5 marzeń rosyjskich kobiet, które nie są przeznaczone do spełnienia

Te dziewczyny nie mają problemów z męską uwagą, ale nigdy nie dochodzi do małżeństwa. Kto ma pozostać panną młodą i nigdy nie zostać żoną? Kobiety o tych pięciu imionach.

Tak jak ludzie tego samego znaku zodiaku są do siebie nieco podobni, tak te same imiona nagradzają ich właścicieli czymś wspólnym. Każdy z nas jest indywidualnością, drugiej takiej osoby na świecie nie ma. Ale tutaj nosiciele tych samych imion mogą mieć pewne wspólne cechy charakteru lub próby losu. Na przykład dziewczętom o następujących imionach trudniej jest wyjść za mąż niż innym. Są urocze i nie pozbawione uwagi płci przeciwnej, ale te piękności nie są zapraszane do ołtarza. Jak nazywają się kobiety, które mają spędzić całe życie w dziewczynach?

imię żeńskie Ekaterina

Właścicielka imienia Katarzyna często nie może znaleźć wspólnego języka z mężczyznami, chociaż nie jest pozbawiona uwagi. Zdjęcie © Shutterstock

Właścicielka imienia Katarzyna często nie może znaleźć wspólnego języka z mężczyznami, chociaż nie jest pozbawiona uwagi. Zdjęcie © Shutterstock

Właściciel tej nazwy często nie może znaleźć wspólnego języka z przedstawicielami silnej połowy ludzkości. Flirtując na randkach, Catherine czuje się niezręcznie, dlatego czasami podejmuje pochopne działania lub wypowiada frazy, które obrażają i odstraszają dżentelmenów. Ta dziewczyna często okazuje się zbyt niezależna, swoim zachowaniem kwestionuje godność mężczyzny obok niej. nosiciel imienia Katarzyna sympatyczna i miła, delikatna, zdolna do kochania, ale jej niezdolność do zdobycia chłopaka może doprowadzić do tego, że Katya nie zostanie wezwana do małżeństwa.

Pragnienie kobiety imieniem Julia, aby szybko zbudować rodzinę, często przeraża dżentelmenów. Zdjęcie © Shutterstock

Pragnienie kobiety imieniem Julia, aby szybko zbudować rodzinę, często przeraża dżentelmenów. Zdjęcie © Shutterstock

Odwrotna sytuacja z Julia. Zwykle nosicielem tego imienia okazuje się być osoba rodzinna, ważne jest dla niej ułożenie życia, utrzymanie komfortu w domu, posiadanie dzieci. Dlatego w oczach mężczyzn Julia może czasem wyglądać na zdesperowaną i gotowa poślubić pierwszą napotkaną osobę, jak w bajce. Chęć kobiety, by jak najszybciej zbudować rodzinę, często przeraża panów, dlatego wręcz przeciwnie, ciągną nawet propozycję, by po prostu zacząć się spotykać. Julia jest asertywna i aktywna, uparta i wie, jak osiągnąć swoje, dlatego może wywierać presję na partnera, chcąc osiągnąć to, o czym marzy. Ale mężczyźni to czują i nie idą na ustępstwa.

READ
Stary rosyjski horoskop: kim jesteś - brownie czy syrena? Przeczytaj wkrótce!

Wokół Alsou zawsze jest kilku mężczyzn, którzy chcą mieć taką damę za żonę. Zdjęcie © Shutterstock

Wokół Alsou zawsze jest kilku mężczyzn, którzy chcą mieć taką damę za żonę. Zdjęcie © Shutterstock

Wszyscy nosiciele tego imienia są piękni bez wyjątku, co pozwala Alsou poczuć się jak prawdziwa królowa. Wokół dziewczyny zawsze jest kilku mężczyzn, którzy chcą ją zdobyć za żonę. Dlatego kobieta kąpie się w uwadze i niekończących się zalotach. Prawdopodobnie wszyscy o tym marzą, ale nie zdają sobie sprawy, że muszą umieć zatrzymać się na czas. Pragnąc otrzymać jak najwięcej emocji i prezentów, Alsou może działać lekkomyślnie. Zmieniając partnerów, nie myśli się, że pewnego dnia ich przepływ ustanie. Odmawiając mężczyznom w poważnym związku, właścicielka tego imienia własnymi rękami sprawi, że pozostanie w dziewczynach na zawsze.

Dziewczyna o imieniu Elena zachowuje się jak kapryśna księżniczka. Zdjęcie © Shutterstock

Dziewczyna o imieniu Elena zachowuje się jak kapryśna księżniczka. Zdjęcie © Shutterstock

Dziewczyna o imieniu Elena zachowuje się jak kapryśna księżniczka. Mężczyznom bardzo trudno jest zadowolić właścicielkę tego imienia, dlatego z biegiem lat jest coraz mniej osób, które chcą ją poślubić. A postać Leny tylko się pogarsza. Ponadto stawia poprzeczkę zbyt wysoko swoim partnerom, chociaż sama nie spełnia wysokich wymagań. Taki dysonans panów denerwuje i odchodzą. Ciekawe, że Elena bardzo długo przeżywa zerwanie z ukochaną, cierpi na ból serca i w nocy płacze w poduszkę. Ale to wcale jej niczego nie uczy, ponieważ uparcie dostrzega w sobie ideał. Być może właśnie to zachowanie doprowadzi do tego, że jest mężatką. Elena nie zostanie wezwana, dopóki nie zmieni swojego zachowania.

Po nawiązaniu związku z mężczyzną Milana oddaje się bez śladu. Zdjęcie © Unsplash

Po nawiązaniu związku z mężczyzną Milana oddaje się bez śladu. Zdjęcie © Unsplash

Milana ryzykuje pozostanie w dziewczynach z zupełnie innego powodu: nawiązując związek z mężczyzną, oddaje się bez śladu. Właścicielka tego imienia tak bardzo uwielbia swojego partnera, że ​​z wyprzedzeniem wchodzi w rolę małżonka. Chcąc zaopiekować się ukochaną osobą Mediolan zabiega o niego, karmi go, ubiera i rozwiązuje problemy. Kobiecie wydaje się, że w ten sposób okazuje miłość, podczas gdy pan korzysta z dobrodziejstw sytuacji: ma już żonę i nie ma potrzeby składania ofert, a także wydawania pieniędzy na wesele. Gdyby Milana flirtowała i zmuszała chłopaków do szukania jej dłużej, być może ktoś podałby jej rękę i serce. W końcu mężczyźni są właścicielami, ważne jest, aby mieli bratnią duszę i wiedzieli, że jest tylko ich. A kiedy dziewczyna sama zaczyna zachowywać się w ten sposób bez specjalnej potrzeby, ryzykuje, że zostanie bez pierścionka na palcu.

READ
Jak powinny wyglądać idealne nogi

Jak często kobiety powierzają swoim koleżankom swoje najcenniejsze marzenia i pragnienia przy filiżance kawy. Ale są marzenia, które nigdy się nie spełnią. Rosjanki są szczególnie podatne na wędrowanie w chmurach.

Zastanów się, jakie nadzieje naszych rodaków nie mają się spełnić. Jeśli wiesz o tym z wyprzedzeniem, nie będzie rozczarowań z powodu niespełnionych marzeń.

Nigdy nie tyjesz i jesz co chcesz

Na całym świecie wiedzą, że aby mieć idealne parametry sylwetki, trzeba jeść wybiórczo, nie pozwalając sobie na tłuste, mączne i słodkie w dużych ilościach. Ci, którzy chcą schudnąć stosują różne diety, czasami wyczerpujące organizm. Regularnie spędzaj godziny na treningu na siłowni.

Ale są tacy, którzy nie chcąc ograniczać codziennej diety, narzekają na niesprawiedliwość życia. Ale nikt nie anulował prawa fizjologii: im bardziej i bardziej chaotycznie jesz, tym dalej strzałka na wadze.

Nie pocieszaj się nadzieją, że bez ćwiczeń i diet nagle schudniesz.

Zarabiaj miliony bez pracy

Tylko w bajkach wszystkie życzenia mogą się spełnić. W życiu nigdy nie znajdziesz szczupaka, który spełni twoje marzenie zgodnie z twoim pragnieniem. W życiu, aby coś osiągnąć, trzeba ciężko i ciężko pracować.

Nie ma wystarczającej liczby książąt wróżek dla wszystkich, a Kopciuszek ciężko pracował, zanim książę ją zauważył.

Leżąc na kanapie nikt nie przyniesie Ci pieniędzy „na srebrnym talerzu”.

Takie marzenia na pewno pozostaną w kategorii niespełnionych pragnień.

Spędź cały swój czas w salonie kosmetycznym

Stylowa, zadbana kobieta niezmiennie przyciąga uwagę mężczyzn. Pierwsze wrażenie powinno być pozytywne, urzekać oczy wybranki. Ale jeśli poprawisz tylko swój wygląd, nie dbając o poszerzanie swoich horyzontów, to wkrótce możesz się znudzić wybranym przez siebie.

Ponadto spędzając cały czas w salonie kosmetycznym, nie będziesz miała czasu na pracę. I jest mało prawdopodobne, że spotkasz mężczyznę, który chce zapłacić za wszystkie twoje zachcianki.

Przejdź przez wzgórze i się tam wzbogacisz

Najpiękniejszym, ale oczywiście nierealnym marzeniem naszych kobiet jest przeprowadzka za granicę. Wydaje im się, że wystarczy tylko oddalić się od rodzimych penatów, a życie obsypie ich manną z nieba.

Ci, którym udało się przenieść do odległych krajów, doskonale wiedzą, że nikt i nigdzie nie czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. „Pracować i osiągnąć coś w życiu tu i teraz” powinno być priorytetem osób, które marzą o lepszym życiu.

READ
10 utalentowanych dzieciaków, których wynalazki mogą ocalić ludzkość

Zmień swoją bratnią duszę

Chęć uczynienia męża takim, jakim chce go widzieć, „oślepienia od tego, co było” jest niemożliwym do zrealizowania marzeniem wielu kobiet. Ile rodzin zostało zniszczonych z powodu maniakalnego pomysłu żony: przerobić wybraną. Być może na pytanie: „Dlaczego poślubiłeś kogoś, kogo uważasz za niegodnego ciebie?” – nie odpowie nikt z tych, którzy chcieli złamać wolę mężczyzn. Mężczyzna, którego spotykasz, jest osobą o ustalonej pozycji, a nie dzieckiem.

Nie powinieneś psuć mężowi nerwów, obrażać go, wmawiać mu, że nie jest w stanie utrzymać rodziny finansowo. Odejdź, jeśli nie lubisz swojego męża. Nie będziesz w stanie dostosować go do swoich wzorców, marnując tylko kilka lat i swoje życie. Może ten, którego potrzebujesz, którego uważasz za idealnego mężczyznę, jest Ci bardzo bliski.

Nie śnij o niemożliwym do zrealizowania, bądź bardziej krytyczny wobec siebie. Rozejrzyj się uważnie, nie mieszkasz w baśniowej krainie Oz i nie masz magicznej różdżki. Staraj się patrzeć na świat trzeźwo, odrzucając różowe okulary. A zobaczysz, że jest wiele prawdziwych rzeczy, z których można być dumnym i o których warto pomarzyć.

O czym marzysz? Napisz w komentarzach, jeśli myślisz, że to marzenie kiedykolwiek się spełni.

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: