5 celebrytów, które nie ubrały się na swój wiek i wszystko zepsuły

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Możesz odnosić sukcesy, być bogatym, sławnym, ale nadal nie będziesz w stanie zachować młodości na zawsze. Niektóre gwiazdy doskonale zdają sobie z tego sprawę i starają się podkreślić swoją godność bez uciekania się do plastiku. A inni nie rozpoznają swojego wieku, w każdy możliwy sposób starają się wyglądać młodziej niż ich lata, ale w efekcie tracą tylko dawną atrakcyjność. Novate.ru oferuje anty-ocenę gwiazd, którym nie udało się zachować swojej urody.

W pewnym momencie pojawiają się symbole seksu z epoki – standardy piękna, o których marzą wszystkie kobiety. Kiedyś byli wśród nich Catherine Deneuve, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Elizabeth Taylor, Brigitte Bardot, Vivien Leigh i wiele innych celebrytów. Teraz zastąpiły ich Angelina Jolie, Megan Fox, Julia Roberts. Ale jeśli gwiazdy XX wieku „dotrzymały znaku” do końca i wzbudziły podziw dla swojego naturalnego piękna, to celebryci XXI wieku co jakiś czas decydują się na chirurgię plastyczną, która nie zawsze przynosi pozytywne rezultaty. Proponujemy przyjrzeć się tym, którzy raczej nie staną się twarzą błyszczącego magazynu i przykładem do naśladowania.

1. Tara Reid

Tara Reid po nakręceniu American Pie 2 i dzisiaj

Amerykańska aktorka Tara Reid pojawiła się na dużych ekranach bardzo wcześnie: w wieku 9 lat zaczęła występować w reklamach tak znanych marek jak McDonalds, Crayola czy Milton Bradley, a także brała udział w programie Kids Play. Jednak sława przyszła do aktorki dopiero w 1998 roku, po tym, jak zagrała w filmie The Big Lebowski. Prawdopodobnie to dzięki sukcesowi tego obrazu Tara została zaproszona do roli Vicky w skandalicznej komedii dla nastolatków American Pie. Film tylko wzmocnił pozycję aktorki, a jednocześnie przyniósł jej status symbolu seksu.

Niestety, Reid niejasno zdawał sobie sprawę, że stała się popularna właśnie ze względu na jej naturalne piękno. Biorąc pod uwagę, że jej wygląd jest daleki od ideału, dziewczyna postanowiła zwrócić się do chirurgów plastycznych. Liposukcja, mammoplastyka, plastyka nosa – a to nie jest cała lista zabiegów w życiu Reeda. Tara lubi również Botox, wypełniacze z kwasem hialuronowym. Patrząc na aktorkę, trudno uwierzyć, że ma dopiero 44 lata – kompleks operacji, do których uciekała się w różnych okresach swojego życia, wizualnie rzucił jej 7-10 lat.

READ
10 gwiazd, które rujnują swój wygląd okropnym makijażem i fryzurami

2. Anastasia Volochkova

Anastasia Volochkova u szczytu swojej kariery i dzisiaj

Dziś Anastasia Volochkova, jeśli stanie się główną bohaterką artykułów, to tylko ci, którzy mówią o gwiazdach o okropnym guście, którzy nie wiedzą, jak się ubierać i zachowywać w społeczeństwie. Ale zanim Nastya została uznana za główną piękność domową, nie tylko baletnicę, ale dziewczynę z wyższych sfer o niesamowitych manierach. W latach 90. wielu fanów szczerze wierzyło, że Volochkova należała do arystokratów, a sama gwiazda z całej siły zachowała swój wizerunek anioła. Maniery, gesty, dobrze umiejscowiony głos, umiejętność wspierania każdego tematu – wszystko to zwróciło na nią uwagę i pozwoliło doprowadzić do szaleństwa najbogatszych i odnoszących największe sukcesy mężczyzn tamtych czasów.

Ale po tym, jak Volochkova opuściła Teatr Bolszoj, wszystko się zmieniło – od baletu prima zmieniła się w skandal prima. Zmiany w wyglądzie i charakterze nastąpiły również po porodzie – Anastasia straciła dawny kształt, ale nie chciała się z tym pogodzić. W jej garderobie zaczęły pojawiać się dość odkrywcze stroje i rzeczy z marszczeniami, falbankami, złotymi nitkami w stylu „drogo-bogatym”. Jeśli chodzi o anielski wygląd, nie było po nim również śladu: nienaturalne sztuczne rzęsy, szalony tatuaż brwi, jasny makijaż – wszystko to nie maluje Volochkova, czyni ją sztuczną, ale była baletnica się z tym nie zgadza. Cóż, życzymy jej powodzenia w przyszłych eksperymentach.

3. Siostry Olsen

Siostry Olsen na planie New York Minute i dziś

Prawdopodobnie ze wszystkich niegdyś sławnych osobistości najbardziej zmieniły się siostry Olsen. Niemowlęta pojawiły się na ekranie w wieku sześciu miesięcy i długo utrzymywały się w serialu „Full House”, gdzie przez 8 lat na zmianę odgrywały rolę Michelle Tenner. Potem było wiele innych udanych filmów, wśród których niezwykle popularny obraz „Dwa: ja i mój cień”. Ale im starsze były dziewczyny, tym mniej chciały być ze sobą w parze. Niestety sekret ich popularności tkwił właśnie w tym, że były dwie dziewczyny, a reżyserzy zaproponowali tylko role bliźniaków.

Taka kategoryczność doprowadziła do tego, że w 2004 roku Ashley i Mary-Kate wystąpili w ostatnim wspólnym filmie „New York Minute” i zakończyli karierę aktorską. W wieku 18 lat dziewczyny rozpoczęły działalność: rozwinęły własną firmę produkcyjną, stworzyły odnoszącą sukcesy markę odzieżową The Row. Jest całkiem możliwe, że to wczesna sława, bogactwo i niezależność sprawiły, że bliźniacy popadli w poważne kłopoty: ciągle chodzili na imprezy, brali narkotyki i prowadzili samochód pod wpływem alkoholu. Taka ilość złych nawyków doprowadziła do tego, że Mary-Kate rozwinęła nawet jadłowstręt psychiczny.

READ
Najlepsze zdjęcia gwiazd z otwarcia Festiwalu Filmowego w Wenecji

Ponadto. Aby nie być do siebie podobni, bliźniaczki postanowiły poddać się serii operacji plastycznych: Ashley poprawiła nos i wykonała kości policzkowe, a Mary-Kate według plotek usunęła grudki Bisha, w wyniku czego jej twarz wychudzony i stał się niesamowicie chudy. Po interwencji chirurga dawne aktorki całkowicie się zagubiły i zaczęły wyglądać, delikatnie mówiąc, przerażające. Po tych słodkich, uroczych dziewczynach, które występowały w filmach i były idolami milionów, nie pozostał ani ślad.

4. Lara Flynn Boyle

Lara Flynn Boyle w młodości i teraz

Po premierze kultowego filmu „Twin Peaks” Lara Flynn Boyle, która grała Donnę, obudziła się sławna. Przepowiedziano jej chwałę Winony Ryder, zaproponowano role w najlepszych filmach, a mężczyźni oszaleli na jej punkcie. Lara była uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet lat 90., ale sama wszystko zrujnowała, kiedy zdecydowała, że ​​może uciec od swojego wieku.

Aktorka przeszła wiele operacji: zrobiła lifting powiek i brwi, zmieniła kształt nosa, powiększyła usta, lubiła Botox z wypełniaczami. Reżyserzy nie chcieli jednak współpracować z gwiazdą, w której trudno było rozpoznać zachwycającą arystokratyczną urodę z Twin Peaks: niewyraźne kontury, nieproporcjonalne usta, opuchniętą twarz. Ciągłe niepowodzenia wpłynęły nie najlepiej na stan psychiczny Lary. Wielu lekarzy zgadza się, że jej wygląd zmienił się nie tyle z powodu chirurgii plastycznej, co z powodu uwalniania hormonów na tle ciągłego napięcia nerwowego.

5. Lindsay Lohan

Lindsay Lohan przed i po operacji

Wszyscy pamiętają urocze dziecko z filmów „Idealna zabawka”, „Pułapka rodzica”. Lindsay Lohan urzekła zarówno fanów, jak i reżyserów swoją spontanicznością, talentem aktorskim, więc nic dziwnego, że nie miała końca z ofertami występu na następnej taśmie. „Pocałunek na szczęście”, „Zakręcony piątek”, „Wredne dziewczyny” – te i inne filmy zapewniły Lindsay status gwiazdy, dały jej sławę, o której 17-letnia aktorka nawet nie śmiała marzyć. Niestety, po sławie przyszła miłość do imprez, alkoholu i narkotyków. Lohan spóźniła się na strzelaninę, nie pamiętała dobrze tekstu i zirytowała wszystkich swoich kolegów swoim zachowaniem.

Na tle narkotyków aktorka rozwinęła kleptomanię: ukradła wszystko, co było schowane pod pachą. W efekcie dziewczynki częściej można było zobaczyć w sądach niż w filmach. Zdając sobie sprawę, że tak dalej być nie może, Lindsey zdecydowała się na rehabilitację. Długi proces leczenia, stres i liczne złe nawyki sprawiły, że aktorka bardzo się zmieniła w wyglądzie. Aby zaradzić tej sytuacji, zwróciła się do chirurga plastycznego. Ale operacje i zastrzyki kosmetyczne tylko pogorszyły sytuację. W rezultacie słodka dziewczyna zamieniła się w starą kobietę – czasami mówi się jej nawet, że wygląda na tyle lat, co jej matka.

READ
Czułość: Regina Todorenko i Vlad Topalov dotknęli sieci ramkami ze wspólnej sesji zdjęciowej
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: