5 znaków zodiaku, których nie powinieneś przeszkadzać, gdy są wściekli

Agresywna irytacja wybucha na różne sposoby. Niektóre znaki Zodiaku krzyczą, inne miażdżą czołgiem, inne kryją w sobie straszliwą zemstę. Zastanówmy się, kto jest najbardziej niebezpieczny w gniewie. Nie oczekuj wyjątków. Przerażająca intensywność wszystkich sprawia, że ​​nie wykazują się najlepszymi cechami. Opieranie się gniewowi nie jest dane nikomu z kręgu zodiaku.

Znaki, których nie powinieneś denerwować

Do problemu należy podejść racjonalnie. Gniew osoby z zewnątrz jest najeżony w niektórych sytuacjach, szef lub kolega jest w służbie, a bliski zawsze. Gniew ma kilka rodzajów:

  1. Szybko, błyskawicznie. Niebezpieczne od razu. Nadepnij na obolałą kukurydzę – wejdź na głowę.
  2. Cierpliwie powściągliwy. Obiekt milczy przez długi czas, nie zauważa problemu. Nadchodzi ten moment i opiera się na czynniku irytującym z całą mocą słusznej furii.
  3. Ukryty, ukryty. Ci ludzie nie okażą urazy. Nagromadzona wściekłość spowoduje zemstę czarnych. A skąd pochodził cios, nie od razu zrozumiesz.

Najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku w gniewie

Najbardziej szaleni przedstawiciele zodiaku

Wściekły jest pokazany bez ukrywania się. Będą je wylewać, nie rozumiejąc, kto ma rację, a kto jest winny.

Baran – błyskawiczna reakcja

Strasznie niebezpieczny, gdy jest zły. Błysk następuje natychmiast, nawet bez wyraźnego powodu. Spojrzenie z ukosa, niewinna uwaga, westchnienie – okazja do wylania nagromadzonego oburzenia. Baran ma tendencję do myślenia o sobie. Niezręczność to tylko wymówka, by pozbyć się negatywności. Nie waż się kłócić. Przedstawiciele pierwszej konstelacji nie boją się napaści. Pięści są zawsze gotowe. Wtedy będą tego żałować. To wcale nie ułatwia.

Panie z żywiołów ognia są nie mniej impulsywne. Przeklinają, niezależnie od osobowości. Mają tendencję do wyrażania uczuć z wulgaryzmem. Lepiej się uspokoić, nie czekając na konsekwencje. Przeczekaj burzę. Po krótkim szturmie dziewczyna się uspokoi. Świat zostanie przywrócony. Baran wychodzą.

Leo – arogancka reakcja

Królewskie dzieci ognia nie wahają się złościć. Stoją ponad społeczeństwem, sami decydują, kogo ukarać lub ułaskawić. Każdy, kto rani dostojną dumę, staje się wrogiem. Lew nie zatrzyma się, dopóki nie zetrze sprawcę w drobny pył. Opór jest niebezpieczny. Człowiek ognisty musi publicznie demonstrować władzę.

Lwica wpada w furię, jeśli wpłynie to na jej cechy rodzicielskie. Kobieta kocha dzieci. Zniszcz dziecko zamiast sprawcy. Na obelgi, żarty bielizna jest obojętna. Będzie wściekła, jeśli upokorzysz ją przed jej kochankiem.

Koziorożec – bezkompromisowe prześladowanie

Dziecko Saturna jest surowe i sprawiedliwe. Ale wie, jak nienawidzić lepiej niż inni. Tylko bohater odważyłby się go rozgniewać. Pierwszy błysk rozbłyśnie jak błyskawica i zniknie. Ale nie odpręż się!

Koziorożec dowolnej płci zbuduje zwycięską strategię, starannie zaplanuje cyniczne upokorzenie wroga. I nie cofnie się przed tym. Działa metodycznie, pewnie, uparcie. Preferują taktykę psychicznego tłumienia. Nie ma sensu się poddawać, a rezygnacja jest niebezpieczna. Lepiej usiąść w bezpiecznym miejscu.

Strzelec – nacisk punktowy

Ten dobroduszny człowiek, prowadzony przez Jowisza, trudno podejrzewać o nieodpowiednią reakcję. Ale dzieje się tak, jeśli naruszone zostaną podstawowe zasady jego istnienia. Bije ze słowem ostro, szybko, dokładnie. Strzelec jest genialnym psychologiem, choć starannie ukrywa swoje umiejętności. Wie, gdzie kontrahent ma najbardziej bolesną ranę.

Cicho, bez wysiłku ucisnąć nie gojącą się ranę, posypać solą. Jeszcze długo będziesz lizać, jeśli wpadniesz pod jego gorącą dłoń. Jego mocną stroną jest pomysłowość w poniżaniu obiektu irytacji.

Najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku w gniewie

Ukryta zła kara

Los tych, którzy ich gniewają, jest rozczarowujący. Na zawsze zapamiętają ból. Osoba winna nigdy nie będzie mogła czuć się całkowicie bezpieczna.

READ
Plusy i minusy różnych znaków zodiaku

Skorpion – nieustępliwy prześladowca

Dzieci Plutona składają się z skrajności i sprzeczności. Nauczenie się wewnętrznego kompromisu zajmuje dużo czasu. Discord wylewa się na innych z raniącym sarkazmem. Skorpiony to wykwalifikowani manipulatorzy. I nie bardzo im się to podoba, gdy ujawnia się ich genialna intryga. Osoba, która doprowadza manipulatora do czystej wody, staje się śmiertelnym wrogiem.

Scorpio nie będzie brał udziału w otwartej walce. Urodzony intuicyjny i analityk utrzyma truciznę w swoim użądleniu. Dowiedz się, jak zranić bardziej. Utwórz grupę wsparcia. Dopiero potem lekkomyślnie uciska sprawcę. Nie oczekuj litości.

Taurus to nieprzenikniony czołg

Podopieczny żywiołów ziemi jest uznawany za mistrza cierpliwego postrzegania dziwactw i roszczeń innych ludzi. Ale pewnego dnia kropla jest ostatnia. Wylewają się niezliczone wady Byka. W szczególności poczujesz:

  • żal;
  • bezkompromisowość;
  • małostkowość;
  • nieumiarkowanie w słownictwie.

Rozwścieczony „byk” wymieni każdy grzech winnych od króla Grochu. Okazuje się, że nic nie jest zapomniane. Urazy, niezręczne słowa, przypadkowe przeoczenia są mocno w pamięci. Awanturnik ledwo przeżyje burzę.

Panna – ostra zemsta

Niezdecydowani sponsorzy Merkurego próbują wymykać się z walki do ostatniej chwili. Burzliwe wyjaśnienia nie są ich mocną stroną. Przypięty do ściany przez agresję znak czerpie z głębi analitycznego umysłu różnorodność wcześniej zebranych danych.

Mózg Deva jest zaprojektowany jak najnowocześniejszy komputer. Dostrzega drobne fakty, natychmiast osadzając je w globalnym modelu tego, co się dzieje. Złośliwy krytyk nawet nie zdaje sobie sprawy, że jego słabości są rzetelnie znane obrażonym.

Harmonijna Panna nie wybuchnie. Jest lepsze narzędzie. Manipulacja obejmie wewnętrzny krąg w scenariuszu zemsty. Społeczeństwo będzie karać wichrzyciela ostracyzmem, pogardą i prześladowaniem.

Wodnik – nieprzewidywalna eksplozja

Podopieczni Urana są dobroduszni i marzyciele. Drobne plotki sprawiają, że ziewają. Zwodnicze wrażenie. Wodnik stanowczo broni własnej wolności. Żelazny pręt ukryty jest pod osłoną zwiewnej lekkości.

Uznawszy, że osobiste granice zostały naruszone, eksplodują. Zdarza się to nieprzewidywalnie. Brak ostrzeżeń. Tylko „uderzenie” w najbardziej niezabezpieczone miejsce. I nie ma nic, co mogłoby przekroczyć ustalone bariery. Osłupiały Wodnik nie pożałuje. Niech się nauczy.

Najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku w gniewie

Ukryta kara

Nie można obrazić nawet najsłodszych i najbardziej nienarzekających patronów Zodiaku. Zemsta nadejdzie prędzej czy później.

READ
4 biologiczne oznaki zewnętrzne kobiety, których nie przegapi żaden mężczyzna

Bliźnięta – sekrety bicia

Zmienne, podwójne natury natychmiast wzbudzają zaufanie. Łatwo poznają tajemnice innych ludzi. Sami przyjaciele paplali, czując absolutne bezpieczeństwo. Na próżno. Były towarzysz szybko zamienia się we wroga. A potem nadchodzi najczystsze zło losu.

Bliźnięta bez skrupułów wykorzystują otrzymane informacje dla własnych korzyści. Rozpowszechniaj na całym świecie to, co chciałeś ukryć. A jeśli nie ma wystarczającej ilości danych, będą rażąco kłamać. Strzeżcie się plotek, czarnych plotek tych cichych mścicieli.

Rak to odrażający potwór

Nieśmiały sponsorowany przez Księżyc uniknie zderzenia czołowego. Jeśli nie wyjdzie, to uderza jako pierwszy. W stanie zwiększonej nerwowości nie rozumie słów. Natychmiast atakuje w różnych punktach. A stopień nieadekwatności ataków jest proporcjonalny do obecnego strachu.

Raki zazdroszczą swoim bliskim, karierze, miejscu w społeczeństwie. Niesamowicie zazdrosny. Widzą niesprawiedliwość tam, gdzie nie ma o niej mowy. Chcąc chronić własną reputację, atakuje wyimaginowanego ciemiężcę. Ale na próżno nie zaryzykuje. Zawczasu przemyśli sposoby odwrotu, osłony, dowodów.

Ryby – udusić w ramionach

Ludzie Neptuna są uważani za podłych. Na próżno. Są marzycielskie, ale nie podstępne. Realiści z natury. Zadbaj o swój komfort. Po co marnować czas na złość? Lepiej zniknąć ze środowiska szkodnika.

Jeśli musisz kontynuować komunikację, mszczą się w szczególny sposób. Twórz relacje zależne. Nie zauważaj, jak wpadasz w niewolę. Co więcej, Rybka uwierzy, że ratuje świat przed strasznym potworem, poświęcając się. To zniekształcenie jest prawie niemożliwe do skorygowania.

Waga jest niemożliwym mediatorem

Dyplomacja nie zawsze jest cnotą. Dzieci Wenus mają na celu harmonię. Nie zakłócą równowagi w celu ukarania takiego buntownika. Rozpoczną się negocjacje. Jedynie ton, czyli forma prezentacji informacji zadowoli tylko masochistę. Niepostrzeżenie wyrzucano brak współczucia, głupotę, niestrudzony egoizm i wiele innych wad.

Złośliwi krytycy omijają Wagę. Trzymanie się z dala od tego moralisty jest o wiele bardziej opłacalne niż udział w dyplomatycznej rywalizacji. Nie da się wygrać. Będzie poczucie wstydu, własnej niedoskonałości, okropne złe maniery.

Podana ocena zaciekłości zawiera obliczenia teoretyczne dotyczące typowych przedstawicieli konstelacji zodiaku. Każda osoba jest indywidualnością. To do niego należy decyzja, jak zareagować na wydarzenia, które nie do końca odpowiadają wewnętrznym zasadom.

Znane ze swojej zdolności do błyskawicznego błysku podczas konfliktów. Baran w gniewie zaczyna niszczyć wszystko na swojej drodze i łamać naczynia. Nie kontrolują się dobrze w napadach złości, lepiej unikać konfliktów z nimi lub próbować je szybko wygładzić.

Agresywny znak. Nie wybucha od razu, kumuluje całą negatywność, która w jednej chwili może się wyrwać. Lepiej starać się ich nie wkurzać, jeśli nie chcesz przez kilka godzin słuchać skarg, krzyków i oburzenia. Leos są bardzo dumni, prawie nigdy nie przepraszają za słowa wypowiedziane w kłótni.

Strzelec

Kolejny jasny przedstawiciel elementu ognia. Strzelcy mają tendencję do brania wszystkiego do serca. Jeśli ten znak zodiaku przecina drogę, to nie zostawią jej tak po prostu. Obmyślają podstępny plan zemsty i tłumią sprawcę. Główną formą wypowiedzi jest krzyk, sarkazm i ostre słowa.

READ
7 zdjęć, które powinieneś zrobić po zerwaniu z chłopakiem

Koziorożec

Jeśli to możliwe, lepiej unikać konfliktów z tym znakiem zodiaku. Na zewnątrz nie odniosą nawet wrażenia, że ​​zostali zranieni słowami przeciwnika. Dla nich zemsta najlepiej smakuje na zimno. Mogą długo wymyślać podstępny plan, wszystko dokładnie przemyśleć i ostatecznie zemścić się na sprawcy.

Na pierwszy rzut oka wydają się nieszkodliwe i spokojne. Ale, jak pokazuje życie, lepiej dla nich nie przechodzić przez jezdnię. Ryby mają tendencję do zauważania najmniejszych irytujących niuansów i używają ich w gniewie jak broni. Mogą bardzo obrazić słowem, zranić życie.

Saona, czytelnik tarota i parapsycholog

5 najbardziej romantycznych znaków zodiaku

Trudności finansowe dla Byka, nowe relacje dla Panny: horoskop na wszystkie znaki zodiaku na czerwiec

5 znaków zodiaku, których życie zmieni się dramatycznie w czerwcu

pontus-ohlsson-K2FiwiUjn3I-unsplash - kopia.jpg

Co może być ważniejsze niż dobre zdrowie? Dla przedstawicieli wszystkich znaków zodiaku ma to wielką wartość. Bądź czujny i postępuj zgodnie z radami naszego gościa astrologa. Uprzedzony oznacza uzbrojony, a nawet trochę chroniony.

W tym tygodniu Baran będzie musiał ponownie przemyśleć swoją dietę. Staraj się nie przejadać i nie opierać się na pikantnych i słonych potrawach, w przeciwnym razie wkrótce będziesz musiał przejść na ścisłą dietę. Zwróć uwagę na jakość i świeżość zakupionych produktów, aby nie mieć problemów żołądkowych.

Początek tygodnia postawi Byka przed poważną decyzją: będziesz musiał zrezygnować przynajmniej z części obowiązków w pracy. Przyznaj, że za dużo nałożyłeś na swoje barki, przez co zacząłeś cierpieć na brak snu i chroniczne zmęczenie. Raczej przywróć wszystko do poprzedniego stanu i zrób sobie krótką przerwę. Zobaczysz, że za kilka dni nie będzie śladu nerwowości i drażliwości.

Bliźnięta

Bliźnięta są na fali doskonałego nastroju i dobrego zdrowia. Kontynuuj w tym samym duchu. Nie trać czujności i nie rezygnuj z treningu fizycznego. Zapraszam do łączenia jazdy na rowerze lub pływania z aktywnym wypoczynkiem. Teraz na pewno nie boisz się żadnych sezonowych chorób!

W tym tygodniu gwiazdy polecają Rakom rozpoczęcie drogi do stwardnienia organizmu. Wygląda na to, że jesteś całkowicie przesadzony i nie planujesz podniecać się. Jednak aktywność fizyczna wpłynie pozytywnie nie tylko na sylwetkę, ale również na samopoczucie. Zamień podróż samochodem na spacer i zacznij korzystać ze schodów zamiast windy. Droga do piękna i zdrowia jest otwarta!

W tym tygodniu Lwom bardzo brakuje optymizmu. Aby odegnać jesienną chandrę, zwróć uwagę na warzywa, zielenie i pomarańczowe owoce. Włącz do swojej diety banany, które stymulują wydzielanie „hormonu szczęścia” i koniecznie chodź na świeżym powietrzu. Jeśli zły nastrój i bezsenność nie ustępują, zastosuj lekkie łagodzące preparaty ziołowe.

Rozpoczęty tydzień minie z Pannami pod znakiem walki ze złymi nawykami. Staraj się nie szukać powodów, aby przestać opierać się działaniom, które szkodzą Twojemu ciału. Aby było łatwiej, pozyskaj wsparcie sojuszników. Razem z ludźmi o podobnych poglądach możesz znacznie szybciej pokonać miłość do papierosów i tłustych potraw.

READ
10 dziwnych rzeczy, które lubią wszyscy mężczyźni

W tym tygodniu Waga może odczuwać dyskomfort w przewodzie pokarmowym. Najprawdopodobniej faktem jest, że jesteś „uzależniony” od wędzonych mięs, przypraw i pikantnych potraw. Gwiazdy zalecają dietę i rozpieszczanie zmęczonych jelit zdrowszym jedzeniem.

Skorpion

Ciało Skorpiona potrzebuje witamin i minerałów. Zaopatrz się w kompleksy wsparcia w aptece i zacznij sobie pomagać. Pamiętaj, aby w swojej regularnej diecie uwzględnić mleko, jajka, mięso, ser, orzechy i masło.

Strzelec

W tym tygodniu Strzelcy mają wszelkie szanse na przeziębienie, a wszystko dlatego, że nie zwracasz należytej uwagi na swoje zdrowie. Wyjmij z szafy ciepłe ubrania, unikaj przeciągów i dbaj o stopy, aby się nie przeziębić.

Koziorożec

Koziorożce będą poważnie zaniepokojone stanem swojej skóry. Możliwe, że częste wysypki na nim wskazują, że nie odżywiasz się prawidłowo. Dlatego warto nie tylko umówić się na wizytę do kosmetyczki, ale także przejrzeć swoją dietę i udać się do gastroenterologa.

Wodnik

Wodnik będzie miał wspaniały tydzień. Poczujesz niesamowity przypływ witalności i chęć przenoszenia gór. Nadal bądź optymistą i daj dobry nastrój otaczającym Cię ludziom. Teraz możesz tylko zazdrościć.

W tym tygodniu znajdź dla siebie ciekawe, zabawne zajęcia, na przykład zapisz się na trening narciarski lub spróbuj pokonać sztuczne fale podczas surfowania. Taka rozrywka zauważalnie wstrząśnie i odwróci uwagę od przygnębienia.

Galina Yanko, bioenergoterapeuta, tarota i jasnowidz

zen.jpg

pexels-xenia-bunina-13937076.jpg

Jak minie ten tydzień, zależy wyłącznie od Ciebie. Nie trać serca i bądź pewny swoich możliwości – wszystkie twoje plany się spełnią.

Nieporozumienia wymknęły się spod kontroli. Małe spory przeradzają się w pełnoprawne i długie dramaty. Konflikty to strata czasu i energii. Zachęcaj innych do demokratycznego i pokojowego zachowania oraz powstrzymuj się od ostrych żartów i uwag. Podczas gdy w miejscu pracy występuje wiele tarcia, życie rodzinne będzie przyjemnym przeciwieństwem.

Praca, zdrowie, dieta i przyjaźnie mogą podnieść na duchu, jeśli będziesz o siebie dbać. Ustaw zdrowe granice. Wysoki poziom intuicji pomoże Ci poczuć, że dzieje się coś, o czym Ci nie mówią. Kopanie głębiej i szukanie odpowiedzi to sposób na wspinanie się po szczeblach kariery. Dołączenie do grupy dyskusyjnej lub klubu książki to świetny sposób na poznanie nowych przyjaciół.

Bliźnięta

Ktoś ci pomoże, bo w przeszłości wyświadczyłeś mu przysługę. Więc jeśli potrzebujesz porady lub pomocy, wystarczy poprosić. Docenisz efekty połączenia sił z utalentowanym przyjacielem lub współpracownikiem. Rezultaty osiągnięte dzięki waszym wspólnym wysiłkom będą niezwykłe. W planach rodzinnych może pojawić się pewne zamieszanie, o którym myślałeś, że zostały ostatecznie ustalone.

Trudno ci się skoncentrować, więc w nowych przedsięwzięciach prawdopodobnie nie zrobisz dużego postępu. Poczekaj do końca tygodnia lub początku następnego, aby rozpocząć długoterminowe projekty. Stres psychiczny połączony z brakiem energii to znak, że trzeba odpocząć i zregenerować siły. Zwracaj uwagę na to, co mówią inni, ponieważ ktoś może przeoczyć przydatne dla Ciebie poufne informacje, nie zauważając ich.

READ
5 dziwnych rzeczy o kobietach, przez które mężczyźni tracą głowę

Nie oczekuj zbyt wiele w krótkim czasie. Ciekawie będzie zobaczyć reakcje innych ludzi na twoje plany. Ktoś, kogo spodziewałeś się stawić na ważne spotkanie, niemile Cię zaskoczy swoją nieobecnością. W miejscu pracy panuje dziwna atmosfera. Duży ekscytujący projekt tchnie nowe życie w Twój zespół, a wysiłki grupy będą promować dobre samopoczucie i optymizm.

Przyjaciel lub kolega z pracy nie może usiedzieć w miejscu dłużej niż minutę. Brak zainteresowania pracą, którą ma do wykonania, będzie cię denerwował. Będziesz musiał bardzo dbać o to, co mogą zrobić inni i co uchroni ich przed kłopotami. Trzymaj język za zębami z ludźmi, którzy źle się zachowują, zwłaszcza jeśli chodzi o finanse. Kwestie finansowe wymagają uwagi, a być może to Ty opracujesz budżet.

Nie możesz oprzeć się wrażeniu, że przyjaciel, sąsiad lub członek rodziny przesadnie reaguje na twoje słowa i czyny. Godziny rozmów donikąd Cię nie zaprowadzą. Najlepiej jest trzymać się od tego z daleka. Jeśli przez długi czas byłeś singlem i szukasz nowego partnera, nie wątp w swoje szczęście w tym tygodniu. Już niedługo możesz spotkać osobę, z którą wszystko się ułoży.

Skorpion

Negatywne oczekiwania partnera lub przyjaciela mogą cię powstrzymać, jeśli na to pozwolisz. Kiedy ludzie wyrażają swoją dezaprobatę, możesz zacząć kwestionować, czy postępujesz właściwie. Zaufaj własnemu instynktowi i nikomu innemu. Czas spędzony na plotkach zostanie zmarnowany.

Strzelec

Jesteś zajęty wszelkiego rodzaju projektami, ale to nie znaczy, że nie masz czasu dla przyjaciół i bliskich. Jeszcze lepiej, jeśli podzielają twoje zainteresowania i możesz spędzić ze sobą dużo czasu, co będzie opłacalne i produktywne. Zaskakująco dobrze dogadujesz się z nowym kolegą znacznie młodszym od Ciebie i będziesz pod wrażeniem jego wiedzy.

Koziorożec

Sukces przyjdzie dzięki temu, że do swoich obowiązków zawsze podchodzisz w sposób praktyczny. Jeśli masz silne poczucie, że powinieneś spróbować swoich sił w nowym kierunku, nie krępuj się powiedzieć i zrób pierwszy krok. Jest mało prawdopodobne, że zrobisz postęp, jeśli ukryjesz swoje pragnienia. Ludzie podziwiają Twoją zdolność do osiągania wielkich rzeczy za pomocą niewielkich środków, niewielu potrafi to zrobić tak zręcznie jak Ty.

Wodnik

Nie panikuj, jeśli musisz przejąć obowiązki innego kolegi. Zachowaj spokój, a kiedy nerwy się uspokoją, zrozumiesz, że wystarczy systematyczne podejście. Traktuj zaangażowanie ze zdrowym rozsądkiem, a sukces jest prawie gwarantowany.

Krewny wzbudzi Twoje zainteresowanie i ciekawość informując Cię, że planuje przeprowadzić się do nowego miejsca zamieszkania. Zainspirowany czyimś przykładem możesz odczuwać potrzebę wprowadzenia zmian we własnym życiu. Nagle będziesz chciał iść w kierunku zmian, które zachodzą wokół ciebie, a nie kurczowo trzymać się tego, co stało się zbyt rutynowe i znajome.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: