44 eleganckie zdjęcia manicure z ostrymi paznokciami

Jednym z niezwykłych trendów w branży paznokciowej w najbliższej przyszłości będzie projektowanie manicure na ostre paznokcie.

Fakt, że projekt ostrych gwoździ 2022-2023 otrzyma status trendu, nie jest zaskakujący, ponieważ były to ostre paznokcie, które były jedną z opcji zdobienia paznokci na wielu pokazach mody.

Dla kogoś manicure na ostrych paznokciach jest za duży. Zbyt imponujące, zbyt wyzywające, zbyt niewygodne .

Nie będziemy jednak kwestionować tych momentów, czasami jednak chcemy tak bardzo stworzyć obraz, który podbiłby swoją skutecznością i niezwykłymi pomysłami. Ten rodzaj manicure jest idealny dla takiego obrazu.

Innowacje mistrzów i nowe trendy w modzie pozwalają kobietom oferować piękne wzornictwo ostrych paznokci, które będą znacznie bardziej praktyczne i ciekawsze.

Zwróć uwagę, że niezbyt ostre paznokcie o niezwykle długiej formie są teraz odpowiednie i bardziej zrelaksowany manicure na lekko spiczastych paznokciach, który zadowoli miłośników zarówno bardziej powściągliwego, jak i bardzo skutecznego projektu.

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy kolekcję super zdjęć, która przedstawia projekt ostrych paznokci 2022-2023 w ponad stu wersjach.

Jeśli lubisz modne ostre paznokcie, ta kolekcja zdjęć jest dla Ciebie. A teraz krótko o trendach, trendach, aktualnych aktualizacjach.

2022-2023 Super modny ostry projekt paznokci: najlepszy manicure dla Sharp Nails – trendy i pomysły

Spiczaste paznokcie: modne spiczaste paznokcie - pomysły na zdjęcia w różnych technikach

Ponieważ teraz kobiety nie mają ograniczeń w wyborze wzoru paznokci, ostre paznokcie nie pozostaną bez pięknego manicure.

Możesz zaprojektować ostre paznokcie 2022-2023 w obecnych pastelowych odcieniach, a także wybrać jasną paletę sezonowych kolorów.

W sposób niewątpliwy projekt ostrych gwoździ o uniwersalnym czerwonym, ciemnoniebieskim odcieniu zieleni.

Piękny design w kolorze bordowym, fioletowym, szarym, czarnym, śliwkowym pokona jasność opcji.

Nawiasem mówiąc, ciemne lakiery będą podstawą do realizacji wielu technik, w połączeniu z metalicznymi kolorami i delikatnymi kolorami.

Wiosną i latem będziesz mógł się cieszyć, patrząc na autorskie pomysły na paznokcie w kolorze liliowym, jasnoróżowym, białym, nasyconym turkusie, koralu itp.

Sezon jesienno-zimowy przyniesie, oprócz powyższych wariantów, przyjemny odcień pomarańczy, brązu, bordo, jagód, a także niebieski, niebieski, metaliczny odcień.

Mistrzowie oferują ostre paznokcie do wykonywania średniej długości, a ekstrawagancki manicure do ostrych paznokci o wrażliwej długości i innych formach powinien być preferowany tylko dla imprez i przyjęć.

READ
Manicure na ostre paznokcie: 33 romantyczne pomysły

Również teraz popularne są ostre gwoździe o ściętym, szpiczastym kształcie, fajka, pointe, wiek, bridget.

W modnym wzornictwie ostrych gwoździ 2022-2023 z matowym wykończeniem, z kryształkami, piękny manicure na ostrych paznokciach z rysunkami i wzorami, połączony z kilkoma technikami modnego wzornictwa ostrych paznokci.

Kardynalnie przeciwny, ale nie mniej istotny, minimalistyczny manicure dla ostrych paznokci, zaprasza kobiety do docenienia wzoru z gałązkami, kwiatowymi i geometrycznymi wzorami, lakonicznymi wariacjami manicure ze wzorem lub wzorem na jednym paznokciu.

Klasyczne techniki, wcierania i folii, tłoczenia i ażurowe wzory (do manicure weselnego i wieczorowego) są idealne do ostrych paznokci.

Warto zauważyć, że projekt ostrych paznokci 2022-2023 stał się bardziej interesujący, elegancki, mniej wymagający.

Stylowe, ostre paznokcie 2022-2023 z matowymi lakierami

Spiczaste paznokcie: modne spiczaste paznokcie - pomysły na zdjęcia w różnych technikach

Matowy manicure na ostrych paznokciach 2022-2023 stał się wielkim trendem wśród wariantów projektowych, ponieważ doskonale uzupełnia codzienne i wieczorowe kokardy w różnych kierunkach.

Możesz wybrać matowy wzór ostrych paznokci w monochromatycznym i bardziej oryginalnym stylu.

Zauważ, że matowe ostre paznokcie będą wyglądać elegancko w minimalistycznym stylu i wyjątkowe w luksusowym wzornictwie z kwiatami, kryształkami, brokatem, wzorami.

Pamiętaj, że manicure na ostrych paznokciach 2022-2023 lepiej zrobić na niezbyt pulchnych i długich palcach. Na cienkich palcach ta forma może również wyglądać śmiesznie.

W naszej kolekcji zobaczysz matowy design ostrych paznokci 2022-2023 w wielu przykładach.

Ostre paznokcie 2022-2023 z eleganckimi elementami i efektami klejnotów

Spiczaste paznokcie: modne spiczaste paznokcie - pomysły na zdjęcia w różnych technikach

Ostre paznokcie, jak gwoździe o dowolnym innym kształcie, mogą być wykonane w minimalistycznym stylu, lub można je prysznic z kamieniami szlachetnymi i błyszczącymi błyskami.

Ten projekt ostrych gwoździ w miękkiej wersji formy przypadnie do gustu kobietom, które chcą stworzyć specjalny obraz w tandemie z wieczorową lub koktajlową suknią.

Bezsprzecznie ostry manicure jest odpowiedni dla kreatywnych narzeczonych. Najbardziej udane wariacje to połączenie klasycznych technik lub delikatnych wzorów z kamyczkami.

Możesz zdobyć ostre nagietki na noworoczny obraz, ozdabiając ostre nagietki stylowym manicure z cyrkoniami i brokatem, świecąc i podnosząc na duchu, napełniając cię pewnością siebie i bezgranicznym pozytywem.

Cyrkonie i cekiny na paznokciach o ostrej formie nie powinny być nadmierne, aby wygląd ostrych gwoździ okazał się piękny, a nie fantazyjny.

Nieskazitelny, ostry design paznokci 2022-2023 z minimalizmem

Spiczaste paznokcie: modne spiczaste paznokcie - pomysły na zdjęcia w różnych technikach

Nowy sezon harmonijnie łączy dwa aktualne trendy – projekt ostrych paznokci i minimalizmu.

READ
15 stylizacji na złotą jesień 2023

Wydaje się, że taki tandem jest nieco sprzeczny, jednak ostre paznokcie w duchu minimalizmu wyglądają bardzo elegancko.

Minimalistyczny trend realizowany jest poprzez lekkie i dyskretne wzory i lakoniczne wzory w różnych motywach, geometrię paznokci, paski, punkty, delikatne loki, złote i srebrne wstążki.

Minimalistyczny design ostrych gwoździ 2022-2023 doskonale uzupełnia twój stylowy łuk prostym i jednocześnie spektakularnym manicure, tworząc dla Ciebie łatwy i interesujący wygląd.

Jak ozdobić ostre paznokcie 2022-2023

Spiczaste paznokcie: modne spiczaste paznokcie - pomysły na zdjęcia w różnych technikach

Oprócz pięknych klasycznych technik w postaci kurtki, gradientu, manicure księżyca, ostre paznokcie można ozdobić wzorami i obrazami 3D harmonijnie osadzonymi w wariacjach z błyskotkami, kamieniami, folią, otarciem, luksusowym lub minimalistycznym wzornictwem.

Jak się okazało, modny wzór ostrych paznokci 2022-2023 może wyglądać bardzo delikatnie, jeśli na ostrych paznokciach umieścisz łuki, kropki, dzianiny i ażurowe wzory oraz sezonowe wzory tematyczne.

Każdy sezon wyznacza swój własny styl, więc ostre nagietki będą ozdabiać urocze wzory w kontrastowych kolorach do podstawowego tonu i ekskluzywne rysunki autorskie odpowiadające pewnemu sezonowi.

W naszej kolekcji zobaczysz najlepsze pomysły projektowe na ostrych paznokciach, znajdziesz elegancki lub lakoniczny manicure, a także bez wątpienia ponownie zastanowisz się nad swoim podejściem do tradycyjnego francuskiego, gradientu, projektu księżyca, widząc te techniki w złożonych arcydziełach sztuki zdobienia paznokci.

© gossip_nails Manicure na ostre paznokcie to jeden z głównych trendów w stylizacji paznokci ostatnich sezonów. Jak pojawił się ten trend i jakie opcje manicure powinni wybrać ci, którzy za nim podążają?

czytanie zajmie > 5 minut

Tekst: Alina Kharaz

logotyp do makijażu

ostre paznokcie projektowe zdjęcie

W manicure praktyczność zeszła na dalszy plan: teraz modne są eleganckie długie paznokcie z ostrymi końcówkami. W tym materiale omówimy, jak nadać paznokciom piękny spiczasty kształt i jaki manicure będzie wyglądał modnie na takich paznokciach, a nie wulgarnie.

ostre paznokcie projekt 2022 zdjęcie 1

Czy manicure na ostre paznokcie jest odpowiedni w 2022 roku?

Owalny kształt paznokci uważany jest za klasyczny; miękki kwadrat to kolejny popularny kształt. Ale ostatnio coraz więcej dziewczyn decyduje się na manicure na ostre paznokcie.

  • Uważa się, że ta forma mówi wymownie o postaci. Dziewczyny, które wybierają ostre paznokcie, to odważne osobowości, gotowe na eksperymenty. Kochają nowe pomysły, wybierają modne wzory, śledzą najnowsze. Takie dziewczyny starają się przyciągnąć uwagę, wyróżniają się emocjonalnością, ekspresją. Opowiadają się za wolnością kreatywności i brakiem ograniczeń.
  • Jednak zgodnie z modą „ostry manicure” zaczęli „nosić” ci, którzy takich cech nie mają.
  • Ale „zgodność” kształtu paznokci i temperamentu osoby nie jest tak ważna. Dlaczego odmawiasz sobie zmiany? Spróbuj przynajmniej raz zrobić manicure na ostrych paznokciach.
  • Co więcej, w sezonie 2022 trend się utrzyma! Na ostatnich pokazach Toma Forda, Jeremy’ego Scotta, Franceski Liberatore, Adama Selmana i wielu innych styliści paznokci pokazali, że ostre paznokcie i „ostry” manicure są jednymi z najbardziej istotnych w modzie „na paznokci”. Jeśli więc już się w niej zakochałeś, możesz pozostać wiernym trendowi w nowym sezonie.
READ
Zaprojektuj pociągnięcia pędzlem na paznokciach: wspaniałe pomysły na manicure

Moda daje „zielone światło” tym, którzy wcześniej nie mogli zbliżyć się do spiczastego kształtu paznokci, ale są niuanse, które początkujący muszą znać i wziąć pod uwagę, jeśli zdecydują się na ostry manicure.

Ważne jest, aby dopasować ostry kształt i długość płytki paznokcia. Jeśli nie ma harmonii, istnieje ryzyko, że zbyt długie ostre paznokcie będą wyglądać wulgarnie i zepsuć cały obraz.

ostre paznokcie projekt 2022 zdjęcie 2

Kształt paznokci z „ostrym” manicure

Możesz pokonać projekt ostrych gwoździ na różne sposoby. Ale najważniejsza jest forma: są dwa warunki, które najlepiej spełniają.

Najpierw upewnij się, że Twoje paznokcie są wystarczająco mocne i gęste. Tylko zdrowe paznokcie mogą wytrzymać tego rodzaju próbę. Jeśli wręcz przeciwnie, są kruche i kruche, pęknięcie ostrej końcówki nie zajmie nawet kilku dni. A to oznacza, że ​​wszystkie paznokcie będą musiały zostać przycięte na długość, wracając do naturalnego kształtu, aby ponownie je odrosły.

Po drugie, nie rób zbyt ostrych końcówek paznokci – „ostrych”. Ostrzenie powinno być miękkie. W przeciwnym razie niebezpieczeństwo zranienia lub zranienia kogoś stanie się realne. Ponadto prawdopodobieństwo złamania zbyt ostrych paznokci będzie znacznie większe.

Kształt migdałów

ostre paznokcie projekt 2022 zdjęcie 4

To najdelikatniejsza odmiana spiczastego kształtu. Jak można się domyślić po nazwie, przypomina kształt migdała. Zwężanie się na końcach paznokci nie oznacza „niebezpiecznej” ostrości.

the_manicure_company | portale społecznościowe

© firma_manicure_firma | portale społecznościowe

hannahsnailartyzm | portale społecznościowe

© hannahsnailartystyka | portale społecznościowe

miljab_nails | portale społecznościowe

© miljab_nails | portale społecznościowe

Ostre „szczyty”

ostre paznokcie

Nie jest to najbardziej praktyczna wariacja na temat. Pazury są ostre jak kolce. Zmiękczanie jest minimalne. Z reguły taki manicure na ostre paznokcie wykonuje się na dużej długości, ponieważ bardzo trudno jest uzyskać takie ostrzenie na krótkich paznokciach.

getbuffednails | portale społecznościowe

© getbuffednails | portale społecznościowe

_nailsbybris | portale społecznościowe

© _nailsbybris | portale społecznościowe

_iconicnailsandbeauty | portale społecznościowe

© _iconicnailsandbeauty | portale społecznościowe

Forma „pointe”

pointe paznokcie

Inną popularną odmianą ostrych paznokci są pointy. Zwężenie zaczyna się bliżej końcówek, ale potem gwałtownie kończy się poziomym cięciem. Ten kształt łączy w sobie dwa inne: ostry i kwadratowy. Po bokach ostre krawędzie paznokcia są zwykle zaokrąglone.

getbuffednails | portale społecznościowe

© getbuffednails | portale społecznościowe

francuski na ostrych paznokciach zdjęcie 5

© getbuffednails | portale społecznościowe

manicure na długie ostre paznokcie zdjęcie 1

© getbuffednails | portale społecznościowe

READ
Modny pedicure 2023: trendy i najlepsze pomysły projektowe

serenitystudio.llc | portale społecznościowe

© serenitystudio.llc | portale społecznościowe

Ostry manicure na różne długości paznokci

Wymienione powyżej formy różnią się od siebie również tym, że jedne dobrze wyglądają na krótkich paznokciach, a inne wręcz przeciwnie, będą korzystne na długich.

Na krótkie paznokcie

Przy niewystarczającej długości gwoździa jest mało prawdopodobne, aby możliwe było osiągnięcie dużej ostrości.

  • W przypadku manewrów pilnikiem wymagany jest co najmniej niewielki margines długości.
  • Jeśli paznokcie są trochę krótkie, najlepszą opcją na ostry manicure, który zawsze wygląda korzystnie, jest uzyskanie migdałowego kształtu, czyli po prostu zawężenie końcówek. Większej różnorodności w przypadku krótkich paznokci nie można osiągnąć.

getbuffednails | portale społecznościowe

© getbuffednails | portale społecznościowe

getbuffednails | portale społecznościowe

© getbuffednails | portale społecznościowe

getbuffednails | portale społecznościowe

© getbuffednails | portale społecznościowe

getbuffednails | portale społecznościowe

© getbuffednails | portale społecznościowe

Na długie paznokcie

  • Gdy pozwala na to długość gwoździ, istnieje więcej opcji projektowania ostrych gwoździ. Na przykład spiczaste paznokcie są opcją, która jest możliwa tylko na długich paznokciach. To samo można powiedzieć o gwoździach pointe: niemożliwe jest wykonanie zarówno zwężenia, jak i późniejszego poziomego cięcia na krótkiej długości. Tak więc ta forma nadaje się również wyłącznie dla posiadaczy mocnych i długich paznokci.

Niezależnie od tego, czy Twoje paznokcie są długie, czy krótkie, niezależnie od tego, czy wybierzesz paznokcie migdałowe, czy pointe, podczas piłowania obowiązują pewne zasady.

  • Profesjonaliści z salonów paznokci radzą kierować ruchem pilnika w jednym kierunku. „Tam iz powrotem” to błędna technika, dzięki której paznokcie mogą zacząć się rozwarstwiać. Paznokcie łuszczące się są słabymi paznokciami i bardzo trudno jest w tym przypadku wykonać ostry manicure.

Opcje manicure dla ostrych paznokci

niebieski manicure

Ostra forma, jak już wspomniano, implikuje wymaganą długość paznokci. A to oznacza, że ​​powierzchnia płytki paznokcia będzie na tyle duża, że ​​na ostrych paznokciach wykonamy manicure o dużych, skomplikowanych wzorach i wzorach w szerokiej gamie kolorystycznej i zestawień – jasnej, francuskiej, różowej czy jaskrawej czerwieni.
Dzięki takim początkowym możesz „pokonać” ostrość końcówek w projektowaniu gwoździ – na przykład za pomocą geometrycznych akcentów. Te i inne pomysły znajdują się w naszym wyborze zdjęć.

Akwarium

To bardzo praktyczna technika zdobienia paznokci. Wzór stworzony na ostrych paznokciach jest niejako „ukryty” między warstwami przezroczystego lakieru lub żelu. Tak powstaje efekt “akwarium” – wydaje się, że rysunek jest zanurzony w wodzie. Zaletą tego projektu jest to, że przez długi czas nie wymaga aktualizacji. Dzięki przezroczystemu tłu paznokcie mogą niezauważalnie rosnąć.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: