słabe i zależne kobiety.

Stworzony został wizerunek kobiety, która czeka na pomoc finansową, rozwiązuje za nią problemy i zarządza wszystkimi swoimi sprawami.

Wybrany chce chronić i chronić swoją ukochaną, ale nie staje się jej opiekunem. Kobieta powinna być niezależna i mieć własne zdanie.

Mit 2. Zakochana kapłanka

Mężczyzna potrzebuje partnera wyzwolonego w łóżku, posiadającego wszystkie techniki seksu i doświadczania intymnych przyjemności.

Co pociąga mężczyzn w kobietach? 7 głównych mitów

Harmonia w intymnych związkach jest ważna w parze. Nie ilość póz z Kamasutry jest ważna, ale umiejętność poddania się ukochanej osobie i chęć sprawiania przyjemności. Zdjęcie: Depositphotos

Mit 3. Głupota

Na pierwszej randce możesz udawać głupka i opowiadać o bzdurach. W przypadku randek w celu seksu ta opcja jest odpowiednia. Do stałego związku wybierają kobietę, z którą można porozmawiać na dowolny temat, entuzjastyczną i uzależnioną. Odnosząca sukcesy i samowystarczalna, zawsze jest przynętą na mężczyznę.

Mit 4. Miłość własna

Mężczyźni lubią kobiety, które kochają siebie.

W szczególności jest to prawdą, chyba że miłość własna przekształci się w egoizm. Przyciąga miłość własną, która wyraża się w umiejętności kochania życia i partnera życiowego. W takim przypadku wysoka samoocena kobiety będzie służyła tylko dobru związku.

Mit 5. Milczenie i narzekanie

Mężczyźni lubią kobiety, które nie kapią im na mózg.

To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmężczyzna chce widzieć wsparcie i wzajemne zrozumienie w swoim wybranym, a nie „wojownika w spódnicy”.

Co pociąga mężczyzn w kobietach? 7 głównych mitów

Praktyka pokazuje, że mężczyźni często zakochują się w sukowatych kobietach.
Każda kobieta musi być elastyczna w swoim zachowaniu, wiedzieć, kiedy milczeć i nie rzucać złości na drobiazgi. Zdjęcie: Depositphotos

Mit 6. Seksowne ubrania

Mini, głębokie wycięcia, obcisłe fasony w kobiecej garderobie z pewnością przyciągną męski look. Seksapil działa jak przynęta, ale też odstrasza mężczyzn, którzy mają ochotę na poważny związek.

Nie musisz być szarą myszką, ale lepiej zmniejszyć zwiększony stopień seksapilu, zastępując go elegancją i nieodpartą kobiecością. „Miłość” i „chcę” nie zawsze idą w parze.

READ
Te plamy na ubraniach - walcz! Super life hack, aby poradzić sobie z znienawidzonymi plamami

Mit 7. Piękno

Najważniejszą rzeczą dla partnera jest piękny wygląd.

Dieta, wyczerpujące treningi na siłowni, wyjazdy do chirurga plastycznego. Piękny wygląd oczywiście przyciąga mężczyzn. W efekcie zmiana kształtu ust, nosa, rozmiaru biustu oraz utrata własnej indywidualności.

Co pociąga mężczyzn w kobietach? 7 głównych mitów

Człowieka pociąga naturalność i poczucie proporcji we wszystkim. Dwupalcowy plaster na jego twarzy nie zachwyci go, a powiększone bezwymiarowe usta z „kaczką” nie doda miłosnego zapału. Zdjęcie: Depositphotos

Wszyscy mężczyźni mają różne gusta i nie ma jednego standardu kobiecego piękna. Mężczyzna ocenia obraz całościowo, stawiając na naturalność, wygląd i zmysłowość. Porządkowanie myśli i ciała to zadanie każdej kobiety. Należy pamiętać, że najpiękniejszą kobietą jest ukochana.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: