5 kobiecych cech, które sprawiają, że mężczyźni tracą głowę

209_large

Każdy będzie miał dziewczyny z rasy „nic specjalnego”, a mężczyźni szaleją na ich punkcie. Zobaczmy, jaki jest sekret.

@retroloveee

Fred Astaire i Judy Garland

♬ dźwięk oryginalny – Retro love blog

Zapytaliśmy kilku praktykujących psychologów o to, jakie kobiece pasemka wzbudzają żywe zainteresowanie płcią przeciwną. Oleg Andrienko jako psycholog-psychoterapeuta i jako mężczyzna sporządził krótką listę atrakcyjnych cech, a praktykująca psycholog Natalia Paporotnaya nieco ją uzupełniła pod względem kobiecego doświadczenia.

1. Kobieta jest wolna, ale nie w poszukiwaniu

Na palcu nie ma obrączki, ale jednocześnie, po kilku komplementach, oczywiście nie będzie próbowała mentalnie przymierzać welonu – nie ma spojrzenia poszukującego i oceniającego, co jest charakterystyczne dla tych, którzy są zmęczeni samotność.

2. Jest spokojna i prosta

Patrzy w twarz rozmówcy nieco naiwnie, otwarcie. Adresy po imieniu, wykazują zainteresowanie.

Natalya Paporotnaya dodaje, że pełne podziwu spojrzenie dodaje kobiecie szczególnego uroku, trudno mu się oprzeć. A w przyszłości, jeśli związek się rozwinie, „kluczem do długiego i szczęśliwego związku jest szczera miłość, ale nie w kontekście „umrę bez niego”, ale w kontekście „mój mężczyzna jest najlepszy”. Świetna rada, która może uzupełnić 9 sztuczek, które czynią nas niesamowicie atrakcyjnymi w komunikacji.

3. Poziom jej inteligencji nie jest przerażający

Wie, jak prowadzić rozmowę, nie przytłaczając mężczyzny swoją wiedzą, ale też nie portretując blondynki. Partnerzy, którzy są na mniej więcej tym samym poziomie, szybko się zrozumieją. Jej mowa jest spokojna, wyrazista, literacka, z minimalną ilością wirusowych słów – jest to zarówno wyznacznik statusu społecznego, jak i po prostu atrakcyjna cecha.

4. Nie rumieni się podczas rozmowy o seksie

Mężczyzn przyciąga zdolność rozmówcy do spokojnego i swobodnego wypowiadania się na intymne tematy, bez pretensjonalności i bez afiszowania się. To pokazuje doświadczenie i obiecuje emancypację, nie tylko w rozmowie.

5. Ma głęboki, piersiowy głos

To uruchamia instynkty rozmówcy. Specyfika aparatu więzadłowego właścicieli takiego głosu zapowiada gorący seks, wysokie libido i wrażliwość stref erogennych.

6. Wyraźnie nie jest feministką, ale nie jest też poczwarką.

Mężczyzn przeraża gotowość kobiety do zajmowania zależnej pozycji i nieprzejednana niezależność. Oczywiście lubię, gdy kobieta przyjmuje oznaki uwagi i daje jasno do zrozumienia, że ​​to do niczego jej nie zobowiązuje – może o siebie zadbać. To kojące dla zrzędy, w ten sposób upewniają się, że nie zostaną użyte. Reszta pokazuje, że kobieta pochodzi z bliskiej warstwy społecznej.

Natalia Paporotnaya, psycholog:

„Mężczyźni intuicyjnie odczytują poczucie własnej wartości i godności kobiety. Jeśli kochasz siebie, nieuchronnie będziesz traktowany w ten sam sposób przez osoby wokół ciebie.

Mamy przewodnik dla tych, którzy nie kochają siebie wystarczająco: 8 rzeczy, które budują poczucie własnej wartości.

READ
Horoskop na rok 2023 według znaków zodiaku

7. Wygląda na zadbaną

Rozmiar klatki piersiowej czy talii nie jest tak ważny, jak się powszechnie uważa. Wystarczy, że kobieta wygląda fit (słynna trenerka fitness Alina Shpak opowiadała, co jest do tego potrzebne), ma makijaż i fryzurę, odpowiednio ubrana: na sezon, trochę wyzywająca lub unisex, umiejętnie pokazująca godność sylwetki.

Natalia Paporotnaya dodaje do tego: „Mężczyzny nie interesują parametry, ale energia kobiety, jej kochające oczy. Podczas orgazmu mężczyzna nie patrzy na to, jak długie są rzęsy kobiety.. Trudno się z tym kłócić.

Czy chcesz wielkiej i czystej miłości? Mamy instrukcje, jak podbić serce każdego mężczyzny – możesz to wykorzystać.

Stereotypy tak mocno zakorzeniły się w naszym życiu, że przeszkadzają w obiektywnym patrzeniu na świat. Wystarczy zadać mężczyznom pytanie, co ich pociąga w kobietach. Odpowiedzi są typowe: klatka piersiowa, nogi, usta. Ale teraz patrzysz na jego obecną lub dawną i rozumiesz, że jakoś odpowiedź nie pokrywa się z rzeczywistością. W końcu jest to typowa opinia, ale w prawdziwym życiu przedstawicieli silniejszej płci pociąga zupełnie inna zewnętrzna cechy kobiet.

Редакция „Tak łatwo!” powie ci, jakie zewnętrzne cechy kobiet tak naprawdę pobudzają podstawowy męski instynkt. Wiążą się nie tyle ze smakami, ile z procesami biologicznymi i postawami.

Atrakcyjność kobiety

Więc nie daj się ponieść licówkom i nadmiernemu wybielaniu. Na szczęście we współczesnym świecie istnieje wiele technologii i specjalistów, dzięki którym Twój uśmiech będzie zdrowy i atrakcyjny.

Wygląd i maniery są zdecydowanie ważne dla kobiet, jeśli chodzi o przyciąganie męskiej uwagi. Teraz już wiesz, jakie dane zewnętrzne najbardziej przyciągają przedstawicieli płci męskiej. Ale to nie znaczy, że musisz dostosować się do pewnych standardów. Ważniejszą rolę odgrywa wiara w siebie i blask szczęścia.

Powiedz nam w komentarzach, czy zgadzasz się z listą atrakcyjnych cech zewnętrznych kobiety. A także podziel się ciekawym artykułem ze znajomymi w sieciach społecznościowych!

Podgląd zdjęć depozytowych.

  • Udostępnij na Facebooku

opublikowane na cemicvet.ru zgodnie z materiałami takprosto.cc

Комментарии (118)

Chciałabym, żeby mężczyźni też częściej patrzyli na siebie w lustrze, mieli stonowaną sylwetkę, schludny wygląd, a nie zabrudzone dżinsy i koszulkę. A potem wymagania wobec nas jako królowych, podczas gdy sami jako pasterze.

READ
Horoskop rejsowy na rok 2023: gdzie jest najlepsze miejsce na odpoczynek dla każdego znaku zodiaku

Ile artykułów o tym, co lubią mężczyźni. Jak zadowolić mężczyzn. Jak zadowolić mężczyzn. Prostytutka w łóżku, kochanka w kuchni i tak dalej. Ale jak rzadkie są artykuły dla mężczyzn JAK ZADOBĄĆ KOBIETY? Czemu? Tak, bo większość kobiet żyje w zgodzie z zasadą NIECH KURWA TYLKO WŁASNE. I znosić całe swoje życie piękna, inteligentna, z długimi włosami, ramionami, a nawet plecami MĘŻCZYZN. Z PIĘKNEM. Z PIWEM. Z GRY W ZBIORNIKI. ALKOHOLIKI. LENTIAJEW. Gdyby tylko był. Jeśli tylko nie jeden))))

Mała poprawka, nie zgodnie z zasadą, w zależności od okoliczności, a nawet wtedy nie wszystkie i nie zawsze. Dlatego jest tak wielu samotnych ludzi.

w Rosji w ogóle brak mężczyzn jako opinii i niezależności takich, coraz częściej kobiet w rządzącym społeczeństwie”

a najgorsze jest to, że nie ma tendencji do poprawy sytuacji, wszędzie są same dziewczynki, gdziekolwiek się nie udaje, wiele dziewczynek rodzi się w ostatnich latach.

Cześć wszystkim. Jak zawsze każdy chce się schować „za mopem”! Tak naprawdę cała kultura i siła przyszłych pokoleń jest w rękach kobiety. A więc może lepiej nauczyć się być takim (bez względu na to, jak długie są ręce, nogi), żeby mężczyzna chciał stawać się coraz lepszym przy tej kobiecie. Wtedy będzie pewny siebie, silny, ideologiczny i bez piwa. Wszystkie możliwości perfekcji są otwarte! Nie bądź leniwy, zmień!

Media Salt to magazyn dla kobiet. W magazynach dla mężczyzn też cały czas piszą o tym, jak zadowolić kobietę.

I spacerujesz po plaży, albo rano do 7-8 rano po promenadzie i zobaczysz, kto (mężczyźni czy kobiety) szczególnie w wieku 45-50 lat ma większe szanse na brzuch, a większość kobiet biega, kiedy nie pasują do spodni

A po czyjej stronie patrzysz państwo, prawo, opinia publiczna? Komu zostanie przekazane dziecko, nawet jeśli ma już 10-12 lat w przypadku rozwodu? Mój krewny (który w ogóle nie pije, jest raczej cichy) jeździł latem pełnym trolejbusem, bardzo wspaniała pani nadepnęła mu na palec obcasem (wszystko się dzieje), ale nie o to chodzi, powiedział „ co ty robisz na koniu” od razu zaczął się gwar ze strony żeńskiej publiczności w trolejbusie i domagał się wezwania policji, bo to jest DRINK. cham obraża kobiety, gdzie patrzą inni mężczyźni i dlaczego go jeszcze nie związali, obraża słabe kobiety i było tyle krzyków, że musiał wysiąść przed dotarciem do wyznaczonego przystanku – stąd wszystko się bierze i wielu mężczyzn po prostu nie chcieć się zaangażować, bo to jest droższe dla siebie i społeczeństwa

READ
Horoskop dla Ryb na rok 2023: kobieta i mężczyzna

Mężczyźni w większości, prymitywne zwierzęta. Wszyscy dranie. Najpierw musisz się wykąpać dla siebie. Jakie feromony, dzieci, ręce, barwa głosu? Będą pieniądze, będzie miłość i szacunek mężczyzn.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: