5 nawyków, które mają wszystkie pożądane kobiety

W tym artykule zestawiliśmy dla Ciebie nawyki bardzo pożądanych kobiet, które wydają się mieć długą linię zalotników (i/lub zwykle mają partnera, który jest nimi całkowicie oczarowany). Oto (niezwykłe) cechy tych godnych pozazdroszczenia kobiet:

1. Nie spieszą się z bliskim kontaktem.

5 nawyków wysoce pożądanych kobiet

Fajne kobiety uwielbiają seks, ale wolą z nim poczekać, jeśli szukają poważnego związku. Dalecy od ograniczania się „regułami”, rozumieją, że zbyt wczesne wprowadzenie seks w związek wiąże się z pewnymi kosztami.

Pożądane kobiety postrzegają randki jako okazję do oceny różnych zalotników, co wymaga pewnego dystansu i opanowania. Odkładając seks na bok, kobiety te potrafią również odróżnić mężczyzn, którzy szukają związku, od mężczyzn, którzy chcą się po prostu dobrze bawić. Fajne kobiety nie śpieszą się, by poruszać się szybko i nie są pod presją czyjejś niecierpliwości.

2. Pasjonują się własnym życiem.

5 nawyków wysoce pożądanych kobiet

Pożądane kobiety nie czepiają się swoich partnerów i nie duszą ich. Rozumieją, że mężczyźni poprawiają swoje życie, ale nie siebie.

Podczas gdy wiele kobiet błędnie łączy swoje życie z życiem swojego partnera w nadziei na większą intymność, twarde kobiety zdają sobie sprawę, że niezależność w rzeczywistości podsyca pożądanie.

Pożądane kobiety nie tracą czasu na plotkowanie lub martwienie się o najnowszą dietę bezwęglowodanową. Są zajęci realizacją własnych celów, bez względu na koszty, i rzadko brakuje im zabawnej historii opartej na ich własnych doświadczeniach. Te kobiety mają odrębne zawody, zainteresowania i/lub konta bankowe.

3. Są stabilne emocjonalnie i odporne

5 nawyków wysoce pożądanych kobiet

Fajne kobiety są w przeważającej mierze miłe i zadowolone, zostawiając za sobą złość, kiedy jest naprawdę potrzebna.

Pożądane kobiety rozumieją, że szczęście pochodzi z wewnątrz, a nie z zewnętrznego źródła. Tworzą stabilność, zaspokajając swoje potrzeby emocjonalne z różnych źródeł, zmniejszając w ten sposób presję wywieraną na partnera. Spędzają czas ze swoimi dziewczynami. Uczęszczają na zajęcia, które napędzają ich pasje. Regularnie ćwiczą, aby złagodzić stres. Fajne kobiety z natury rozumieją, że zrównoważone życie oznacza szczęśliwszy związek.

4. Znają swoje ograniczenia i nie boją się o nich mówić.

5 nawyków wysoce pożądanych kobiet

READ
14 prostych sztuczek, które odświeżą Twoje gadżety Raz, dwa, trzy

Fajne kobiety nie boją się mówić głośno, nawet jeśli niektórych to denerwuje.

Pewien mężczyzna spotykał się kiedyś z kobietą, która sprzątała jego dom po seksie. i robiła to nago. Kiedy po raz pierwszy opowiedział tę historię swojej obecnej dziewczynie, spojrzała mu prosto w oczy i powiedziała: „Nigdy mi się to nie przydarzy”. Więc nawet o tym nie myśl.

Zgadnij, w kim jest po uszy zakochany? Tak, kobietę, która wyznaczała mu granice.

Miotowe kobiety nie karmią pożądania. Fajne kobiety nie są skomplikowane ani nie wymagają wiele pielęgnacji, ale oczekują pewnego standardu relacji i nie boją się mówić o swoich potrzebach. Znając swoje granice, przyciągają partnerów, którzy traktują je z wielkim szacunkiem i uprzejmością.

5. Dla nich ważna jest wewnętrzna pełnia mężczyzny

5 nawyków wysoce pożądanych kobiet

W świecie, który przytłaczająco zmusza kobiety do uległości – co jeść, ile ważyć, kiedy wyjść za mąż i mieć dzieci – twarde kobiety maszerują w rytm własnego bębna. Mniej martwią się o dotarcie do określonego miejsca, a bardziej o swojego towarzysza podróży.

Pożądane kobiety dzień po dniu analizują swój związek, oceniając po drodze, jak traktuje je partner. Bardziej prawdopodobne jest, że będą same niż z mężczyzną, który nie pozwala im się rozwijać i sam się nie rozwija.

Nie zapomnij podzielić się artykułem ze znajomymi!

Jeśli uznasz ten artykuł za pomocny, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!

Subskrybuj nasz kanał na Instagramie i YouTube, gdzie znajdziesz wiele ważnych informacji dla rozwoju osobistego!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: