5 dziwnych rzeczy o kobietach, przez które mężczyźni tracą głowę

Najciekawsza rzecz w sztuce bycia kobietą
Na naszym kanale w Yandex Zen Femmie.ru znajdziesz porady ekspertów na temat najnowszych trendów, dowiesz się, jak odróżnić przestarzałe i bez smaku ubrania od obecnych, a także wybrać dowolny przedmiot według swojej sylwetki. Przegląd markowych kolekcji i modnych obrazów – wszystko po to, abyś nie popełniał modnych błędów i nie zaskakiwał gustem.
Subskrybuj!

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się skąd bierze się lęk i kiedy przestaje być normą. Znajdziesz w sobie myśli, które sprawiają, że czujesz się źle na sercu. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Zrozumiesz, jak pokonać niepotrzebny niepokój, zyskać większą pewność siebie i nie polegać na czyjejś opinii.

1. Cokolwiek się stanie, pamiętaj, że jesteś kobietą.

Kobiety są z natury bardzo emocjonalne. I często ta nadmierna emocjonalność działa na ich niekorzyść. Przypomnij sobie sytuacje, kiedy w przypływie złości mogłeś powiedzieć za dużo lub zrobić coś, czego później się wstydziłeś. Sytuacja nie jest przyjemna. Aby to się więcej nie powtórzyło, naucz się panować nad sobą. Prawdziwa kobieta zawsze zachowuje królewski spokój i własną godność. Uwierz mi, takie kobiety u mężczyzn są na wagę złota.

2. Zawsze zostawiaj miejsce na mały sekret

Mężczyźni to myśliwi i zdobywcy. A kobiety powinny zawsze o tym pamiętać. Nawet jeśli mężczyzna nie dał się poznać od kilku dni, nie dzwoń „wszystkimi dzwonkami” i nie wysyłaj 100 SMS-ów na godzinę. Kiedy mężczyzna zrozumie, że jesteś cały i całkowicie jego, że nigdzie się nie wybierasz i jesteś gotowy do biegu na pierwszy telefon, wszystko znika. Więc zawsze zachowaj tajemnicę. To właśnie sprawi, że będzie Cię ciągle wygrywał.

3. Nie bój się być sam

Jeśli ciągle boisz się, że możesz stracić swojego mężczyznę, natychmiast pozbądź się tego uczucia. W przeciwnym razie staniesz się obiektem jego manipulacji. Niech mężczyzna wie, że świat nie zbliżył się do niego jak klin, że świetnie się bawisz bez niego. I już wkrótce będziesz mile zaskoczony ilością uwagi, która cię otacza.

4. Traktuj siebie z szacunkiem

Jeśli często znajdujesz się w sytuacjach, w których musisz wybrać szacunek do siebie lub utrzymanie związku, zawsze wybieraj to pierwsze. Bez zastanowienia i wyrzutów sumienia. Nie wycierajmy stóp. Twój mężczyzna to doceni. A jeśli nie, już wkrótce spotkasz kogoś, kto będzie traktował Cię z szacunkiem i uwielbieniem.

READ
8 znaków, których nie powinieneś wychodzić za mąż!

5. Zachowaj dystans

Nie bądź kobietą, która jest gotowa na wszystko od pierwszego wezwania. Nawet jeśli odstrzeli ci głowę i serce wyskoczy. Pamiętaj, mężczyźni to myśliwi. Im mniejsze zainteresowanie z twojej strony, tym większe jego.

6. Nie włączaj mamusi

Jadłeś, nie jesteś głodny, nie jest Ci gorąco/zimno, potrzebujesz pomocy – tak mówią mamy, a nie kochane kobiety. Twój mężczyzna wyrósł już z wieku, kiedy został obtarty smarkiem. Zostaw nadopiekuńczość jego mamie. Albo poczekaj na zmiany, na gorsze. Mężczyzna powinien czuć się mężczyzną, a nie małym chłopcem. Niech dokonuje wyboru, podejmuje decyzje, bo masz dosyć własnych spraw. W końcu chcesz zobaczyć obok siebie prawdziwego mężczyznę, za nim, jak za kamienną ścianą. Więc nie rób z tego szmaty własnymi rękami.

7. Rozmowy o poważnych związkach na pierwszej randce to tabu.

Kobiety, które mają wypisane na czole „Chcę wyjść za mąż”, które malują obraz idealnych związków na swoich pierwszych randkach, wywołują u mężczyzn paniczny strach. Uspokój się, twój nigdzie nie odejdzie od ciebie. Ciesz się związkiem na etapie, na którym się teraz znajduje. Nawet jeśli naprawdę chcesz go poślubić, udawaj, że tak nie jest. Uwierz mi, Twoje szanse znacznie wzrosną.

8. Nie porównuj się z innymi

Nawet jeśli twój mężczyzna miał przed tobą więcej niż jednego partnera, przestań się z nimi porównywać. Jeśli jest z tobą, jesteś najlepszy. Pomyśl o tym.

9. Emanuj kobiecością

Bądź kobieca, delikatna i delikatna, wtedy twój mężczyzna będzie chciał cię chronić i pielęgnować. Czy nie o tym marzy wiele kobiet? Nawet jeśli właśnie poszedłeś do sklepu po kefir, powinieneś wyglądać w 100%. Zadbane ciało i piękne, kobiece ubrania. Zostaw dżinsy i T-shirty mężczyznom. Nawet naukowcy udowodnili, że mężczyźni podświadomie postrzegają kobiety w spodniach jako równe sobie, czyli mężczyznę.

10. Uważaj na komplementy

To, że jest mężczyzną, nie oznacza, że ​​nie lubi komplementów. I jak! Od czasu do czasu mów mu, jaki jest niezawodny, miły i jak dobry jesteś z nim.

11. Kochaj siebie

Zakochaj się w sobie, a wtedy zakocha się w Tobie cały świat. Jeśli kobieta kocha siebie i traktuje siebie z godnością, to mężczyźni potraktują ją odpowiednio. Sprawdź – działa bez zarzutu.

READ
3 rzeczy, których mąż potrzebuje od żony

Jeśli chcesz nie tylko odwrócić głowę mężczyzny, ale pozostać dla niego na zawsze kochanym i wyjątkowym, to nie wystarczy. Istnieją sekrety, które pomagają utrzymać pasję i miłość w związku na długie lata.

Niektórzy lubią krągłe blondynki, inni lubią wysportowane brunetki. Czy są jakieś uniwersalne cechy, które przyciągają wszystkich? Spoiler: jest.

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Bujna lub atletyczna sylwetka, długie loki lub odważna fryzura w duchu Sharon Stone, skromność czy jasna charyzma? Czy są jakieś uniwersalne kobiece cechy, które mogą sprawić, że każdy się zakocha – w końcu „wszystkie pisaki mają różne smaki i kolory”? Okazuje się, że jest.

Udostępnij:

Kobiecość

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Tutaj musisz od razu wyjaśnić, że kobiecość jest ostatnią rzeczą w sukienkach, manicure i luźnych długich włosach. Jednak mężczyźni też to wszystko uwielbiają: na przykład według ostatnich badań 50% mężczyzn chciałoby widzieć kobiety w spódnicach i szpilkach, a tylko 10% w spodniach. Ale o wiele ważniejsze jest coś innego – miękkość, czułość, harmonia z samym sobą. Tak naprawdę kobiecość to cały zespół cech, który tworzy wokół dziewczyny szczególne pole energetyczne, a mężczyźni bardzo dobrze czują to pole.

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Bardzo kobiece jest na przykład proszenie mężczyzn o pomoc. Zamiast „gaszenia chat” i „zatrzymywania się w galopie” czymkolwiek, warto dać im możliwość bycia rycerzami przez co najmniej pięć minut.

Nawiasem mówiąc, zdrowy egoizm dotyczy również kobiecości. Prawdziwa kobieta zawsze znajdzie czas na fitness czy wizytę u fryzjera – ani rodzina, ani pośpiech w pracy jej nie powstrzyma. Jednocześnie, o dziwo, nie cierpią na tym ani kariera, ani rodzina – wręcz przeciwnie, poświęcając czas swoim potrzebom, kobieta wraca do stanu zasobności i jest gotowa zająć się rodziną i pracować z potrójnym entuzjazmem.

Pewność siebie

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Jak mówią, nie ma towarzyszy pod względem smaku i koloru: niektórych pociągają szczupłe blondynki, innych bujne brunetki, ale absolutnie wszyscy mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta jest pewna siebie. Znasz zasadę – aby kogoś zadowolić, musisz najpierw zadowolić siebie. Jeśli kobieta z prawdziwą przyjemnością patrzy w lustro, a nie liczy zmarszczek i rozdwojonych końcówek, to każdy zobaczy w niej boginię i królową piękności.

Rozważ oczywiste zalety dziewcząt, które znają swoją wartość. Przede wszystkim nie zazdroszczą swojemu mężczyźnie o każdy filar i nie zwijają afer z tłuczeniem naczyń z powodu podobnej dawnej pasji. Ze swojej strony nie prowokują mężczyzn do zazdrości, by poczuć się znaczącymi – ulubiony trik tych, którzy cierpią z powodu niskiej samooceny.

READ
10 znaków, że facet cię lubi

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Takie dziewczyny nie dręczą swoich partnerów odwiecznym pytaniem: „Czy naprawdę nie jestem gruby?!” – i nie patrz na wszystkie kobiety jako na potencjalne konkurentki. Nikomu nie zazdroszczą i bez problemu mogą pochwalić sylwetkę sąsiadki czy piękne włosy koleżanki. To właśnie pewność siebie pozwala im dobrze traktować innych ludzi i łatwo się z nimi komunikować.

Cóż, w końcu kobiety, które kochają swoje ciało w najbardziej intymnych chwilach, nie wyłączą światła i nie ukryją się pod trzema kocami. Trzeba przyznać, że niepewność jest pozbawiona erotyki, a wyraźnie brzydka, w pełni akceptująca siebie kobieta jest bardziej seksowna niż supermodelka, która martwi się pryszczem.

Pozytywne nastawienie

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Oczywistym faktem jest to, że nikt, łącznie z mężczyznami, nie lubi histeryków, pesymistów i ludzi problemowych. Jeśli światowy smutek jest wypisany na twojej twarzy i na pytanie „Jak się masz?” zawsze odpowiadasz: „Źle!” Nie zdziw się, jeśli zostaniesz pominięty. Kobieta, która jest nieszczęśliwa i niezadowolona z życia, może być żałowana i moralnie wspierana, ale mężczyźni zakochują się w tych, którzy promieniują lekkością i pozytywnością. Szczęśliwe kobiety wydzielają wyjątkowe wibracje, którym nikt nie może się oprzeć.

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Jednocześnie wielu przewlekle cierpiących oczekuje, że niedługo pojawi się w ich życiu osoba, która ich uszczęśliwi – ale to nie działa. Wręcz przeciwnie, warto zmienić swój stosunek do życia, nauczyć się cieszyć drobiazgami i utrzymywać harmonię pomimo stresu i niepokoju, gdy tylko pojawi się przystojny książę, który po prostu nie może przejść obok tak wesołej dziewczyny. Dobry nastrój, błysk w oczach, uśmiech to prawdziwe magnesy, które przyciągają przedstawicieli płci przeciwnej.

Naturalność

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Nie ma sensu udawać gospodyni, jeśli wszystkie te żelazka z ciastami są ci głęboko obojętne, lub słabą wróżkę, jeśli masz pod swoim dowództwem trzysta osób. Nieszczerość zawsze czyta się na poziomie podświadomości, a jedynym pewnym sposobem jest bycie sobą. To właśnie przyciągnie mężczyznę, który będzie potrzebował prawdziwego Ciebie.

Zgadzam się, nie lubisz też, jak mężczyzna kłamie o swoim zawodzie i zarobkach, pięknie się nim opiekuje, a potem przerzuca się z garnituru na spodnie dresowe z rozciągniętymi kolanami i zamiast zabierać Cię w świat, gra w taneczne gry w wieczory? A mężczyźni też nie są zbyt mili.

READ
W jakim kraju są najpiękniejsze dziewczyny na świecie?

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Czasami oczywiście możesz spróbować „dostroić się” do ideału mężczyzny, z którym jesteś bardzo namiętny, ale jest mało prawdopodobne, aby doprowadziło to do czegoś trwałego. Prędzej czy później nadal będziesz zmęczony udawaniem, więc nie powinieneś się załamywać ze względu na osobę, która nie jest dla ciebie odpowiednia. Lepiej poczekać na kogoś, kto nie może oddychać i żyć bez ciebie tak, jak ty – nawet ze zwęglonymi babeczkami i wszędzie porozrzucanymi rzeczami.

Pasja

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Nic nie podnieca mężczyzn bardziej niż dziewczyna, która czymś się pali – czy to ulubiona praca, wolontariat, sztuka współczesna czy kursy ikebany. Kiedy coś nas pasjonuje, ogarnia nas energia i pasja do życia, płoną nam oczy, a to od razu wyróżnia nas z tłumu i zwraca na nas uwagę. W końcu możesz entuzjastycznie mówić o sortowaniu śmieci na randce – i mężczyzna straci głowę, albo możesz nudno i monotonnie namalować swoją trzecią podróż dookoła świata – i wcale go nie interesować.

jak rozkochać mężczyznę, męska psychologia, mężczyzna i kobieta, atrakcyjność, kadry filmowe

Dodatkowo pasja sprawia, że ​​mężczyzna czuje, że twoje myśli są nie tylko przez niego zajęte. Zdradźmy pewien sekret – mężczyźni nie lubią, gdy kobiety odkładają słuchawkę na swoje skromne persony, wcale nie chcą stać się dla kogoś sensem życia. Są pod wrażeniem, gdy potrafimy czerpać przyjemność nie tylko z relacji, ale także z pewnych abstrakcyjnych sfer. A jeśli twoja ulubiona działalność, oprócz wszystkiego, przynosi dochód, mężczyzna rozumie, że wybierasz go nie z powodu samolubnych motywów, ale po prostu dlatego, że jest dla ciebie cholernie atrakcyjny i interesujący jako osoba.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: