7 błędów: 99% kobiet popełnia je w związkach

– Istnieje taki mit, że ludzie zakochują się od pierwszego wejrzenia, a ich miłość trwa wiecznie. Jednak nikt tak nie buduje domów, nikt nie dostaje takiego zawodu, nikt tak nie regeneruje.

Wierzę, że kobieta buduje relacje. Czy wiesz, dlaczego nie prowadzę poradnictwa dla par? Ponieważ z reguły mężczyzna prosi o udowodnienie, że kobieta się myli. I nie oczekuje od psychologa niczego innego. Uważam, że mężczyzna reaguje tylko na kobietę. Nie zareaguje na takiego psychologa. Pracuję z kobietami tylko dlatego, że mocno wierzę, że kiedy kobieta się zmienia, zmienia się stosunek mężczyzny do niej.

W tym artykule 7 najczęstszych błędów, z którymi miałem do czynienia.

Błąd nr 1: Dużo czytasz moralizatorstwo

Głównym błędem w związku jest dużo gadania ze strony kobiety. I to nie tylko gadanina. Wtedy zamiast wyjaśnić przyczynę swojego smutku, mówi: „Wytłumaczę ci, jak należy! Wiem! Nie wiesz, nie wiesz. » Swoje moralizowanie zaczyna np. w samochodzie, w momencie, gdy on nawet nie może się z niego wydostać. I kontynuuje całą drogę, aby wyjąć swój mózg na nieistotny temat. Potem wracają do domu, jedzą, idą spać, uprawiają seks, a rano wszystko się powtarza.

Błąd nr 2: Wpadasz z jednej skrajności w drugą

Kobiety mają jeszcze jeden częsty błąd. Nieustannie popadają w skrajności – „zawsze dostępne” lub „całkowicie niedostępne”. Są 2 punkty:

  1. Kiedy kobieta jest dostępna dla swojego partnera do intymności, niezależnie od jego zachowania, traci wartość zarówno dla siebie, jak i dla swojego partnera.
  2. Kiedy kobieta zajmuje w rodzinie pozycję twardej liderki lub „matki”, pociąg seksualny do niej znika. Ponieważ w głowie mężczyzny „mama” i „seks” to dwie różne rzeczy. „Mama” jest dla miłości, a dla seksu musisz poszukać innej kobiety.

Kobieta to połączenie dziewczyny i matki. Razem otrzymujemy spokojną, harmonijną kobietę, która potrafi być elastyczna. Mama nie może być elastyczna, bo ciągle się czymś martwi i musi mieć rację. A dziewczyna nie może być elastyczna tylko dlatego, że jest głupia.

Kiedy kobieta uczy się czuć siebie, rozumie, co to jest spokojna radość. I uczy się znajdować narzędzia, aby dojść do tego stanu.

Kobiety czekają na przyjście mężczyzny, który coś zrobi i będzie dobrze. To nie będzie dobre. Ponieważ potrzeba miłości jest potrzebą podstawową. Sami możemy zaspokoić jedynie podstawowe potrzeby. A jeśli kobieta nie wie, jak samodzielnie zaspokoić swoje podstawowe potrzeby, niezadowolenie będzie narastać. Chociaż wydawałoby się, że ona postępuje słusznie, a mężczyzna robi to, o czym piszą w magazynach. Ale ona nie czuje. I to właśnie powoduje, że ludzie się rozstają.

READ
Horoskop wschodni na rok 2023 od astrologa Very Khubelashvili

Błąd nr 3: Uderzyłeś tygrysa pantoflem

Kobieta często próbuje przekazać mężczyźnie, że nie odpowiada jej pomysłom. Ciągle powtarza stwierdzenia typu: „Jesteś leniwy!”, „Ile możesz?”, „Nigdy nie zarabiasz”, „Kiedy podejmiesz decyzję?”. A przynoszenie mu informacji z takiego stanowiska sprawi, że w końcu stanie się „kotem”, który nie chce do niej przychodzić.

Mam taką alegorię, kiedy codziennie bierzemy tygrysa i bijemy go pantofelkiem. Mówimy mu, że nie jest silny i nie jest tygrysem. Zapraszam kobiety do wypowiadania zwrotów typu „Wiesz, jestem smutna”, „Wiesz, jestem bardzo zdenerwowana, bo wyjaśniłam Ci, jak to jest dla mnie ważne, w nadziei, że mnie zrozumiesz”. W ten sposób kobieta obarcza mężczyznę odpowiedzialnością za swój stan. To jest bardzo ważne. Ponieważ wszystkie kobiety czekają na odpowiedzialność. Jest absolutnie wygodną istotą, która tak naprawdę nie lubi dodatkowej odpowiedzialności. A przedstawicielowi silnej połowy ludzkości znacznie łatwiej jest sprawić, by kobieta czuła się komfortowo, niż być odpowiedzialna za to, że później jest smutna.

Błąd 4: Nie zdajesz sobie sprawy, czym jest szczęście

Pracuję od 15 lat i przez długi czas nie rozumiałam, dlaczego dziewczyny o zupełnie innym statusie, wieku, doświadczeniu i wychowaniu popełniają te same błędy. A co zrozumiałem? Że odpowiedzialność rodziców jest ogromna. Rodzice powinni dać swojej córce doświadczenie poczucia szczęścia, dzięki któremu później będzie identyfikować się w społeczeństwie. Na przykład nie nauczono mnie odczuwać szczęście. A kiedy dziewczyna wkracza w życie, nie wie, co to jest stan szczęścia.. Zna status częściowych nagród za dobre oceny, dobre zachowanie lub cokolwiek innego. I tak wchodzi w życie, nie wiedząc, czym jest szczęście i spotyka mężczyznę, który mówi: „Jestem szczęściem!” Zabiera go do siebie. Mijają 2-3 lata, a ona nie czuje szczęścia.

Głównym zadaniem rodziców jest przekazanie dzieciom czym jest szczęście. A jeśli kobieta wychowuje i pielęgnuje w sobie uczucie spokojnej radości, rozwiązuje jednocześnie dwa problemy.

Błąd 5: Nie pielęgnujesz uczuć w swoich dzieciach.

Mój przyjaciel ma córkę, która ma 3 lata. Kiedy podchodzi do niego, natychmiast okazuje uczucie. Ogólnie rzecz biorąc, natura pokazuje model zachowania dziewczyny. Gdyby kobieta cały czas zachowywała się w ten sposób, to mężczyzna nie miałby szans pozostać obojętnym. Ale gdzie to wszystko znika z wiekiem? Dlaczego, kiedy zaczynasz komunikować się z dziewczyną, musisz tak długo czekać, aż się do ciebie przylgnie? Kiedy kobiety były dziećmi, robiły to nieświadomie. Dlaczego trzeba ich tego znowu uczyć?

READ
Nazwany idealnym rozmiarem kobiecej piersi

To jest niepokój. Wcześniejsze doświadczenie w związku. Kiedy dziewczyna została oszukana trzy razy, zaczyna myśleć: „A jeśli on tego nie potrzebuje? Czy mnie odepchnie?

Kiedy przylgnę do niego, powiedz miłe słowo, wtedy nie będzie miał wyjścia, by być zły. Tak samo jest z naszymi dziećmi. Po pierwsze, musisz zawsze akceptować ich uczucia. Jeśli twoja córka płacze, nigdy nie powinieneś jej mówić, że płacze z powodu bzdur. Muszę powiedzieć, że i Ty płakałabyś na jej miejscu. Potrzeba empatii. Jednym z narzędzi jest poinformowanie dziecka, że ​​nie ma z nim nic złego. Musisz powiedzieć: „W każdej sytuacji jestem z tobą”. I musisz powstrzymać się od moralizowania. Wiele osób mówi: „Jestem z tobą w każdej sytuacji, ale posłuchaj, kiedy byłem w twoim wieku. » I zaczyna się.

Błąd nr 6: Nie pozwalasz mężczyźnie mówić.

Człowiek musi nauczyć się mówić. Kiedy nie mówi, kobieta czuje się niechciana. Problem polega na tym, że planują sami i nie omawiają ich z kobietą. Jeśli powie: „Dzisiaj pracuję, żeby za trzy lata kupić nam dom”, to kobieta chętnie go wesprze. W oczach mężczyzny, jeśli mieszka z nią, wraca do domu i je zupę, to ją kocha. Ale kobieta tego nie rozumie. Kobiety pytają: „Jak mam zrozumieć, że trochę na mnie patrzy, spóźnia się i śpi w innym pokoju?” Kiedy zadaję to pytanie mężczyznom, odpowiadają: „Cóż, jestem z nią! Wszystko w porządku”. Trzeba rozmawiać z kobietami. Musisz powiedzieć: „Jestem zmęczony. Przygotuj mi to danie”. I będzie szczęśliwa.

Jak przekazać mężczyznom, że tego potrzebujesz?

Faktem jest, że kobiety widzą szczegółowo. Oznacza to, że tworzą cały obraz z fragmentów. A mężczyźni widzą duży obraz. Kiedy kobieta coś robi i pyta mężczyznę: „No, jak?”, w jego głowie następuje eksplozja. Myśli, że jeśli powie teraz i nie uderzy, to będzie skandal.

Jest jedna dobra gra. Kiedy twój mężczyzna prosi cię o zrobienie czegoś, na przykład pytanie, gdzie jest jego koszula lub prośba o zrobienie herbaty, powiesz mu: „Trzy ważne słowa dla mnie, a powiem ci, gdzie jest twoja koszula” lub „ 5 czułych słów, a wypijesz najlepszą herbatę na świecie. Człowieka naprawdę trzeba przez jakiś czas wytrenować, aby ciągle wypowiadał ci takie słowa. Później sam użyje tego narzędzia.

READ
6 oznak, że wybrałaś złą kosmetyczkę

Błąd nr 7: Nie jesteś świadomy swojego piękna

Dlaczego kobieta wychodząc z domu spędza godziny przed lustrem i chce wyglądać trochę lepiej dla obcych, ale nie znajduje czasu, aby dobrze wyglądać w domu dla swojego mężczyzny? Dzieje się tak, ponieważ kobieta martwi się opinią publiczną. Jej mężczyzna już tam jest. O wiele ważniejsze jest dla niej to, że to nie jej mąż powie coś wspaniałego, ale ktoś inny powie mężowi o tym, jaką ma piękną żonę.

To niezbyt zdrowa postawa i trzeba ją wykorzenić. Uważam, że bycie piękną to praca dla kobiety na całe życie. Nie ma znaczenia, ile ma lat. Nie ma znaczenia dla kogo pracuje. Pod żadnym pozorem nie powinieneś się wystrzeliwać.

Proste techniki bycia szczęśliwym:

  • Pomyśl: „Jaką przyjemność sprawię sobie dzisiaj?”
  • Idź pieszo 4 kilometry dziennie. Nie powinno być „tutaj 500 metrów teraz, 500 metrów później”. Musisz przejść 4 kilometry na raz.
  • Pij wodę! Wypłucz depresję ze swojego ciała.
  • Powiedz sobie: „Aprobuję siebie!” Tak często jak to możliwe.
  • W skrócie: rób rano to, co kochasz. A dzień zacznie się dobrze.
  • I jeszcze jedna dobra rada: raz w tygodniu nic nie rób. Zupełnie nic. Nie możesz pościelić łóżka, jeść jogurtu, chodzić na siłownię i tak dalej. To bardzo ważna procedura.

Jak wielu, pojechałem do Tybetu, aby znaleźć odpowiedzi na temat szczęścia. Nie odnaleziono. Było zimno, głodno i przerażająco. Byłem tam przez trzy tygodnie, a raz w tygodniu miałem okazję zadać pytanie mędrcowi. Mój sekret szczęścia polega na tym, że nie ma gwarancji. Świat jest niestabilny. W każdej chwili wszystko może się zmienić. A jeśli dziś nie wezmę maksimum, to jutro mogę tego żałować.

7 błędów w związkach, które popełnia 99% kobiet

W tym życiu nikt nie jest doskonały: ani mężczyźni, ani kobiety. Jednak według wielu psychologów istnieje kilka typowych błędów, które popełnia prawie każda kobieta.

Nie jest tajemnicą, że co druga kobieta uwielbia „posuwać się za daleko” we wszystkim. Wiele przedstawicielek myśli: dlaczego nie mają związków lub dlaczego ciągle kłócą się z partnerem? Jak się okazało, odpowiedź leży na powierzchni, ponieważ prawie wszystkie problemy zbudowane są z 7 błędów, które popełnia 99% kobiet:

READ
Gwiazdy powiedzą Ci: najlepsza para butów dla każdego znaku zodiaku

1. Duża liczba moralizatorów

Zamiast spokojnie tłumaczyć lub słuchać partnera, kobieta zaczyna bez przerwy mówić. A poza rozmową zaczyna uczyć, jak robić to dobrze, a jak nie. Kobieta może czytać moralizatorstwo przynajmniej przez cały dzień i nie ma znaczenia, czy w tym momencie sprząta, czy prowadzi samochód z mężczyzną. Mówi i mówi nawet wtedy, gdy jej partner już dawno wyszedł z pokoju. I to jest jeden z największych błędów popełnianych przez kobiety.

2. Od skrajności do skrajności

kawałek

Kolejny powszechny błąd. Dla kobiet wszystko jest czarno-białe. Są rzucane w jedną stronę, potem w drugą. I nigdy nie wiesz, dokąd to pójdzie. Teraz jest wesoła, delikatna i uśmiecha się do wszystkich swoich 32 lat, a po kilku minutach zamienia się w furię, która jest gotowa zmieść wszystko na swojej drodze.

3. Stałe roszczenia

Większość kobiet nigdy nie będzie z niczego zadowolona. I to jest kolejny ważny błąd. Prawie każdy przedstawiciel słabszej płci beszta swojego mężczyznę, nieustannie wyrażając swoje niezadowolenie, bez względu na to, co robi. I potrafi nie tylko mówić, ale też rzucać w niego czymś lub rzucać pięściami, co nie ma zbyt dobrego wpływu na relacje.

4. Brak szczęścia

To problem większości kobiet. Wychowują już swoje córki z takim nastawieniem, że mężczyzna przyniesie jej szczęście. I nie z wysokich uczuć, ale z czegoś materialnego. W rezultacie dziewczyna w młodym wieku odnosi wrażenie, że mężczyzna jest jej winien wszystko. A kiedy spotyka swojego partnera, zaczyna go „ujeżdżać” i korzystać z jego portfela, jakby był tylko bankomatem z pieniędzmi. Z tego wszystkiego kobieta oczywiście nie odczuwa obiecanego szczęścia, otrzymując jedynie rozczarowanie.

5. Brak uczucia

kawałek

Zasadniczo ten błąd pojawia się z wiekiem. Rzeczywiście, w dzieciństwie prawie każda dziewczyna jest pełna czułości i przywiązania. Ale co się stanie, gdy dorosną? Dlaczego tak długo trzeba czekać na dobre słowo lub delikatny uścisk? Odpowiedź leży w nieufności i izolacji. W końcu, kiedy kobieta zostaje oszukana przez innego mężczyznę, zamyka się na długi czas. A zanim będzie mogła ponownie się otworzyć i zaufać innej, trzeba poświęcić dużo czasu i wysiłku. Ale to nie jest niczyja wina. Czy zostałeś rzucony? Znajdź więc w sobie siłę, by iść dalej i otworzyć się na coś nowego. Będzie ci łatwiej, zaufaj mi. W końcu musisz wybaczyć i puścić przeszłość, nie żywiąc urazy, rozczarowania i strachu.

READ
Modna izolacja: 4 stare sztuczki, które wciąż działają

6. Nie pozwalasz mężczyźnie mówić.

Jednym z ważnych błędów niemal każdej przedstawicielki płci żeńskiej jest niedopuszczenie do głosu mężczyzny. Kobiety mają tendencję do ciągłego i niestrudzonego mówienia o biznesie i bez. A mężczyzna w tej chwili tylko słucha, otwiera usta, próbuje włożyć słowo, ale nic nie wychodzi. W rezultacie wewnątrz partnera kumuluje się niedopowiedzenie, które następnie przeradza się w ogromną kłótnię, lub słowa zawisają w powietrzu, stopniowo oddalając się od siebie, co ostatecznie prowadzi do nieprzyjemnego rozstania.

7. Nie uważasz się za piękną.

Częstym błędem popełnianym przez kobiety jest to, że nie czują swojego piękna. Dziewczyny są zawsze niezadowolone z czegoś w sobie: albo są za grube, albo mają duży nos, albo zęby nie są wystarczająco białe, albo włosy nie są takie. I każdy ma coś, co mu się nie podoba. Z powodu drobnej wady uważa się za brzydką i nieatrakcyjną. A jak tylko zmienisz coś w sobie, na przykład, aby schudnąć, coś innego przyjdzie zastąpić to. I tak w nieskończoność.

Tak, nikt nie jest doskonały. I wszyscy popełniamy błędy. Ale drogie panie postarajcie się być trochę bardziej czujne i przynajmniej wyeliminujcie te 7 błędów ze swojego życia, a wtedy z pewnością upewnicie się, że wasze życie i związki stały się bardziej radosne i szczęśliwe.Powodzenia we wszystkim

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: