6 typów kobiecych, w których zakochują się mężczyźni bez pamięci

Współczesne kobiety dążą do równości, z powodzeniem opanowując męskie zawody, otrzymując nie mniej wysokie pensje i osiągając wyżyny w różnych obszarach biznesowych. Ale mężczyźni poddają się pięknym kobietom wcale nie z powodu tych zdolności. Rozpływają się na widok czysto kobiecych cech, które sprawiają, że dama jest tak atrakcyjna, że ​​nie można ich zignorować.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, jak pozbyć się myśli w głowie, które psują Ci życie. Zobaczysz, jak sobie poradzić ze stresem, niepokojem i zmartwieniem. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Znajdziesz drogę do spokoju ducha.

Ostrożność i nieśmiałość

Boimy się ciemności, owadów, boimy się oglądać nocą horrory. I możemy to przyznać bez wahania. Ta cecha dotyka mężczyzn, zwłaszcza gdy ma nas chronić przed „ogromnym” pająkiem lub irytującym świerszczem: okazuje się, że bycie bohaterem w naszych oczach wcale nie jest trudne. I bardzo przyjemny.

Zazdrość o przechodniów

Poczucie własnej wartości mężczyzny rośnie wykładniczo, gdy pytamy go ze zmarszczonymi brwiami, gdzie teraz patrzy. Nawet nie zauważył piękna po drugiej stronie ulicy, ale cieszy się, że jego ukochana się tym martwi i marudzi śmiesznie. Z jednej strony bardzo mu to schlebia, bo manifestacja uczuć jest zawsze przyjemna. Z drugiej strony nie ma się czym specjalnie złościć, nie jest niczemu winny, co oznacza, że ​​chmury szybko się rozproszą.

Niewidoczne wady

Uważa za zabawne, gdy martwimy się, że nie zmieścimy się w nasze ulubione dżinsy. Może dolać oliwy do ognia i zmarszczyć apetyczne fałdy po bokach lub z ciekawością przyglądać się eksplozji naszej rozpaczy na uboczu. Nieczęsto mężczyzna martwi się swoim wyglądem: guzki na nosie, pieprzyki, szorstka skóra i inne rzeczy. Jedyne, co może wytrącić ich z równowagi, to wyłaniająca się łysina, w przeciwnym razie wszyscy mężczyźni to geniusze czystego piękna i greccy bogowie wywodzący się z Olimpu. Nasza mania perfekcji wydaje im się zabawna i zupełnie niezrozumiała.

“Jestem tego pewien”

Bardzo im się podoba, że ​​zawsze wygrywamy kłótnię. Na ten temat są setki żartów, które mężczyźni chętnie prokrastynują między sobą. Ale jeszcze bardziej podoba im się nasze „wiem na pewno”, kiedy młoda dama pewnie dyskutuje na tematy, w których „bumu-bumu” w ogóle nie ma. Nie zamierza nawet jej odwieść, droższy sobie, ale jego wewnętrzny chichot triumfalnie.

READ
12 przydatnych pomysłów na zorganizowanie przestrzeni w garażu

„Po prostu się zepsuł”

Oczywiście, jeśli szkoda finansowa jest spowodowana drogim sprzętem, to wcale nie jest śmieszne i wcale nie jest urocze. Mężczyźni uwielbiają swoje drogie „żelazko” i trzęsą się nad nim jak matka nad dzieckiem. Ale jeśli katastrofa nie ma skali globalnej i można ją rozwiązać po prostu zrestartowaniem komputera lub podłączeniem zepsutego kabla, nasze zamieszanie, prośby i wymówki zwykle poprawiają mężczyznom humor.

Nawyk owijania się kocem

Owiń się nim od stóp do głów jak gąsienica w kokonie. Chowamy się w naszym ulubionym kocyku, aby się ogrzać i wygodnie, co przypomina mężczyznom niemowlę w kopercie. Ogólnie rzecz biorąc, kobieta i koc to chodzący mem: spróbuj w nocy zabrać nawet krawędź narzuty delikatnemu delikatnemu stworzeniu .

nieśmiałość

Przyglądał się twojemu ciału od góry do dołu, ale ty i tak nieśmiało prosisz, żeby się odwrócić, gdy przebierasz się, albo skromnie chowasz za drzwiami. To zaskakuje i wzrusza mężczyznę, bo pamięta, co wydarzyło się w nocy. Ale nieoczekiwana nieśmiałość jest tak kobieca.

Możliwość zagubienia się w trzech sosnach

Albo nawet dwa. Większość z nas rzadko zostaje mistrzami biegów na orientację, dlatego w nieznanych terenach polegamy na naszym towarzyszu lub na niezawodnych punktach orientacyjnych w postaci szyldów sklepowych. Mężczyzn to bawi, ale my nie jesteśmy w nastroju do żartów.

Sposób, w jaki ich ubrania leżą na nas

Tak, uwielbiamy pożyczać nie tylko koszule z męskiej szafy, ale także dżinsy, szorty i oversizowe T-shirty. A dla nas, nawiasem mówiąc, idą znacznie więcej. Cóż, mężczyźni są po prostu zachwyceni tym, jak małymi i kruchymi stworzeniami jesteśmy na tle ich heroicznego pochodzenia. Lub odwrotnie: jak potężne i duże są w porównaniu z nami, delikatne kwiaty.

Spódnice, pończochy

Uwielbiają wszystkie te czysto kobiece pokusy i nie ma znaczenia, jak na nas siadają, jak mocno wyróżniają się fałdy na sylwetce. Z definicji jest piękny! Najważniejsze jest, aby mieć koronki, falbany, siatki i wstążki. I szpilki, zdecydowanie szpilki!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: