5 walk na żywo

Zdarzyło się publiczne spotkanie Diany Shuryginy i faceta, który z nią spał po tym, jak zrobił to Siergiej Siemionow. Spotkanie zakończyło się bójką. Czy to był pomysł producentów Channel One, czy mąż Diany, który pracuje jako operator na tym samym kanale telewizyjnym, naprawdę dał upust emocjom, publiczność oceni. W międzyczasie proponujemy przypomnieć sobie najbardziej skandaliczne walki na planie rosyjskich programów telewizyjnych.

79-letnia artystka ludowa Tamara Semina zarzuciła Vitalinie niegrzeczność i wybiegła ze studia. Następnie na antenie pojawił się materiał filmowy z ledwo poruszającym się Dzhigarkhanyanem (co również oburzyło publiczność), po czym Tsymbalyuk wrócił i wdał się w potyczkę z Seminą. Słowo w słowo, a Vitalina wpadła na swojego przeciwnika z wyraźnym zamiarem uderzenia jej, ale szybko została odciągnięta.

Artem Sheinin kontra Michael Bohm

W październiku 2017 r. Artem Sheinin, który był mocno zarejestrowany na Channel One, gospodarz programu Time Will Tell, zaatakował zaproszonego eksperta, a także częstego gościa rosyjskich programów politycznych, amerykańskiego dziennikarza Michaela Bohma. Omówiono kwestię usunięcia rosyjskich flag z konsulatów w San Francisco i Waszyngtonie. Gdy Bom odpowiedział na następną uwagę Szejnina: „Jesteś bardzo odważny, zwłaszcza językiem”, podbiegł do Amerykanina, uderzył go w szyję, krzycząc „Kazałem ci usiąść!”. Ekaterina Strizhenova podbiegła uspokoić koleżankę.

Nikita Dzhigurda kontra Boris Korchevnikov

Jeśli chodzi o dzikie wybryki gwiazd, to zazwyczaj przychodzi na myśl Nikita Dzhigurda (choć ostatnio przychodzi na myśl także Aleksiej Panin). Na początku 2017 roku Marina Anisina zamierzała rozwieść się z oburzającym artystą. Wydarzenie to było poświęcone wydaniu programu „Live”. Widać było, że Dzhigurda bardzo mocno traktuje sytuację: warknął na publiczność, uciszył gospodarza Borisa Korchevnikova, a potem całkowicie zaczął go atakować. Korchevnikov nie mógł tego znieść i odepchnął Nikitę z okrzykiem „Ręce usunięte!”, rozłożył ręce i krzyknął: „Bijcie! Bej! Tak to się wszystko skończyło.

Mąż Shuryginy przeciwko „gwałcicielowi” żony

Wydaje nam się na uznayvse.ru, że pięć minut sławy Diany Shuryginy jest już za nami, a teraz dziewczyna szuka sposobu na przedłużenie agonii popularności. W styczniu 2018 roku Diana pojawiła się w programie „Właściwie”. Do studia przyszedł również Alexander Rukhlin – młody mężczyzna, który również był na tej feralnej imprezie (więcej o incydencie z gwałtem Shuryginy w jej biografii), a także rzekomo zgwałcił Dianę, ale wyszedł bezkarnie, w przeciwieństwie do swojego przyjaciela Siergieja Semina. W pewnym momencie mąż Shuryginy, Andrei Shlyagin, wbiegł do studia, zrzucił Rukhlina z siedzenia i „dekorując” jego przemówienie nieprzyzwoitym językiem, zażądał przeprosin dziewczyny, dopóki strażnicy go nie uspokoją.

READ
Które pary zodiaku są najbardziej namiętnymi i silnymi partnerami?

Diana Shurygina w serialu „Właściwie”

Ale to nie był koniec sprawy. Kiedy próbowali zabrać Szlagina za kulisy, dziewczyna Rukhlina wyskoczyła przed niego i popchnęła młodzieńca. Shurygina nie mogła znieść takiego traktowania męża i zadała krytyczny cios w klatkę piersiową przeciwnika. Całe zamieszanie rozwinęło się pod okrzykami Shlyagin: „Co, nie możesz jej przeprosić, ***?”.

Olesya Malibu kontra Karina Barbie

W 2011 roku w programie „Pobierajmy się!” spotkały się dwie „silikonowe lalki”: Karina Barbie i Olesya Malibu. Działania tych pań można opisać jednym słowem – maniaków internetu. Jedna ubiera się na różowo, druga szpeci się plastikiem, próbując stać się sławną. Karina Barbie wystąpiła w serialu jako „ekspert od glamour”: nauczyła Rosę Syabitovą chodzić z biodra i opowiadała, dlaczego róż jest tak ważny. Z jakiegoś powodu Olesyi Malibu, która była obecna w studiu, nie podobało się to – najwyraźniej widziała konkurenta w Karinie. Olesya zbliżyła się do Kariny, oczywiście nie w najlepszych intencjach, dziewczyny chwyciły się za włosy i upadła na podłogę. Larisa Guzeeva, która pospieszyła, aby ich rozdzielić, otrzymała ostrą szpilkę na nogę.

Aleksander Lebiediew kontra Siergiej Polonski

Ten numer programu NTVshniki rozpoczął się całkiem nieszkodliwie. Goście studia, szef Narodowego Banku Rezerw Aleksander Lebiediew i oligarcha Siergiej Polonski, w podniesionych tonach wypowiadali się o światowym kryzysie gospodarczym. Ale żarliwy temperament Lebiediewa odegrał na nim okrutny żart: podczas słownej potyczki bankier uderzył Polonsky’ego w twarz, tak że wraz z krzesłem odleciał. Później na swoim Facebooku Polonsky pokazał zniszczenia z walki: przetarcia i podarte dżinsy.

Andrey Norkin kontra Dmitrij Suworow

I znowu walka na kanale NTV, sceną akcji jest program „Miejsce spotkań” z Andriejem Norkinem. Tym razem inicjatorem walki stał się sam gospodarz. Odbyła się dyskusja o działaniach wojennych w Donbasie. Jeden z gości studia mówił o śmierci setek miejscowych dzieci z rąk ukraińskiego wojska, gdy inny gość, ukraiński politolog Dmitrij Suworow, wątpił w prawdziwość jego słów i poprosił o zdjęcia. Norkin natychmiast podleciał do sceptyka z pięściami, Suworow nie pozostał w długach. Mężczyźni musieli zostać rozdzieleni przez innych uczestników programu.

Ksenia Sobczak kontra Władimir Żyrinowski

Trudno nazwać ten incydent bójką, zwłaszcza po poprzednim filmie. Tak, walka. Było to podczas debaty przedwyborczej prowadzonej przez Władimira Sołowjowa. Początkowo Władimir Żyrinowski i Siergiej Baburin ścierali się językami, a w odpowiedzi na jedną z uwag lidera LDPR Ksenia Sobczak sarkastycznie poprosiła go, aby nie martwił się o swój już zaawansowany wiek. – Zamknij się, głupcze! – odparł Vladimir Volfovich. W ciągu następnych kilku sekund nazwał Sobczaka „dziewczyną z marketu”, „głupcem”, „głupcem”, ale we fragmencie o „bez mózgu” kobieta przerwała histerię, wylewając mu na głowę szklankę wody. Potem Żyrinowski poprosił gospodarza, aby „zabrał stąd tę prostytutkę i brud”, a potem zaczął szczerze mówić wulgarnym językiem.

READ
20 przydatnych wynalazków dla kobiet, które wydają się pochodzić z przyszłości

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem o skandalach związanych z podziałem dziedzictwa rosyjskich celebrytów – „Niech mówią” odpoczywa!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: