5 gwiazdek, którzy nie mogą dogadać się z własnymi dziećmi

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Ich relacje z dziećmi wcale nie były łatwe.

Problem ojców i dzieci był zawsze dotkliwy. A we współczesnym świecie, kiedy rodzice są ciągle zajęci, relacje z dziećmi często schodzą na dalszy plan. Z biegiem lat wydawałoby się, że wzajemne żale należy zastąpić zrozumieniem. Zdarza się jednak, że nasze gwiazdy oddają swoje życie na ofiarny ołtarz zawodu, całkowicie zapominając o najbliższych – swoich dzieciach.

Lidia Fedosejewa-Szukszina

Lydia Fedoseeva-Shukshina. / Zdjęcie: www.nh.ee

Anastasia, najstarsza córka słynnej aktorki, urodziła się w małżeństwie Lydii Fedoseevy i aktora Wiaczesława Woronina. Poznali się na planie we Lwowie, bardzo szybko zostali mężem i żoną, urodziła się Nastya. Jednak małżeństwo nie trwało nawet pięciu lat. Lydia Fedoseeva nie chciała mieszkać z mężem w Kijowie, pociągała ją Moskwa, dokąd pojechała, oddając córkę na wychowanie przez rodziców w Leningradzie.

Anastasia Voronina, najstarsza córka Lidii Fedoseevy-Shukshiny. / Zdjęcie: www.bloknot.ru

Po rozwodzie dziewczyna została z ojcem. Jego rodzice pomogli wychować córkę Wiaczesław Woronin, mieszkała z dziadkami w Żerdewce. Rodzice ojca uwielbiali swoją wnuczkę, a kiedy sąd nakazał im przekazać dziewczynę matce, Nastya kategorycznie odmówiła. Za co Lydia Fedoseeva-Shukshina nigdy nie była w stanie jej naprawdę wybaczyć. W życiu jej najstarszej córki wciąż było wiele nie zawsze pięknych i zrozumiałych wydarzeń, ale kiedy przyszła do matki, nie wpuściła jej na próg. Więc nadal istnieją gdzieś w równoległych światach. Anastasia szczerze chciałaby poprawić relacje z matką, ale aktorka chyba tego nie potrzebuje.

Evgenia Khanaeva

Jewgienija Chanajewa. / Zdjęcie: www.fishki.net

W życiu Evgenii Khanaeva w ogóle nie było miejsca dla jej syna. Po rozstaniu z mężem Anatolijem Uspieńskim aktorka zostawiła syna z ojcem. To tak, jakby wyznaczyła sobie cenę za nowe uczucia. Evgenia Khanaeva nawiązała bardzo ciepłe relacje ze swoim kolegą Lwem Iwanowem. Ale on, w przeciwieństwie do Evgenia Nikandrovna, nie mógł opuścić rodziny z powodu choroby żony.

Władimir Uspienski, syn Jewgienija Chanajewa. / Zdjęcie: www.mtdata.ru

Syn aktorki Vladimir widział matkę tylko na ekranie i marzył, że pewnego dnia przynajmniej do niego zadzwoni. Ale stało się to dopiero 19 lat później, kiedy zaistniało poważne zagrożenie dla jej życia.

Ludmiła Gurczenko

Ludmiła Gurczenko. / Zdjęcie: www.joinfo.ua

Córka aktorki Marii urodziła się w małżeństwie z Borysem Andronikashvili, ale jej narodziny nie sprawiły, że Ludmiła Gurczenko porzuciła błyskotliwą karierę. Wielu kolegów nawet nie wiedziało o istnieniu Maryi.

READ
Spektakularny wygląd: Adriana Lima w odsłaniającej sukience urzekła publiczność

Maria Koroleva, córka Ludmiły Gurczenko. / Zdjęcie: www.hvylya.net

Relacja między matką a córką zawsze była napięta. Dojrzała córka nigdy nie była w stanie wybaczyć Gurchenko samotnego dzieciństwa bez pieszczoty i ciepła matki. Przepaść między nimi zwiększyła się po śmierci syna Marii Borisovny Marik. Córka dowiedziała się o śmierci Ludmiły Gurczenko z gazet.

Svetlana Svetlichnaya

Swietłana Swietlicznaja. / Zdjęcie: www.eva.ru

Aleksiej został pierworodnym Swietłany Swietlicznej i Władimira Iwaszowa. Wraz ze swoim bratem Olegiem dorastał w normalnej rodzinie. Były oczywiście kłótnie, ale para naprawdę się kochała. Po śmierci męża aktorka przeżywała ciężkie chwile. Synowie dorastali, a Swietłana Afanasjewna została sama.

Syn Svetlany Svetlichnaya Aleksiej Iwaszow ze swoim wnukiem Władimirem. / Zdjęcie: www.7days.ru

Szukała ukojenia w nowych związkach z mężczyznami, ale nikt nie mógł jej dać takiej miłości, jaką darzyła swojego pierwszego męża. Ale związek z najstarszym synem został zrujnowany z powodu powieści aktorki o wątpliwych osobowościach. Sytuacja pogorszyła się po śmierci najmłodszego syna Olega. Aleksiej Iwaszow przez długi czas praktycznie nie komunikował się z matką. Na szczęście z czasem udało im się zbliżyć do siebie i zapomnieć o dawnych nieporozumieniach.

Natalia Durowa

Natalia Durowa. / Zdjęcie: www.fb.ru

Słynna trenerka dorastała na arenie cyrkowej i nie wyobrażała sobie życia bez swoich zwierząt i zawodu. Marzyła, że ​​jej jedyny syn Michael zostanie następcą dynastii. Jednak młody człowiek kategorycznie odrzucił perspektywę zostania artystą. Czuł urazę do matki, że zachwycała swoimi występami cudze dzieci, a dla własnego syna zawsze brakowało jej czasu.

Michaił Bolduman, syn Natalii Durowej. / Zdjęcie: www.young-photographer.rf

Kiedy młody człowiek ukończył Wydział Biologii, Natalia Juriewna zaczęła wszystkim mówić, że jest doktorem nauk ścisłych. Michaiła irytowały takie kłamstwa, co tylko pogorszyło i tak już trudną relację z matką. Odmówił nawet przyjęcia spadku po śmierci matki, nie chcąc mieć nic wspólnego ani z rodzinnym biznesem Durowa, ani z biżuterią Natalii Juriewny.

Natalya Fateeva

Natalia Fatiewa. / Zdjęcie: www.fishki.net

Wiadomo na pewno o dwójce dzieci jednej z pierwszych piękności Związku Radzieckiego. Syn Władimir urodził się w małżeństwie aktorki z Władimirem Basowem, trzecim mężem Fateevy, kosmonautą Borysem Jegorowem, został ojcem córki Natalii. Od czasu do czasu pojawiają się pogłoski, że Natalia Nikołajewna ma córkę z pierwszego małżeństwa z Leonidem Tarabarinowem, ale nie ma potwierdzenia tych plotek.

Natalia Fateeva z dziećmi. / Zdjęcie: www.toieto.ru

Relacje z Władimirem i Natalią Natalią Fateevą nie powiodły się. Syn nie mógł zrozumieć, dlaczego był zmuszony wędrować po wynajmowanych mieszkaniach, skoro jego matka mieszkała sama w rezydencjach pozostawionych jej po rozwodzie z Borysem Jegorowem. A aktorka zmusiła własną córkę, która zaszła w ciążę w młodym wieku, do porzucenia dziecka.

READ
Eksplozja koloru: chyba najbardziej uderzający obraz Julii Roberts ostatnich lat

Elena Proklova

Jelena Prokłowa. / Zdjęcie: www.ruspekh.ru

Najstarszą córką Eleny Proklovej jest Arina Melik-Karamova. Kiedyś sama odmówiła mieszkania z matką, która miała wyjść za mąż. Dziewczyna miała ku temu dobre powody: jej matki prawie zawsze nie było w domu, była zajęta pracą, wycieczkami, próbami. Kiedy jej dziadkowie zmarli, Arina poczuła się osierocona.

Arina, córka Eleny Proklovej. / Zdjęcie: www.7days.ru

Konflikty z matką zdarzały się, według Ariny, z powodu wielkiego podobieństwa ich charakterów. Obie kobiety mają silną wolę i silną wolę i nie były gotowe, by sobie nawzajem się poddać. Na szczęście z biegiem lat zapomniano o wzajemnych zniewagach, a dwoje krewnych nauczyło się prawidłowo budować swoje relacje.

Gdy relacje z własnym dzieckiem się nie układają, obie strony konfliktu uczą się z tym żyć. Ale jeśli coś nie pasuje adoptowanemu synowi lub córce, niektórzy uważają, że można oddać dziecko z powrotem do domu dziecka. Wyjaśnień takiego czynu może być wiele, tylko dzieciom trudno jest pogodzić się z kolejną zdradą.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: