5 cech kobiety, której nie może zapomnieć po zerwaniu

Z pewnością każdy wie, czym jest zerwanie. Kiedy człowiek z kimś zrywa, w jego pamięci pozostają różne wspomnienia, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niezależnie od tego, kto zainicjował zerwanie, ludzie zawsze chcą pozostawić niezatarty ślad w pamięci tego pierwszego. Więc jakich kobiet nie można zapomnieć, nawet po rozstaniu?

Psychologowie twierdzą, że niektóre kobiety mają cechy, które sprawiają, że pozostawiają niezatarty ślad w pamięci innych. Nie chodzi o miłość i seks, ale o miłość do siebie i zrozumienie.

Na tej liście 5 rodzajów kobiet, o których nie można zapomnieć.

1. Bratnia dusza

Tylko w romantycznych filmach faceci skupiają się głównie na fizycznej atrakcyjności kobiety. W prawdziwym życiu mężczyźni nie tylko dbają o swój wygląd. Przywiązują też dużą wagę do tego, co kobieta ma w sobie. Szukają bratniej duszy, która potrafi zrozumieć, wesprzeć w trudnej sytuacji i doradzić. Nie musi być bardzo obeznana z samochodami, wędkarstwem i piłką nożną. Wystarczy, że uważnie słucha i okazuje zainteresowanie tym, co mówi jej partner. Mężczyźni z reguły nie opuszczają takich kobiet i ciepło je wspominają.

2. Kobieta, która kocha życie ponad wszystko

Mężczyźni doskonale oddają nastrój i stan wewnętrzny kobiety. Jeśli zawsze ma uśmiechniętą twarz, emanuje szczęściem i radością, będzie przyciągać do siebie facetów jak magnes. Życie można kochać na wiele sposobów.

Ktoś lubi gotować, szydełkować lub podróżować, a ktoś nie wyobraża sobie życia bez siłowni lub ulubionej pracy. Kobieta, która kocha życie i jest zadowolona z tego, co ma, zawsze będzie promieniować szczęściem. Lubi najdrobniejsze szczegóły: pyszną kawę, pięknego motyla, szum deszczu, zapach wiosny. Mężczyzna nigdy nie zrezygnuje dobrowolnie z kobiety żyjącej w harmonii i szczęściu.

3 Niespodzianka Kobieta

Rutyna dnia codziennego zabija nawet najwspanialsze uczucie. Dlatego właśnie kobieta, która ciągle wymyśla różne pomysły, najbardziej przyciąga mężczyzn. Życie z taką kobietą to niekończąca się przyjemność. Nigdy nie wiesz, co cię jutro czeka ani co wymyśli. Najważniejsze w tej sprawie to nie przesadzać.

Intrygujące sms-y, szalone pomysły, niespodzianki i wypady z pewnością zadowolą każdego mężczyznę. Jaki mężczyzna odmówiłby pójścia na piłkę nożną, gdyby w dodatku kobieta sama kupiła bilety? Nikt. To właśnie z taką kobietą facet spędza niezapomniane wieczory i weekendy. Rozstając się z taką kobietą, mężczyzna zawsze będzie pamiętał, że kiedyś w jego życiu była kobieta, która nawet szary dzień potrafiła zmienić w chłodny i niezapomniany dzień.

READ
Już tak się nie noszą! Co się zmieniło przez ostatnie trzy lata i stało się nieistotne

4. Wampirzyca

Panie należące do tego typu zawsze dbają o swój wygląd, ponieważ ich własne dobro jest zawsze na pierwszym miejscu. Dbają nie tylko o swoją urodę, ale także o rozwój duchowy. Każdy dzień takiej kobiety jest starannie zaplanowany. Uczęszcza nie tylko do salonów kosmetycznych, siłowni i masaży, ale także na kursy języków obcych, kursy mistrzowskie i akcje charytatywne.

Wampirzyca nieustannie poszerza swoje horyzonty i nigdy na tym nie poprzestaje. Rzadko ma czas na randkę, więc mężczyzna musi włożyć dużo wysiłku, żeby ją gdzieś zaprosić. Ale nie tylko to przyciąga facetów. Wampirzyca daje jasno do zrozumienia, że ​​bez facetów w jej życiu jest dobrze, więc nigdy nie błaga ich o pomoc, nie narzeka ani o nic nie prosi. Kiedy taka kobieta odchodzi, mężczyzna uświadamia sobie, że nie był w stanie złapać jej w swoje sidła.

5. Niedostępna kobieta

Nie każda kobieta wie, jak uwodzić i drażnić. Kobiety, które wiedzą, jak to zrobić, umiejętnie to wykorzystują. Dziewczyna, która jest tak niedostępna jak gwiazda na niebie, na zawsze pozostanie w pamięci każdego faceta. Człowiek jest zdobywcą i myśliwym, dlatego goni za marzeniami, często robiąc szalone rzeczy.

Oczywiście taki wyścig musi kiedyś skończyć się albo trwałym związkiem, albo niczym. Nawet jeśli tego typu kobieta zdecydowała się na związek, facet będzie musiał ją ciągle pozyskiwać każdego dnia, udowadniając swoją miłość. Mężczyzna przez całe życie będzie się bał utraty jej, bo instynkt myśliwego nigdzie nie znika.

Istnieje wiele stereotypów i popularnych powiedzeń o tym, jakich cech mężczyźni oczekują u kobiety. Często spotykamy się z rekomendacjami, w co się ubrać, co powiedzieć i co zrobić, aby stać się bardziej atrakcyjnym i pożądanym. Nawet jeśli skorzystasz ze wszystkich rad, zarówno zadanych, jak i nieproszonych, próbując zwiększyć swoje szanse na znalezienie bratniej duszy, nie zawsze się to udaje.

W czym jest problem

Próbując zrobić wszystko, co możliwe i nie osiągając oczekiwanego rezultatu, kobieta zaczyna czuć się niepewnie, może nawet sądzić, że jest w jakiś sposób gorsza. Jeśli zrobiłeś wszystko tak, jak aprobuje społeczeństwo, to dlaczego nadal jesteś sam? Prawda jest taka, że ​​na związek wpływa wiele czynników.

READ
10 znaków, które twoje ciało mówi nam, że coś jest nie tak

Makijaż i ubrania, które nosisz, to tylko mały element układanki. Odpowiedni styl pozwala wywrzeć na ludziach właściwe wrażenie. Oczywiście jest to również ważne, nie można zaniedbać wyglądu. Ale to, co czyni dziewczynę atrakcyjną, to nie ubrania czy fryzura, to cechy charakteru, cechy osobowości. Niezapomniana kobieta to osoba, która pozostawia niezatarty ślad w swojej pamięci. Wspomnienia o niej zawsze pozostają w głębi duszy byłego partnera, czasami sprawiają, że myślisz o przeszłych związkach.

Jest 5 głównych cech, które sprawiają, że kobieta jest niezapomniana. Co zatem należy zrobić, aby na długo pozostać w pamięci innych ludzi?

Miej iskrę, ciesz się życiem

Kobieta, która ma w sobie iskrę, by naprawdę żyć i odnajdywać radość w wielu chwilach, jest osobą rzadko widywaną i na pewno staje się niezapomniana. Nie oznacza to, że musisz cały czas wyruszać na niebezpieczne przygody lub wypychać się ze swojej strefy komfortu. Oznacza to jednak, że lubisz swój styl życia, lubisz nawet drobiazgi. Jednocześnie jesteś gotowy na zmiany, kochaj je.

Często oznacza to, że uwielbiasz podróżować po świecie, ciągle szukając nowych miejsc. Sugeruje również, że zwracasz uwagę na mikroklimat wokół siebie, często znajdujesz ciekawe możliwości spędzenia czasu. Nie oznacza to, że musisz stale podejmować ryzyko, uprawiać sporty ekstremalne lub coś w tym stylu. Wystarczy szczerze się niektórymi rzeczami zainteresować, poświęcić im czas. Być może lubisz czytać, robić na drutach, uprawiać ogród, jak dobry film. Głównym kryterium jest to, że naprawdę to kochasz i czerpiesz prawdziwą przyjemność z takiej rozrywki. Entuzjastyczna osoba z pewnością zasługuje na uwagę.

Żądza życia, jasne wrażenia, pozytywne pomogą Ci stać się niezapomnianym.

Posiadanie ciepłych przyjaźni lub więzów rodzinnych

Nikt nie chce spotkać osoby, dla której ma stać się całym światem. To duża presja na partnera. Obecność znaczących połączeń i relacji jest uważana za przejaw osoby zdrowej i zrównoważonej. Takimi powiązaniami mogą być rodzina, przyjaciele, współpracownicy. Posiadanie dobrych przyjaźni świadczy o tym, że masz intensywne życie bez partnera, więc perspektywa związku z Tobą wygląda atrakcyjnie i gwarantuje stabilność. Swoje życie budujesz przede wszystkim dla siebie, a nie dla każdego nowego partnera, z którym związek niekoniecznie będzie trwał wiecznie.

READ
Kobiece sekrety, które pomogą wyglądać przyzwoicie w oczach mężczyzny

Niektóre związki są przelotne, więc przebywanie z kimś, kto rujnuje im życie po jednym romantycznym wieczorze, nie jest zbyt atrakcyjną perspektywą. Osoba, której jedynym zainteresowaniem jest związek miłosny, nie może być postrzegana jako gorsza.

bądź miły

Będąc miłą, troskliwą osobą, czasami nie można uzyskać zwrotu. Takie osoby są często wykorzystywane, ale dobrych relacji nigdy się nie zapomina. Niekoniecznie musisz jutro ratować świat, ale jeśli staniesz się trochę milszy dla ludzi, wielu zapamięta cię na długo. Opinia, że ​​​​mężczyzn pociągają „suki”, jest głęboko błędna. Z kim chciałbyś się komunikować – z niegrzecznym, zgorzkniałym partnerem czy z przyjaznym i wesołym? Prawdopodobnie bardziej pociąga Cię druga opcja. I nie tylko ty.

Zawsze pamiętamy nawet małe dobre uczynki, które inni ludzie czynią wobec nas. Takie działania inspirują do wielkich osiągnięć, budzą poczucie wdzięczności. Kobieta będzie sprawiać wrażenie osoby wybitnej, jeśli pomimo wszelkich życiowych trudności nadal będzie okazywać życzliwość innym ludziom.

Nie bądź obojętny

Pamiętasz Mary the Artificer ze starej bajki? Ta dziewczyna, która powiedziała: „Co się stanie, co to jest niewola – to nie ma znaczenia”. Chciałbyś komunikować się z taką osobą? Tak, jest całkowicie bezkonfliktowy – zgadza się z każdą propozycją, nie krytykuje, nie kłóci się. Ale jak trudno jest komunikować się z kimś, kto niczego nie chce i z niczego się nie cieszy.

Kobieta, która nie zakłada maski obojętności, to osoba, o której niełatwo zapomnieć. Osoba, która ma jasne cele, a także zasady, zawsze pozostawia niezapomniany ślad w umysłach innych ludzi.

Możesz zająć się innymi ludźmi, swoją karierą, życiem zwierząt i wszystkim innym. Nawet jeśli to, co Cię interesuje, innym wydaje się głupie, prawdziwa pasja i zaangażowanie łączy Cię z otaczającym Cię światem. Ludzie pamiętają człowieka, który dąży do spełnienia marzeń.

bądź wytrwały

Niektórzy postrzegają wytrwałość jako negatywną cechę charakteru, ale nie mylą jej z nadmierną asertywnością i pewnością siebie. Oczywiście nie oznacza to, że możesz naruszać osobiste granice innych ludzi, odmawiać słuchania „nie” lub nie zwracać uwagi na opinie i uczucia innych. W rzeczywistości te cechy nie mają nic wspólnego z wytrwałością. To tylko chamstwo i egoizm. Takie zachowanie z pewnością może sprawić, że będziesz niezapomniany, ale tylko w negatywny sposób.

READ
20 małych kosmetycznych hacków, które każda kobieta powinna teraz wypróbować

Być wytrwałym oznacza nie poddawać się nawet w obliczu poważnych życiowych przeszkód. Musisz wstać po każdym upadku. Oznacza to również umiejętność uczenia się, rozwoju i nieustannego dążenia do swoich celów. Łatwo jest stać się słabym, przestać walczyć, po prostu poddać się i poddać się silniejszemu. Bądź silny i nie przestawaj dążyć do swoich ideałów. To cecha, której nikt nie może zapomnieć.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: