5 dziwnych rzeczy, które faceci lubią w dziewczynach

Kobiety uważają mężczyzn za prostych i oczywistych, zarówno w działaniu, jak iw myślach. Zwłaszcza jeśli chodzi o płeć piękną. Bujna klatka piersiowa, wyrzeźbiona sylwetka, kręcone włosy – wydaje się, że preferencje mężczyzn wcale nie dziwią.

Jednak nie wszystko jest takie oczywiste. Jeśli przyjrzysz się uważnie, nie wszyscy mężczyźni wybierają dziewczyny o idealnym wyglądzie i narzekającym charakterze na swoje towarzyszki życia. Tyle, że mężczyźni szukają tej „zapału” w płci pięknej, która potajemnie ich pociąga. A każdy przedstawiciel płci pięknej ma swoją „zapał”.

1. Lekko rozczochrane włosy

Fryzura typu włosy do włosów budzi u mężczyzny skojarzenia z niezwykle pedantyczną, surową i zamkniętą kobietą, która nie jest przyzwyczajona do okazywania swoich uczuć. Ale drobne zaniedbanie we włosach niesamowicie podnieca mężczyzn. Słodka rozczochrana wygląda figlarnie i kojarzy się przedstawicielce silniejszego seksu z emancypacją, lekkością i czułością.

Nawiasem mówiąc, dla wielu mężczyzn rozczochrane kobiece włosy są również symbolem namiętnie spędzonej wspólnej nocy.

2. Twoja głowa na jego ramieniu

Każdy mężczyzna lubi, gdy widzi w nim obrońcę i niezawodne wsparcie, gdy czuje, że kobieta go potrzebuje. Aby to zrobić, nie trzeba się spowiadać, wystarczy przytulić ukochaną osobę, opierając głowę na jego ramieniu.

Niektóre kobiety zdają sobie sprawę z tej słabości mężczyzn i czasem na pewno ją wykorzystają, aby się pojednać lub uzyskać na coś zgodę. A dla tych, którzy nie wiedzą, pamiętaj o tej technice.

3. Bose stopy

Bosa kobieta wygląda niesamowicie naturalnie i wzruszająco. Jeśli jesteś na łonie natury, jej zgrabnie wyrzeźbione nogi z miniaturowymi palcami i piękny pedicure robią na mężczyźnie ekscytujące wrażenie. Bosa dziewczyna wygląda szczególnie seksownie nie nawet na plaży, ale spacerując po zielonej łące, ponieważ jest to rodzaj symbolu młodości i beztroski.

To samo można powiedzieć o wdzięcznych kobiecych dłoniach z pięknymi paznokciami. Mężczyźni uwielbiają na nie patrzeć i dotykać. Kobiety, które są świadome tej cechy, są najbardziej pożądanymi obiektami seksualnymi dla mężczyzn.

4. Okrągły brzuch

Symbolem piękna jest wyrafinowana dziewczyna o idealnej figurze i elastycznym brzuszku bez grama nadmiaru tłuszczu. Jednak liczne badania socjologiczne potwierdzają, że większość mężczyzn jest podekscytowana nie kostki na brzuchu dziewczyny, ale słodkim, seksownym brzuszkiem.

READ
7 cech, które według facetów sprawiają, że jesteś magnesem

Być może chodzi o męskie instynkty i wewnętrzne pragnienie krągłości i miękkości, które wydają się bardzo kobiece i atrakcyjne dla silniejszego seksu. Dziewczyny mogą również używać tej „broni”, najważniejsze jest, aby nie przesadzić, zatrzymując się na przyjemnej okrągłości.

5. Minimalny makijaż na twarzy

Większość mężczyzn zgadza się, że brak kosmetyków sprawia, że ​​kobieta jest bardziej delikatna i atrakcyjna. Kosmetyki, zwłaszcza nakładane w nadmiarze i bez smaku, odstraszają mężczyznę, a kobietę czynią bardziej wulgarną. Ponadto, po zmyciu takiego „tynku” rano, kobieta może niewypowiedzianie zaskoczyć swojego towarzysza, a ta niespodzianka raczej nie będzie przyjemna.

Wręcz przeciwnie, brak kosmetyków symbolizuje naturalność i czystość. Chcesz dotrzeć do takiej dziewczyny, chcesz być z nią szczery i delikatny. Ponadto, jeśli młoda dama lubi mężczyznę bez makijażu, przyciągnie go nawet lekkim makijażem.

6. Piegi

Dziewczyny często cierpią na przebarwienia na twarzy, które popularnie nazywane są piegami i na różne sposoby starają się pozbyć tej cechy. Stosowane są kapelusze z szerokim rondem, kremy podkładowe i różne maski wybielające. Ale czy warto?

Wielu mężczyzn naprawdę lubi piegi na ładnej twarzy kobiety i wdzięcznych ramionach. Dla przedstawicieli silniejszego seksu takie dziewczyny wydają się bardziej kobiece, słoneczne i sprężyste. Kojarzone są z młodością i szczerością. Dlatego dziewczyny powinny wykorzystywać tę cechę w uwodzeniu mężczyzn, a nie próbować pozbyć się ich „zapału”.

7. Kiedy chwalisz go publicznie

Mężczyźni po prostu kochają pochwały. A kiedy brzmi z ust ukochanej kobiety, jest podwójnie przyjemny. H jest szczególnie miły, gdy kobieta publicznie chwali swojego mężczyznę, w towarzystwie wspólnych przyjaciół, kolegów lub zupełnie nieznajomych.

Każdy mężczyzna powie, że publiczna pochwała ukochanej jest bardzo warta. To chwila dumy, za którą mężczyzna doceni ukochaną i tylko jedną jeszcze bardziej.

8. Poranne „łyki”

Mężczyzna lubi patrzeć na swoją ukochaną, która budząc się, słodko przeciąga się w łóżku. Po pierwsze, w takich momentach możesz podziwiać wysklepione plecy swojej kobiety i celowo wystające piersi. I tutaj nie ma znaczenia, co młoda dama ma na sobie w tej chwili – seksowną koszulę, czy w ogóle nie ma bielizny.

A po drugie, w tym sennym popijaniu jest coś dziecinnego i bardzo słodkiego. W takim momencie ukochany wywołuje falę czułości i chęć przytulenia.

READ
Dziewczyny, które sprzedawały swoje dziewictwo za astronomiczne sumy

9. Rozmowy telefoniczne są niechlujne

Mężczyźni na ogół uwielbiają, gdy dziewczyna przejmuje inicjatywę i dzwoni pierwsza. To wyraźny znak, że młody człowiek lubi, że dziewczyna nie jest mu obojętna.

Ale wezwania lekkiego pijaka można przypisać do specjalnej kategorii. Mężczyźni uwielbiają je, bo kobieta staje się bardziej wyzwolona pod wpływem alkoholu, co sprawia, że ​​jej seksualne podszepty i pikantne aluzje po prostu doprowadzają do szału.

Nawiasem mówiąc, seks z pijaną kobietą można również zaliczyć do tej samej kategorii. W takich momentach intymność nabiera nowych barw, bo kobieta otwiera się, bez wahania mówi o swoich seksualnych pragnieniach, a nawet prosi, by nazwać ją wulgarnymi słowami. A wielu mężczyzn to uwielbia!

10. Kiedy chodzisz w bieliźnie

Marzeniem każdego mężczyzny jest zobaczenie ukochanej chodzącej po mieszkaniu w majtkach lub staniku. Oczywiście mężczyzna nie odmówi zobaczenia swojej ukochanej i całkowicie nagiej, ale to nie jest takie ekscytujące.

Kobieta spacerująca po domu w bieliźnie wywołuje intensywne pożądanie seksualne, ale jednocześnie niesie za sobą trop tajemniczości i tajemniczości. Przyciąga ją do przytulania, przesuwania dłonią po ponętnej koronce, namiętnego całowania i kochania się.

Jak widać, zdarza się, że mężczyzna „zaczepia się” w kobiecie przez zupełnie nieoczywiste rzeczy, na które urocze młode damy nawet nie zwracają uwagi. Ale to potężna broń, umiejętnie za pomocą której możesz zakochać się w mężczyźnie i stale utrzymywać pasję w jego oczach!

Mogą narzekać bez końca, ale wiemy, że tak naprawdę mają bzika na punkcie tych naszych przyzwyczajeń i drobnych niedociągnięć!

065_large

Ważne jest, aby kobieta znalazła mężczyznę, który pokocha ją za jej dziwactwa. I chociaż w rzeczywistości wszyscy jesteśmy różni, istnieje kilka kobiecych rzeczy, które mężczyźni uwielbiają bez obiektywnego powodu.

1. Jak śpisz?

Od czasu do czasu twój kochanek lubi oglądać cię we śnie. Na przykład, jeśli budzi się przed tobą, nie budzi cię, ale podziwia cię i uśmiecha się.

Nie myśl, że we śnie jesteś piękna jak Śpiąca Królewna. Większość ludzi nie jest szczególnie atrakcyjna podczas snu. Niektórzy ślinią się. Niektórzy robią śmieszne miny. Ale to nie jest ważne. Możesz wyglądać jak dziwak, ale on kocha tego dziwaka.

READ
Gdyby kobiety wiedziały TO, uniknęłyby 12 godzin cierpienia na oddziale

2. Jak bardzo nie chcesz przyznać, że się myliłeś?

On wie, że się mylisz. Wiesz, że się mylisz. On wie, że ty wiesz, że się mylisz. Ale grzmot nad tobą, jeśli to przyznasz. Zamiast tego będziesz się kłócić i kłócić, i kłócić… Aż się podda i uzna cię za zwycięzcę. W końcu kobieta ma zawsze rację, prawda?

Może nie lubi się z tobą kłócić przez cały czas, ale uwielbia to, jak bardzo potrafisz być uparty. Uważa, że ​​to słodkie. A nawet sexy. Każdy mężczyzna woli kobietę z iskrą.

3. Jak bardzo się boisz

Czasami twój strach jest obiektywny, czasami zupełnie irracjonalny. Ale jest zafascynowany tym, że możesz być silny, jeśli chodzi o duże rzeczy, i stać się tak słabym i bezbronnym, gdy chodzi o małe rzeczy, takie jak pająki. Albo u gryzoni. I ogólnie we wszystkim przerażającym i / lub innym.

Cieszy się, że jest rycerzem w lśniącej zbroi, aby uratować cię przed pająkiem. Chętnie odprowadzi cię w nocy do domu, ponieważ na zewnątrz jest ciemno, a ty boisz się iść sam. Lubi, że boisz się pewnych rzeczy, bo to pozwala mu być twoim obrońcą. Nawet jeśli wie, że tak naprawdę nie potrzebujesz ochrony, lubi czuć się potrzebny.

4. Jak wyglądasz po zbyt długich przygotowaniach?

Próbował dostać się do łazienki, którą zajmowałeś przez dwie godziny, ale bezskutecznie. Jesteś już pół godziny spóźniony, wiesz, że będziesz potrzebować o wiele więcej, aby być w pełni przygotowanym. Musiał narzekać bez przerwy przez ostatnie 45 minut. Ale bądźmy szczerzy: na opłaty wydasz tylko tyle, ile uznasz za stosowne.

Może mu się to nie podobać. To może go zdenerwować lub rozzłościć. Już uważa, że ​​to dziwne, że nigdy nie jesteś gotowy na czas. Ale cieszy go efekt końcowy. Zawsze uważa cię za piękną, a po dwóch godzinach czyszczenia nie będzie w stanie oderwać od ciebie oczu.

5. Jak robisz niezwykłe rzeczy, nie zauważając tego

To może być twój sposób na ubieranie się. Albo zwyczaj gryzienia warg. Albo skokowy chód. Lub oryginalne pomysły. Cokolwiek wyrażasz swoją dziwaczność, on to zauważa. Jak możesz być tego pewien? Bo inaczej najprawdopodobniej już dawno by od ciebie uciekł. Ale nie zrobił tego.

READ
10 pokarmów, które niszczą zęby

Nie tylko toleruje twoje zachowanie, ale naprawdę je cieszy. To naprawdę najlepszy sposób, aby zrozumieć, że znalazłeś odpowiedniego partnera życiowego: jeśli może znieść twoje szaleństwa, to masz właściwego.

6. Jak lubisz się przytulać aż do uduszenia?

Jest Ci zimno. Zawsze jest ci zimno. I chcesz, żeby cię ogrzał. Albo chcesz go mocno przytulić, gdy wróci do domu z pracy. Lub połóż się na nim podczas oglądania filmu. Albo chwyć się go jak ośmiornicy rękami i nogami, gdy próbuje zasnąć. Lubi to wszystko.

Może nie lubić uczucia uduszenia, gdy mocno go przytulasz, ale kocha to, że tak mocno go kochasz. A to oznacza, że ​​będzie znosić twoje ciągłe skargi na przeziębienie, nudę czy bezsenność.

7. Jak możesz być jednocześnie niesamowicie nieśmiały i agresywny?

Zaskakuje go za każdym razem, gdy przechodzisz od niepewnego do całkowitej samowystarczalności – i na odwrót. I szczerze mówiąc, uwielbia niespodzianki. Uwielbia, gdy go zaskakujesz. Zawsze udaje Ci się utrzymać go na palcach, chociaż czasami traci panowanie nad sobą, docenia nieprzewidywalność następnego dnia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: