7 ćwiczeń, które pomogą Ci uzyskać szparę między udami

Och, ta „prześwit”! Nie, nie szosową – między biodrami, dzięki czemu pośladki wydają się piękniejsze, a nogi są jeszcze szczuplejsze. A co tu jest do ukrycia? Wszystkim nam kobietom śnimy, że między nogami jest pewna przerwa, a biodra nie ocierają się o siebie. W tym celu wielu jest gotowych na prawie wszystko. Czasami niemożliwe. I choć czasami ta mania przekracza wszelkie granice, podejmijmy przynajmniej właściwe (a co najważniejsze zdrowe!) kroki, aby nadać biodrom pożądany kształt. Jeśli więc chcesz osiągnąć piękne, smukłe nogi, a co najważniejsze – szczelinę między biodrami – te ćwiczenia Ci pomogą!

Krystyna Łobanowska

Przysiady są idealne na nogi, szczególnie na ich wewnętrzną część.

 1. Rozstaw stopy na szerokość barków, stopy całkowicie na podłodze, lekko rozstawione palce.
 2. Powoli zacznij kucać, „wyłączając” tyłeczek.
 3. Przytrzymaj w dolnej pozycji przez kilka sekund.
 4. Wróć do pozycji wyjściowej.

Wykroki boczne działają na nogi i pośladki, a wykroki boczne działają również na szczelinę między wewnętrznymi udami.

 1. Rozstaw nogi kilka centymetrów od siebie, ręce przed sobą.
 2. Przenieś ciężar ciała na jedną nogę i płynnie „przesuń się” na bok drugą stopą podczas przysiadu.
 3. Powoli wyprostuj nogę i powtórz to samo dla drugiej nogi.
 4. Dziesięć podejść do każdej nogi i nie siekać!

 1. Rozłóż szeroko nogi, rozstaw palce.
 2. Ręce za głową.
 3. Przysiadaj powoli, aby kolana nie wystawały poza palce.
 4. Powinnaś przypominać baletnicę robiącą plié.

Minimalny czas trwania tego ćwiczenia to minuta!

To ćwiczenie wymaga dużo cierpliwości i motywacji.

 1. Połóż się na plecach i unieś nogi pod kątem 90 stopni.
 2. Kładziemy nogi w pozycji litery „V” i robimy nożyczki przez około minutę.

Najważniejsze jest to, aby robić to w wygodnym dla siebie tempie – nikt nas nie goni. Im więcej robisz, tym szybciej będziesz mieć przerwę między nogami.

Wszystko czego potrzebujesz to buty do biegania, drabina i wielka chęć posiadania światła.

 1. Po prostu stoimy twarzą do schodów i zaczynamy wspinać się w poprzek.
 2. Dochodzimy do szczytu i powtarzamy.

 1. Połóż się na prawym boku, równomiernie rozkładając ciężar na całe ciało.
 2. Spróbuj wyprostować nogi, układając je jedna na drugiej.
 3. Teraz powoli podnoś i opuszczaj górną nogę tak bardzo, jak to możliwe, ale przez co najmniej jedną minutę!
 4. Powtórz to samo po drugiej stronie. Już jutro na pewno odczujesz pełny efekt tego ćwiczenia!
READ
Nazwany dwiema najskuteczniejszymi dietami wszechczasów

Aby ukończyć to ćwiczenie:

 1. Połóż się na podłodze, ręce wzdłuż ciała, zegnij kolana.
 2. Ściśnij mięśnie brzucha i pośladków i powoli oderwij tyłek od podłogi, odpychając się stopami.
 3. Twoje ciało powinno tworzyć mały mostek, ale górna część pleców nie powinna opuszczać podłogi!

Nie możesz skupić się tylko na jednej części ciała, aby schudnąć w nogach, ale dodając do tych ćwiczeń treningi cardio i tonizujące, zobaczysz zauważalną poprawę w wewnętrznych udach. Trzymaj się swojego planu treningowego, a za kilka miesięcy zobaczysz różnicę między nogami!

Panuje opinia, że ​​proste i odpowiednio napompowane nogi powinny mieć 3 „prześwity”: w okolicy kostki, tuż pod kolanem i między udami. To ostatnie jest najtrudniejsze do osiągnięcia: w pogoni za „prześwitem” między udami dziewczyny wyczerpują się dietami tak bardzo, że w połączeniu z upragnionym „oknem” uzyskują zapadnięte policzki, wyschnięte ciało i wychudzony wygląd .

7 ćwiczeń, które pomogą Ci rozjaśnić uda

Znaleźliśmy wyjście: wykonaj te ćwiczenia, a wkrótce będziesz mógł chwalić się swoim koleżankom idealnymi nogami z tym bardzo cenionym „prześwitem”.

Menedżer fitness klubów X-Fit Monarch i X-Fit Flotskaya, osobisty trener programów grupowych federalnej sieci klubów fitness X-Fit

Skoki do szerokiego półprzysiadu

Pozycja wyjściowa: stań prosto, stopy razem, ręce na pasie. Jednym prostym, niskim skokiem przejdź do pozycji szerokiego przysiadu – rozstaw stopy i opuść miednicę. Stopy powinny być zwrócone na zewnątrz pod kątem 45 stopni, kolana zwrócone w tym samym kierunku. Miednica jest opuszczona, ale plecy proste. Wróć do pozycji wyjściowej, wyskakując. Z przysiadem wyciągnij ręce do przodu i połącz dłonie. Wykonaj 20-30 powtórzeń w tempie.

Wykrok w bok

Pozycja wyjściowa: stań prosto, stopy razem, ręce na pasie. Postaw prawą stopę na palcu i przenieś ciężar ciała na lewą, wyciągnij ręce przed siebie. Zrób szeroki krok z prawą nogą w bok i zrób boczny wypad. Jednym ruchem odepchnij się prawą stopą z lonży i przesuń ciężar ciała na lewą. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy na każdej nodze.

Wykrok boczny i przywodzenie biodra

Pozycja wyjściowa: odłóż prawą stopę na bok, a lewą połóż na piłce gimnastycznej. Wskocz na lonżę, pozostając na prawej stopie i utrzymując równowagę. Następnie podnieś się do pozycji wyjściowej i przyciągnij piłkę do siebie, kierując kolano w stronę klatki piersiowej. Pchanie piłki do pozycji wyjściowej, wypad. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy na każdej nodze.

READ
10 najskuteczniejszych ćwiczeń na jędrne i jędrne piersi

Rzut piłką

Pozycja wyjściowa: połóż się na plecach z wyciągniętymi ramionami przed sobą. Chwyć piłkę prostymi nogami między stopami. Rozstaw nogi, złap piłkę rękoma. Następnie rzuć piłkę i złap ją stopami. Powtórz ćwiczenie od 20 do 30 razy w dobrym tempie.

Przywodzenie biodra

Pozycja wyjściowa: połóż się na lewym boku. Umieść prawą stopę na piłce, lewą przed piłką. Delikatnie podnieś i opuść lewą nogę, kierując piętę do góry. Powtórz ćwiczenie 15 razy na każdej nodze.

Podnoszenie nóg

Pozycja wyjściowa: połóż się na boku. Najpierw unieś jedną nogę, potem drugą. Zrób to samo w przeciwnym kierunku: najpierw opuść jedną nogę, potem drugą. Powtórz ćwiczenie 15 razy na każdą stronę.

Podciąganie bioder

Pozycja wyjściowa: połóż się na boku. Podnieś obie nogi do góry i dociśnij pięty do siebie. Trzymając pięty razem, rozłóż kolana i przyciągnij biodra do klatki piersiowej. Staraj się pracować tylko nogami, aby ciało pozostało nieruchome. Powtórz ćwiczenie 10-15 razy na każdą stronę.

Dziewczyna jest zdecydowanie wysportowana. Ale jak może udzielić porady na temat prześwitu nóg – jeśli sama tego nie ma? I nawet nie pachnie tym prześwitem z jej fizycznych ruchów

Wykroki, przysiady itp. nie pomogą zrobić „prześwitu między nogami”, te ćwiczenia tylko pogarszają sytuację i wkrótce zobaczysz masę mięśniową za luką.

M-dya, nogi trenera wcale nie inspirują do wyczynów. Cholera, no jak ona może kogoś uczyć, skoro sama ma okropne nogi?!

piękna elegancka prześwit ze względu na smukłość nóg – to jest piękne) nie jest piękne, gdy cienkie nogi wyglądają jak koło) lub grube nogi bezkształtne – zimne)

;)

„Okno” między nogami jest bardzo brzydkie. Jedyne, co jest w tym dobre, to ekonomiczne, spodnie się nie przecierają A więc oczywiście nafig.

Pytanie drugie. Po pierwsze, kto powiedział, że „okno” jest piękne? Ja wręcz przeciwnie, jak schudłam, to tylko walczę z tym „oknem”. A po drugie nogi trenera pokazujące ćwiczenia są brzydkie, przypominają tylne kończyny sztangisty wagi ciężkiej i nie ma tam „okienka”. Z jakiegoś powodu wydaje mi się, że takich nóg nie można zazdrościć kobietom, wręcz przeciwnie, trzeba je schować pod szerokimi spodniami. Wniosek. Instruktor powinien najpierw zająć się własnymi nogami, a dopiero potem uczyć innych.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: