5 sposobów na uzyskanie tego, czego chcesz od męża

Z jakiegoś powodu kobiety są pewne, że proszenie mężczyzny o coś jest upokarzające i haniebne. Musi wykazać się zdolnościami telepatycznymi i w zębach przynieść ulubione buty lub torebkę.

Nie zgadłeś? Cóż, czas włączyć tryb „generalissimo”, bo rozkazy muszą być wydawane jasno i jasno.

Uzyskaj odmowę, obraż się, daj mu koc, poduszkę i poślij go spać na sofie. A potem pół nocy narzekasz matce lub dziewczynie, że „on mnie nie rozumie”.

Jak uzyskać od mężczyzny to, czego chcesz? Znajdź podejście do jego serca i stań się dla niego jedynym, dla którego chcesz przenosić góry? Podyskutujmy.

„Jestem silna i niezależna”, „Wszystko mogę zrobić sama” – sami tworzymy zbroję ochronną, za którą nie sposób dostrzec kruchej i bezbronnej kobiety.

Widząc taką „żelazną damę”, mężczyzna rozumie, że relacje z nią zamienią się w rywalizację, w której słabi będą skazani na rolę „podgrzewacza do łóżka” bez prawa głosu.

Pytanie jest formą subtelnej manipulacji. Po prostu używaj go ostrożnie: ludzie są wrażliwymi stworzeniami, nie odstraszaj ich!

Dlaczego musisz delikatnie zapytać mężczyznę?

To przynosi korzyści. To najłatwiejszy sposób na zdobycie tego, czego chcesz.

„Kochanie, nie poradzę sobie bez ciebie. Proszę o pomoc w przeprowadzce do nowego biura” i „Jutro przenieś moje rzeczy w inne miejsce” – czy dostrzegasz różnicę?

Prośba budzi w człowieku zaufanie do swoich umiejętności, zajmuje pozycję lidera, bierze odpowiedzialność. Ale nakaz całkowicie zniechęca do chęci nawet wstania z kanapy.

Mój bohater. Tak, nie dla wszystkich jest dość bajkowych książąt, a także roślina do produkcji idealnych mężczyzn

nie. Ale to nie znaczy, że twój wybrany nie może być bohaterem. Jest znacznie silniejszy, mądrzejszy i odważniejszy niż mu się wydaje. Najważniejsze, żeby go o tym przekonać.

Zacznij od małych rzeczy: przestań przeciągać wszystko na siebie. Prośby mogą być małe: odebrać Cię z pracy, pomóc w sprzątaniu, wyprowadzić psa…

Twoja reakcja ma znaczenie. Nie pytaj tylko: „czy to zrobiłeś? Cóż, oto twoje zadanie na jutro “i dopraw kroplą pochlebstwa” Kochanie, co ja bym bez ciebie zrobiła.

Jest woskiem w twoich rękach, rzeźbij jak profesjonalista i zdobywaj to, czego chcesz w związku.

READ
40 lat: dlaczego nie można świętować i z czym jest związany znak

Tłumienie pragnień. Przeanalizujmy sytuację. W sklepie wisi sukienka. Idealnie, tak jak była na Tobie uszyta. To jest po prostu nieosiągalne, jak księżyc.

Ponieważ pensja była opóźniona, a twój pan nie rozumie subtelnych podpowiedzi. Pokazałeś zdjęcie, westchnąłeś leniwie i „przypadkowo” przeszedłeś przez sklep . To nie działa!

Kobieta kumuluje rozczarowanie, urazę, niezadowolenie. Ale możesz po prostu delikatnie poprosić o prezent. Mężczyzna też doskonale zdaje sobie sprawę z zalet: zadowolona kobieta podziękuje mu i sprawi mu przyjemność, ale nieszczęśliwa pani to broń masowego rażenia.

Wyjaśnienie sytuacji. Olya poznaje Kostię. I zauważa, że ​​​​facet bardzo lubi flirtować: z kolegami, kelnerkami, jej przyjaciółmi.

Nic specjalnego: kilka komplementów, ale strasznie irytujące! Co robić? Przykleić etykietę „kobieciarza” i żywić powszechną niechęć?

Lub poprosić o zmianę swojego zachowania? Uwierz mi, czasami mężczyźni po prostu nie zdają sobie sprawy, że sytuacja jest nieprzyjemna dla ich towarzyszki.

A jeśli Olya powie: „Lubię cię, ale czuję się nieswojo, kiedy flirtujesz z innymi”, facet wysłucha i poświęci jej należytą uwagę.

Milczenie czy skandal nie są najlepszym wyjściem z sytuacji. Nie możesz dostać od mężczyzny tego, czego chcesz.

Mężczyzna nie powinien być egoistą. Opieka i ochrona kobiety, którą kocha, jest dla niego naturalną potrzebą.

Jeśli wyzywająco rzucisz: „ja sam” i odmówisz pomocy, przestaje czuć się głową rodziny.

Jak zapytać mężczyznę?

1. Podkreśl swoją niechęć do obrażania. Niektóre kobiety tak bardzo przyzwyczajają się do roli nauczyciela, że ​​dorosły dwumetrowy mężczyzna czuje się jak niedbały nieudacznik.

Mimo to, ponieważ jest ciągle wskazywany, odciągany, narzucał swoją opinię. Bądź delikatny.

Jeśli twój mężczyzna jest niecierpliwy i nie pozwala ci mówić, nie musisz rzucać się na czoło: „Nie przerywaj!”.

Formularz „Prosimy o cierpliwość. W przeciwnym razie stracę wątek rozmowy” zostanie odebrany korzystniej. I dostaniesz swoją drogę.

2. Mała dziewczynka. Jak poprosić mężczyznę, aby nie mógł odmówić? Weź przykład od małych dzieci.

Pięcioletnie dziewczynki są lepszymi manipulantami niż mądre kobiety!” „Tato, kochanie, jestem taka zmęczona! Proszę zapiąć mi sandały”.

Nic specjalnego, tylko kilka “magicznych słów” – i prośba spełniona. Ultimatum, żądania, napady złości są destrukcyjne. „Nie, moja droga, sam” – powie mężczyzna i na pewno wymyśli wiarygodny powód odmowy.

READ
14 przydatnych wynalazków, które mieliśmy nadzieję zobaczyć w przyszłości

3. Ćwicz. Kobietom, których nauczono samodzielności, trudno jest pokonać wewnętrzną barierę.

Naucz się prosić o pomoc. Nawet na drobiazgi. Otwórz butelkę wody, pomóż w zakupach, pracach domowych. Często żony narzekają: „On w ogóle nie pomaga mi w sprzątaniu”. Próbowałeś zapytać?

Wyzywające wręczenie mu odkurzacza lub ścierki do kurzu nie jest jak prośba. Prosty sposób: z przyjemnością usłyszy „proszę” i „dziękuję”, a nie nudny wykład, który razem spieprzyliśmy i razem też posprzątamy. Ogólnie rzecz biorąc, jest kobietą, a nie gospodynią domową.

4. Rozkazuję. „Chodź szybko, musimy kupić mleko!”. Myślisz, że tryb rozkazujący to magiczna fraza, z której twoja pani teraz wstanie z kanapy i jak skoczy do sklepu!

Odbiera to sformułowanie jako próbę kontroli, wtargnięcie w przestrzeń osobistą. Użyj pytania-prośby: „Kochanie, robię śniadanie, czy możesz iść po mleko?” Świetne rozwiązanie problemu.

5. Nie krytykuj. Co drugi mężczyzna słyszał, że ma „ręce wyrastające z niewłaściwego miejsca” lub „umysł jak skorupa”.

Najśmieszniejsze, co mówią, to kobiety, które kochają. Które powinny inspirować i wspierać, a nie deptać poczucie własnej wartości w błocie.

“Osiągniesz sukces. Może spróbuj czegoś innego?” – udzielając dyskretnych rad, zmieniasz sytuację na swoją korzyść.

Jak uzyskać to, czego chcesz od mężczyzny 3 główne błędy kobiet

My kobiety jesteśmy subtelnymi istotami, czujemy półtony, aluzje, powiewy nastroju. Mężczyźni są inni. Aby nie nadepnąć na grabie w relacjach z mężczyznami, należy zrozumieć, że są one ułożone inaczej. Oczywiście są mężczyźni z dobrą intuicją. Ale nawet oni nie są w stanie co sekundę monitorować twojego nastroju i czytać w twoich myślach. Nie musisz czekać, aż mężczyzna odgadnie, dlaczego twój nastrój się pogorszył i obwinia go za jego „wołania”. Nie jest bezduszny, jest po prostu mniej wrażliwy. Jeśli czegoś chcesz lub czegoś nie lubisz, po prostu to powiedz. Bezpośrednio, jasno i wyraźnie.

2. Błędne prośby.

Czy możesz prosić mężczyzn o to, czego chcesz? Powiedz, nic skomplikowanego? Ale prośba jest inna. jak pytasz? Jakich słów używasz? Pamiętaj o kilku prostych zasadach.

  • Nigdy nie zaczynaj prośby od przeczenia.

Źle: – Kochanie, czy mógłbyś mi pomóc?

Poprawnie: – Kochanie, pomóż mi, proszę!

Faktem jest, że zaprzeczenie natychmiast uruchamia mechanizm odmowy w umyśle. A uzyskanie odmowy na prośbę, która zaczyna się od „nie”, jest znacznie bardziej prawdopodobne.

  • W twojej prośbie nie powinno być agresji.
READ
Jak znaleźć męża po znaku zodiaku

Źle: „Tak trudno mnie zrozumieć! Chcę pojechać do Hiszpanii, zapomniałeś, jak tam było wspaniale?

Poprawnie: “Kochanie, jedźmy do Hiszpanii! Pamiętasz ten zachód słońca na plaży?

Próba „przejechania” doprowadzi do smutnych konsekwencji. Zamiast Hiszpanii dostaniesz skandal i wzajemne wyrzuty.

  • Nie manipuluj, pytając.

Źle: “Jeśli kupisz mi ten pierścionek, uwierzę, że mnie kochasz.” Poprawnie: „Kochanie proszę kup mi ten pierścionek, marzyłem o nim od dawna!” i „Powiedz mi, co kochasz, chcę to usłyszeć jeszcze raz, masz taki seksowny głos, kiedy to mówisz”.

Mężczyźni nie znoszą manipulacji. W końcu manipulacja jest sygnałem, że kobieta stawia się wyżej, uważa się za mądrzejszą i fajniejszą. To natychmiast wprawi go w wrogi nastrój.

  • Nie poniżaj człowieka w prośbie.

Źle: “Jesteś głupi? Co nie jest jasne? Kup makaron wielokolorowy, a nie spaghetti!

Poprawnie: „Kochanie kup proszę kolorowe makarony, znajdziesz je na półce obok oleju słonecznikowego. Jeśli chcesz, weź spaghetti.”

W rozmowie z mężczyzną nie wolno używać obraźliwych słów. Kropka.

3. Pomyśl, że mężczyzna ma obowiązek spełnić twoje prośby.

Wszystko, co mężczyzna robi dla ciebie, robi z miłości do ciebie. Doceniam to. Nie bądź bezczelny, nie myśl, że jest do tego zobowiązany dlatego, że masz pieczątkę w paszporcie lub ze względu na piękne oczy. Za każdym razem, gdy mężczyzna robi coś dla ciebie, dziękuj. Nawet jeśli właśnie umył twój talerz. Nawet jeśli poznał się z pracy i robi to na co dzień. Nawet jeśli wziął dziecko z przedszkola. Twoje „dziękuję” i „proszę” nie jest upokorzeniem, nie ukłonem, to normalna ludzka postawa. Czego tak bardzo brakuje w rodzinach, niestety. Ludzie myślą, że jeśli mieszkają razem, to nie ma czasu na ceremonie.

Ale statystyki dowodzą, że jest inaczej. Najsilniejsze rodziny to te, w których ludzie sobie dziękują, gdzie wszelkie oznaki uwagi i czynu są ciepło traktowane. Jeśli chcesz zachować swoją miłość, rób to, co robiłeś na początku związku. Rzeczywiście, w okresie bukietu cukierków, czy podziękowałbyś mężczyźnie za spotkanie z tobą na stacji? Więc co się zmieniło od ślubu? Czy musi? Skąd wziął się ten pomysł? Pamiętaj, jeśli twój mężczyzna rozpieszcza cię, spełnia twoje prośby – robi to nie z obowiązku, ale z miłości. Nie nadużywaj. I nie zapomnij podziękować.

READ
Najbardziej absurdalne i bez smaku stroje rosyjskich gwiazd

Uzyskanie tego, czego chcesz od mężczyzny, nie jest trudne. Trzeba tylko pamiętać, że człowiek to żywa osoba. Ulubiona osoba. I dobrze jest go zapytać.

Dodaj mnie jako znajomego na FB_LINK i VK, aby przeczytać jeszcze więcej o związkach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: