6 oznak seksualności

Czy można określić charakter jego zachowań seksualnych i jego potencjał seksualny lub poziom seksualności na podstawie oznak wyglądu osoby? Odnosi się do tak zwanego temperamentu seksualnego – czyli tego, jak bardzo dana osoba potrzebuje seksu i jak często. Jak również własne zdolności seksualne. Seksualność jest ważna, aby nie mylić z koncepcją seksapilu, jak to często bywa. Osoba, która jest zewnętrznie piękna, czarująca lub towarzyska, pełna humoru, dusza firmy itp., nazywana jest seksowną. (Jest to szczególnie zilustrowane przez aktorów). Często pod wyrażeniem – „On jest taki seksowny!” ludzie mają na myśli tylko piękno zewnętrzne. Ale nie zdolności seksualne tego mężczyzny. Może się to wydawać dziwne, ale w rzeczywistości osoby, którym przyznano tytuł „seksownych” (słusznie nazywanych „seksownymi”), w rzeczywistości często mają niedoceniany potencjał seksualny. Dlaczego tak się dzieje i jak poprawnie dokładnie określić zdolności seksualne osoby, zostanie omówione w tym artykule.

W seksuologii seksualność nazywana jest terminem „konstytucja seksualna”. Warto poważnie podejść do analizy seksualności iw ocenie zgodności mężczyzny z kobietą. Ocena seksualności jest szczególnie istotna dla tych, którzy zamierzają się pobrać. Ponieważ seks jest jednym z ważnych składników harmonii w parze. Jeśli konstytucja seksualna partnerów jest diametralnie różna, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że związek się nie powiedzie. Zwłaszcza na przestrzeni lat. Partner o silnej konstytucji seksualnej, regularnie odczuwający mniejszą satysfakcję seksualną od osoby o słabej konstytucji (a różnica może być bardzo znacząca, np. jedna potrzebuje seksu co 1-2 dni, a druga np. raz na 2 tygodnie, a nawet raz w miesiącu), albo zaczyna chorować i kłócić się ze współmałżonkiem, albo idzie „w lewo” – to już zależy od konkretnej pary. W każdym razie bardzo prawdopodobne są poważne nieporozumienia i nieporozumienia w rodzinie.

Aby ocenić konstytucję seksualną, zwykle bierze się pod uwagę zestaw znaków, które są dość łatwe do ustalenia. Wystarczy zwrócić uwagę na kilka punktów wyglądu:

1. Długość nogawki.

Dla wielu może to wydawać się niesamowite – w końcu to długonogie modele zalały w naszych czasach tabloidy „najbardziej atrakcyjnych i najseksowniejszych” ludzi na świecie. Jednak naukowo udowodniono, że im krótsze nogi, tym bardziej seksowna osoba, tym więcej chce otrzymywać i tym więcej może dać w seksie. W seksuologii istnieje pojęcie – indeks krętarza (od nazwy punktu po łacinie na kości udowej), który jest obliczany według wzoru: długość ciała jest podzielona przez długość nogi (od podłogi do najwyższy punkt na kości udowej, a dokładniej do lekko wystającego guzka kości udowej, gdzie jest przymocowany do stawu miednicy). Wynikowa liczba wyjaśni, do jakiej konstytucji seksualnej dana osoba jest najbardziej skłonna. Mianowicie:

 • Dla kobiet:
  Indeks od 2,01 do 2,05 – silna konstytucja seksualna;
  od 1,97 do 2,00 – średnia konstytucja seksualna;
  od 1,88 do 1,96 – słaba konstytucja seksualna.
 • Dla mężczyzn:
  od 1,99 do 2,00 – silna konstytucja seksualna;
  od 1,92 do 1,98 – średnia konstytucja seksualna;
  od 1,85 do 1,91 – słaba konstytucja seksualna.
READ
Przytulny dom: 20 pomysłów na aranżację balkonu

Jeśli nie można zmierzyć długości nóg osoby, którą jesteś zainteresowany, zawsze możesz to z grubsza oszacować bez uciekania się do pomiarów – najczęściej osoby niskie są bardziej seksowne niż te wysokie. Im krótsze nogi, tym seksowniejsza i bardziej temperamentna osoba. Dokładniej, im krótsze nogi w stosunku do całkowitej długości ciała. Zdarza się, że nawet przy wzroście poniżej 2 metrów nogi nie są długie w stosunku do długości całego ciała. I to również należy wziąć pod uwagę.

Wystarczy pamiętać o zasadzie: im więcej testosteronu we krwi (co ma bezpośredni związek z poziomem seksualności), tym krótsze i szersze kości człowieka. Wynika to z faktu, że w okresie wzrostu ciała kości rurkowe osoby nie rosną jednocześnie: im bliżej kości do serca, tym później kończy się jej wzrost, a słabsza strefa wzrostu kości zamyka się w okresie dojrzewania . Im więcej testosteronu, tym szybciej dochodzi do dojrzewania, a co za tym idzie, wcześniej zatrzymuje się wzrost kości kanalikowych, zwłaszcza tych bardziej oddalonych od serca, takich jak kości nóg.

2. Włosy.

Zwróć uwagę na stopień owłosienia ciała. Mężczyzna o wysokiej konstytucji seksualnej ma dużo włosów na klatce piersiowej, rękach i nogach. Ma szybko rosnący zarost, więc musi się golić częściej niż reszta. Ponadto włosie jest wykonane z twardych i ciemnych włosów. Wszystko to jest zwykle obserwowane u osób ciemnowłosych. Uważa się, że brunetki to najbardziej namiętne i temperamentne natury. Dobitną ilustracją tego jest męski, tak zwany typ „Macho”. Im więcej testosteronu w organizmie, tym ciemniejsza pigmentacja. Dlatego większość brunetek ma silną konstytucję seksualną. W łóżku zajmują pozycję liderów, dużo eksperymentują, są bardzo energiczni i asertywni. Jednak dla tych kobiet, które kochają dużo czułości i wrażliwości u partnera, nie są one zbyt odpowiednie. Ich mocną stroną jest siła i ilość. Blondynki wyróżniają się najsłabszą konstytucją seksualną, wolą być prowadzone w łóżku. Ich temperament jest spokojny, zrównoważony i nie lubią ryzykować. Ale mają subtelną wrażliwość, wrażliwą, delikatną i bardzo romantyczną. Wychwytują najdrobniejsze niuanse nastroju, doskonale czują swojego partnera, dostrzegają i dzielą się jego emocjami, dostosowują się do niego, mają skłonność do nieokiełznanej fantazji w seksie (inna sprawa, że ​​sami nie będą inicjować eksperymentów, ale chętnie podążą za inicjatywą bardziej aktywnego partnera). Brązowowłose kobiety mają kombinację cech seksualnych brunetek (zwłaszcza jeśli włosy są szorstkie) i blondynki (zwłaszcza jeśli włosy są miękkie i niegrzeczne), tzw. złoty środek.

READ
15 zabawnych sposobów na organizację przestrzeni w domu

Nadmiar hormonu testosteronu u mężczyzn często powoduje wczesne łysienie. Dlatego łysi mężczyźni w większości są właścicielami hiperseksualności. Niestety może się to wydawać przedstawicielom pięknej połowy populacji, z których większość kocha mężczyzn z włosami.

Temperamentalne kobiety mają również bardziej wyraźną ilość włosów na ciele niż reszta płci pięknej. Ale oczywiście to nie wygląda jak mężczyźni.

Ważną cechą, którą biorą pod uwagę seksuolodzy, jest charakter włosów łonowych. Im więcej włosów w tym obszarze, tym bardziej seksowna osoba.

 • dla mężczyzn – horyzontalny charakter wzrostu włosów (w zależności od typu żeńskiego) – słaba konstytucja seksualna;
  włosy z przejściem w postaci cienkiej ścieżki do pępka (typ męski) – średni;
  to samo, ale z nadmiernym owłosieniem – silna konstytucja seksualna.
 • W przypadku kobiet stożek słaby, poziomy i mocny z przejściem do owłosienia kończyn opisuje odpowiednio słabą, średnią i silną budowę seksualną. Co więcej, im grubsze włosy, tym więcej testosteronu.

Cechy twarzy mogą również pomóc w określeniu zdolności seksualnych. Zacznijmy od wymownego znaku w tym zakresie – charakteru brwi. Zgodnie z oczekiwaniami, po przeczytaniu paragrafu 2. Włosy, związek tutaj jest niezwykle jasny – im bardziej wyraziste, gęste i szerokie brwi, tym większy apetyt seksualny ma dana osoba. Jest energiczny, asertywny, zdeterminowany i świetny smakosz. Z reguły wyraźne brwi są dodatkiem do gęstego owłosienia na ciele. Najczęściej – u ciemnowłosych przedstawicieli ludzkości. I odwrotnie – rzadkie, bezkształtne, ledwo zauważalne lub naturalnie wąskie brwi znacznie zmniejszają seksualność właściciela, a także wolę i siłę charakteru. Takie brwi zwykle towarzyszą jasnym i miękkim włosom na głowie, połączonym ze słabym owłosieniem ciała.

4. Nos.

Innym godnym uwagi czynnikiem wśród cech twarzy, które wskazują na zachowania seksualne danej osoby, jest nos. Im bardziej wydatny, wydatny, duży, szeroki nos, tym bardziej seksowny, energiczny i wytrzymały jest ich właściciel. Jednocześnie mięsisty, szeroki i gruby nos wskazuje na wielką siłę fizyczną właściciela, wysoki stopień zmysłowości i talent erotyczny. W łóżku taka osoba jest nie tylko bardzo wytrzymała, ale także potrafi subtelnie poczuć partnera, być dla niego zarówno namiętna, jak i łagodna. A nos jest prosty, orli – daje wyraźną męskość, siłę, przywództwo i agresywność. Właściciel tego kształtu nosa nie słucha zbytnio innych, skupiając się na swoich uczuciach i pragnieniach, wszystko robi po swojemu. Brakuje mu wrażliwości w związkach, ale aktywności i pasji – aż nadto. Haczykowaty nos czyni osobę krytyczną – ogranicza nie tylko swoje pragnienia seksualne, ale także partnerkę. Nos o bardzo miękkiej sylwetce – pełny i okrągły – pokaże, że jego właścicielka, zarówno w seksie, jak i życiu, jest osobą zbyt miękką, mocno skupioną na partnerze i ignorującą jego potrzeby.

READ
15 technik psychologicznych, które ułatwią ci życie

5. Usta.

Usta dostarczają informacji o emocjonalności i zmysłowości osoby, która je nosi. Osoba kochająca przyjemności seksualne i mająca rozwinięte uczucia i emocje ma pełniejsze i grubsze usta niż inni. Szczególnie warto zwrócić uwagę na dolną wargę. To ona jest najbardziej wiarygodnym wskaźnikiem – u zmysłowych miłośników zmysłowych przyjemności dolna warga jest grubsza niż górna. Zwłaszcza, jeśli też wybrzusza się do przodu – tutaj możemy nawet mówić o promiskuityzmie. Jeśli usta są pełne, nie oznacza to, że dana osoba należy do silnej konstytucji seksualnej. Ale jest zmysłowy, wrażliwy i uwielbia seks.

Jeśli usta są cienkie, osoba wyróżnia się skłonnościami przywódczymi, wielką siłą woli, powściągliwością w uczuciach i przyjemnościami seksualnymi. Ma tendencję do podporządkowywania sobie innych i ograniczania siebie. Jego zmysłowość jest zauważalnie słabsza niż tych o grubych wargach. To samo dotyczy fantazji w łóżku. Nie oznacza to, że dana osoba ma słabą konstytucję seksualną. Zwłaszcza, jeśli wąskie usta są połączone z szeroką dolną szczęką i szerokimi brwiami (co zdarza się dość często), i nie bez powodu – testosteron zwykle rozszerza szczękę, a tym samym często zwęża usta. Tacy ludzie są silni, odporni fizycznie i aktywni, ale nie są wrażliwi i mało różnorodni w łóżku. Ale nie odnoszą się one do słabej konstytucji seksualnej. To inna sprawa, jeśli oznaki słabej seksualności współistnieją z cienkimi ustami u osoby.

6. Podbródek.

Jak już wspomniano, u bardzo seksownych osób często występuje szeroka szczęka. Dlatego musisz również zwrócić uwagę na podbródek. Im jest bardziej masywny, tym więcej siły seksualnej w człowieku. Osoby z szerokim podbródkiem uwielbiają przyjemności fizyczne, są bardzo namiętne i wytrwałe w seksie, ale najczęściej boją się głębokich uczuć, porażek i odrzucenia w miłości. Seks z nimi jest intensywny i gorący, ale czułość to za mało.

7. Oczy.

Małe oczy z opuchniętymi dolnymi powiekami zdradzają miłośnika zmysłowych przyjemności. Zmysłowe natury często mają skośne oczy, lekko opuszczone do skroni. Kolor oczu też ma znaczenie – im bardziej intensywny i cieplejszy, tym bardziej gorąca i energiczna jest osoba w łóżku. Ciemnobrązowe oczy są nieodłącznym elementem namiętnej natury. Osobę o zielonych oczach często można nazwać seksowną – w łóżku jest pomysłowa, delikatna i wrażliwa, w seksie jest smakoszem, bardzo wybredna w doborze partnerki, dużo daje, ale też dużo wymaga.

READ
Mięta na parapecie przeciwko pająkom, chrząszczom i muszkom owocowym

8. Szyja.

Od rysów twarzy wróćmy do ciała. Ponieważ testosteron skraca i pogrubia części ciała, szyja również pokaże poziom seksualności. Przedstawiciele silnej konstytucji często mają krótką szyję. Ale nawet przy długich nogach duża, pełna, szeroka i muskularna szyja zdradza w właścicielu osobę z dużym zapasem siły fizycznej. Szeroka szyja dodaje osobie punktów na korzyść silnie zaznaczonej seksualności. Taka osoba kocha przyjemności fizyczne i trudno mu oprzeć się chęci rozpieszczania się.

9. Palce, pędzel.

Chirologia może również pomóc w określeniu stopnia siły seksualnej. Spójrz na dłoń i palce:

a). Wielka siła seksualna i namiętność, aż do agresywnych przejawów przemocy, są nieodłączne od:

 • dla mężczyzn – właściciele szorstkich dłoni większych niż przeciętnie, u podstawy – szerokich, z mięsistymi grubymi okrągłymi (w przekroju) palcami (szczególnie z szerokim kciukiem), szerokimi paznokciami, czerwoną skórą, wyraźnymi liniami i wzgórzem Wenus (podkładka na dłoni w pobliżu kciuka );
 • dla kobiet – średniej wielkości dłoń i palce (które jednak bywają krótkie, zwłaszcza kciuk), z pogrubionymi pierwszymi paliczkami, owalnymi paznokciami, elastyczną szeroką dłonią z czerwonymi (lub ciemnymi) głębokimi zmarszczkami i tą samą skórą kolor, z rozwiniętym dużym wzgórzem Wenus.

b). Silne i stałe libido, zmysłowość i namiętność, które są cenione ponad uczucia, ale bez agresywnych wybuchów u mężczyzn i ponętnych, nimfomanek, tkwią w:

 • w przypadku mężczyzn osoba o dłoni mniejszej, bardziej szorstkiej i bardziej czerwonej niż w poprzednim przypadku, z mniej szerokimi palcami kwadratowymi, dłonią elastyczną i nieszorstką;
 • dla kobiet – mniej zaczerwieniona i jaśniejsza skóra, bardziej miękka i bardziej wytłoczona dłoń i palce niż w poprzednim przypadku.

w). Dobre pożądanie seksualne z jednoczesną zdolnością do pogłębiania silnych uczuć, zdolnością, jeśli to konieczne, do kontrolowania siebie – u ludzi:

 • dla mężczyzn – z jeszcze mniejszą ręką i guzkiem Wenus, elastyczną dłonią, harmonijnie wyrażonymi liniami i splecionymi palcami, między którymi widoczne są małe szczeliny. A jeśli staw kciuka między dwoma guzkami jest zwężony, osoba jest wyrafinowana i pomysłowa w kochaniu się;
 • dla kobiet – z dłuższymi palcami (zwłaszcza kciukiem), mniejszym rozmiarem i szerokością dłoni, bardziej wyrównanymi liniami serca i głowy.

G). Słaba seksualność, zmniejszone zainteresowanie seksem ze wzrostem skupienia na sprawach wysokich, wyobraźni i słowa u mężczyzn, oziębłości i skłonności do oziębłości u kobiet – u ludzi:

 • dla mężczyzn – z białą, gładką, powolną, luźną dłonią, zwłaszcza jeśli gładkie palce zwężają się w kierunku końców. Seksualność jest bliska zeru – jeśli te znaki są również połączone z lekko wyraźną bladą linią serca. To samo można powiedzieć o właścicielce zbyt wąskiej, wyrafinowanej dłoni, prawie płaskiej, a jej rozmiar nie odgrywa już roli;
 • dla kobiet – o wąskiej, płaskiej, drobnej, słabej, letargicznej, wyblakłej lub szarej, sękatej dłoni.
READ
5 wyjątkowych pomysłów na zorganizowanie przestrzeni w kuchni

Powyższe cechy wyglądu ludzi są łatwe do zauważenia. Aby jednak dopełnić obraz, chciałbym dodać kilka ważniejszych cech, które są brane pod uwagę w seksuologii przy ustalaniu konstytucji seksualnej. Nie odnoszą się do wyglądu, więc o ich charakterze można dowiedzieć się tylko przy dość bliskiej znajomości z osobą. Żądają jego odpowiedzi na pytania. Jednak znaki te dostarczą dodatkowych informacji do ogólnego określenia seksualności. Mianowicie:

  Wiek przebudzenia pociągu do płci przeciwnej:
  u mężczyzn:
  do 11 roku życia – silna,
  od 12 do 14 – średni,
  od 15 – słaba konstytucja seksualna.

Albo wiek osiągania pierwszego orgazmu u kobiet: odpowiednio 13, 23 i 35 lat.

A także wiek pierwszej miesiączki u kobiet:
około 10 lat – silny,
około 13 – średnia,
około 16 jest słaby.

I na koniec – kilka słów o zachowaniu i sposobie zachowania, zgodnie z którymi można coś powiedzieć o przejawach seksualnych osoby:

 • Im bardziej wdzięcznie i piękniej ktoś tańczy, tym lepiej panuje nad swoim ciałem, tym lepiej je czuje, co oznacza, że ​​jest bardziej seksowny i lepiej zna sztukę kochania. Plastikowi ludzie są bardziej pomysłowi w tej kwestii. Ale pomysłowe proste ruchy tancerza najprawdopodobniej pokażą te same przejawy jego seksu.
 • Chód kołyszący, narzucający się lub skaczący wskaże osobę, która dużo wie o przyjemnościach. Powolny, powłóczysty chód – wręcz przeciwnie, takiej osobie brakuje energii i wyobraźni, determinacji i pewności siebie, co znajduje odzwierciedlenie w jego zachowaniu w łóżku. Bardzo szybki spacer pokaże impulsywnego kochanka – jest namiętny, ale raczej nie lubi powolnego i długiego seksu. A chód z wojskowym nastawieniem wskaże silną osobę, panującą nad sobą, ale nie wyróżniającą się szczególną fantazją w łóżku.

Rozważaliśmy wiele oznak natury ludzkiej seksualności. Niektóre z nich są ważniejsze, inne mniej. Ale trzeba pamiętać, że nie warto określać ogólnego poziomu potencjału seksualnego na jednej podstawie. Im więcej cech wyglądu weźmiesz pod uwagę, tym dokładniejszy będzie wynik.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: