6 najlepszych par według znaku zodiaku w 2023 roku

W 2023 roku będą mieli szczęście w miłości: 3 najlepsze znaki zodiaku

Królik – miękki, delikatny, swojski. Według ekspertów to zwierzę jest swego rodzaju symbolem dobrobytu rodziny. Oczekuje się, że rok 2023, który odbędzie się pod jego patronatem, przyniesie większości z nas wiele radości i szczęścia. Jeśli jednak niektórzy ludzie muszą podjąć wiele wysiłków, aby utrzymać lub zdobyć osobiste szczęście, miłość może „spaść im na głowę” na te znaki zodiaku, najważniejsze jest, aby nie „zawieść” takiego daru losu .

Leo: wszystko zmieni się od razu

Dla Lwowa nadchodzący rok może okazać się inny. Lepiej dla rodzinnych podopiecznych tego znaku odmówić randek o romantycznym charakterze, aby nie stracić miłości życia. Ale dla tych, którzy nadal są singielkami, możesz bezpiecznie się poznać i zakochać.

Możliwości ułożenia życia osobistego może być wiele. W poszukiwaniu prawdziwej miłości ważne jest, aby słuchać własnego serca. Nie powinieneś wymieniać się na ulotne hobby, zwłaszcza jeśli już zrozumiałeś, kto jest twoją bratnią duszą. Bądź przygotowany na to, że w imię miłości będziesz musiał porzucić wrodzoną dumę i zwyczaj flirtowania z całą okolicą. Ważne jest, aby natychmiast wyeliminować ewentualne problemy i nieporozumienia. Przygotuj się na to, że w tym celu będziesz musiał pójść na pewne ustępstwa.

Nowe relacje mogą prowadzić do zmian w innych dziedzinach życia. Być może musisz się przeprowadzić i mieć nową interesującą pracę. Twoja chęć zmiany życia ze względu na miłość zadziwi do głębi twoją bratnią duszę, ponieważ jest to prawdziwy dowód siły i szczerości twoich uczuć, a nie tylko wielki gest.

Strzelec: ślub jest tuż za rogiem

Nawet oddział tak niezależnego i niepoważnego znaku jak Strzelec raczej nie będzie w stanie oprzeć się urokowi tego, który został do ciebie wysłany przez los. Wolność jest wolnością, ale wieczna pogoń za przygodą i wrażeniami we wspaniałej izolacji prędzej czy później się znudzi.

Nawet zbliżające się perspektywy kariery nie przeszkodzą w znalezieniu prawdziwego szczęścia. Oczywiście zawsze będziesz musiał być czujny, aby zauważyć iskrę, która może rozbłysnąć między tobą w pierwszych minutach spotkania z tobą. Fatalne spotkanie może się zdarzyć wszędzie: w biurze, na negocjacjach biznesowych, w podróży lub na innym przyjacielskim spotkaniu. Wsłuchaj się w rytm swojego serca. Pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

READ
Tyran lub najlepszy przyjaciel. Jaką matką jesteś według swojego znaku zodiaku?

Relacje mogą rozwijać się bardzo szybko, ale nie powinieneś się tego bać. To Twoja szansa na zbudowanie silnej i szczęśliwej rodziny. Tak, tak, już jesienią 2023 roku ty i twój wybrany możecie stworzyć „nową komórkę społeczeństwa”.

Ryby: „marzenia się spełniają”

Pierwsza połowa nadchodzącego roku może być fatalna dla znaku Ryb. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje marzenia w końcu się spełnią i spotkasz prawdziwą miłość. Czeka na ciebie prawdziwa bajka, nie gorsza niż w twoich fantazjach. Najważniejszą rzeczą jest zaufanie do tego, co mówi ci serce. Nie pozwól, aby nadmierna emocjonalność i wrażliwość zasiały wątpliwości w twojej duszy.

Zajmie to sporo czasu, a będziesz miał okazję upewnić się, że osoba, która jest obok ciebie, jest naprawdę godna twojej miłości i uwagi. Ani przez chwilę nie będziesz wątpić w swój własny wybór i zrozumiesz, jak najlepiej rozwinąć i zharmonizować swój związek. Nie zapominaj, że w związku musisz nie tylko brać, ale także dawać .

Wykorzystaj w pełni lato 2023. Postaraj się, aby Twoje wakacje zbiegły się w czasie i odważnie wyruszyły w ekscytującą podróż. Oprócz romansu i wspaniałych wakacji znajdziesz wiele pozytywnych emocji i żywych wrażeń. Takie przygody z pewnością przyniosą korzyści Twojej parze i dadzą obojgu poczucie absolutnego szczęścia.

Добавлено: 2022-10-23 20:52

Powiązane artykuły

Rok Czarnego Królika Wodnego może przynieść dramatyczne zmiany w życiu kilku znaków jednocześnie. Dosłownie za jakieś trzy, cztery miesiące.

W ostatnich latach wielu z nas musiało zmierzyć się z poważnymi trudnościami finansowymi, ale nie powinniśmy się smucić. Przed nami rok.

Do Nowego Roku zostało jeszcze ponad dwa miesiące, a dokładniej nawet trzy, bo jeśli chodzi o symbol roku, to go potrzebujesz.

Każda osoba z naszego otoczenia ma wiele zalet, ale niestety w każdym z nas są też wady. Czasami ludzie.

Otrzymaliście więc długo wyczekiwaną ofertę i stoicie przed wyborem, kiedy zorganizować wesele – podpowiemy, czy można wziąć ślub w 2023 roku i podpowiemy, kiedy lepiej zorganizować uroczystość, aby przyciągnąć szczęście i zapewnić szczęśliwe życie rodzinne.

Na świecie istnieje ogromna liczba znaków i zakazów związanych z dniem ślubu i sakramentem zaślubin. Wierzyć w nie lub nie, to sprawa osobista dla wszystkich, ale powiemy tylko, które z ograniczeń i znaków ludowych mogą stać się przeszkodą w ślubie w 2023 roku.

READ
Bardzo ZŁE prezenty! Nie dawaj ich nikomu!

Lata przestępne

Zarejestruj numer 1 – nie możesz wziąć ślubu w roku przestępnym! Na szczęście nie odnosi się to w żaden sposób do 2023 roku, bo nadchodzący okres nie będzie rokiem przestępnym, w lutym 2023 jest 28 dni.

Data ślubu

Kolejne lata przestępne po 2020 roku to: 2024, 2028, 2032, 2036, 2040, 2044, 2048, 2052, 2056, 2060…

Znak zabraniający ślubu w roku przestępnym pochodził z kultury naszych przodków, którzy „specjalne” lata nadawali negatywną konotację. W rzeczywistości, jeśli spojrzysz w historię, zobaczysz, że wojny, klęski żywiołowe, epidemie i inne niepożądane zjawiska są dość powszechne w latach przestępnych. Mówią także o szczególnej energii lat przestępnych i astrologów.

Ale w wierze chrześcijańskiej nie ma zakazu ślubów w roku przestępnym, dlatego z punktu widzenia wiary kalendarz światowy nie przedstawia żadnych znaczących przeszkód w tworzeniu rodziny. Ale w ortodoksyjnym kalendarzu ślubów na rok 2023 istnieją okresy zakazów, które zdecydowanie należy wziąć pod uwagę planując ceremonię w Świątyni.

Rok wdowy lub wdowca

Znak numer 2 – nie możesz założyć rodziny odpowiednio w „roku wdowy” lub „roku wdowca”, czyli dwa lata po roku przestępnym. Zgodnie ze znakiem, pary, które pobierają się w „złym” roku, mogą wcześnie zostać bez bratniej duszy.

wdow

Aby zrozumieć, czy możliwe jest zawarcie małżeństwa w 2023 roku dla tych, którzy boją się klątwy „roku wdowy” lub „roku wdowca”, warto dokonać prostej kalkulacji na najbliższe lata:

Rok Status
2020 rok przestępny
2021 rok wdowy
2022 rok wdowca
2023 neutralny
2024 rok przestępny
2025 rok wdowy
2026 rok wdowca
2027 neutralny
2028 rok przestępny
2029 rok wdowy
2030 rok wdowca
2031 neutralny
2032 rok przestępny

Zatem odpowiedź na pytanie, czy warto wziąć ślub w 2023 roku, jest jednoznaczna – TAK, to jeden z najbardziej udanych okresów, bo nie jest to ani rok przestępny, ani wdowa!

Opinia astrologów

W okresie od 2020 do 2022 roku astrologowie przewidzieli niestabilność i niemożność znalezienia harmonii w związkach. I rzeczywiście, te lata okazały się dość trudne, bo pandemia poczyniła istotne korekty w planach wielu rodzin:

  • blokady doprowadziły do ​​niestabilności finansowej;
  • zakazy zgromadzeń masowych zmusiły wiele osób do przełożenia wcześniej zaplanowanych ślubów;
  • tragedie w wielu rodzinach zmusiły młodych do odroczenia ślubu na czas nieokreślony.
READ
9 kobiecych imion, które utrudniają życie ich właścicielom

Czy można uzyskać poradę małżeńską od astrologa?

Nadchodzący 2023 powinien być pierwszym mniej lub bardziej udanym rokiem po długiej serii problemów. Zmiana nadejdzie, gdy Pluton rozpocznie przejście do konstelacji Wodnika.

Niekorzystne dla małżeństwa z punktu widzenia astrologii są daty zaćmień Słońca i Księżyca:

  • ślub przed zaćmieniem Księżyca – do szybkiego zerwania walki;
  • ślub w dniu zaćmienia słońca – do nieszczęśliwego i niespokojnego życia.

Warto więc niejednokrotnie pomyśleć o tym, czy w takie dni można wziąć ślub w 2023 roku:

Data Zaćmienie
20.04.23 słonecznie
05.05.23 księżycowy
14.10.23 słonecznie
28.10.23 księżycowy

Kolejnym niekorzystnym okresem dla ślubu w 2023 roku jest okres retrogradacji Wenus. Uważa się, że małżeństwo zawarte w tym czasie jest początkowo skazane na niepowodzenie. Oczywiście każdy może mieć swoje – zdrada, niezrozumienie, bezpłodność, częste skandale, bolesna przerwa. Niemniej jednak w 2023 r. należy unikać w planach ślubnych okresu od 23.06.23 do 04.09.23. . Te 43 dni są jednymi z najbardziej niekorzystnych dla ślubu pod względem astrologicznym.

Niezbyt dobry do tworzenia nowej rodziny i okresu wstecznego Merkurego. W 2023 r. Merkury wykona czterokrotną retrogradację:

  • od 01.01.23 do 18.01.23;
  • od 21.04.23 do 15.05.23;
  • od 23.08.23 do 15.09.23;
  • od 13.12.23 do 01.01.24.

Położenie Księżyca

Wybór dnia ślubu według kalendarza księżycowego to kolejny sposób na przyniesienie rodzinie szczęścia, miłości, dobrobytu i wielu innych korzyści.

Okres wschodzącego księżyca od dawna uważany jest za optymalny okres dla wszelkich nowych początków. Również astrologom zaleca się zwrócenie uwagi na to, w jakim znaku zodiaku znajduje się Księżyc w wybranym przez Ciebie dniu:

szczęśliwe znaki Neutralne znaki Niekorzystne znaki
Ryby

Kalendarz wschodni

Według kalendarza wschodniego każdy rok ma swoją specyfikę i ma szczególny wpływ na małżeństwa zawarte w określonym okresie.

Ważny! Rok 2023 – Czarny (Niebieski) Królik Wodny, rozpocznie się 22.01.23 i zakończy dopiero 09.02.24/01.01.23/21.01.23. Należy pamiętać, że okres od XNUMX do XNUMX włącznie jest nadal pod auspicjami Czarnego (Niebieskiego) Tygrysa Wody.

Data ślubu

Rok Królika to wspaniały czas na małżeństwo! Jeśli zdecydujesz, kiedy lepiej wziąć ślub biorąc pod uwagę wschodni horoskop, nie krępuj się zagrać w wesele w 2023 roku! Królik wniesie do rodziny miłość, wzajemne zrozumienie, ciepło uczuć i silny psychologiczny związek. Takie sojusze będą się umacniać z biegiem lat!

READ
Modna izolacja: 4 stare sztuczki, które wciąż działają

Jednocześnie 2022 rok Czarnego Tygrysa Wodnego i 2024 rok Smoka Drewna są dalekie od tak korzystnych. Małżeństwa zawarte w 2022 roku będą pełne burzliwych emocji, ciągłych sporów i starć. Pary, które założą rodzinę w 2024 roku, będą stale potrzebować jasnych emocji i potwierdzenia uczuć ze strony partnera, co z kolei może powodować nieporozumienia.

wniosek

Tak więc zdecydowanie przekonaliśmy się, że rok 2023 to dobry rok na założenie rodziny! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, kiedy jest najlepszy czas na ślub w 2023 roku, polecamy zapoznanie się z innymi materiałami na naszej stronie, w których znajdziesz również wskazówki dotyczące wyboru najlepszej daty i dnia ślubu jako szczegółowe horoskopy dla każdego znaku zodiaku i ich zgodności w relacjach rodzinnych.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: