6 pewnych oznak kobiecego łamacza serc

Kim są seksowne laskijak żyją, jak oddychają, jak zachowują się w społeczeństwie? Główną cechą łamacza serc wcale nie są seksowne stroje i nienaganny wygląd. seksowne laski żyć z ciągłego flirtowania i uwodzenia mężczyzn. Jeśli dla kobiety sensem istnienia jest ukochany mężczyzna w pobliżu, to dla łamacza serc jest to ciągła gra z mężczyzną, dokuczanie, prowokowanie. Dla nich miłość, poważny związek to przejrzały owoc. Środowisko, w którym żyje łamacz serc, to księżyc, gwiazdy, kontakt policzków, ust, ale jednocześnie ani śladu miłości.

Cel związku z mężczyzną

Czym się kierują seksowne laski, budując swoje zachowanie z mężczyzną? Piękne kobiety zamiast zaufania wybierają przebiegłość. Największym lękiem przed urodą nie jest utrata niezależności, ale możliwość stania się zabawką w męskich rękach, zrozumienia tego i nie stawiania oporu z powodu wielkiej i silnej miłości. Takie kobiety zręcznie pokonują ostre zakręty i pułapki, ale z łatwością czy nie? Motto, z którym kobieta idzie obok mężczyzny, to dewastacja sakiewek. Kwiaty, słodycze, bielizna – drobiazgi nie pasują, to kobieta, która gra o wysokie stawki. Łamacze serc uważają, że najważniejszą rzeczą w kobiecie jest atrakcyjność zewnętrzna, więc główną rozrywką jest odwiedzanie salonów piękności i kupowanie nowych oszałamiających strojów.

Gdzie zaczyna się transformacja?

Aby uniknąć problemów z mężczyznami, wystarczy wiedzieć, jak się z nimi dogadać seksowne laski. Aby to zrobić, nie wystarczy być na zewnątrz jak łamacz serc, musisz stać się nią od wewnątrz, zmienić się z ofiary w myśliwego, ale jednocześnie umieć ukryć swoją prawdziwą twarz. A wtedy na pewno nie będziesz się nudzić przy stole czekając na męża marnotrawnego. Trudny zawód łamacza serc wcale nie jest opanowany przez aktualizację garderoby, ale przez czytanie literatury. Tak więc pierwszą rzeczą do zrobienia jest zapisanie się do biblioteki, aby odebrać literaturę o mężczyznach i kobietach do przeczytania przed snem zamiast ciasta z gęstą śmietaną. Historia wielkich uwodzicielek i historia światowych domów mody pomoże odsłonić tajniki uwodzenia.

Wygląd łamacza serc

seksowne laski pojawiać się znikąd i nigdzie nie iść. Ten typ kobiety pozostawia na sobie takie wrażenie. Ale w rzeczywistości życie piękności ma swój początek i, niestety, swój koniec, gdzie każdy dzień jest planowany z minuty na minutę. Łamacz serc rozpoczyna swój dzień pracy wojowniczym krzykiem, wybierając seksowny styl ubioru – rockowy: skórzany, czarny lub czerwony, zawsze dopasowany do ciała lub dżinsów z nitami, marynarki lub kamizelki, paska, który podkreśla płynne kołysanie biodra, sandały, gdzie zamiast pięty igła. Drugiego dnia przymierza się skórę lamparta, tygrysa lub pantery, a dzika istota idzie na polowanie. Najważniejsze, aby nie zapomnieć o połączeniu pazurów i naiwnego wyglądu zagubionej jagnięciny.

READ
Najlepszy kochanek według znaku zodiaku

Gdzie szukać mężczyzny

Mężczyzna i kobieta całują się

Łamacz serc wraz ze strojem zmienia cały wizerunek – dziś jeden, jutro inny, ale nigdy nie pokazuje swojej prawdziwej twarzy. Po przeczytaniu gór książek i przymierzeniu setek kostiumów możesz spokojnie wyruszyć na poszukiwanie zwierząt eksperymentalnych. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że znalezienie mężczyzny, a nawet kilku naraz, wcale nie jest trudne. Ale, niestety, nigdy nie ma zbyt wielu mężczyzn, a nawet w jednym miejscu na raz. Najbardziej elementarnym miejscem, do którego można udać się na tydzień w poszukiwaniu kochanka, jest bar lub kawiarnia. Widząc obiekt, musisz usiąść bliżej, postawić stopę na stopie i rzucić zawstydzone spojrzenie w kierunku męskiego stołu.

Czy łamacz serc może się zmienić

Czy podstępna piękność może ustatkować się i zakochać? Całkiem możliwe, że nadejdzie taki moment, kiedy po prostu zmęczysz się ciągłym przebywaniem, niegrzecznością, gryzieniem i drapaniem i zapragniesz zrozumienia, czułości, życzliwości, które nie są możliwe przy zamkniętym sercu. Ale wraz z nadejściem tej chwili, nawet w okresie silnej miłości, przywiązania i wdzięczności dla osoby, która chce zrozumieć, pozostanie gorycz utraty czegoś nieodwracalnego lub nieosiągalnego. Heartbreaker, grając całe życie, bawi się przede wszystkim sobą. Proces gry zatrzymuje się i wydaje się, że jej koniec nigdy nie nadejdzie, ale wraz z końcem gry i wieczną frywolnością przychodzi świadomość, że na zmiany jest już za późno.

Zdaniem naukowców to nie tylko urok i nadprzyrodzona seksualność. Często tacy ludzie nieświadomie lub świadomie posługują się prostymi prawami psychologii.

Patrzeć w twe oczy

Harvard psycholog Zeke RUBIN w jednym ze swoich studiów zadał sobie pytanie: czy miłość można zmierzyć? Odpowiedź znalazł w częstotliwości i czasie trwania spojrzeń wymienianych między kochankami. Okazało się, że podczas rozmowy kochankowie patrzą na siebie przez 75% czasu. W normalnej komunikacji ludzie patrzą na siebie przez 30 do 60% czasu.

Jednocześnie spojrzenie w oczy może być nie tylko konsekwencją zakochania, ale także stać się jego pierwotną przyczyną. Patrząc na kogoś przez długi czas i często, oszukujesz swój mózg, który odbiera takie działanie jako sygnał miłości. Wytwarzany jest hormon fenyloetyloamina, który z kolei powoduje odczucia, których doświadcza osoba podczas początkowej miłości.

READ
11 faktów o znanych rzeczach, które zaskoczą nawet wszystkowiedzących

Musisz być otwarty na to, czego potrzebujesz.

Przygaś światła

Naukowcy już w latach 60. ubiegłego wieku odkryli związek między wielkością źrenicy a atrakcyjnością osoby. Mężczyznom pokazano 2 fotografie tej samej kobiety. Zdjęcia były identyczne, z wyjątkiem jednego małego szczegółu – na jednym źrenice pani były powiększone. Wszyscy badani stwierdzili, że kobieta wygląda seksowniej i atrakcyjniej na zdjęciu z rozszerzonymi źrenicami. Jednocześnie nikt nie rozumiał, jaka jest różnica między fotografiami. Efekt ten można uzyskać sztucznie. Wiadomo, że źrenice rozszerzają się w ciemności. Więc po prostu przyciemnij światła, zapal świece zamiast zwykłego oświetlenia – a Twój wizerunek zabłyśnie nowymi kolorami.

Zimne gorące

„Zjawisko niedoboru” jest dobrze znane profesjonalnym manipulatorom i wielu dało się nabrać na ten haczyk. Jeśli po serii intensywnych spotkań i randek nagle znikniesz lub pozornie „fajnie”, czyli stworzysz dystans i deficyt swojej obecności, to zainteresowanie takim partnerem gwałtownie wzrośnie. Technika ta spełnia jednocześnie kilka funkcji: nie pozwala się sobą znudzić, sprawia, że ​​druga osoba czuje, jak przyjemna i ważna stała się dla niej Wasza komunikacja (wszak zgodnie z „zasadą rzadkości”, rzadka , unikatowe lub limitowane przedmioty są najbardziej poszukiwane). W tym czasie możesz przejąć kontrolę nad swoimi emocjami i zacząć rozsądnie myśleć. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnie powinieneś nadużywać tej metody, w przeciwnym razie zamiast się w tobie zakochać, możesz uzyskać histeryczne, obsesyjne przywiązanie lub odwrotnie, zerwanie relacji.

obraz słoneczny

Im jaśniejszy, bardziej pozytywny się przedstawisz, tym przyjemniejsze myśli wywołasz w swoim wybranym, nawet jeśli nie ma cię w pobliżu. Nie ma znaczenia, jakim naprawdę jesteś człowiekiem. Obraz, który pozostaje, gdy nie ma Cię w pobliżu, jest ważny. Mówisz hipokryzja? Być może, ale jeśli nie podszyjesz się pod inną osobę, a po prostu podkreślisz swoje własne, pozytywne aspekty z życia wzięte, to nie zostaniesz zdemaskowany.

Wręcz przeciwnie, z czasem pozytywne cechy charakteru naprawdę zaczną przeważać nad negatywnymi. Nawiasem mówiąc, według badań przeprowadzonych przez naukowców z Harvard Business School, 79% badanych wolałoby być na randce z osobą szczerą i szczerą, która nie jest skłonna niczego ukrywać, nawet jeśli chodzi o dziwne nawyki i upodobań, niezręcznych sytuacjach, które go spotkały oraz negatywnych cech charakteru. Łączy nas to przecież tak samo, jak wspólne sekrety: kiedy zdradzamy sekret, między nami a rozmówcą powstaje szczególna więź, oparta na zaufaniu i zrozumieniu.

READ
40 szykownych opcji makijażu wieczorowego i małe sekrety jego tworzenia

Poczekaj z prezentami

Kiedy ktoś lubi, chce dać, jeśli nie cały świat, to przynajmniej spinki do mankietów lub misia. Ponadto zrobienie dobrego uczynku lub przysługi sprawia, że ​​czujemy się lepiej. Jesteśmy z siebie zadowoleni i żywimy ciepłe uczucia wobec osoby, którą obdarowujemy. Aby usprawiedliwić nasze działania lub wydatki, często idealizujemy obiekt naszej hojności i przekonujemy się, że zasługuje on na takie traktowanie jak nikt inny. W rezultacie pojawia się emocjonalna „kotwica”, a osoba zaczyna nam się jeszcze bardziej podobać. Z drugiej strony, gdy ktoś zrobi dla nas coś miłego, włączają się inne emocje, i to nie zawsze pozytywne. Zasadniczo istnieje poczucie obowiązku i świadomość konieczności odpłacenia czegoś. Wszystko komplikuje się, gdy szlachetny gest pochodzi od osoby, która nie jest dla nas szczególnie sympatyczna, a nawet nieprzyjemna. Warto więc pamiętać o tym efekcie psychologicznym, zwłaszcza jeśli ty lubisz tę osobę bardziej niż ona ciebie. Poczekaj na prezent lub stwórz sytuację, w której to on będzie musiał coś dać, a nie Ty.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: