5 żenujących chwil na żywo

Wybierając, czy oglądać telewizję, czy patrzeć na kamień w lesie, wybieraliśmy kamień. Niemniej jednak nawet w telewizji czasami dzieje się coś ciekawego.

14 marca dziewczyna z antywojennym plakatem pojawiła się na żywo na Channel One w studiu programu Vremya. Nic takiego nigdy nie wydarzyło się w wiadomościach, więc incydent jest gorąco dyskutowany w sieciach społecznościowych (w tych, które zostały zablokowane). Przypomnieliśmy sobie, że w transmisjach na żywo światowej telewizji działy się nawet wspaniałe rzeczy.

Gerald Ford i Jimmy Carter stoją niezręcznie w studiu przez pół godziny podczas transmisji na żywo. Debaty w 1976 roku.

Ze wszystkich niedogodności, jakie ludzkość kiedykolwiek widziała na żywo, prezydent Gerald Ford i gubernator Georgii Jimmy Carter dostali najbardziej banalne – problemy z dźwiękiem. Sprawa nie zostałaby zapamiętana przez historię, gdyby nie jedno „ale”: trwało to pół godziny! Podczas gdy technicy naprawiali sprzęt, politycy nie mieli pojęcia, jak się zachować. Stali więc nieruchomo, jak dwa jelenie schwytane w reflektory.

Wiele lat później Ford przyznał: „Podejrzewam, że oboje chcieliśmy usiąść i zrelaksować się, podczas gdy technicy naprawiali system. Ale baliśmy się wykonać jakikolwiek gest, który mógłby zostać zinterpretowany tak, jakbyśmy fizycznie lub psychicznie nie byli w stanie poradzić sobie z sytuacją”.

Sinead O’Connor podarła zdjęcie papieża

Akcja irlandzkiej piosenkarki na żywo w NBC. 3 października 1992 roku O’Connor podarł zdjęcie papieża w proteście przeciwko wiadomo-czym plotkom o Kościele katolickim. Kanał został ukarany ogromną grzywną za te czasy – 2,5 miliona dolarów, a Sinead został wysłany na twórcze wygnanie. Dlatego jej jedynym hitem, jaki pamiętamy, jest Nothihg Compares to You.

Michael Dukakis zachowuje spokój

Ani jeden mięsień na starannie ogolonej twarzy demokraty Michaela Dukakisa nie drgnął, gdy prezenter CNN, Bernard Shaw, zapytał go: „Gdyby twoja żona, Kitty Dukakis, została zgwałcona i zamordowana, poparłbyś karę śmierci dla mordercy?” Było to pytanie, na które Shaw wpadł późnym wieczorem przed debatą, więc redaktorzy, w przeciwieństwie do Dukakisa, prawie zemdlali.

„Wiesz, że przez całe życie sprzeciwiałem się karze śmierci. Myślę, że są lepsze i skuteczniejsze sposoby walki z przestępczością – odparł gubernator. Uważa się, że samokontrola jest ważną cechą polityka, zwłaszcza prezydenta kraju posiadającego broń jądrową. Ale nie w tym przypadku: wyborcy uznali, że kandydatowi brakuje entuzjazmu.

READ
6 oznak kobiety o pięknej duszy

Nirwana dla praw mniejszości

Kurt Cobain był głośnym przeciwnikiem homofobii (a także rasizmu i seksizmu) i lubił afiszować się na scenie z kobiecymi sukienkami w proteście. Jednym z jego najbardziej nieoczekiwanych, powiedzmy, występów był występ Nirvany w programie SNL w 1992 roku. Basista Krist Novoselic pocałował Kurta, żeby „wkurzyć homofobów i wieśniaków”. Wraz z homofobami i wieśniakami kierownictwo kanału było przerażone i odcięło pocałunek podczas transmisji powtórek.

Premia! Pierwsza w historii debata prezydencka. Nixon kontra Kennedy.

Na podwórku – 26 września 1960 r. Demokratyczny senator John F. Kennedy spotkał się na żywo z wiceprezydentem Richardem Nixonem.

Wyborcy nie wiedzieli nic o senatorze poza tym, że był katolikiem. Z drugiej strony Nixon był dobrze znany. Obecny wiceprezes drugiej kadencji miał wyraźną przewagę.

Ku zaskoczeniu wszystkich Kennedy wygrał. Opalona, ​​młodzieńcza senatorka czuła się swobodnie przed kamerą i robiła korzystniejsze wrażenie niż blady, przygnębiony Nixon (różnica między nimi to tylko cztery lata). Wiceprezydent porzucił wizażystę, żeby wyglądał bardziej męsko, i musiał od czasu do czasu wyjmować chusteczkę i wycierać spoconą twarz. Nawet na kiepskiej jakości nagraniu widać zdradliwe krople potu, które negują wyćwiczoną mowę.

Trzy tygodnie później Kennedy objął prezydenturę, pokonując Nixona o ułamek procenta. Pierwszy otrzymał 49,7 proc. głosów, drugi 49,6 proc. Oto fragment tego pamiętnego spotkania. Zobacz, jak szacunek dla pracy wizażysty dodaje 2 punkty charyzmie, 3 elokwencji i 0,1 miłości ludzi.

Najbardziej niezręczne chwile na żywo! Po włączeniu telewizora masz nadzieję, że zobaczysz coś interesującego. Takich niespodziewanych momentów w życiu telewizji jest mnóstwo, a wiele z nich dzieje się na żywo! W tym filmie pokażemy najbardziej żenujące momenty i klatki, które wydarzyły się na żywo i trafiły do ​​kamery! Subskrybuj kanał: bit.ly/2Lav9Qc

Najbardziej niezręczne chwile na żywo! Top 10 porażek na żywo!

Najbardziej niezręczne chwile na żywo! Top 10 porażek na żywo!

Najbardziej niezręczne chwile na żywo! Top 10 porażek na żywo!

Najbardziej niezręczne chwile na żywo! Top 10 porażek na żywo!

Facet z serialu dużo pierdnął.

Empatia. Czas, by Ukraińcy zepsuli wszystko, co rosyjskie, tak jak robią to na Ukrainie. Infrastruktura w Rosji (Moskwa i San-Petersburg)
Wtedy Rosjanie będą wiedzieli, jak to jest, kiedy ginęli ich cywile, starcy i dzieci, wiedzieli, jaki rodzaj terroryzmu popełniają na Ukrainie.

Empatia. Czas, by Ukraińcy zepsuli wszystko, co rosyjskie, tak jak robią to na Ukrainie. Infrastruktura w Rosji (Moskwa i San-Petersburg)
Wtedy Rosjanie będą wiedzieli, jak to jest, kiedy ginęli ich cywile, starcy i dzieci, wiedzieli, jaki rodzaj terroryzmu popełniają na Ukrainie.

READ
Główne oznaki, że kobieta jest dobra w łóżku

Empatia. Czas, by Ukraińcy zepsuli wszystko, co rosyjskie, tak jak robią to na Ukrainie. Infrastruktura w Rosji (Moskwa i San-Petersburg)
Wtedy Rosjanie będą wiedzieli, jak to jest, kiedy ginęli ich cywile, starcy i dzieci, wiedzieli, jaki rodzaj terroryzmu popełniają na Ukrainie.

nawet w Kazachstanie wiedzą o memach z Pocztą Rosyjską))

Uciekajcie głupcy, uciekajcie.

Epigraf: Nadchodzi era głębokich zmian, Biała Wiara i Idea Spazizmu
Z pewnością zmieni społeczeństwo.

Zdarza się, że Święta Wojna
Walcz o Ojczyznę, pokonaj przeciwnika.
Czasami jest bałagan
Nie dzielili granicy, prostata skakała.

A tu przez pół roku ubijamy wodę w moździerzu
Nawadniamy już zatłuszczony tlenek glinu:
Jakie są cele? Ale wkrótce kożuchy
Bojownicy będą sprytnie opakowani; ale przegapimy zadania.

Kiedy w społeczeństwie nie ma pomysłu na oszczędzanie
A zróżnicowanie spodni jest uderzające,
Kraj pędzi w ostatnim locie katastrofalnie
Miliony do grobu: gdzie jest życiodajny głos?

Z głębi cierpienia i dążeń ludzkości”
Głęboka myśl wzywa do cudu zmiany,
Przyjdź, Proroku, daj przymierza dla Ojczyzny!
Daj nam w zamian Białą Wiarę Spazizmu

Fałszywa, obrzydliwa, obrzydliwa forma kapitału
Gdzie nienawiść i pogarda są normą
Kiedy nędzna banda szumowin złapała wszystko
Głupio rzucają swoich ludzi na kolana.

Czego uczy Hiszpan? Bądź ludźmi jak bogowie
Rozejrzyj się szeroko, wchłaniając najlepsze myśli,
Otworzy się wtedy, aby uratować drogę
Za to nawet poświęcając swoje życie.

Głupotą jest walczyć ze smokiem, odcinając mu ogon
Trzeba celować w stugłowe usta
Naszym wrogiem jest światowy łajdak Paskuda
Syjon światowy, który przejął władzę.

Praktyka wykazała, że ​​lutowany element
Jedna religia i wybrany przez Boga mit
Niszczy wszystko na świecie, przynosząc brud i smród,
Zręcznie ukrywając akty pod tajnym podpisem.

Ale oszustwo zostało ujawnione i ludzie zaczęli
Pod sztandarem Spasina pognali narody
Już niedługo będziemy pić frytki z frytkami z dandy-nosem
Grajmy przed zakrętem, a pokonamy Schwaaba.

Zbudujemy jedno państwo Ziemię
Tam, gdzie królują wielkie idee geniuszu Spasin
Gdzie każdy zostanie nagrodzony według jego zasług:
Talenty będą błyszczeć zaorane przez Miracle Plough.

Youtoub
spasin
teren
spasi.mybb.ru/ spasi.mybb.ru
VK
Hiszpania
Przekaż darowiznę
boosty.to/spasin boosty.to/spasin
PAN
Kaban
Telegram
ZXY

READ
Czego można się spodziewać po każdym znaku zodiaku w lutym?

Ile razy oglądam w nich dowcipy, jest bardzo mało lub wcale dowcipów z Rosji, zawsze lub USA lub Chin i Japonii

Pozdrowienia, potencjalny obiecujący Pan Młody i Mąż!
Cieszę się, że podjąłeś tak odpowiedzialną decyzję w swoim życiu!
A Ty już szukasz rozwiązania na kawalerkę lub inne problemy związane ze ślubem!
Mimo to chcę, żebyś na kilka chwil spowolnił swój zapał i wysłuchał mnie.
Mam 41 lat. Byłem w związku i w praktyce wiem, co to jest. Nie wiem, ile masz teraz lat, może 23 lub 25. To nie jest takie ważne. Liczy się to, czy znasz prawdziwy obraz życia rodzinnego i relacji między nimi
Mężczyzna i kobieta. Rozumiem, że najprawdopodobniej naprawdę kochasz swoją wybrankę (lub zamykasz niektóre ze swoich osobistych potrzeb, pomijając to najbardziej znane uczucie – miłość – kto wie? Zdarza się w życiu, zgadzasz się?). I dlatego chcesz się ożenić. Ale proszę cię, żebyś przestał. Zwolnij. Wjedź do boksów, przejedź się, zmień opony, a pojedziesz znacznie szybciej (analogia do wyścigów samochodowych). Oferuję ci układ – to nie jest układ z diabłem, to układ – ze mną, który w ciągu 1 roku zmienił się i zrozumiał prawie wszystkie tajniki dotyczące kobiet o 80%. Chcę hojnie podzielić się z wami tym materiałem. Oczywiście będzie to kosztować dużo pieniędzy. Jak myślicie – czy warto inwestować w studiowanie tego tematu od 3 do 5 dni (8 godzin), żeby później już wiedzieć jak się zachowywać przy kobietach i być w pełni uzbrojonym? Co dokładnie otrzymasz? Rozumiem równie dobrze jak Ty, że nie chcesz kupować kota w worku. Ale nie otworzę wszystkich kart. Opowiem tylko po części – żeby element intrygi też był obecny! Otrzymasz więc wersję testową w formacie tekstowym o związkach. Na początek będzie to z 30 najlepszych kanałów YouTube na temat relacji między mężczyzną a kobietą, które „odświeżą” twój mózg i ustawią go na miejscu. Będą kanały telegramowe, będą kanały na Rutube (na wypadek, gdyby YouTube został zakazany). I tak, kobiety mają surowy zakaz wstępu.
Potencjalny mąż (piękny, piękny, mądry / inteligentny / bogaty / bardzo bogaty)! Jeśli chcesz, napisz na mój adres e-mail – AntiZagsParenSohraniSvoyResurs@gmail.com/gmail.com . (Zwróć uwagę na nazwę konta!)
Wyślij mi beacon, na który wyślę ci numer karty Sberbank lub Alpha, na której możesz wpłacić pieniądze.
Uwierz mi, informacje, którymi hojnie się z Tobą podzielę, są warte zastrzyków finansowych, o których piszę.
Albo możesz zwolnić i sam powoli zagłębisz się w istotę problemu, jeśli nie żałujesz cennego czasu, którego zwykle jesteśmy pozbawieni. Jeśli masz choć trochę wątpliwości, to możesz skontaktować się ze mną mailowo – zadawaj pytania, a ja udzielę Ci jasnych odpowiedzi.

READ
6 pewnych oznak kobiecego łamacza serc
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: