5 cech poszukiwanych kobiet, które ukrywają przed wszystkimi

To paradoks, ale mężczyzn pociągają zarówno niedostępne, jak i łatwo dostępne kobiety. Pierwszemu, bo to sport, a drugiemu, bo myślą: „Dlaczego jestem gorszy od reszty?”. Ale nadal, jeśli przeanalizujesz, większość mężczyzn pociągają kobiety dość pewnych typów. Co? Znajdźmy odpowiedź męskiego autora Passion.ru.

To paradoks, ale mężczyzn pociągają zarówno niedostępne, jak i łatwo dostępne kobiety. Pierwszemu, bo to sport, a drugiemu, bo myślą: „Dlaczego jestem gorszy od reszty?”. Ale nadal, jeśli przeanalizujesz, większość mężczyzn pociągają kobiety dość pewnych typów. Co? Znajdźmy odpowiedź męskiego autora Passion.ru.

Psychologowie i po prostu ciekawi ludzie od dawna próbują zrozumieć ten problem.

Dlaczego pewne typy mężczyzn i kobiet budzą zainteresowanie płci przeciwnej? Co się za tym kryje i co najważniejsze – które typy są najbardziej atrakcyjne?

W słynnym „Seks w wielkim mieście” pokazano nam 4 typy kobiet, które szczególnie podniecają mężczyźni: łowczyni seksu, dziewczyna, niezależna feministka i prawdziwa dama.

Być może tak, choć każdy mężczyzna dodałby do tej listy jeszcze jedną pozycję – bazując wyłącznie na własnym doświadczeniu. Tak więc bycie obiektywnym, ściśle mówiąc, jest mało prawdopodobne!

Spotkaj się przy opakowaniu

Zgódźmy się od razu – w tym artykule nie będziemy brać pod uwagę aktorek, piosenkarek, a także symboli seksualnych, takich jak Jolie i Monroe.

Mężczyźni lubią to jako rodzaj obrazu, aw prawdziwym życiu nie każdy szuka znajomości i intymności ze słynnym idolem seksu.

Kim więc ona jest – kobietą, którą poznał, mężczyzna zaczyna tracić kontrolę nad sobą?

Mówią, że piękna kobieta, jeśli chce, może uwieść każdego mężczyznę. Jednocześnie nie jest jednak wskazane, co kryje się za pojęciem „pięknej kobiety”.

Jeśli piękno w tym przypadku oznacza idealną sylwetkę, wspaniałe piersi, długie włosy, ospały wygląd i brzoskwiniowe pośladki, to okazuje się, że niewiele kobiet potrafi uwieść.

Chociaż statystyki pokazują, a ludzie mówią, że nawet żonaci mężczyźni dają się łatwo uwieść, co możemy powiedzieć o mężczyznach stanu wolnego.

Z drugiej strony, bez względu na to, jak pyszna jest tabliczka czekolady, nie kupisz jej bez pięknej etykiety. Chyba że za radą bardzo dobrego przyjaciela.

READ
10 zagranicznych trendów w makijażu, które dowodzą, że każdy kraj ma swoje własne ideały piękna

Tak samo jest z kobietą. Jej wygląd odgrywa główną rolę podczas spotkania. Wiadomo przecież, że mężczyzna zakochuje się w 8 sekund. A już na pewno nie krokodyl.

Tezę „Nie urodź się pięknie” wymyślili prawdopodobnie niesympatyczni nieudacznicy, którzy po obejrzeniu znanego serialu telewizyjnego z Nelli Uvarovą w roli głównej uwierzyli, że bez mniej lub bardziej przyzwoitych danych zewnętrznych można odnieść sukces z mężczyznami.

Zastanówmy się więc szczegółowo, jakie typy kobiet podniecają każdego mężczyznę?

Czytaj dalej: 5 rodzajów kobiet, których mężczyźni zawsze pragną

Kobieta bez kompleksów

1. Całkiem głupie

W ludziach jest często nazywana „blondynką” lub po prostu „głupcem”.

Taka kobieca zabawka jest zawsze zainteresowana męskimi przedstawicielami, ale najczęściej zainteresowanie to nie wykracza poza intymne relacje.

Jest tak głupia, że ​​nawet nie zdaje sobie sprawy, że kobietę można docenić za coś innego niż długie nogi, duży biust, ładną buzię i umiejętność robienia loda.

Interesuje ją tylko ubrania, rozrywka, przyjemności. A jedyne, co czyta, to błyszczący magazyn, w którym jest więcej zdjęć niż tekstu.

Mężczyźni nabierają się na takie piękności. Po pierwsze myślą, że na ich tle będą mogli w pełni zabłysnąć swoim intelektem.

Po drugie, takimi kobietami łatwo manipulować, ponieważ ich ograniczona inteligencja pozwala im zapamiętać tylko nazwy marek modowych i popularnych kurortów.

Po trzecie, ponieważ piękna blondynka daje niesamowity seks.

Tygrysica

2. Kobieta bez kompleksów

Kobieta bez kompleksów

Marzenie każdego mężczyzny szczególnie młody, aby jego wybrany chciał tego samego, co on.

I nie sądziłem, że w pewnych sprawach inicjatywa powinna pochodzić wyłącznie od mężczyzny. A teraz szuka takiej kobiety.

Nie ma kompleksów nie jest tchórzliwa, gotowa dać się gdziekolwiek i nigdy nie spędzi pół godziny na rozmyślaniu o tym, jak przyzwoity jest lodzik na trzeciej randce.

Ale jednocześnie ma wiele wad: najprawdopodobniej ma łatwe podejście do życia – pali, nie dba o swoje zdrowie, ani oczywiście o swojego wybranego.

Mottem takiej kobiety jest „Przyjaźń seksualna nie jest przeszkodą”. Idę z tobą ulicą ze smutkiem nie będzie śledziła wzrokiem orszaku weselnego i zastanawiała się nad przebiegłym planem przekształcenia przyjaciela w męża. Dla wielu mężczyzn jest to ważne.

READ
Jakie będą dzieci urodzone w 2023 roku?

Biznesmenka

Albo drapieżnik, albo łowczyni. ona jest podbija mężczyzn swoją urodą, a także arogancją.

Szczerze pokazuje, że wybiera swojego partnera. Jest niesamowicie dobra w łóżku, ale absolutnie okropna w związkach.

Niewielu mężczyzn jest w stanie wytrzymać to przez długi czas, ponieważ swoimi twierdzeniami wyjaśnia mężczyźnie, że jest to winien, w przeciwnym razie jest to winien.

Uważa się za boginię, pewna, że ​​została stworzona do kultu. Taki zwykle żerują głównie na bogatych mężczyznach, opróżniając ich portfele.

Oczywiście jest bardzo dobra, elegancko się ubiera i troskliwie dba o siebie. Mężczyzna, zwłaszcza starszy, jest gotów zapłacić każdą cenę za przespanie się z nią.

Po prostu rozbawić jego dumę i opowiedzieć przyjaciołom o tym, jak oswoił Tygrysicę.

Kobieta z charakterem

Jest trochę jak poprzedni typ kobiet, z tą różnicą, że nie potrzebuje pieniędzy mężczyzny – sama je zarabia.

Ta kobieta rzeczowy, energiczny, erudycyjny i niezależny. Jest prawie feministką i może łatwo obejść się bez męskiego wsparcia.

Potrafi „usunąć” żigolaka, pójść na męski striptiz, pokazując tym samym, że nie tylko mężczyźni kupują seks.

Na randkach płaci za siebie, a na spotkania zgadza się tylko z tymi, którzy zarabiają co najmniej tyle co ona.

Wyraźnie wykazuje objawy arogancji i nadmiernej niezależności. Takie cechy kobiety nie przemawiają do mężczyzn.

Pytanie brzmi: dlaczego tego chcą? (Zauważ, że mówimy o ładnej kobiecie biznesu.)

W tym momencie w grę wchodzi męska duma. „Jak to jest, jest taka niedostępna, wybiera sobie partnera, ciężko się do niej dodzwonić. Ale jestem mężczyzną! Muszę to mieć!”

Fantazjując, mężczyźni zwykle wyobrażają sobie seks analny lub oralny z kobietą biznesu. W końcu głównym celem mężczyzny jest pokazanie swojej wyższości nad nią. Mianowicie, ten rodzaj seksu sprawia, że ​​można go poczuć.

5. Kobieta z charakterem

Kobieta z charakterem

Trudno się z nią nudzić! Z reguły jest to osoba pasjonująca się jakimś biznesem, która zna swoją wartość.

Jest nieprzewidywalna. Jest atrakcyjna, inteligentna, rozważna, energiczna, sprawna fizycznie.

Wie, czego chce i jak to osiągnąć, szuka mężczyzny słabszego od siebie, aby był głównym.

W przeciwieństwie do kobiety biznesu nie posiada arogancji, a jej „wymagania wobec kandydata” są zupełnie inne.

READ
9 dziwnych, ale prawdziwych faktów o Szwecji, których nie znałeś

Ponadto pod względem dalszej kontynuacji relacji jest znacznie lepszą opcją.

Dlaczego on jej chce? Być może kierują nimi podekscytowanie – Chcę rozbawić dumę, oswoić, pokazać, że nawet silna kobieta kłania się mężczyźnie, że w rzeczywistości to on jest naprawdę silny – mężczyzna.

Ale możliwe jest też coś innego – naprawdę interesujące staje się dla mężczyzny samo wniknięcie w jej życie, co wydaje mu się niezwykłe i nie nudne.

Po przeczytaniu tego artykułu może Ci się wydawać, że mężczyzna to żałosny samiec, działający na wezwanie instynktów i zupełnie nieświadomy tego, czym jest miłość. Uwierz mi, nie jest.

W końcu wzięliśmy pod uwagę wyłącznie męskie instynkty, a uczucia tutaj, jak wiecie, schodzą na dalszy plan, przekazując pasję i pragnienia.

Mężczyźni kochają oczami, ale błędem byłoby powiedzieć, że zauważają u kobiet tylko zewnętrzną atrakcyjność.

Poniższa lista opiera się na opiniach mężczyzn, które wyrażali podczas kilku badań.

Oto pięć cech opartych na nauce, które mężczyźni uważają za atrakcyjne u kobiet.

1. Pochylenie głowy.

Naukowcy odkryli, że pochylanie głowy kobiety w dół może uczynić ją bardziej atrakcyjną dla przedstawicieli płci przeciwnej.

W tym badaniu mężczyznom pokazano zdjęcia kobiet zrobione pod różnymi kątami i podczas różnych faz ich cyklu menstruacyjnego. Badacze doszli do wniosku, że atrakcyjniejsze są dla mężczyzn zdjęcia, na których głowa jest lekko pochylona, ​​a także takie, na których kobiety znajdują się w płodnej fazie cyklu miesiączkowego.

Badacze podkreślają, że czynniki te wpływają jedynie na postrzeganie piękna, ale nie są sztywnymi warunkami kobiecej atrakcyjności.

2. Miłość do ryzyka.

Według badań Uniwersytetu Alaski, mężczyźni (jak i kobiety) uważają pewne rodzaje ryzykownych zachowań za bardzo atrakcyjne.

Na przykład mężczyźni (jak i kobiety) z pewnością docenią umiejętność wspinania się po górach przez przedstawiciela lub przedstawiciela płci przeciwnej. Ale chęć prowadzenia samochodu z niezapiętym pasem bezpieczeństwa najprawdopodobniej nie zrobi wrażenia.

3. Poczucie humoru.

Kobiety kochają zabawnych facetów, ale jak się okazuje, mężczyźni też lubią zabawne kobiety. Badania pokazują, że „poczucie humoru” jest jedną z cech, które ludzie chcą widzieć u swoich partnerów.

READ
Mycie płatkami owsianymi: podkład nie jest już potrzebny

Ale kiedy naukowcy zaczęli dokładniej badać ten temat, odkryli, że mężczyźni bardziej cenią zdolność swoich partnerek do śmiania się z ich żartów niż do żartowania sobie. Podczas gdy kobiety chcą, aby ich partnerzy sami mieli poczucie humoru, a jednocześnie dobrze postrzegają ich dowcipy.

4. Otwartość emocjonalna.

Badanie wykazało, że osoby posiadające tę cechę nabierają szczególnego przyciągania w oczach przedstawicieli płci przeciwnej.

Ta cecha to umiejętność dzielenia się swoimi emocjami z innymi, co czyni je bardziej zrozumiałymi w oczach innych. Naukowcy uważają, że mężczyzn zwykle pociągają te kobiety, które uważają za zrozumiałe dla siebie.

Podczas tego badania mężczyznom pokazano filmy z kobietami o różnych temperamentach. I okazało się, że płeć piękna, którą mężczyźni potrafili dobrze „czytać”, miała dla nich większą atrakcyjność emocjonalną.

Naukowcy uważają, że to zrozumienie aktywuje ośrodek nagrody w mózgu, co sprawia, że ​​mężczyzna dokonuje wyboru na korzyść takiej kobiety.

Okazuje się więc, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez jego mózg. Twoja emocjonalna otwartość może wywrzeć na mężczyźnie dość silne wrażenie.

Ale to nie znaczy, że musisz przestać być sobą, aby to zrobić. Nigdy nie zdradzaj swoich uczuć i myśli, ponieważ wrażenie, jakie fałszywa osoba wywiera na innych, szybko znika.

5. Najważniejszym czynnikiem jest osobowość.

Dla mężczyzny piękno to coś więcej niż tylko piękna skóra i włosy. Czynnikiem decydującym o postrzeganiu mężczyzn są pozytywne cechy osobowości.

Podczas badania mężczyzn podzielono na dwie grupy i poproszono o ocenę kobiet. Ale jedna grupa musiała oceniać tylko na podstawie wyglądu, podczas gdy przedstawiciele drugiej grupy zwracali również uwagę na cechy osobowości.

Wyniki pokazały, że drugą grupę mężczyzn zidentyfikowano jako piękne kobiety, które miały szeroką gamę wyglądu i budowy ciała. Natomiast mężczyźni z pierwszej grupy wybierali tylko kobiety o podobnym wyglądzie i sylwetce.

Dlatego pozytywne cechy osobowości wydają się być czynnikiem, który może zmienić postrzeganie kobiecego piękna przez mężczyznę.

Ta lista zawiera tylko niewielką liczbę cech, które mężczyźni uważają za atrakcyjne. W rzeczywistości jest ich znacznie więcej.

Ale bez względu na płeć, do której należysz, nigdy nie powinieneś zdradzać się w celu uzyskania pewnych „atrakcyjnych” cech. Często to Twoja wyjątkowość jest najbardziej atrakcyjną cechą. Więc zawsze akceptuj i kochaj siebie za to, kim naprawdę jesteś.

READ
Jak kochać mężczyznę: 10 przekonujących rad mądrych kobiet

Nowe wideo:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: