6 znaków zodiaku, których nikt nie oszuka

Kto najlepiej kłamie? Najbardziej kłamliwe i przebiegłe znaki zodiaku

“Wszyscy kłamią” – najsłynniejsza fraza sławnych Dr House istnieje już od dłuższego czasu. Jednak wciąż nie wszyscy wiedzą, jak robić to sprawnie i bez wyrzutów sumienia.

Kto kłamie bez rumieńców? Najprawdopodobniej w twoim otoczeniu jest ktoś, kto wie, jak to zrobić spektakularne rzemiosło, a także wyjść z wody na sucho, kiedy tego potrzebuje. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kim jest ta osoba według znaku zodiaku i czy istnieje jakiś wzór dotyczący umiejętności kłamstwa w zależności od daty urodzenia?

Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku częściej niż inne używają kłamstw. do własnych celów. Oszukiwanie nie zawsze jest złe. Bardzo często ludzie oszukują, ponieważ chcą ukryć coś nieprzyjemnego, a także w celu ochrony bliskich przed niepotrzebnymi zmartwieniami i zmartwieniami. Kto jest w tym najlepszy?

Oczywiście nie powinieneś brać tych informacji tak, jakby wszyscy przedstawiciele określonego znaku byli kłamcami i oszustami, a ktoś, kto nie jest szczególnie dobry w kłamaniu, nigdy tego nie zrobi. Tylko niektóre znaki ze względu na ich charakter chcieć częściej oszukać i ukryć coś niż inni.

01.jpg

Najbardziej podstępni ludzie

1 MIEJSCE: ♊ Bliźnięta

Ten, kto oszukuje najlepiej i wie, jak okrążyć każdego wokół palca, jest przedstawicielem znaku Bliźniąt. Jego Podwójna natura często popycha go do kłamstwa, zresztą kłamstwa zupełnie niepotrzebnego i niestosownego.

Od Gemini nie należy oczekiwać punktualności i rzetelności. Często są zbyt wietrzne i niepoważne, a jeśli kłamią, potrafią rób żartobliwie i nawet bez zamiaru, ale po prostu dla zabawy.

Jeśli Bliźnięta są wystarczająco niepoważne, będą kłamać, nie zdając sobie sprawy, że mogą kogoś skrzywdzić lub nieprzyjemne emocje. Potrafi też kłamać, demonstrując nie te same uczucia i emocjektórzy faktycznie doświadczają.

Na przykład, gdy ktoś jest dla niego niemiły, Bliźnięta mogą się bardzo słodko uśmiechnąć do tej osoby i prowadzić pogawędkę, ale za jego oczami może też łatwo się rozprzestrzeniać bezstronne informacjeo tej osobie. Obłuda niektórych przedstawicieli znaku Bliźniąt czyni z nich największych kłamców całego Zodiaku.

Dlaczego najczęściej kłamią? Z niczego, dla zabawy, dla zysku.

02.jpg

2 MIEJSCE: SKORPIO

Skorpiony można nazwać nie tyle kłamliwymi, co przebiegłymi i podejrzanymi. I kłamią w większości nie dla zabawy, ale po to, aby nikt nie zgadłCo się dzieje w ich duszach.

Każdy Skorpion jest dość wrażliwym znakiem, ale ma niesamowitą samokontrolę i wie, jak kontrolować siebie i swoje emocje. Jest to dość skomplikowana umiejętność, do której nie każdy jest zdolny. Jeśli istnieje powód, Skorpiony wiedzą, jak zostać zimny i obojętny nawet wtedy, gdy serce zaraz wyskoczy im z piersi.

Skorpiony to bardzo dominujące natury i miłość manipulować i kontrolować. To dodaje im pewności siebie, pozwala poczuć moc. Ale nadal najczęściej Skorpiony nie kłamią, po prostu nie kończą mówić, ukrywają i ukrywają coś przed wścibskimi oczami.

Skorpiony są największymi oszustami zodiaku i często używają przebiegłość i kłamstwa w celu zemsty. Nawiasem mówiąc, Skorpiony są najbardziej wrażliwymi ludźmi na kłamstwa innych ludzi. Ich intuicja i znajomość psychologii zwykle mówią im od razu, kiedy ktoś ich okłamuje.

Dlaczego najczęściej kłamią? Ukrywać swoje prawdziwe uczucia, myśli i intencje (w najlepszym wypadku) oraz manipulować lub zemścić się na kimś (w najgorszym).

03.jpg

3 MIEJSCE: RAK

Raków nie można nazwać ludźmi otwartymi, nie pokażą ci wszystkich swoich uczuć i emocji, nie podzielą się tym, co najskrytsze. Przynajmniej dopóki nie staniesz się jednym z nich bratni duch. Podobnie jak dla przedstawicieli znaku Skorpiona, dla Raków ważna jest własna przestrzeń, do której wolą nikogo nie wpuszczać, co oznacza, że ​​potrafią umiejętnie ukryć coś osobistego przed wścibskimi oczami, potrafią kłamać lub milczeć.

Rak jest silny poczucie troski o bliskich, tak często kłamią dla dobra, aby uchronić ich przed niepotrzebnymi zmartwieniami. Ale często zdarza się, że Rak oszukuje samego siebie, albo z niepewności, albo po to, by nie stawić czoła twardej prawdzie.

Dlaczego najczęściej kłamią? Od zwątpienia w siebie i swoje mocne strony, aby chronić bliskich i siebie.

04.jpg

4 MIEJSCE: ♓ RYBY

Jak widać, wszystkie trzy znaki wodne mogą pochwalić się dobrymi umiejętnościami kłamania i zatajania informacji. Wszyscy są dość przebiegli i potrafią dobrze przystosować się do okoliczności, czerpanie korzyści z twoich kłamstw. Ryby nie są wyjątkiem.

READ
Który ze znaków zodiaku da drugą szansę, a kto przez całe życie będzie chodził obrażony

Chociaż są też bardzo uczciwe Ryby, to jednak każda Ryba ma okoliczności w życiu, w których po prostu jest nie może być szczery, ponieważ jest tak wrażliwa, a czasami prawda może zerwać z niej całą kruchą zbroję i ją zranić.

Ryby nie mogą żyć bez fantazji – to jest ich świat, więc kłamstwa Ryb często się okazują ich fantazje, twory chorej wyobraźni i po prostu nie ma sensu się nimi obrażać.

Ryba – mistrzowie samooszukiwania się. Najczęściej oszukują nawet nie innych, ale samych siebie, nadal wierzą w wymyślone przez siebie kłamstwo i szczerze nie rozumieją, gdy ktoś próbuje im wytłumaczyć, że w rzeczywistości wszystko dzieje się zupełnie inaczej.

Dlaczego najczęściej kłamią? Aby uniknąć bycia bezbronnym i oszukanym przez innych.

05.jpg

Najbardziej przebiegli ludzie

5 MIEJSCE: ♎ WAGI

Waga może być nieszczera, a nawet kłamliwa, częściowo dlatego, że nie lubi się pojawiać niekorzystne światło, w tym sensie są podobni do przedstawicieli znaku Lwa. Potrafią bardzo umiejętnie kłamać i nie tak łatwo ich złapać na kłamstwie, bo potrafią się wydostać.

Waga może ważyć fałszywe komplementy lub odbyć miłą rozmowę z ludźmi, którzy nie są dobrze traktowani. Często robią to, aby nie wywoływać kłótni, konfliktów czy nieporozumień, których nie tolerują. Wiedzą, jak schlebiać i unikać, aby dostać to, czego chcą. Co więcej, dotyczy to nie tylko kobiet Wagi, ale także mężczyzn spod tego znaku.

Ponieważ przedstawiciele znaku Wagi często dość leniwy, będą lekkomyślnie kłamać o swoich umiejętnościach i zdolnościach, aby nie byli zmuszeni do podejmowania decyzji lub bycia inicjatorami czegoś.

Dlaczego najczęściej kłamią? Nie podejmować decyzji na własną rękę i nie powodować dysharmonii.

06.jpg

6 MIEJSCE: ♒ WODNIK

Wodnicy są wirtuozami w kłamaniu, jeśli jest ku temu dobry powód, ale generalnie nie uciekają się do kłamstw zbyt często i nie używają ich jako broni. Wodnicy wolą gorzka prawda niż słodkie kłamstwaponieważ często myślą o przyszłości i o tym, jak może na nich wpłynąć. Nie lubią przebiegłości, wymagają od otoczenia szczerości i życzliwości, dlatego sami są gotowi być uczciwi wobec innych.

Jeśli jednak Wodniki kłamią, robią to, gdy inni nie jest gotowy na przyjęcie prawdy. I robią to z przyjaznych pobudek, życząc dobrze drugiej stronie.

Wodnicy uwielbiają szokować i zaskakiwać, dlatego często wolą szokować prawdą niż kłamstwem. Ale jeśli to możliwe zaszokować kłamstwem, . być może Wodnik może uciekać się do niego w rzadkich przypadkach, ale tutaj kłamstwo będzie wyglądało bardziej jak bajka, a Wodnik, w przeciwieństwie do Ryb, nie lubi tak bardzo pogrążać się w bajecznych fantazjach.

Dlaczego najczęściej kłamią? Ponieważ druga strona nie może zaakceptować prawdy.

07.jpg

7 MIEJSCE: ♌ Lew

Lwy są dość samolubne i często używają kłamstw pewność siebie. Mężczyźni Leo często kłamią o swoich zaletach, aby przyciągnąć uwagę płci przeciwnej, kobiety – aby wydawać się lepszymi niż w rzeczywistości. A także by zwrócić na siebie uwagę.

Lew boi się pojawić w złym świetle, więc jego kłamstwa są często obroną jego ego. Ale ogólnie tego znaku nie można nazwać fałszywym, ponieważ kłamstwo może nie tylko podnieść Leo w oczach innych, ale także zrujnować jego reputację, jeśli coś nagle pójdzie nie tak, więc Lwy często wolą zachować kłamstwa dla siebie i częściej mówić prawda.

Dlaczego najczęściej kłamią? Aby zwrócić uwagę innych na swoją osobę, a także z egoistycznych pobudek.

08.jpg

8 MIEJSCE: ♉ Byk

Byk, podobnie jak inne znaki ziemi, nie należy do tych, którzy są gotowi skłamać przy pierwszej okazji. Nie są szczególnie rozbawione i szczęśliwe. Wręcz przeciwnie: Byk woli, aby wszystko było zgodne z zasadami, wygodne i przytulne, a kłamstwa mogą w pewnym stopniu wyprowadzić ich z ich strefy komfortu: albo sprawi ci to wyrzuty sumienia, albo (nie daj Boże) zmusi cię do oddania tego, co nabyłeś przez przepracowanie .

Czasami jednak zdarzają się sytuacje, w których po prostu trzeba leżeć, żeby nie przegrać ten komfort i wewnętrzny spokój. Tak więc przedstawiciele znaku Byka, którzy mają połączenia z boku, mogą kłamać. Trudno im opuścić zwykłe życie, nawet jeśli chcą czegoś nowego. To strach przed zmianą sprawia, że ​​Byk kłamie.

READ
Pasja lub czułość: jak całują się znaki zodiaku

Dlaczego najczęściej kłamią? Aby uniknąć niewygodnej dla siebie sytuacji lub nie stracić pieniędzy.

09.jpg

9 MIEJSCE: ♍ PANNA

Kolejny znak ziemi, który bardziej opowiada się za prawdą niż za kłamstwem. Racjonalny umysł i brak strachu podczas mówienia krytyka w czyimś adresie sprawia, że ​​Dev jest całkiem uczciwym człowiekiem. Panny raczej nie są zdolne do pochlebstw, spokojnie i bezpośrednio wyrażają wszystko, co myślą, a jeśli nie chcą wyrażać swoich myśli, taktownie będą milczeć.

Zdarzają się jednak sytuacje, w których Panny również muszą kłamać, ale robią to bardzo ostrożnie i nie zwracaj na siebie zbyt wiele uwagi.aby kłamstwa były brane za dobrą monetę i szybko zapominane.

Dlaczego najczęściej kłamią? Aby nie zwracać na siebie zbyt dużej uwagi.

10.jpg

10 MIEJSCE: ♈ BARAN

Barany są bardzo bezpośrednimi ludźmi i nie lubią machać, oszukiwać i ukrywać się. Czasami prawda Barana nie będzie osobista, ponieważ zostanie opowiedziana zbyt bezceremonialnie. Tam, gdzie można wykazać powściągliwość, dyskrecję i takt, Baran może nagiąć łono prawdy, nie przejmując się, że może kogoś zranić.

Prawda też wyrywa się z Barana nagle i niespodziewanieponieważ najpierw działają, a myślą później. Ale bardzo łatwo oszukać Barana przez innych: jest bardzo ufny, jak dziecko.

Baran może czasami kłamać, zwłaszcza na temat swoich cnót i osiągnięć, aby to zrobić wyglądać lepiej niż innijednak nie zdarza się to zbyt często. Dlatego umieściliśmy barana na końcu naszej listy kłamców.

Dlaczego najczęściej kłamią? Wyprzedzić, wyprzedzić wszystkich, a także autoafirmację.

11.jpg

11 MIEJSCE: ♑ KOZIOROŻEC

Koziorożce wolą prawdę od kłamstwa. Nie chodzi o to, że nie wiedzą, jak kłamać, po prostu specjalnie nie chce aby to zrobić, ponieważ wierzą, że we wszystkim powinna być sprawiedliwość, wszystko powinno być uczciwe, zgodnie z prawem.

Jeśli Koziorożce będą uciekać się do kłamstw, to tylko w ostateczności, gdy nie da się osiągnąć pożądanego innymi środkami. W tym samym czasie każdy Koziorożec doświadczy wyrzuty sumieniaale ukryje prawdę, aby nikt nigdy jej nie odkrył. Koziorożec nigdy nie przyzna się do swoich kłamstw, ale uparcie i pewnie stanie na swoim miejscu.

Dlaczego najczęściej kłamią? Aby nie upuścić swojej godności i nie zszargać swojej reputacji.

12.jpg

12 MIEJSCE: Strzelec

Większość Strzelców nie jest kłamcami. Wolą mówić prawdę i chcą ją uzyskać od innych. Uczciwość i dążenie do sprawiedliwości słusznie zajmują ważne miejsca na liście swoich cnót, więc możesz być spokojny w kontaktach ze Strzelcem: w zdecydowanej większości przypadków nie będą cię okłamywać.

A jednak wśród Strzelców mogą być tacy, którzy są przyzwyczajeni do osiągania swoich celów za pomocą oszustwa. Jeśli nie możesz uzyskać więcej w inny sposób, Strzelec gotowy do zdrady. W końcu dążenie do celu i osiągnięcie celu to ważne rzeczy dla każdego przedstawiciela znaku Strzelca.

Strzelcy często przeceniają swoje możliwości, obiecaj więcejniż mogą osiągnąć. Jednak obietnic tych nie można nazwać całkowicie fałszywymi, ponieważ kiedy obiecują, Strzelcy są pewni, że będą w stanie spełnić wszystko, co obiecali.

Dlaczego najczęściej kłamią? Aby uzyskać więcej lub osiągnąć cel.

Skłonność do kłamstwa zależy od daty urodzenia i płci. Nawet jeden dzień może zrobić różnicę. W kręgu zodiaku są znaki, które nie tolerują kłamstwa, ale są najbardziej kłamliwe znaki, mówią astrolodzy. Horoskop fałszywych znaków zodiaku pomoże ci dowiedzieć się, który z nich jest „uczciwym facetem”, a który wirtuozem kłamstwa. Wiedza o tym jest co najmniej przydatna – przynajmniej na wszelki wypadek, donosi agencja informacyjna AmurMedia w odniesieniu do astro7.ru

W normalnych okolicznościach Baran nie kłamie. Po pierwsze jest patologicznie szczery i prostolinijny aż do nietaktu, a po drugie po prostu nie wie jak. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpodwójna moralność nie jest mu obca, a jeśli Baran naprawdę czegoś potrzebuje, skłamie bez mrugnięcia okiem.

Skłonność kobiet Barana do kłamstwa. Te młode damy kłamią niechętnie i niezdarnie. Tylko po to, aby usprawiedliwić siebie i niektóre swoje działania, które z jakiegoś powodu nie podobają się ich partnerowi lub im samym wydają się niestosowne.

Skłonność mężczyzn Barana do kłamstwa. Z wyrzutami sumienia mężczyźni Barana nie wyszli i mogą okłamywać kobietę w każdej chwili, gdy tego potrzebują.

READ
Czy jesteś na Viberze? Te 7 sztuczek jest dla Ciebie!

Jak rozpoznać kłamstwo. Może wydawać się to dziwne, ale zdemaskowanie kłamstw Barana jest prawie niemożliwe. Wiedząc, że nie są zbyt dobrzy w kłamaniu, długo ćwiczą przed kłamstwem. Możesz je złapać tylko na improwizowanych kłamstwach. Powody do kłamstwa. Przedstawiciele tego znaku kłamią tylko w kilku przypadkach: aby uzyskać to, czego chcą, aby się chronić lub uniknąć nieprzyjemnej sytuacji.

Taurus

Byk to niechętni kłamcy. W przeciwieństwie do Barana są dyplomatyczni i taktowni. Aby nikogo nie urazić, na pewno unikną bezpośredniej odpowiedzi. Nie chodzi o to, że lubią kłamać – Byk kłamie, by nie zakłócać harmonii.

Tendencja kobiet Byka do kłamstwa. Panie-Byki kłamią, aby zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej, robią to szczególnie dobrze, gdy mają już wybraną „ofiarę” i namiętnie ją „odpychają”.

Skłonność mężczyzn Byka do kłamstwa. Hedonista Byk nie może sobie odmówić powieści równoległych, a kiedy kobiet jest kilka, nie sposób nie skłamać. Jeden związek się nie skończył, następny już się rozpoczął – i Byk wychodzi.

Jak rozpoznać kłamstwo. Możesz dowiedzieć się o kłamstwach Byka, zwracając uwagę na jego przemówienie: jeśli zostawi odpowiedź, przetłumaczy temat i oczywiście nic nie powie, Byk kłamie. Powody do kłamstwa. Byk kłamie, aby uniknąć konfliktu, bezpośredniej konfrontacji i zwrócić na siebie uwagę.

Bliźnięta

Bliźnięta to chyba najbardziej zwodnicze znaki zodiaku. Kłamią po mistrzowsku, wirtuozersko iz błyskiem. Kłamstwa są wiarygodne i przekonujące – nie można tego winić. Tendencja kobiet Bliźniąt do kłamstwa. Oszustwo w ich ustach nie jest niczym niezwykłym. Robią to, aby uniknąć kary lub dla zysku.

Skłonność mężczyzn Gemini do kłamstwa. Fani podwójnej gry o uczciwych oczach udowodnią swojej wybrance (kolejnej), że jest z nim sama. A czasem kłamią z czysto sportowych zainteresowań.

Jak rozpoznać kłamstwo. Niezwykle trudno złapać Bliźnięta na kłamstwie – jest przemyślane, przemyślane, nasycone mnóstwem szczegółów, a ich mowa płynie jak rzeka. Powody do kłamstwa. Gemini chce coś ukryć, osiągnąć to, czego chcą lub. sprzedać coś komuś.

Rak jest skryty. Nie chodzi o to, że kłamie, nie mówi. Jeśli Rak nie chce o czymś rozmawiać, nie zrobi tego. Będzie milczał, szukał wymówek, odchodził od tematu rozmowy.

Skłonność kobiet z rakiem do kłamstwa. Relacje, rodzina, ukochana osoba – na pierwszym miejscu. Taka dziewczyna będzie układać bajki wyłącznie z troski o najbliższych.

Skłonność mężczyzn z rakiem do kłamstwa. Mężczyźni z rakiem pod tym względem nie różnią się zbytnio od płci pięknej tego samego znaku – kłamią, aby nie naruszać interesów ukochanej kobiety, ale dla jej własnego dobra.

Jak rozpoznać kłamstwo. Spójrz Rakowi w oczy i zapytaj bezpośrednio. Niewielu przedstawicieli tego znaku będzie mogło po tym kłamać. Jednak nawet jeśli przyłapałeś go na kłamstwie, nadal nie powie ci prawdy. Powody do kłamstwa. Najczęściej kłamstwo o Raku jest kłamstwem białym. Aby jego bliscy nie martwili się i nie martwili. Albo sprawa dotyczy finansów Raka i tutaj będzie leżał bez wyrzutów sumienia.

Lwy wiedzą, jak kłamać. Jest to dla nich łatwe – mają charakter artystyczny. Ponadto Lwy uwielbiają zwracać na siebie uwagę i aby ją zdobyć, opowiadają ekscytujące historie i nie ma znaczenia, że ​​​​większość z tych historii to fikcja. Pięknie jest nie kłamać – nie można opowiadać historii. Tak myślą Lwy.

Skłonność kobiet Leo do kłamstwa. Lwica to klasyczna „tajemnicza kobieta”. Ich historie brzmią niewiarygodnie, ale są bardzo autentyczne. Kłamią, aby zaintrygować i wzbudzić prawdziwe zainteresowanie.

Skłonność mężczyzn Leo do kłamstwa. Lwy mogą bezwstydnie cieszyć się zaufaniem kobiety, zawieszając jej na uszach różne kluski. A jeśli nagle zostanie przyłapany na kłamstwie, wyprze się wszystkiego.

Jak rozpoznać kłamstwo. Nie ma granicy między prawdą a fikcją Lwów. Dlatego trudno będzie rozpoznać kłamstwo. Lwy prawie nigdy nie przebijają, a jeśli zostaną złapane, nigdy się do tego nie przyznają, obrócą wszystko w żart. Powody do kłamstwa. Najczęściej – aby zwrócić na siebie uwagę i wzbudzić podziw. Taka już natura Leo – muszą być w centrum wydarzeń iz pewnością okażą się „głównym punktem programu”.

READ
Jak podjąć decyzję o rozwodzie?

Panny nie leżą na drobiazgach iw ogóle nie są największymi miłośnikami nieprawdy. Ale gdyby Dziewica musiała kłamać, zrobiłaby to ze swoją zwykłą pedanterią.

Tendencja kobiet Panny do kłamstwa. „To nie jest nasza metoda” – tak myślą kobiety z Panny o kłamstwach. Znajdą sposób na inne sposoby, bez uciekania się do oszustwa.

Skłonność Panny do kłamstwa. Ci mężczyźni będą okłamywać swoją kobietę, aby jej nie urazić, nie denerwować i chronić.

Jak rozpoznać kłamstwo. Reputacja Panny jest taka, że ​​najprawdopodobniej nikomu nigdy nie przyszłoby do głowy, że Panny kogoś oszukują. Tylko niepewność podczas kłamstwa może je zdradzić, ponieważ robią to rzadko. Powody do kłamstwa. Aby Panna kłamała, potrzebuje dobrego powodu. Na przykład, aby uratować lub uniknąć strat w miłości, związkach, rodzinie lub karierze.

Jeśli interesują Cię przebiegłe znaki zodiaku, zwróć uwagę na Wagę. Nie można powiedzieć, że uwielbiają kłamać, ale są subtelnymi mistrzami przebiegłości, przebiegłości i intrygi. Początkowo Wagi są nieudolnymi kłamcami. Ale jeśli odkryją w sobie ten talent, będą nie do powstrzymania.

Skłonność kobiet Wagi do kłamstwa. Dziewczyny z Wagi kłamią, aby chronić siebie i swój świat przed bezceremonialnym wtargnięciem.

Tendencja mężczyzn Wagi do kłamstwa. Chcąc przyciągnąć więcej uwagi, będą flirtować ze wszystkimi. Mężczyźni Wagi zwykle nie okłamują swoich najbliższych, dzięki czemu mogą niespodziewanie wyznać swoje drobne „grzechy”.

Jak rozpoznać kłamstwo. Waga jest doskonałym dyplomatą, dlatego tylko ci, którzy odważą się analizować słowa i działania Wagi krok po kroku, mogą śledzić swoje kłamstwa. Powody do kłamstwa. Aby uciec od bezpośredniej odpowiedzi lub ukryć prawdziwy stan rzeczy, lub Waga będzie kłamać, aby utrzymać dobre relacje z innymi.

Skorpion

Czy uważasz, że Skorpiony to hipokryci? To podchwytliwe pytanie: Skorpiony to prowokatorzy i manipulatorzy, potrafią mówić jedno, a robić co innego, a jednocześnie nikt nie skaże ich za hipokryzję. Ukrywanie prawdy Scorpio nie jest nic wart.

Skłonność kobiet Skorpiona do kłamstwa. Za pomocą kłamstw osiągają swoje cele, zarówno w związkach, jak i w dowolnych innych obszarach. Mogą łatwo wywierać presję na litość, aby uzyskać część współczucia.

Skłonność mężczyzn Skorpiona do kłamstwa. Mężczyzna jest manipulatorem, oprócz tego, że jest zazdrosny i zaborczy. W związku będzie nieustannie kłamał i manipulował, aby tylko wykluczyć jakikolwiek kontakt swojej kobiety z przedstawicielami płci przeciwnej.

Jak rozpoznać kłamstwo. Nie ma mowy. Nawet najbliżsi mogą nie rozpoznać kłamstwa w związku lub czegokolwiek innego. Jednocześnie Scorpios nie ma sensu kłamać – to, co im mówi się, kłamstwo, Scorpios natychmiast rozumieją. Powody do kłamstwa. Skorpiony mogą kłamać z miłości do sztuki, po prostu dlatego, że się nudzą i chcą dodać pieprzu. A może z zemsty – i biada temu, który przeszedł przez drogę do Skorpionów. Mogą łatwo i naturalnie zniszczyć swoją ofiarę za pomocą intryg.

Strzelec

Strzelce są marzycielami. Mogą nawet nie kłamać, ale upiększać, a oni sami mocno uwierzą, że tak było. Najczęściej ich kłamstwa są oczywiste i naiwne, ale jednocześnie tak szczere i bezczelne, że z jakiegoś powodu zniechęceni ludzie w nie wierzą. I choć brzmi to dość dziwnie, Strzelec jest w stanie tkać intrygi i postawić na swoim.

Skłonność kobiet Strzelca do kłamstwa. Kłamią, aby udowodnić swoją sprawę. Jednak te próby rzadko kończą się sukcesem.

Skłonność mężczyzn Strzelca do kłamstwa. Mężczyźni Strzelca okłamują kobiety, na których uczuciach już nie zależy. Jeśli mężczyzna Strzelca okłamuje cię, jest to zły znak dla twojego związku.

Jak rozpoznać kłamstwo. Kłamstwa Strzelca są tak niezgrabne i przeszyte białymi nitkami, że trudno ich nie zauważyć. Ale jeśli Strzelec nie kłamie, a po prostu upiększa wydarzenia, nikt nie domyśli się, że to nieprawda. Powody do kłamstwa. Aby zrobić wrażenie, udowodnić, że ma rację, czasem ze względu na karierę. I – ze względu na czerwone słowo.

Koziorożec

Koziorożce nie kłamią, po prostu nic nie mówią. Ludzie sami mogą wymyślić coś o życiu Koziorożców, ponieważ są bardzo mało poinformowani o prawdziwym stanie rzeczy.

Skłonność kobiet Koziorożca do kłamstwa. Kłamią z próżności, wyolbrzymiając swoje zalety, a także przyciągają przedstawicieli płci przeciwnej.

READ
Jak znaki zodiaku przechodzą kryzys wieku średniego

Skłonność mężczyzn Koziorożca do kłamstwa. Chęć zaimponowania kobiecie popycha Koziorożca do kłamstwa. Powie to, co chcesz usłyszeć, nawet jeśli nie ma ku temu powodu.

Jak rozpoznać kłamstwo. Lepiej nie złościć Koziorożca próbując publicznie skazać go za kłamstwo. Nie spodoba ci się jego reakcja. A zrozumienie, że Koziorożec kłamie, nie jest takie łatwe. Nie robi tego często, ale robi to dobrze. Powody do kłamstwa. Podnieś swój status w oczach innych, zwłaszcza jeśli jest to nieznane społeczeństwo. Będzie to dotyczyło jego finansów, profesjonalizmu, statusu społecznego i innych rzeczy w tym samym duchu.

Wodnik

Wodnik jest intelektualistą. A wszystko zależy od tego, do jakiego typu należy. Niektórzy Wodnicy wolą prawdę. Inni mogą nawet lubić kłamać – to dobry trening dla intelektu, żeby wszystko kalkulować, żeby nikt nigdy nie zrozumiał, gdzie była prawda, a gdzie fikcja. Ale częściej Wodniki wolą nie kłamać.

Skłonność kobiet Wodnika do kłamstwa. Nie lubią kłamstw, dużo łatwiej jest im o czymś milczeć niż układać jeden na drugim fałszywe historie.

Tendencja mężczyzn Wodnika do kłamstwa. Monogamia rzadko jest jedną z cnót Wodnika, ale jednocześnie może, podobnie jak Byk czy Bliźnięta, okłamywać wszystkich lub nie może okłamywać nikogo.

Jak rozpoznać kłamstwo. Jeśli Wodnik jest rozproszony, może pogubić się we własnych wynalazkach. I ma też bardzo szczere oczy, kiedy wymyśla własne bajki – tu można go „złapać”. Powody do kłamstwa. Aby chronić swój wewnętrzny świat przed ingerencją z zewnątrz lub dlatego, że druga strona nie jest gotowa na prawdę.

Ryby to subtelni psychologowie, mistrzowie intryg, znakomici dyplomaci. Tworzą iluzję i będzie dobrze, dopóki ta zbudowana iluzja nie rozpadnie się jak domek z kart.

Skłonność kobiet Ryb do kłamstwa. Nie możesz powiedzieć, że kłamią. Przekazują swoje fantazje jako rzeczywistość. A jeśli nagle okaże się, że są od siebie uderzająco różne, łamie im to serce.

Skłonność mężczyzn Ryb do kłamstwa. W związku łatwo dają się złapać na kłamstwie, ponieważ jest to zbyt nieprawdopodobne. Ale jeśli intrygują ze względu na karierę, stają się naprawdę niebezpieczni.

Jak rozpoznać kłamstwo. Za dużo fikcji. I to zazwyczaj szybko wychodzi na jaw. Chyba, że ​​chodzi o karierę. Powody do kłamstwa. Ryby kłamią z wielu powodów emocjonalnych. Nie chcą skrzywdzić kogoś, na kim im zależy, a czasem ukrywają prawdę, upiększają rzeczywistość lub jawnie kłamią. Spokój bliskich jest dla nich najcenniejszy, a to czasem zmusza ich do kłamstwa.

Ocena najbardziej oszukańczych znaków zodiaku wśród mężczyzn i kobiet

1 miejsce. Pierwsze miejsce w rankingu zajmują Gemini, niekwestionowani liderzy i wirtuozi kłamstwa. Ich kłamstwa to poezja.

2. miejsce. Mściwi manipulatorzy Skorpiony są na drugiej linii. Ulegli Bliźniakom tylko dlatego, że zawsze kłamią z jakiegoś powodu, a Bliźnięta mogą po prostu z miłości do sztuki.

3 miejsce. Lwy zamykają pierwszą trójkę. Kto jeszcze oprócz Lwów?

4 miejsce. Byk musi. Musisz jakoś ukryć swoje przygody. Tak, a unikanie konfliktów w naszym świecie konfliktów w jakikolwiek sposób jest problemem, który należy rozwiązywać codziennie.

5 miejsce. Waga nie od razu osiąga mistrzostwo, ale kiedy opanowana jest nauka kłamstwa, są godni rywalizacji w tak trudnej materii jak kłamstwo.

6 miejsce. Same ryby nie rozumiały, jak znalazły się w środku rankingu. A przyniosły ich tu intrygi w pracy i „białe kłamstwa”.

7 miejsce. Panny są poważne i rozważne. Kłamią rzadko, ale w taki sposób, że nikt nie domyśli się fałszerstwa.

8. miejsce. Koziorożce nie lubią mówić o sobie. Kłamstwo jest problematyczne, jeśli tak naprawdę nic nie mówisz.

9 miejsce. Raki są świetne w kłamaniu na temat pieniędzy. Wszystko inne ma na celu ochronę uczuć bliskich. A nawet wtedy – więcej milczenia niż kłamstwa.

10. miejsce. Dla Wodnika sam świat jest na tyle interesujący, że marnuje czas na kłamstwo. Dziesiąte miejsce.

11. miejsce. Strzelec, szczerze mówiąc, nie najlepiej kłamał. Są znacznie bardziej gawędziarzami niż kłamcami.

12. miejsce. Na samym dole rankingu kłamców – Baran. Nie lubią tego, nie wiedzą jak i nie chcą. Cóż, nie jest to konieczne.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: