5 złotych zasad, których nie należy ignorować podczas aplikacji lakieru hybrydowego

Branża usług paznokciowych przeszła długą drogę. Teraz można już wybrać powłokę na podstawie cech paznokci każdego klienta. Dlatego wybierając go, należy wziąć pod uwagę rodzaj płytki paznokcia. Na rynku dostępne są dwa główne składniki lakieru do paznokci: szelak i lakier hybrydowy.

Szelak zawiera więcej lakieru, dzięki czemu po wyschnięciu staje się bardziej elastyczny i idealnie nadaje się do cienkich, łamliwych paznokci, natomiast do grubych, mocnych paznokci lepiej użyć lakieru hybrydowego – jego gęstość pozwoli na dłuższe utrzymywanie się manicure na takich paznokciach.

Żel do manicure

Błąd nr 1: Próba zdarcia żelu z paznokci

Chociaż lakier hybrydowy nada Twoim paznokciom zadbany wygląd na czas, który będzie trwał dłużej niż zwykły lakier, nic nie trwa wiecznie pod księżycem. Po 2 tygodniach piękno zaczyna prosić o aktualizacje, lakier hybrydowy może gdzieś odpryskiwać, a gdzieś nawet się odkleić.

Nic dziwnego, że wiele niecierpliwych dziewcząt stara się oderwać to, co zostało. Niezależnie od tego, czy robią to za pomocą pomarańczowego patyczka, czy urządzenia o mniej poetyckiej nazwie, pozostaje faktem.

Nie można tego zrobić absolutnie. W ten sposób jeszcze bardziej uszkadzasz płytkę paznokcia, która jest już przerzedzona znanymi manipulacjami chemicznymi. Jeśli nie masz czasu na korektę, to jedynym pewnym sposobem na usunięcie lakieru hybrydowego jest „namoczenie” paznokci w zmywaczu do paznokci. Aby to zrobić, użyj wacików, obficie zwilżonych acetonem (nie zapomnij, że jeden dysk na gwóźdź). Każdy paznokieć należy owinąć folią i przechowywać przez 10 do 40 minut. Dlatego bądź cierpliwy i nie próbuj robić wszystkiego szybko.

Błąd nr 2: nieużywanie olejków

Wiele dziewczyn uważa, że ​​produkty do pielęgnacji paznokci na bazie oleju, zwłaszcza skórek, znacznie skrócą żywotność manicure. W rzeczywistości wszystko jest inne. Przy długotrwałej eksploatacji powłoki lakieru żelowego płytka paznokcia nie powinna być zbyt sucha.

Nie zdejmowanie pokrycia na czas

Istnieje kilka powodów, dla których nie nosi się takiego manicure przez długi czas. Po pierwsze, prawie wszyscy mistrzowie wykonują teraz wyrównanie paznokci, a gdy gwóźdź rośnie, punkt wyrównania przesuwa się i ciągnie go w dół, dając dodatkowe napięcie. Może to prowadzić do złamania paznokcia.

Po drugie, z powodu zużycia materiału może wystąpić onycholiza – choroba, w której paznokieć odsuwa się od skóry i pojawia się pustka, w której bardzo szybko mogą rozwijać się bakterie.

Po trzecie istnieje możliwość odrywania się, w którym nagromadzi się brud i wilgoć.

Eksperci zalecają zmianę manicure co 2-3 tygodnie.

Nie dbasz o skórki

Jeśli często wykonujesz manicure z szelakiem, płytka paznokcia wysycha i staje się krucha. Aby tego uniknąć, musisz stale nawilżać skórki i paznokcie specjalnym olejkiem. Należy to robić nie tylko w przerwie między zabiegami manicure, ale także podczas noszenia powłoki żelowej.

Wiele kobiet uważa, że ​​olejek nawilżający niszczy lakier hybrydowy. To jest błędna opinia. Dlatego po nałożeniu szelaku kontynuuj pielęgnację skórek.

Nieprawidłowy dobór odcienia powłoki i kształtu paznokcia

Kształt paznokcia należy dobrać nie tylko w zależności od preferencji zewnętrznych. Na przykład dla dziewcząt o bardzo cienkich i delikatnych paznokciach lepiej zrezygnować z kwadratowego kształtu paznokci: prawdopodobne jest, że rogi będą się odpryskiwać – w tym przypadku bardziej niezawodne jest wybranie półkola. Zwróć uwagę na trendy w tej dziedzinie: na przykład francuski manicure, duże cyrkonie i modelowanie na paznokciach już dawno wyszły z mody. Lepiej wybrać kolor w zależności od pory roku, aby nie wyglądać śmiesznie.

 • Autor: Administrator
 • Wydrukuj
READ
To-szary manicure: 40 spektakularnych i nowych pomysłów

(8 głosów, średnia: 3.3 z 5)

Podziel się z przyjaciółmi!

Jak zrobić wysokiej jakości manicure z lakierem hybrydowym w domu

Jak zrobić wysokiej jakości manicure z lakierem hybrydowym w domu

Jak lakier hybrydowy może zrujnować paznokcie i co w takim przypadku zrobić

Jak lakier hybrydowy może zrujnować paznokcie i co w takim przypadku zrobić

Lakier złej jakości

Nie oszczędzaj na lakierze hybrydowym. Jeśli kupisz tanie narzędzie od mało znanego producenta, najprawdopodobniej okaże się ono złej jakości i szybko odklei paznokcie. Ponadto taki lakier może zawierać substancje toksyczne, które psują płytkę paznokcia.

Niestety, ocena jakości tego produktu przed aplikacją jest prawie niemożliwa. Dlatego spróbuj kupić lakiery żelowe znanych marek. Jeśli to możliwe, przy zakupie nałóż niewielką ilość lakieru na kartkę papieru. Zbyt przezroczysty kolor to oznaka niskiej jakości.

Zwróć uwagę na stan pędzla. Jeśli wygląda nieestetycznie, będziesz miał duże trudności z nałożeniem lakieru hybrydowego.

Źle nałożona baza i top pod lakier hybrydowy

Wyobraź sobie, że Napoleon jest przed tobą. Ten z ciastem. Ma coś wspólnego z lakierem hybrydowym – cienkie i równe warstwy. Dzięki nim efekty są niesamowite. Jeśli podkład nałożysz zbyt grubo, może przeciekać, lub po prostu nie zdąży wyschnąć w lampie UV/LED. Jeśli pomieszałeś i zdjąłeś warstwę dyspersyjną z bazy – kolejne warstwy, rozważ, nie ma sensu. To lepkość skleja je razem, jak śmietana w cieście.

Czego nie można zrobić po nałożeniu lakieru żelowego?

I na koniec weź pod uwagę wskazówki, które pomogą Ci zachować trwałość sztucznej murawy:

 • w ciągu pierwszych dni po nałożeniu lakieru żelowego należy unikać długotrwałych zabiegów wodnych. Na przykład wzięcie gorącej kąpieli lub odwiedzenie basenu;
 • również w pierwszej dobie należy powstrzymać się od terapii parafinowej oraz wizyt w saunie, łaźni;
 • nie możesz wybrać płytki paznokcia;
 • należy unikać uszkodzeń mechanicznych: pukania gwoździami, otwierania nimi puszek itp.;
 • prace domowe z chemikaliami lub detergentami należy wykonywać w rękawicach domowych, ponieważ agresywne składniki tych produktów mogą uszkodzić powłokę. Nawiasem mówiąc, ta zasada pomoże nie tylko zachować manicure, ale także piękno i młodość skóry dłoni.

Źródło artykułu: https://parisnail.ru/blog/rasprostranennye-oshibki-pri-nanesenii-gel-laka/

Błędy w technologii manicure

Przed nałożeniem lakieru żelowego konieczne jest staranne potraktowanie płytki paznokcia

 • Zła obróbka płytki paznokcia. Podczas obróbki naturalnej płytki paznokcia ważne jest, aby usunąć błyszczącą warstwę wierzchnią za pomocą pilnika lub polerki. A częstym błędem jest niewystarczająco staranne przetwarzanie płytki paznokcia przy samym naskórku. Aby uzyskać łatwy dostęp do wszystkich części paznokcia, lepiej użyć polerowanego narożnika, który jest w stanie obrabiać trudno dostępne miejsca, w których pilnik nie spada.
 • Błędy w manicure. Cienki film pozostający na paznokciu wzdłuż całej linii skórek – skrzydlik może prowadzić do złuszczania się lakieru żelowego. Aby tego uniknąć, konieczne jest wykonanie manicure sprzętowego lub ostrożne potraktowanie obszaru paznokcia w pobliżu naskórka za pomocą popychacza.
 • Ślady oleju na paznokciach. Żel do polerowania może się odkleić, jeśli osoba po polerowaniu płytki paznokcia dotknęła paznokci palcami, co pozostawiło tłuste ślady na paznokciach. Problem ten można rozwiązać odtłuszczając powierzchnię paznokcia, a należy pamiętać, że dotykanie paznokci podczas pracy jest niedopuszczalne.
READ
90 pysznych opcji białego pedicure

Manicure na mokrej płytce paznokcia to jedna z najczęstszych przyczyn łuszczenia się lakieru hybrydowego.

Podczas nakładania lakieru żelowego nie zapomnij uszczelnić wolnego brzegu paznokcia

Jeszcze więcej zawodowych sekretów, które pomogą Ci uniknąć łuszczenia się lakieru hybrydowego, znajdziesz w filmie:

Każda warstwa żelowej powłoki paznokcia musi być dobrze wysuszona w lampie. Dlatego konieczne jest zapewnienie, aby lampa działała prawidłowo i na pełnej mocy. Regularnie wymieniaj żarówki, aby działały. Używaj lamp o odpowiedniej mocy, w przeciwnym razie ryzykujesz niedosuszeniem żelu, co skazuje manicure na złuszczanie.

Peeling lakieru hybrydowego ze względu na ogólny stan zdrowia

Manicure na cienkich, osłabionych paznokciach schodzi bardzo szybko

 • Słabe, bolące paznokcie. Ważnym, ale rzadkim czynnikiem powodującym odklejanie się paznokci są niezdrowe paznokcie. Jeśli dana osoba przebyła poważną chorobę i jej odporność immunologiczna jest osłabiona, odbija się to na stanie paznokci. Inną częstą przyczyną są płytki paznokcia zniszczone częstym manicure.

Nie zapomnij o regularnych zabiegach przywracających i wzmacniających płytki paznokcia: kąpiele, okłady, sesje terapii parafinowej.

Etapy manicure i ewentualne błędy

Obecnie istnieją 3 główne rodzaje manicure:

Manicure łączony i sprzętowy należy wykonać za pomocą specjalnego urządzenia do manicure, ale przed jego użyciem lepiej się przeszkolić, ponieważ niewłaściwa obsługa urządzenia może doprowadzić do uszkodzenia płytki paznokcia, na przykład skaleczeń. Dla początkujących w domu lepiej zrobić klasyczny manicure.

Etap 1. Formy trocinowe, obróbka skórek

Przed nałożeniem lakieru żelowego należy uporządkować paznokcie: przetworzyć naskórek, wykonać trociny.

Co robimy na tym etapie?

 1. Pilnikiem do paznokci naturalnych nadajemy paznokciowi pożądany kształt.
 2. Na skórki i boczne grzbiety nakładamy specjalny preparat do usuwania skórek.
 3. Na 3-4 minuty włóż rękę do kąpieli z ciepłą wodą. Wycieramy palce i przystępujemy do manicure.
 4. Pusher odpycha naskórek.
 5. Usuwamy naskórek za pomocą nożyczek (pincety, cążki).
 6. Pomarańczowym patyczkiem zanurzonym w wodzie idziemy wzdłuż konturu paznokcia i oczyszczamy skrzydlik.

Etap 2. Przygotowanie płytki paznokcia do malowania

Kolejnym etapem jest przygotowanie płytki paznokcia do powlekania sztucznym materiałem. Ten krok jest bardzo ważny! Błędy w przygotowaniu płytki paznokcia mogą prowadzić do pogorszenia przyczepności między paznokciem naturalnym a paznokciem sztucznym.

Co robimy na tym etapie?

 1. Powierzchnię płytki paznokcia obrabiamy polerem, aby podnieść łuski płytki paznokcia i poprawić przyczepność.
 2. Kurz usuwamy specjalną szczotką lub szczotką do usuwania kurzu.
 3. Na niestrzępiącą się szmatkę nakładamy odtłuszczacz i wycieramy paznokcie.
 4. Jeśli jesteś posiadaczką cery tłustej, to w celu poprawy przyczepności nałóż odwadniacz (prep) na całą powierzchnię paznokcia i susz przez minutę.
 5. Następnie należy nałożyć podkład na wolną krawędź paznokcia. Podkład jest również suszony na powietrzu przez minutę.
READ
Manicure dla pewnych siebie kobiet: 32 świetne opcje

Błędy na etapie przygotowania płytki paznokcia

Błąd nr 1:

Zazwyczaj u osób z cerą tłustą lub ze skłonnością do nadmiernej potliwości struktura paznokci charakteryzuje się wilgocią i przetłuszczaniem. Przygotowując takie paznokcie do lakierowania, bezwzględnie należy użyć odwadniacza (nail prep), który dogłębnie wysuszy płytkę paznokcia, usunie z niej nadmiar wilgoci i poprawi przyczepność naturalnego paznokcia do sztucznej powłoki.

W procesie uczenia się nakładania lakieru żelowego nieuchronnie popełniane są pewne błędy, które denerwują początkujących mistrzów. Przyjrzyjmy się im bliżej, aby domowe eksperymenty i kreatywność przyniosły tylko pozytywne rezultaty i wrażenia!

manicure hybrydowy

Przygotowanie paznokci do manicure z lakierem żelowym: na co należy zwrócić uwagę. 10 najczęstszych błędów początkujących.

Staranne i wysokiej jakości przygotowanie paznokci pomoże mistrzowi szybko i poprawnie nałożyć kolorową powłokę, a także zapewni dobrą przyczepność paznokcia z kolejnymi warstwami nakładanych materiałów. Niestety na tym etapie zdarzają się błędy w pracy zarówno doświadczonych rzemieślników, jak i tych, którzy jako pierwsi kupowali zestawy do domowej aplikacji szelaku. Jakie są konsekwencje niedociągnięć w przetwarzaniu nagietków i stosowaniu materiałów odtłuszczających, oczyszczających, odwadniających i poprawiających przyczepność?

 • Błąd nr 1: baza do polerowania żelowego położyła się z ugięciem.

manicure szelakowy

 • Błąd nr 2: W warstwie spolimeryzowanego podłoża widoczne są mikropęcherzyki i minipustki.
 • Błąd nr 3: powłoka barwna zdarła się z paznokcia, zaczynając od warstwy bazowej.

szelak, lakier hybrydowy, początkujący mistrzowie, błędy i rozwiązania, tajemnice manicure

 • Błąd nr 4: pod warstwą lakieru żelowego powstały pęknięcia w płytce paznokcia, które doprowadziły do ​​złamania paznokcia.
 • Błąd nr 5: lakier żelowy złuszcza się całą płytką.

szelak, lakier hybrydowy, początkujący mistrzowie, błędy i rozwiązania, tajemnice manicure

 • Błąd nr 6: Paznokcie szelakowe i lakier hybrydowy bardzo się odpryskują kilka dni po nałożeniu powłoki.
 • Odtłuszczaj paznokieć etapami: zdezynfekuj paznokcie i dłonie sprayem lub pianką. Następnie – usuń tłuszcz z paznokci niestrzępiącą się ściereczką, a na koniec potraktuj paznokcie i wałki boczne odwadniaczem;
 • Nie pomijaj aplikacji podkładu bezkwasowego. Wskazane jest stosowanie produktu tego samego producenta, co bazę pod lakier hybrydowy. W ten sposób gwarantujesz maksymalną przyczepność bazy i naturalnego paznokcia;
 • Staraj się, aby palce nie dotykały leczonych paznokci. W przypadku wystąpienia takiego incydentu, ponownie potraktuj powierzchnię środkiem odklejającym i niestrzępiącą się chustką.
 • Błąd nr 7: powłoka pęka i rozpada się na małe kawałki.

szelak, lakier hybrydowy, początkujący mistrzowie, błędy i rozwiązania, tajemnice manicure

 • Błąd nr 8: w naturalnych paznokciach nawet bez uderzeń powstają pęknięcia aż do miąższu.
 • Błąd nr 9: przy aplikacji bazy bezpośrednio na wyschnięty podkład (jakość obu preparatów jest dobra i data ważności jeszcze nie minęła), po kilku dniach powłoka nadal się łuszczy i łuszczy.

szelak, lakier hybrydowy, początkujący mistrzowie, błędy i rozwiązania, tajemnice manicure

 • Błąd nr 10: Twoja klientka ma długie, ale cienkie paznokcie, których długości wspólnie postanowiłyście nie usuwać.

Proces tworzenia wzoru z szelakiem i lakierem żelowym. TOP 10 typowych błędów i jak je naprawić.

Jeśli udało Ci się przeprowadzić proces przygotowania paznokci do szelaku, omijając wszystkie pułapki, nie trać czujności! Tworzenie obrazu i dekorowanie go projektem ma również swoje subtelności i ciekawe życiowe hacki.

szelak, lakier hybrydowy, początkujący mistrzowie, błędy i rozwiązania, tajemnice manicure

 • błąd №1: starannie pomalowałeś paznokcie cienką warstwą, ale po wysuszeniu w lampie znalazłeś utwardzone smugi.
 • błąd №2: Nowy lakier hybrydowy odpryskuje i pęka, chociaż wzór jest pokryty ciężkim blatem.
READ
Stylowy manicure na wiosnę 2023: 48 fajnych pomysłów na zdjęciu

Jak prawidłowo nakładać lakier hybrydowy: typowe błędy technologiczne i sposoby ich rozwiązywania

 • błąd №3: kolorowy szelak odkształcony po wyschnięciu, w powłoce widoczne są pęcherzyki i puste przestrzenie. Trwałość lakieru żelowego jest w porządku, zakupiona od wiarygodnego sprzedawcy z gwarancją jakości.
 • Błąd nr 4: Twój manicure jest wyszczerbiony i popękany, chociaż wiesz na pewno, że lakier hybrydowy jest wysokiej jakości i jest przechowywany zgodnie z wszelkimi zasadami i wymogami sanitarnymi.

szelak, lakier hybrydowy, początkujący mistrzowie, błędy i rozwiązania, tajemnice manicure

 • Błąd nr 5: podczas nakładania warstw nie rozmazujemy wolnej krawędzi paznokcia pędzelkiem.
 • Błąd nr 6: uwielbiasz tworzyć manicure poprzez mieszanie kolorów i tworzenie niepowtarzalnych odcieni. Jednak pomimo wszystkich sztuczek powłoka utrzymuje się krócej niż 14 dni.

szelak, lakier hybrydowy, początkujący mistrzowie, błędy i rozwiązania, tajemnice manicure

 • Błąd nr 7: Twój manicure wykazuje rekordowy czas noszenia, ale elementy dekoracyjne szybko się odpryskują, matowieją lub odklejają.
 • Błąd nr 8: w tym samym projekcie używasz zarówno zupełnie nowych wykończeń, jak i przeterminowanych i niedługo wygasających materiałów.

szelak, lakier hybrydowy, początkujący mistrzowie, błędy i rozwiązania, tajemnice manicure

 • Błąd nr 9: nakładasz lakier hybrydowy i szelak na paznokcie o długości „poniżej zera”, a klientki szybko narzekają na odpryski i pęknięcia.
 • Błąd nr 10: Twój klient ma mało czasu na projektowanie, a Ty spieszysz się, aby szybko stworzyć gotowy obraz, nie przestrzegając wymaganej liczby warstw, czasu ich schnięcia i gęstości zastosowanych materiałów.

Jak prawidłowo obchodzić się z paznokciami hybrydowymi bezpośrednio po wykonaniu manicure: co robić, a czego nie.

szelak, lakier hybrydowy, początkujący mistrzowie, błędy i rozwiązania, tajemnice manicure

Podobnie jak projekt lakieru, manicure z szelakiem i lakierem żelowym wymaga pielęgnacji, pielęgnacji i uwagi. Wysokiej jakości, kreatywny, złożony projekt może kosztować klienta znaczną kwotę, w zależności od poziomu umiejętności mistrza paznokci i miejsca jego pracy. Jak więc cieszyć się obrazem w nieskazitelnym pięknie i nie skończyć przedwcześnie z połamanymi paznokciami, mętną powłoką lub obrazem z pęknięciami i łuszczeniem się?

Możliwe i konieczne po utworzeniu obrazu lakieru hybrydowego jest:

 • Regularny masaż skórek płynnymi lub stałymi olejkami, kremem lub balsamem. Dotyczy to zwłaszcza manicure „pod naskórkiem”. Zadbana i zadbana skóra okołopaznokciowa sprawi, że Twoje dłonie będą wyglądać pięknie, zadbane i zadbane. Wolne tempo wzrostu naskórka i skrzydlika również będzie miało dobry wpływ na trwałość wzoru. Wbrew powszechnemu przekonaniu produkty pielęgnacyjne nie wpłyną negatywnie na zużycie powłoki po całkowitym wysuszeniu w lampie.
 • Noś rękawiczki w całym domu, w tym podczas gotowania z żywnością o silnym zabarwieniu (buraki, marchew itp.). Jeśli nosisz jasne odcienie szelaku pokryte matowym topem, to pewnego dnia możesz doświadczyć zamglenia lub rozmazania cienia. Sytuację uratuje niestrzępiąca się szmatka i alkohol. Delikatnie przetrzyj paznokcie i ciesz się odnowionym pięknem.
 • Zdjąłeś manicure i masz do czynienia z tym, że Twoje kwadratowe paznokcie zaczęły się zwijać na końcach? Jeśli problem jest trwały i powraca po zabiegu, konieczna będzie zmiana kształtu paznokci. Jednak nigdy nie rób tego podczas noszenia projektu. Obcinając lub opiłowując paznokcie szelakiem, ryzykujesz uszkodzenie paznokci i odtworzenie ich na długi czas.
 • Nawet właścicielom mocnych i szybko rosnących paznokci, wielu praktykujących mistrzów radzi po 3-4 wzorach, aby płytka paznokcia mogła się zregenerować. Przez kilka tygodni praktykuj terapię parafinową, manicure na gorąco, europejski zabieg spa czy system manicure japońskiego od Masury. Wzmocnione, nawilżone i odżywione paznokcie ponownie zachwycą Cię wysokiej jakości noszeniem szelakowego designu, bez łuszczenia i łamania paznokci.
READ
Delikatny manicure na krótkie paznokcie 2023: 30 stylowych pomysłów

Oprócz pozytywnych aspektów trwałego manicure z lakierem żelowym istnieje kilka istotnych zakazów dotyczących tej powłoki.

 • Staraj się ograniczać kontakt skóry i paznokci bez rękawiczek z agresywną chemią gospodarczą, maseczkami z kwasami w składzie, a także z farbami do włosów i produktami zawierającymi aceton. Składniki tych produktów mogą niekorzystnie wpływać na czas noszenia manicure, a także powodować zmętnienie połysku lub znacząco zmienić kolor powłoki.
 • Obchodź się z okładką z najwyższą ostrożnością. Nie używaj paznokci żelowych jako otwieracza lub śrubokręta, wykałaczki lub skrobaczki. Pamiętaj, że paznokcie pod szelakiem zachowują swoją elastyczność i zwiększone obciążenie mechaniczne jest dla nich szkodliwe.
 • Nie opalaj się zbyt długo. Im intensywniejsze promienie słoneczne, tym większe ryzyko wyblaknięcia jasnych odcieni lakieru żelowego.
 • Nie próbuj samodzielnie dostosowywać odrodzonego projektu. Ten rodzaj powłoki, w przeciwieństwie do akrylu, nie oznacza korekty punktowej. Po 2 tygodniach lepiej całkowicie zaktualizować manicure niż zabarwić i wypolerować przerośniętą przestrzeń paznokcia.

Oczywiście wskazane przez nas zalecenia nie wyczerpują wszystkich niuansów tak złożonego materiału dekoracyjnego jak lakier żelowy. Możesz dowiedzieć się więcej o wszystkich punktach, które są dopuszczalne i niedopuszczalne w stosunku do szelaku, z naszego materiału szkoleniowego „Jak dbać o paznokcie po nałożeniu lakieru hybrydowego, czego nie robić”.

Jak prawidłowo nakładać lakier żelowy na paznokcie naturalne i sztuczne: technologia, lekcje mistrzowskie i szkolenia wideo.

 • Jak nakładać i usuwać żel do polerowania w domu;
 • Lakier hybrydowy dla początkujących, wszystko o powłoce szelakowej;
 • Jak wybrać zestawy startowe do nakładania lakieru hybrydowego;
 • Technologia aplikacji lakieru hybrydowego IBD Just Gel. Charakterystyka, przegląd palet i opinie na temat systemu;
 • Jednofazowy lub trójfazowy system lakierowania hybrydowego Bluesky. Co wybrać?
 • Lakier hybrydowy dla początkujących: aplikacja pod skórki, wyrównanie paznokci z bazą, przegląd topów i baz;
 • Aplikacja jednofazowego lakieru hybrydowego Bluesky + wcieranie brokatów;
 • Niezależna recenzja wideo jednoetapowych lakierów permanentnych Bluesky / jednofazowych lakierów żelowych.

Jaka jest różnica między wykonaniem manicure z szelakiem na przedłużonych paznokciach (na akrylu, żelu, tipsie).

 • Nie używaj podkładu. Wysokiej jakości odtłuszczanie i czyszczenie już teraz gwarantuje mocną przyczepność bazy i tipsów, akrylu lub żelu. Nie zapomnij lekko wypolerować paznokcia.
 • Nałóż żelowy lakier na sztuczne paznokcie tylko raz, ponieważ nie będzie można usunąć wzoru z nich na bazę. I nieuchronnie będziesz musiał dokonać korekty.
 • Twórz sztuczne paznokcie tak cienkie, jak to możliwe, aby następnie nakładany lakier hybrydowy nie tworzył wrażenia nadmiernie grubych i nieestetycznych paznokci.
 • Wybieraj wzory w kolorach zbliżonych do naturalnego koloru naturalnych paznokci. Więc wizualnie możesz krótko, ale opóźnić dzień zmiany obrazu.
 • Powłokę nakładać cienkimi warstwami, dociskając pędzel do paznokcia. W przeciwieństwie do naturalnych paznokci, korekcja wad na sztucznych paznokciach jest obarczona naruszeniami ich przyczepności do powierzchni rodzimego paznokcia. Jeśli Twoje doświadczenie z przedłużanymi paznokciami to za mało, lepiej powierzyć taki manicure w ręce profesjonalisty.

Mamy nadzieję, że teraz jasny, piękny i kuszący świat lakierów hybrydowych i szelaków stał się dla Was bardziej przejrzysty i bliższy. Stylowy i trwały manicure dla Ciebie!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: