5 oczywistych oznak zbyt przystępnej kobiety

13 oznak, że jesteś zbyt dostępny

I oczywiście traci zainteresowanie, jeśli kobieta zdobywa go zbyt łatwo. A jego dostępność może zrazić nawet najbardziej zakochanego mężczyznę na początku związku.

Sprawdź się pod każdym względem, czy jesteś zbyt przystępny dla swojego partnera.

Lub możesz bezpiecznie nazywać się tą, która podnieca męskie serca i intryguje ich swoją niedostępnością.

Mężczyźni kochają nieosiągalne

Więc jesteś zbyt dostępny dla faceta, jeśli masz następujące znaki:

1. Najczęstszym słowem w twoim słowniku jest słowo „tak”

1).jpg

Jeśli ciągle mówisz mu „tak”, zgadzając się ze wszystkimi jego słowami, planami i prośbami, jest to pierwszy znak, że jesteś zbyt dostępny.

Nie masz własnych planów lub własnego zdania? Czy nie masz ochoty zwinąć się w kłębek na kanapie i obejrzeć film lub spędzać czas ze swoimi dziewczynami, zamiast zabierać go na pokaz samochodów, który absolutnie Cię nie interesuje?

Pozwól mu chodzić na takie męskie imprezy z przyjaciółmi, sam spotykaj się z przyjaciółmi i spędzaj czas tak, jak chcesz, a nie swoim młodym mężczyzną.

2. Natychmiast odpowiadasz na jego wiadomości lub telefony

2).jpg

Natychmiast odbierasz telefon lub wiadomość tekstową.

I nawet jeśli jesteś w tym momencie pod prysznicem lub w toalecie i słyszysz dźwięk telefonu komórkowego, natychmiast wybiegasz z łazienki, aby odebrać połączenie lub wiadomość.

Przestań to robić!

W końcu takie zachowanie wskazuje, że jesteś zbyt dostępny. Możesz odpowiedzieć od razu, jeśli nie jesteś niczym zajęty. Ale jeśli jesteś w gabinecie dentystycznym lub stoisz namydlony pod prysznicem, nie rzucaj wszystkiego, aby odebrać telefon.

Jeśli poczeka trochę, aż się uwolnisz, nic złego się nie stanie.

3. Przepraszasz za nieodebrane połączenia lub wiadomości

3).jpg

Czujesz się winna, ponieważ byłaś zajęta i musiał czekać, aż oddzwonisz. Przepraszasz za nieodebrane SMS-y/połączenia i za to, że nie możesz szybko odpowiedzieć.

Kiedy widzisz nieodebrane połączenie, ponieważ byłeś na spotkaniu lub po prostu spałeś, czy szybko oddzwaniasz i od razu przepraszasz i wyjaśniasz?

Dlaczego to robisz? W końcu wygląda to desperacko i żałośnie.

Zamiast tego spróbuj zażartować lub kontynuować rozmowę w swobodny sposób. Sprawi, że będziesz o wiele bardziej tajemnicza i atrakcyjna. To zachowanie pokazuje, że masz inne rzeczy do zrobienia, a nie tylko skupiasz się na wezwaniu partnera.

A kobieta, która oprócz mężczyzny ma inne zajęcia, jest zawsze atrakcyjna i pożądana.

4. Jesteś inicjatorem prawie wszystkich rozmów.

4).jpg

Większość rozmów inicjujesz.

Z reguły piszesz lub dzwonisz do niego kilka razy dziennie bez wyraźnego powodu.

Uwierz mi, w ten sposób twoje działania zdradzają w tobie nie tylko dostępną kobietę, ale także nieco zdesperowaną.

READ
Jak sprawić, by podarte dżinsy wyglądały fajnie i przyzwoicie

W końcu, jeśli jesteś zajęty własnym życiem, tak jak powinieneś, nie ma potrzeby pisać lub dzwonić do swojego mężczyzny 100 razy dziennie. Takie zachowanie jest tylko odrażające.

5. Chętnie akceptujesz terminy last minute.

5).jpg

W ostatniej chwili przyjmujesz od niego zaproszenia na randkę.

Na przykład w piątek wieczorem dzwoni do ciebie o 16:00 i zaprasza na randkę, powiedzmy o 17:00. Masz mało czasu na spakowanie, ale mimo to szybko się zgadzasz, pokazując słabo skrywaną radość, że zostałeś zaproszony na randkę.

Natychmiast porzucasz swoje plany na wieczór i chętnie odpowiadasz mu: „Oczywiście, że będę tam za godzinę!” Rzucasz wszystko, łącznie z gotowaniem, sprzątaniem, dziewczynami i biegniesz w jego stronę.

Uwierz mi, takie zachowanie nie stawia cię w korzystnym świetle. W końcu jest to z pewnością znak, że jesteś zbyt dostępny.

Może czasem warto mu czegoś odmówić.

Niedostępna kobieta przyciąga

6. Pozwoliłeś mu zmienić plany w ostatniej chwili.

6).jpg

Pozwoliłeś mu przełożyć datę w ostatniej chwili.

Np. jeśli już umówiłeś się na spotkanie i nagle w ostatniej chwili otrzymujesz od niego wiadomość, że termin się odwoła.

Oczywiście, jeśli istnieją ku temu dobre powody, to jedno. Ale jeśli powodem odwołania jest tylko jego kaprys, jest to nieprzyjemne i pokazuje, że cię nie docenia i uważa, że ​​​​inne rzeczy są ważniejsze niż spotkanie z tobą.

Spójrz na siebie z zewnątrz: jesteś już wystrojony, przygotowany i gotowy do wyjścia, a wtedy jego telefon lub wiadomość anuluje wszystkie plany. Zgadzam się, w takiej sytuacji niewiele jest przyjemnego.

Jak postępować w takiej sytuacji, każdy musi sam zdecydować. Ale oczywiście musisz pokazać mężczyźnie, że takie zachowanie jest dla ciebie nieprzyjemne, ponieważ jesteś żywą osobą, a nie lalką, którą możesz się bawić, kiedy mu się podoba.

7. Odwołujesz dla niego plany z przyjaciółmi.

7).jpg

Jeśli anulujesz dla niego już wcześniej zaplanowane plany z przyjaciółmi, to już jest jego małe zwycięstwo.

Oczywiście powód takiego anulowania może być bardzo poważny.

Ale kiedy anulujesz swoje plany tylko dlatego, że twój partner chce zjeść z tobą lunch lub po prostu porozmawiać, jest to pewny znak, że jesteś zbyt dostępny.

Nie powinieneś pozwalać mu na wszystko, czego chce. Czasami trzeba pokazać charakter i wyrazić swoje pragnienia.

Nie ma w tym nic złego, jeśli im to pokażesz. Uwierz mi, w ten sposób twój partner dopiero zacznie doceniać twoją osobowość, a nie zobaczy dziewczyny, która jest dla niego gotowa na wszystko.

8. Nie planujesz niczego ze swoimi koleżankami.

READ
7 zasad czystości na Wschodzie: „Czystość we wszystkim! ”

8).jpg

Lub odwrotnie, nie planujesz niczego ze swoimi dziewczynami i przyjaciółmi, mając nadzieję, że spędzisz z nim czas.

Wygląda co najmniej śmiesznie i żałośnie – czekać na jego zaproszenie.

Jeśli zostajesz gdzieś zaproszony przez przyjaciół, powiedzmy w sobotę wieczorem, i mówisz „nie” tylko dlatego, że na niego czekasz, oznacza to, że jesteś od niego zależny, czyli bardzo dyspozycyjny.

Wręcz przeciwnie, nie czekaj biernie na jego zaproszenie, jak manna z nieba! Żyj pełnią życia, spotykaj przyjaciół, nie rezygnuj z planów dla niego.

Zobaczy więc, że nie żyjesz wyłącznie dla niego samego, że masz wiele rzeczy do zrobienia, możliwości, a przez to jesteś bardzo interesujący dla płci przeciwnej.

Nie rozpamiętuj jego zaproszeń i nie czekaj na pogodę nad morzem! Działaj, żyj i baw się dobrze!

Znaki dostępnej kobiety

9. Zawsze jesteś dla niego „wolny”.

9).jpg

Ilekroć pyta, czy jesteś wolny, a ty chętnie odpowiadasz, że tak, nawet jeśli w tym momencie jesteś pochłonięty pracą, nowym hobby lub po prostu spędzaniem czasu z przyjaciółmi.

Rzucasz wszystko i biegniesz na spotkanie z nim.

Co gorsza, jeśli powiesz mu, że nie jesteś zajęty, a on poprosi cię o zrobienie czegoś dla niego. To zachowanie sugeruje, że po prostu cię wykorzystuje, a ty jesteś dla niego zbyt dostępny.

Niestety, jest wielu takich mężczyzn, którzy szukają korzyści z komunikowania się z kobietą.

10. Znajomi mówią ci, że jesteś dostępny.

10).jpg

Jeśli twoi przyjaciele i koleżanki już mówią, że jesteś zbyt dyspozycyjny, być może jest to okazja do refleksji.

Posłuchaj swoich bliskich, proszę!

Zapewne jest to bardziej widoczne z zewnątrz, a Twoje zachowanie budzi wątpliwości m.in.

11. Często prosisz o wspólne spędzanie czasu.

11).jpg

Często prosicie o wspólne spędzanie czasu. Jeśli inicjatywa stale wychodzi od ciebie, wygląda to żałośnie i desperacko.

Kiedy codziennie zapraszasz go na wspólną kolację, obejrzenie filmu lub zabranie na randkę, od razu myśli, że poza nim nie masz nic innego do roboty.

Pokazując mu, że zawsze masz dodatkowy czas i chęć wypełnienia go nim, potwierdzasz, że jesteś dla niego zbyt dostępna.

12. Wszystkie twoje plany kręcą się wyłącznie wokół niego.

13).jpg

Planujesz swoje życie w taki sposób, aby ostatecznie wszystkie plany zbiegały się wyłącznie na nim.

Na przykład decydujesz się zapisać do studia jogi lub pilatesu. Ale potem, po przemyśleniu, nagle dochodzisz do wniosku, że w ten sposób rzadziej zobaczysz obiekt swojej sympatii i będziesz miał mniej czasu dla was dwojga!

A to oczywiście jest niedopuszczalne!

Albo kupując piękną sukienkę, która ci się szaleńczo podoba, nagle uświadamiasz sobie, że mu się to nie spodoba, bo lubi zupełnie inne rzeczy.

READ
6 rzeczy, które robią kobiety, które doprowadzają mężczyzn do szaleństwa?

To wspaniale, gdy myślisz o swoim partnerze. Nie należy jednak całkowicie dostosowywać się do jego gustów i preferencji.

Znajdź czas dla siebie, kochanie. Idź do klubów, które lubisz. Nie spędzaj z nim czasu. W końcu oznacza to dla niego całkowitą dyspozycyjność i gotowość na wszystko.

13. Ciągle jesteście widziani razem

12).jpg

Ludzie pytają, czy kiedykolwiek spędzaliście czas osobno. W końcu ciągle jesteście razem widziani. Z jednej strony to dobrze. Ale z drugiej strony.

Wydaje się, że poza partnerem i spędzaniem z nim czasu nie masz nic więcej.

Ludzie są zainteresowani twoimi innymi hobby i celami w życiu. Ale wydaje się, że nie jesteś w stanie odpowiedzieć na ich pytania. W końcu tak jest: koncentrujesz się wyłącznie na swoim partnerze i nie wyobrażasz sobie życia poza wspólnym spędzaniem czasu.

Dziewczyna

Każdy mężczyzna prędzej czy później zaczyna myśleć o stworzeniu rodziny. Wielu z nich jest zaniepokojonych pytaniem – jak odróżnić przyzwoitą dziewczynę od niedrogiej, ponieważ wygląd może mylić. W rzeczywistości nie jest to łatwe, ale istnieje kilka znaków, dzięki którym mężczyzna może zidentyfikować kobietę tego typu. Najważniejsze jest, aby nauczyć się poprawnie interpretować te znaki, a także dostrzec różnicę między „emancypacją” a „niemoralnością”.

Znaki łatwo dostępnej kobiety

Istnieje wiele znaków, wiedząc, które, mężczyzna będzie w stanie zidentyfikować łatwo dostępną kobietę.

Wygląd

Wygląd nie zawsze pomaga określić, kto stoi przed mężczyzną: ofiara mody czy łatwo dostępna dziewczyna. Być może kobieta wybrała odkrywczy strój ze względu na to, że jest po prostu modny. Niemniej porządna dziewczyna nie pozwoli sobie na pojawienie się w biurze w krótkiej sukience z głębokim dekoltem czy w szortach. Z kolei łatwo dostępne dziewczyny starają się w każdym razie pokazać nagie części ciała, przyciągając w ten sposób uwagę płci przeciwnej. A obecność dużej liczby partnerów może wskazywać na nieco „odrapany” wygląd.

Dziewczyna w czerwonej sukience

Wyraz twarzy

Wyraz twarzy dziewczyny może wiele powiedzieć o jej charakterze. Nawet jeśli kobieta całym swoim wyglądem demonstruje niewinność i skromność, zawadiackie spojrzenie i wulgarny uśmieszek dodadzą jej osoby lekkiej cnoty.

Dziewczyna

Zachowanie

Łatwo dostępne dziewczyny zachowują się wyzywająco i zbyt pewnie. Mogą pocałować i przytulić nieznajomego, pozwolić mu dotknąć jego ciała. Wszystko po to, aby przyciągnąć uwagę. Nie zapominaj, że dziewczyny o ekstrawertycznym typie osobowości, które są „duszą firmy”, potrafią zachowywać się hałaśliwie i wyzywająco. Dlatego przed etykietowaniem najpierw obserwuj i komunikuj się.

dziewczyna i mężczyzna

szczere rozmowy

Łatwo dostępne dziewczyny nie wahają się rozmawiać o seksie i chętnie przyjmują nieprzyzwoite propozycje. Zwykle reagują na wulgarne żarty, a ekscytujące słowa nigdy nie sprawiają, że są zawstydzeni lub zawstydzeni. Takie dziewczyny zawsze biorą je dosłownie i odwzajemniają.

READ
Znaki zodiaku, które bardzo trudno pokochać

Para w restauracji?

Mowa i kultura

Dziewczyny o wątpliwej reputacji zawsze okazują lekceważenie norm moralnych akceptowanych w społeczeństwie. W ich sieciach społecznościowych można zobaczyć cytaty wspaniałych ludzi, ale w życiu nie wyróżnia ich ciekawość. Z reguły takie dziewczyny aktywnie wykorzystują wulgaryzmy. Jeśli spotkałeś kobietę na wystawie sztuki lub pokazie mody, nie powinieneś od razu klasyfikować jej jako osoby bardzo kulturalnej. Może po prostu szuka nowego sponsora.

Kobieta

Złe nawyki

Łatwo dostępne dziewczęta często palą, dużo piją, a nawet zażywają narkotyki. I szczęśliwie usprawiedliwiają swoje bezczelne zachowanie dodatkowym kieliszkiem martini. Oczywiście, wiele osób pije alkohol, a dziewczyna z papierosem nikogo już nie dziwi, ale nadużywanie alkoholu to dzwonek alarmowy.

Dziewczyna w barze

Wątpliwe randki

Dziewczyny o wątpliwej reputacji zawsze mają wielu przyjaciół, a większość z nich to przedstawicielki silniejszego seksu, z którymi miała związki w przeszłości. Zna wielu DJ-ów, barmanów i ochroniarzy klubów nocnych, co charakteryzuje ją jako częstego gościa takich lokali.

dziewczyna z mężczyznami

miłość do pieniędzy

Łatwo dostępne dziewczyny są przyzwyczajone do życia ze swoich mężczyzn. Z łatwością zwabiają pieniądze i prezenty. Ze względu na bogactwo materialne i koneksje są gotowi na wszystko.

dziewczyna z pieniędzmi

Stosunek do mężczyzn

Dziewczęta łatwych cnót robią wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej, ale nie lubią ani nie szanują mężczyzn. Dla takich kobiet mężczyzna jest tym, który spełni wszystkie pragnienia lub stanie się przepustką do lepszego życia. Z reguły łatwo dostępne dziewczyny mają kilku kochanków i wychodzą za mąż tylko z kalkulacji.

Mężczyzna i dziewczyna

Problemy zdrowotne

Obecność dużej liczby partnerów seksualnych nieuchronnie prowadzi do problemów zdrowotnych o charakterze intymnym. O tym jednak będzie można się dowiedzieć dopiero po stosunku bez zabezpieczenia. Choroba otrzymana od kobiety w prezencie szybko się odczuje.

para w łóżku

Profil w mediach społecznościowych

Profil w sieci społecznościowej może być mylący, ale jeśli dziewczyna ma ponad 80% jej znajomych to mężczyźni, to jest to już dzwonek alarmowy. Zwróć także uwagę na grupy, w których jest członkiem. Na przykład grupa znajomych z obcokrajowcami wyraźnie wskazuje, że kobieta szuka przygody. Zdjęcia z drogich kurortów powinny sugerować, jak dziewczyna zarabia na życie pełne rozrywki. A zdjęcia erotyczne publikowane na portalach społecznościowych mówią same za siebie.

Człowiek

Męskie sposoby sprawdzania dostępności kobiet

Często mężczyźni identyfikują łatwo dostępne dziewczyny nie poprzez obserwację i komunikację, ale poprzez testy, czasem okrutne.

READ
6 sztuczek, które nie rozpoznają azjatyckich dziewczyn bez makijażu

Ukryty „szantaż”

Aby przetestować dziewczynę, mężczyzna proponuje przejście do intymnego związku. Kiedy dziewczyna delikatnie odmawia lub kategorycznie odrzuca ofertę, mężczyzna przyjmuje odmowę ze zrozumieniem, żegna się i znika na okres od tygodnia do miesiąca. A dalsze zachowanie zależy od reakcji dziewczyny:

  1. Jeśli dziewczyna zaczęła dzwonić, wymyślać wymówki, żałować tego, co się stało i być aktywna, oznacza to jej dostępność. Jeśli planowała zbudować poważny, długotrwały związek z mężczyzną, to jej się nie uda.
  2. Jeśli dziewczyna nie dzwoni i nie szuka wymówek, ale jednocześnie jest zainteresowana mężczyzną, to raczej nie będzie miał cierpliwości i szybko się pojawi.

Druga opcja jest zawsze korzystna dla kobiety, bo jeśli mężczyzna uspokoił swój zapał, poradził sobie z dumą i zaproponował budowanie uczciwych relacji, to jest to osoba wiarygodna, która potrzebuje czegoś więcej niż tylko seksu.

Szybki sukces seksualny mężczyzny oznacza zazwyczaj klęskę dziewczyny i upadek jej planów na poważny związek i stworzenie rodziny z tym mężczyzną.

Zberovsky Andrey, psycholog
https://www.b17.ru/article/46939/

Rażący „szantaż”

Ta metoda weryfikacji polega na jawnym szantażu ze strony mężczyzny. Istnieje kilka taktyk ich zachowania:

  1. Mężczyzna przekonuje dziewczynę, że nie widzi sensu budowania z nią poważnego związku, jeśli nie wie, czy jest dla niego odpowiednia seksualnie, czy nie.
  2. Mężczyzna mówi dziewczynie, że nie jest w stanie kontrolować swoich instynktów, a jeśli ukochana mu odmówi, będzie musiał szukać seksu na boku.
  3. Mężczyzna daje dziewczynie prezenty, jednocześnie dając do zrozumienia lub mówiąc wprost, że liczy na jej wdzięczność.
  4. Mężczyzna mówi dziewczynie, że nie chce jej rozpieszczać, ale ponieważ natura zbiera swoje żniwo, a on potrzebuje seksu, lepiej, żeby odeszli.

Szantaż seksualny wcale nie jest cechą twojego nowego przyjaciela. Najczęściej jest to po prostu najprostszy sposób, aby sprawdzić dziewczynę „pod kątem dostępności” i wyjaśnić, czy będzie seks, a jeśli „tak”, to kiedy dokładnie. A pomyślne zdanie tego testu całkowicie pozwala kobiecie liczyć na szacunek od przyjaciela przy budowaniu z nim dalszej miłości i relacji rodzinnych.

Zberovsky Andrey, psycholog
https://www.b17.ru/article/46939/

Mężczyźni gotowi na zbudowanie poważnego związku zawsze starają się ustalić, czy obok niego jest przyzwoita dziewczyna, czy też ma wątpliwą reputację. Jeśli znasz oznaki łatwo dostępnych dziewcząt, to w procesie obserwacji i komunikacji możesz jasno odpowiedzieć na to pytanie. Czasami mężczyznom to nie wystarcza i próbują określić typ kobiety za pomocą testów. Oczywiście jest to skuteczny sposób, ale nie każda dziewczyna będzie w stanie wybaczyć mężczyźnie, jeśli zorientuje się, że ją testował.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: