6 znanych kobiet, które nie potrzebują stylisty

Ashley Graham - Britney Spears.jpg

Aktorka od dawna odmawia usług stylistom, tłumacząc, że nie chce być taka jak wszyscy inni. Woli bezpośrednio kontaktować się z projektantami i sama dobiera stroje. Często też wykonuje własny makijaż i fryzurę.

Dążąc do celu, jakim jest wyróżnienie się z tłumu, Diana osiągnęła swój cel. Na imprezach towarzyskich często można ją zobaczyć w dziwnych sukienkach, zaburzających proporcje jej ciała, z niedbale ułożonymi włosami (lub ściągniętymi w kucyk). Być może to jest sztuczka, ale chcę ją zobaczyć w bardziej luksusowych strojach. Kiedy Diana pojawia się na okładkach kolorowych magazynów, zespół stylistów tworzy dla niej obrazy, które radykalnie różnią się od tego, co wybiera sama aktorka.

2. Waleria

Waleria.jpg

Źródło: @valeriya

Rosyjska piosenkarka wielokrotnie podkreślała, że ​​sama wybiera stroje i stylizuje włosy. Woli kupować ubrania za granicą znanych marek. Valeria wybiera zdjęcia według własnego gustu, ale od czasu do czasu jest krytykowana przez subskrybentów z powodu nieudanego stroju lub makijażu.

Piosenkarka uwielbia jasne i odważne obrazy, często wybiera mini. Pomimo tego, że ma piękną figurę, fani od czasu do czasu piszą do niej, że nie ubiera się na swój wiek.

3. Ashley Graham

Ashley Graham.jpg

Źródło: @ashleygraham

Słynna modelka plus size korzystała kiedyś z usług stylistki, ale teraz coraz częściej sama zastanawia się nad zdjęciami. Jest zagorzałą zwolenniczką body positive i wyraża to w doborze ubrań. Często jej stroje wyglądają na za ciasne, jakby były o dwa numery za małe. Wybiera również nadruki, które dodają sylwetce jeszcze większej objętości.

Warto jednak zauważyć, że Ashley znacznie lepiej radzi sobie z włosami i makijażem. Ma naturalnie luksusowe włosy. Możesz je po prostu zostawić luźne – a stylizacja na każdą okazję jest gotowa.

4. Britney Spears

Britney Spears

Źródło: @britneyspears

Trudno w to teraz uwierzyć, ale Britney miała stylistę. Jednak w 2007 roku przestała współpracować z piosenkarką, ponieważ wszystkie jej propozycje zostały odrzucone. Spears miała własny pomysł na styl, który jest dziś przestarzały. Nadal ubiera się tak samo jak 15 lat temu: krótkie spodenki i spódniczki, krótkie topy i bluzki z bufiastymi rękawami.

Na szczególną uwagę zasługuje również jej makijaż. Britney zawsze nosi czarny górny i dolny eyeliner. Albo niezdarnie go miesza, albo wybiera niestabilny ołówek – w efekcie makijaż okazuje się rozmazany. Niektórzy subskrybenci porównują ją do pandy.

READ
Natalia Vodianova w stroju „gwiazdy” odwiedziła wystawę Diora

5. Taylor Swift

Taylor Swift

Źródło: @taylorswift

Taylor jest utalentowaną piosenkarką, sama pisze teksty i muzykę. Ale we wszystkim nie można być utalentowanym. Makijaż gwiazdy jest dość monotonny. Wychodząc, zwykle radzi sobie z czarnymi strzałkami i czerwoną szminką. Swift woli używać tych technik makijażu, które robi najlepiej.

Piosenkarka ubiera się jasno i wyzywająco. Uwielbia falbany i jasne kwieciste nadruki. Często jej stroje mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Według fanów i krytyków jej styl graniczy ze złym gustem. Prawdopodobnie Swift uważa, że ​​te stroje są odpowiednie dla piosenkarki country.

6. Solange Knowles

Solange Knowles

Źródło: @saintrecords

Młodsza siostra Beyonce jest również piosenkarką. Jej jasne obrazy mogą z łatwością przyćmić styl starszej siostry. Solange przyznaje, że nie mogła współpracować z żadną stylistką. Wierzy, że wie lepiej, jaki strój i makijaż będzie do niej pasował. Dziewczyna nie jest związana z konkretną marką – bez problemu może wybrać sukienkę od nieznanego projektanta na Instagramie.

Jednak większość obrazów Solange jest bardzo wyzywająca – nie zawsze są odpowiednie. Czasami na czerwonym dywanie chcesz ją zobaczyć w długiej do ziemi sukience, a nie w krótkim przezroczystym stroju. Makijaż Solange również nie zawsze jest dobrze dopasowany. Czasami jest tak ciężki, że wokalistka wygląda na starszą niż jej lata.

Popularnym ludziom przypisuje się ogromne wydatki związane z ich wyglądem. Wiele gwiazd nie wyobraża sobie wyjścia bez pomocy specjalisty od mody. Jednak nie wszyscy mają tendencję do słuchania rad outsidera, nawet stylisty. Porozmawiajmy o celebrytach, którzy całkowicie ufają swojemu gustowi.

Valery

7 rosyjskich gwiazd, które rezygnują z usług stylistów

Piosenkarka nie raz szczerze stwierdziła, że ​​jej garderoba to zasługa jej własnego gustu. Często kupuje ubrania za granicą i preferuje znanych projektantów mody. Publiczność z kolei często krytykuje performerkę za brak gustu i odsłaniający strój. Jeśli na początku rozkwitu swojej kariery ubierała się zbyt pretensjonalnie, teraz wybiera bardziej powściągliwy wygląd.

Victoria Daineko

7 rosyjskich gwiazd, które rezygnują z usług stylistów

Aktorka odmawia usług stylistom, uważając wybór ubrań za wyraz osobowości. Jej zdaniem każda osoba jest w stanie samodzielnie stworzyć swoją garderobę. Niektórzy fani nie podzielają jej zasad, sugerując, że pomoc specjalisty jej nie zaszkodzi. Uważają, że Victoria nie umiejętnie łączy ze sobą rzeczy.

READ
Lady Gaga, Rihanna, Timati i inne gwiazdy, które brzydko traktowały fanów

Yana Rudkovskaya

7 rosyjskich gwiazd, które rezygnują z usług stylistów

Prezenterka telewizyjna nie potrzebuje usług twórcy obrazu, ponieważ jej gust całkowicie jej odpowiada. Wiadomo, że Yana często wydaje pieniądze na ekskluzywne przedmioty, których obfituje w jej garderobę. Jednocześnie nigdy nie żałuje wydawania pieniędzy. Na imprezy publiczne celebrytka w większości przypadków wybiera ubrania w klasycznym stylu.

Lolita Milyavskaya

7 rosyjskich gwiazd, które rezygnują z usług stylistów

Oburzająca piosenkarka nigdy nie korzystała z pomocy stylisty, całkowicie polegając na swoim nieskromnym guście. Artystka mówi, że specjalnie kupuje jasne rzeczy, aby wyróżnić się na tle innych. Jej fani mają inne zdanie. Faktem jest, że Lolita często wybiera odsłaniające stroje, które nie pasują do jej wieku i ubrania, które nie są w jej rozmiarze.

Keti Topuria

7 rosyjskich gwiazd, które rezygnują z usług stylistów

Występując publicznie performerka nieustannie zaskakuje swoim wyglądem. Keti preferuje kreacje z falbankami, które podkreślają jej osobowość. Dzięki temu udaje jej się nie wpaść w bałagan. Dzięki wrodzonemu darowi umiejętnego łączenia elementy ubioru nie wyglądają na niej śmiesznie, jak można by się spodziewać. Piosenkarka zna się na wszystkim, a jej fani już dawno przyzwyczaili się do niecodziennego stylu.

Olga Szelest

7 rosyjskich gwiazd, które rezygnują z usług stylistów

Prezenter samodzielnie wybiera obrazy na każdą okazję. Przez wiele lat uczyła się swojego wyczucia stylu, nie przejmując się opinią stylistów. Przyniosło to godne pochwały rezultaty, a jej kreacje zaczęły pojawiać się w wielu publikacjach. W ubraniach lubi łączyć różne style, w tym rzeczy luksusowe z masowymi.

Evelina Khromchenko

7 rosyjskich gwiazd, które rezygnują z usług stylistów

Nie bez powodu topowy ekspert od mody nie potrzebuje stylistów. Z biegiem lat nie tylko wybiera dla siebie dobre stroje, ale także uczy inne kobiety, jak się odpowiednio ubierać. Dla siebie Evelina ogranicza się do wybierania sprawdzonych od dawna kombinacji, rozcieńczając obraz efektownym dodatkiem. Tworząc strój, stylowa dama kieruje się danymi zewnętrznymi.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: