5 cech, które powinna mieć idealna dziewczyna

Jakie cechy przyciągają prawdziwych mężczyzn? Cechy godnej kobiety, przy której jesteś niezastąpiony.

5 cech kobiety tworzącej szczęśliwy związek: lista psychologa

Aby przyciągnąć wyjątkowych ludzi do swojego życia, sam musisz być wyjątkową osobą.

Mamy w życiu to, czemu odpowiadamy. Fizyczna forma człowieka odpowiada jego inwestycji w zdrowie. Praca człowieka odpowiada jego wiedzy i kompetencjom. Relacje człowieka odpowiadają jego poziomowi i cechom jako osoby i partnera.

Istnieją cechy, które posiadają stojące kobiety, które tworzą szczęśliwe związki. Jakie są te cechy?

1. Zaufanie

To najbardziej atrakcyjna cecha, a niepewność jest chyba najbardziej nieatrakcyjna.

Zaufanie to przekonanie, że coś jest prawdą. Pewna siebie kobieta jest przekonana o własnej wartości.

Jest pewna, że ​​chce, na co zasługuje i zna swoją wartość. Nie pozwoli na niegodne zachowanie wobec siebie. Określa swoje potrzeby, spokojnie prosi o to, czego chce, nie godzi się na mniej i nie wchodzi w związek, który jej nie odpowiada.

Jest przekonana, że ​​życie każdego mężczyzny zmieni się, jeśli się w nim pojawi, ponieważ jest najlepszą rzeczą, jaka może mu się przytrafić. A ona tego nie okazuje.

Wszystkich nas pociągają ludzie, którzy cenią samych siebie. Mężczyzna komunikujący się z taką kobietą czuje się wyjątkowo.

2. Niezależność

Aby podobać się i być interesującą kobietą (i ogólnie osobą) – musisz mieć wypełnione interesujące życie, które kochasz. Taka kobieta ma swoje własne cele, hobby, zainteresowania, preferencje i pragnienia.

Jeśli tego nie masz, będziesz szukał mężczyzny, który wypełni pustkę twojego życia, a chwilowe odczucia tego wypełniania nazwiesz „miłością”. Taka kobieta zwykle zamienia się w „wieszak”. W takich związkach mężczyźni często boją się, że zostaną uduszeni miłością, bo potrzebują wolności, nie chcą stracić własnego życia.

Właściwe stanowisko jest takie: powinnaś mieć swoje życie, którego częścią człowiek chce się stać. To pozycja siły, a nie potrzeby. Musisz zachować niezależność i jednocześnie sprawić, by poczuł, że coś daje. „Mam swoje ciekawe życie, a ty możesz się nim ze mną podzielić i spróbować uczynić mnie jeszcze szczęśliwszą”.

A osoby zależne przyciągają nie wartościowych ludzi, ale tych, którym wygodnie się z nich korzysta. Jeśli nie masz własnych zainteresowań i zajęć, uciekasz się do któregoś z jego wezwań – to cię dewaluuje w jego oczach, a on traci zainteresowanie.

Niezależność nie oznacza, że ​​musi się we wszystkim zatroszczyć, być doskonała i niczego nie potrzebować. Absolutnie wszystko zależy od czegoś, pytanie jest w proporcjach. Co więcej, mężczyzna jest wystraszony przez tę kobietę, której nie mogą nic dać. Oznacza to, że generalnie powinna być zadowolona z siebie i swojego życia.

3. Całość

Cała kobieta ma zasady i normy, których przestrzega w każdych okolicznościach. Jej „nie” znaczy „nie” i żadna ilość obietnic z gwiazd na niebie i śmierć sąsiadów tego nie zmieni. Nic nie sprawi, że się zmienisz. I jest bardzo atrakcyjny.

Taka kobieta nie zmieni swoich zasad, aby dostosować się do cudzego zdania, a nawet osoby, którą bardzo lubi.

Musisz mieć własne standardy. A najtrudniej jest je zatrzymać wśród ludzi, których lubimy. Łatwo jest nie zgadzać się z ludźmi, którymi nie jesteśmy zbytnio zainteresowani. Trudniej jest, gdy kogoś lubisz, bo chcesz go dalej lubić, a do tego zaczynasz godzić się na rzeczy, które są sprzeczne z twoimi standardami. Ale w ten sposób tracisz wartość i szacunek, próbując się podobać i dopasować.

READ
Słabe punkty mężczyzn według znaku zodiaku, które pomogą się w nim zakochać

Ta cecha ostatecznie tworzy szacunek i zaufanie, na których opierają się długoterminowe relacje. Mężczyzna będzie bardziej uważny na ciebie, uszanuje twoje słowa i będzie wiedział, że mają wagę. Ogólnie taka kobieta nie połączy swojego życia z mężczyzną bez tej samej jakości.

Uczciwość w dużej mierze usuwa zazdrość. Jeśli lojalność jest dla ciebie ważna, a on widzi, że trzymasz się swoich standardów (nawet jeśli jest to sprzeczne z jego pragnieniami), będzie pewny twojej lojalności. Jeśli nie oszukasz siebie, nie zdradzisz też jego.

4. Kobiecość

Na najbardziej podstawowym poziomie mężczyznę pociąga kobiecość, a kobietę pociąga męskość. To kobiety sprawiają, że mężczyźni czują się męsko.

Żaden mężczyzna nie chce być z kobietą, dla której jest bezużyteczny. Nie chce być tam, gdzie nie jest potrzebny. Chce zainwestować i uzyskać informacje zwrotne na ten temat.

Kobiecość to coś pięknego i czarującego, o co chce się dbać. Oznacza otrzymywanie troski i uwagi oraz rozkwit w zamian.

To jak ogrodnik i kwiat. Podlewa, a kwiat staje się wysoki, w odpowiedzi kwitnie i pachnie. I myśli: „To jest piękno, o tak, dobra robota”. Taka jest wymiana energii „mężczyzn” i „kobiet”.

Nawet najsilniejsza i najbogatsza kobieta nie chce mężczyzny słabszego od niej. Nie można więc stworzyć odpowiedniej relacji. Nie będzie mógł jej nic dać i być mężczyzną obok niej, a ona nie będzie mogła go szanować i coś od niego przyjąć.

5. Życzliwość

Życzliwość jest jedną z najważniejszych ludzkich cech. Lubimy ludzi, którzy widzą dobro w świecie iw ludziach, otwarcie wyrażają wdzięczność i uśmiech.

Życzliwa kobieta niezmiennie uprzejmie komunikuje się z opiekunami, znajomymi, z krewnymi iz nim.

Bycie miłym jest ważne. Życie jest zbyt krótkie, by żyć obok wściekłych ludzi.

To główne cechy godnej i pożądanej kobiety. Bez nich coś w związku się nie utrzyma, twoja wartość będzie niska i pojawią się niewłaściwi ludzie. Dlatego pielęgnuj w sobie te cechy. Aby to zrobić, wyobraź sobie (a raczej zapisz szczegółowo) „idealne ja”, które posiada te cechy i staraj się myśleć i działać w ten sposób tak często, jak to możliwe, we wszystkich sytuacjach życiowych.

Jakie inne cechy Twoim zdaniem powinny znaleźć się na tej liście?

Wielu mężczyzn marzy o idealnej partnerce życiowej, która później zostanie doskonałą żoną i kochanką. A panie z kolei dążą do rozwinięcia w sobie pozytywnych cech, aby stale zadowalać partnera. Rzeczywiście, w każdej rodzinie „dusza” to właśnie małżonek. Nadaje ton małżeństwu, wspiera wybranego, monitoruje porządek i atmosferę w domu. Dlatego w tym artykule wymienię zalety prawdziwej dziewczyny i kobiety oraz opiszę, czym tak naprawdę jest „ideał”.

cechy dziewczyny

Najlepsze właściwości żeńskie

Ja, Daria Milay, chętnie podzielę się z wami moim doświadczeniem, powiem w jakim kierunku trzeba nad sobą pracować, aby stworzyć silne i szczęśliwe małżeństwo. W międzyczasie rozważ pozytywne cechy kobiet, które osiągnęły sukces w tej sprawie.

Mądrość

Wiąże się z wiekiem i doświadczeniem życiowym. Ale im szybciej to zdobędziesz, tym lepiej. Często odnosi się to do umiejętności znajdowania kompromisów we wszystkim. Kiedy towarzysz jest gotowy do wspólnego oglądania piłki nożnej, chociaż nie lubi sportu. Albo pójście z dżentelmenem na koncert jego ulubionego zespołu. Umiejętność zrobienia kroku naprzód, bycie elastycznym i nie dyktowanie własnych warunków to ważna cecha idealnej dziewczyny.

READ
5 najlepszych prezentów dla mężczyzny

Piękno

Dbanie o siebie, dbanie o swój wygląd to rzeczy oczywiste, o których wie każda dama. Mężczyźni kochają naturalność w płci pięknej. Jasny makijaż, wulgarna odzież i zachowanie raczej nie przyciągną mężczyzny z poważnymi intencjami. Pamiętaj jednak, że możesz być piękną kobietą nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Troska, oszczędność, delikatność, inteligencja – wszystko to wraz z mądrością to potężna broń, która może trafić każdego faceta.

cechy kobiety

Życzliwość

Doskonała cecha charakteru. A jeśli nie uratuje całego świata, na pewno wesprze związek. Z dobrze wybranym facetem chce spędzić cały swój wolny czas, chronić ją i zadowolić ją. Tacy towarzysze tworzą wokół siebie pozytywną atmosferę, atrakcyjną i ponętną. W końcu wszyscy, którzy są obok niej, są przepełnieni ciepłymi emocjami i uczuciami.

wychowanie

Wychowanie, dobre maniery przekazane przez rodziców – szczęśliwa przepustka do dorosłości. Taka osoba nie będzie się wstydzić. Dlatego jeśli jest delikatna i inteligentna, wie, jak zachowywać się w społeczeństwie, wszystkie drzwi są dla niej otwarte.

Inteligencja

Jedna z najlepszych pozytywnych cech kobiecych na naszej liście. Ma miejsce we wszystkim, jakby był kompetentnym wyrażaniem własnych myśli, umiejętnością prawidłowego przebywania w towarzystwie, umiejętnością pięknego ubierania się czy prowadzenia rozmowy na dowolny temat.

Cecha ta odpowiada seksualności. Wielu ludzi pociągają inteligentni ludzie. Zachęcają do rozwoju i samodoskonalenia. Jednak nie przesadzaj, bo między inteligencją a nudą jest dość cienka granica. Nawiasem mówiąc, są mężczyźni, którzy boją się takich osób, ponieważ te ostatnie od dawna zajmują wysokie stanowiska w obszarze biznesowym, który jest uważany za terytorium męskie. Niemniej jednak edukacja nie przeszkodziła jeszcze żadnej dziewczynie.

cechy kobiece

Umiejętność kochania

Ten temat można omawiać w nieskończoność. Miłość to wspaniałe uczucie i ważna część każdego związku. Przynosi ze sobą szczęście i duchową harmonię oraz pomaga uczynić rodzinę naprawdę silną. Większość zdrad ma miejsce z powodu braku miłości. Żona, która całą swoją energię poświęca służbie lub wychowaniu dzieci, mniej uwagi poświęca swojemu partnerowi. Ze względu na to czego szuka uczucia i czułości u innych.

Lojalność

To cecha, którą powinna mieć każda dziewczyna. Jest to „fundament” małżeństwa, a pod jego nieobecność większość z nich się rozpada. Relacje, w których panuje oddanie, zaufanie i miłość, pozostają szczęśliwe na długo.

Daria Milay

Pasja

Namiętna – nie taka, która jest w ciągłej histerii, bije naczynia i jest zazdrosna o męża o każdy filar. Jest to najpotężniejsza energia wewnętrzna w pozytywny sposób. Kusi jak magnes, fascynuje i sprawia, że ​​cały świat stawiasz u swoich stóp.

dobre cechy dziewczyny

Seksualność

To stan wewnętrzny, który przemienia każdą damę. Dobra żona przyciąga męża, wzbudza w nim pożądanie. Ta cecha jest wysoce subiektywna. W końcu panowie mają różne gusta. A jeśli ktoś oceni konkretną osobę na 10 punktów, to dla innej może ledwie osiągnąć 6. W tym celu ważne jest zrozumienie męskich temperamentów.

READ
13 sposobów na natychmiastowe zasypianie

Umiejętność znalezienia wspólnego języka ze wszystkimi, aby zadowolić innych. Urocza osoba jest atrakcyjna nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Łatwo i przyjemnie się z nim komunikować i po prostu być w pobliżu.

Poczucie humoru

Niezwykle ważna pozytywna cecha dziewczyny. Potrafi wejść do każdej firmy, z łatwością buduje kontakty zawodowe, swobodnie wspina się po szczeblach kariery i wzbudza prawdziwe zainteresowanie swoją osobą. Brak tej jakości prowadzi do nudy i nudy. Obejmuje to również autoironię. Kobieta, która potrafi otwarcie zadeklarować swoje wady, nie boi się z nich śmiać, to prawdziwe złoto.

najlepsze cechy dziewczyny

Oszczędzanie

Ważna właściwość dla dobrej żony i matki. Każdy mąż chce wracać do domu, w którym panuje porządek, czystość i wygoda. Przy szybkim tempie życia kobiecie udaje się nie tylko iść w ciągu dnia do pracy, ale także dokończyć sprzątanie i ugotować pyszny obiad. To są prawdziwe akrobacje. Jeśli jednak na wszystko starczy sił, można rozłożyć obowiązki na dni tygodnia.

Otwartość

Udawanie działa odpychająco. Faceci są zainteresowani towarzyszami bez ukrycia. Są naturalne w zachowaniu, nie mają kompleksów i są otwarte w komunikacji. Facetów pociąga szczerość. W końcu to jedyny sposób na przyciągnięcie jedynego, który potrafi pokochać prawdziwą esencję, a nie maskę.

Umiejętność wybaczania

Zrozumienie, że żadna osoba nie może być absolutnie doskonała, jest główną kobiecą cechą. Każdy ma swoje mocne i słabe strony, każdy popełnia błędy. Ważne jest, aby to zaakceptować i nie krytykować partnera za błędy. W końcu tylko wsparcie bliskiej osoby może otworzyć w nim drugi wiatr i zmotywować do dalszych wyczynów.

Konsultacje osobiste

Jakie są cechy i zalety konsultacji twarzą w twarz?

нлайн консультация

Jakie są cechy i zalety konsultacji Skype?

lista cech kobiecych

Obecność skórki

Kobieta to zagadka, którą mężczyzna stara się rozwiązać. Więc interesuje się tą osobą. I nie zniknie, dopóki będzie w nim osobliwość, która przyciąga ukochaną. Obejmuje to nie tylko stan wewnętrzny, ale także niezwykłe hobby, hobby, zainteresowania.

Samorozwój

Aktywność i celowość przyciągają płeć przeciwną. Prawdziwe zainteresowanie wzbudzają osoby o szerokich perspektywach i dążące do samodoskonalenia. Zachęca to partnerów do pracy nad sobą. W końcu nikt nie chce pozostawać w tyle za wybraną i być mniej inteligentnym i zaradnym.

umiejętność komunikacji

Płeć męska kocha towarzyskie i otwarte natury. Łatwo znaleźć z nimi wspólny język, nie nudzi się to i zawsze jest o czym rozmawiać. Ale nie myl tej właściwości z gadatliwością. Jest denerwująca, ponieważ osoba gadatliwa ma potrzebę ingerowania w rozmowę i omawiania nieciekawych tematów wyłącznie dla samego procesu.

pozytywne cechy dziewczyny

Kompromis

Wyrażenie „myliłem się” ma naprawdę cudowny efekt. Umiejętność uwzględniania opinii innych ludzi, a nie stawiania własnego punktu widzenia na pierwszym miejscu, słuchania partnera i ustępstw pomoże uczynić małżeństwo naprawdę silnym.

Umiejętność gotowania

Każdy wie, że droga do serca dżentelmena wiedzie przez jego żołądek. Każdy mąż chce wrócić do domu po ciężkim dniu pracy, gdzie pachnie pysznym obiadem. Żaden wybrany nie może zignorować dziewczyny, która uwielbia zadowolić swojego towarzysza pysznymi naleśnikami rano i pachnącym barszczem wieczorem.

Inteligencja

Pierwsze wrażenie to oczywiście wygląd. W końcu to od razu rzuca się w oczy. Ale obecność umysłu sprawia, że ​​mężczyzna jeszcze bardziej zakochuje się w wybranym. Aby to zrobić, nie trzeba kończyć studiów magisterskich, być błyskotliwym filozofem czy kandydatem nauk ścisłych. Wystarczy proste przeczytanie i zrozumienie podstawowych zasad życia. Sprytni panowie wiedzą, jak to docenić. W końcu jak możesz być doskonały, jeśli twoje zainteresowania obejmują tylko monitorowanie nowych postów w sieciach społecznościowych?

READ
9 niebezpiecznych błędów, które każdy popełnia w salonie kosmetycznym

cechy kobiecej listy

Kobiecość

W przeszłości umieszczanie tej właściwości na liście najlepszych pozytywnych cech dziewczyny, dziewczyny i kobiety było absurdem. To tak oczywiste, jakby przy zakupie samochodu salonowi przypomniano, że potrzebna jest kierownica. Jednak dzisiaj musimy powiedzieć, że taka cecha jest ważna dla każdej osoby. W końcu niektóre z nich są obdarzone tak negatywnymi cechami, że mężczyźni otwierają usta ze zdziwienia.

Zaufanie

Pewność siebie i piękność staje się niezrównana. Tacy przyjaciele pomogą podbić cały świat i osiągnąć najwyższe cele. Cecha jest uważana za jedną z głównych w każdej osobowości i przejawia się w sposobie komunikacji i zachowania, chodzie. Zmiata kompleksy i czyni osobę bardziej interesującą i towarzyską.

Poczucie własnej wartości

Taka dama zna swoją wartość i swoje pragnienia i dąży do tego z podniesioną głową. Ma ambicje odnieść sukces w każdej dziedzinie życia, czy to w pracy, czy w związkach.

najlepsze cechy kobiety

dojrzałość umysłowa

Wielu jest dojrzałych ponad swoje lata. Istnieje opinia, że ​​dziewczynki rodzą się już jako dorosłe, a chłopcy przez całe życie stają się dorosłymi. Może tak było wcześniej. Jednak dzisiaj obserwuje się tendencję spadkową dojrzewania kobiet. Panie powyżej 30 roku życia mogą zachowywać się nieodpowiedzialnie, być zbyt infantylne. Dojrzewają z doświadczeniem. To efekt pokonywania trudności i cierpienia, które pojawiają się podczas prób osiągnięcia własnych celów. Kobieta o opisanej charakterystyce jest gotowa na poważny związek. I to właśnie przyciąga płeć przeciwną.

Samowystarczalność

Osoby samowystarczalne mają wrodzoną niezależność. Są w stanie koncentracji, nieustannie walcząc o zmianę własnej przyszłości. Nic więc dziwnego, że tacy ludzie patrzą z pogardą na tych, którzy trzymają się określonej dziedziny swojego życia. Nawet jeśli chodzi o rodzinę. Dziewczyny, które są nadmiernie przywiązane do swoich wybrańców, mogą stać się idealne dla niektórych z nich. Jest to jednak wyraźny wskaźnik, że dama ma wadę. Być może nie ma bliskich przyjaciół lub nie jest w stanie nawiązać znajomości.

Oczywiście nie należy wykluczać, że dana osoba jest urodzoną kochanką i nie potrzebuje niczego poza obowiązkami domowymi i wychowywaniem dzieci. Jednak idealny małżonek ma pewien poziom samowystarczalności. A wszystko, co ogranicza wolność takich natur, to oddanie i wierność ukochanej osobie.

Skromność

Taka dziewczyna wie, że nadmierna duma i zawyżona samoocena są przyczyną prawdziwych nieszczęść.

wysokiej jakości lista dziewczyn

Szacunek

W parze musi to być wzajemne. Żona nie umniejsza przywilejów męża, nie będzie próbowała go znieważyć ani upokorzyć. Zwłaszcza przed wszystkimi.

Szczerość

Niewiele osób zaplanuje poważny związek z osobą, która bez wyrzutów sumienia potrafi oszukać. Co więcej, większość panów nie wie, jak określić myśli kobiet. Nie rozumieją podpowiedzi, dlatego najlepiej o wszystkim rozmawiać bezpośrednio. Pomoże to znacznie skuteczniej pokonywać trudności, rozwiązywać problemy rodzinne.

Naturalność

Po prostu je kochają. Ta właściwość powinna przejawiać się nie tylko w makijażu i ubiorze, ale także w manierach, zachowaniu i umiejętności utrzymania się w zespole. Działanie często jest odpychające, więc bądź sobą, a jak mówią, ludzie będą do ciebie przyciągać.

READ
10 sekretów urody: jak być piękną i zadbaną

pozytywne cechy kobiety

Szczerość

Brak lęku przed okazywaniem prawdziwych uczuć i emocji. Taką kobietę wyróżniają czyste intencje, zaprzeczenie dwulicowości i interesowność w związku z partnerem. Jest swobodna w komunikacji, mówi to, co myśli. A jej miłość wyraża się nie w pięknych romantycznych frazach, ale w czynach.

wdzięk

Charakterystyczne dla prawdziwych pań. Zawsze mają prostą postawę i dumny chód. Ich ruchy wyraźnie pokazują, jak dobrze się czują. A ich „atrakcją” jest lekkie kołysanie bioder podczas chodzenia. Wszystko to działa hipnotycznie na panów.

cechy dziewczyny

Jakie są najważniejsze cechy, które powinna mieć dziewczyna?

Oprócz powyższego podam jeszcze kilka właściwości zidentyfikowanych w trakcie specjalnego badania męskiej populacji:

  • Jeśli ukończyłeś prestiżowy uniwersytet, biegle posługujesz się kilkoma językami i jesteś dobry w biznesie, nie pokazuj tego przy każdej nadarzającej się okazji. To obniży samoocenę męża. Ale jego psychologia jest ułożona w taki sposób, że to on zajmuje zwierzchnictwo w rodzinie.
  • Silne i niezależne panie powinny wykazywać charakter z umiarem. Czasem trzeba być słabym, żeby dżentelmen chciał ich chronić przed wszelkimi przeciwnościami losu i chronić.
  • Idealna kobieta nie jest całkowicie zależna od towarzysza. Ma własny krąg towarzyski i zainteresowania, własne hobby i zajęcia. Mądrość polega na tym, że przez całe życie uczymy się nowych rzeczy. Nie ma potrzeby odkładania samorozwoju na później i pełnego poświęcenia się wybranemu.
  • Atmosfera w domu i w związkach jest bardziej zależna od współmałżonka. Jeśli kochanek codziennie wraca z pracy, widzi niezadowoloną twarz i słucha narzekań, nie prowadzi to do dobrych rzeczy. Zabawa, poczucie humoru i dobry nastrój to klucz do szczęśliwego małżeństwa.
  • Pomimo tego, że faceci są uważani za przedstawicieli silniejszego seksu, w rzeczywistości nie jest to do końca prawdą. Potrzebują opieki i wsparcia, którego wybranka jest w stanie im udzielić. Bycie przyjacielem swojego mężczyzny oznacza zrobienie kolejnego kroku w kierunku jego ideału.

lista dobrych cech dziewcząt

Jakie są najważniejsze cechy dziewczyny

Być może główną cechą „idealności” jest pozostawanie w roli kobiety w każdych okolicznościach. Taki małżonek nie będzie ingerował w męskie sprawy, nie będzie też przeszkodą w rozwiązywaniu problemów. Co więcej, nie próbuje samodzielnie radzić sobie z tymi obowiązkami. Jest posłuszna swojemu kochankowi, jest mu posłuszna, ale jednocześnie delikatnie kieruje ją do podjęcia właściwych kroków. Przyznaje, że jest głową rodziny.

Jeśli oboje dostaniecie przyzwoitą pensję, żona nie będzie się chwalić swoimi zarobkami, ale będzie chwalić swojego partnera przed przyjaciółmi. Nie zwracając uwagi na swoje zasługi, pozostanie w przekonaniu, że zarabiającym jest właśnie mężczyzna. W tym artykule przedstawiłem najlepsze cechy osobiste dziewczyny. Stanie się takim dla niego jest dość proste, jeśli wiesz, do czego dążyć. Pomogą w tym chęć doskonalenia się, praca nad sobą, a także moje osobiste konsultacje.

W trudnych sytuacjach życiowych pojawia się poczucie beznadziejności i rozpaczy. Najskuteczniejszym sposobem jest osobista konsultacja.

Jednogodzinne spotkanie według Twojej wyjątkowej prośby w Moskwie.

Intensywne tempo życia?
Uzyskaj porady online z dowolnego miejsca na świecie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: