40 pomysłów na karmelowy manicure

Manicure to rytuał wszelkich piękności – poszukiwanie nowych kolorów, wzorów i kształtów. Trendy w modzie na paznokcie zmieniają się błyskawicznie. 2020 oferuje nową paletę – paznokcie karmelowe. Ciepłe odcienie cappuccino z karmelem, toffi, lizaki, solony karmel – wszystkie te słodkie nuty są u szczytu popularności.

Jesteśmy w Radosny szczeniak postanowiliśmy dowiedzieć się bardziej szczegółowo, jakie projekty oferuje manicure karmelowy.

Stylowy i modny

Nowy odcień jest modny wśród mistrzów manicure i fanów pastelowych kolorów. Paznokcie karmelowe nadają się na każdą porę roku, można je nosić przez cały rok.

Oprócz klasycznych odcieni nude, które nigdy nie wyjdą z mody, w tym sezonie pojawia się intensywniejsza paleta kolorów. Łączy klasyczne melodie mleka i pudru, kolory miodu i czekolady, „cukierkowe” rysunki na paznokciach. Paznokcie karmelowe są eleganckie i kobiece. Wyglądają na dowolny kształt: krótkie, owalne, kwadratowe, w kształcie migdałów, a nawet długie szpilki.

Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 1 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 2 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 3 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 4 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 5 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 6 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 7 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 8 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 9 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 10 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 11 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 12 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 13 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 14 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 15Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 16

Niezależnie od tego, czy pragniesz spokojnego manicure, czy marzysz o nurkowaniu w głębiny karmelu, z pewnością znajdziesz projekt, który Ci odpowiada. Delikatny manicure w pastelowych kolorach idealnie wpasuje się w wizerunek marzycielskiej i romantycznej dziewczyny. Połączenie pastelowych lakierów, karmelu i żółtych tonów wielu osobom przywodzi na myśl pyszne desery.

Kolejnym nowym trendem w manicure jest karmelowa latte, która czerpie inspirację z ciepłych tonów pysznego karmelowego cappuccino. Błyszczące lub matowe, z brokatem lub wzorami – paznokcie karmelowe zyskały ogromną popularność we wszystkich sieciach społecznościowych. Są idealne na każdą okazję i dla karnacji.

Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 17 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 18 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 19 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 20 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 21 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 22 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 23 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 24 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 25 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 26 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 27 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 28 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 29 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 30 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 31 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 32Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 33

Jak łączyć karmelowo-mleczne paznokcie

Śledzenie trendów w modzie jest ważne, ale musisz zastanowić się, czy masz twarz, więc nie zapomnij spojrzeć na kolor skóry. Zawsze możesz znaleźć kombinacje, które wyglądają najlepiej. Proste triki – więcej mleka, mniej brązów, trochę brokatu, a stworzysz swój karmelowy manicure. Dla osób o chłodniejszych odcieniach skóry idealnym połączeniem jest karmel z jasnym różem i szarością.

Ten projekt jest odpowiedni w każdej sytuacji, czy to oficjalne wydarzenie, czy manicure na co dzień. Paznokcie w kolorze mlecznego karmelu w połączeniu z naturalnym makijażem, który bawi się kolorami złota i szampana, to całkiem udana kokarda biurowa.

Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 34 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 35 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 36 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 37 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 38 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 39 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 40 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 41 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 42 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 43 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 44 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 45 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 46 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 47 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 48 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 49 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 50 Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 51Karmelowy manicure - 80 pysznych pomysłów na paznokcie 52

Modne obrazy karmelowe: nuty jesieni i lizaki

Manicure karmelowy jest idealny poza sezonem. Aby rozjaśnić nastrój, dodaj jesienny wzór lub po prostu pomaluj swój palec serdeczny na złoto. Zaleca się, aby styliści paznokci nie ograniczali się do brązu, ale mieszali szmaragd, bordo, fiolet lub jasnoniebieski. Dopasowanie odcieni brązu, beżu, różu tworzy niepowtarzalną karmelową paletę. Zdjęcie manicure karmelowego to świetne źródło inspiracji.

READ
Manicure na lato do pracy: 30 najciekawszych i najbardziej eleganckich pomysłów

Słony karmel, wielbłądzi kolor, różne słodycze – genialne pomysły na manicure będą trwać przez cały rok. I nie pozostawi nikogo obojętnym.

Co przychodzi ci na myśl, gdy słyszysz słowo karmel? Delikatny solony karmel w stonowanym kolorze, którym polewa się lody? Lub jasne słodkie wielokolorowe cukierki na patyku? Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej takiemu trendowi jak manicure karmelowy i opowiedzieć o różnorodności wzorów, jakie oferuje.

Pomysły i trendy w manicure karmelowym

Posolony Karmel

Jak wygląda solony karmel, na pewno wielu z Was już wie. A to naprawdę dobry odcień na manicure. Odcienie karmelu można bezpiecznie przypisać nagości. Oznacza to, że są idealne na każdy obraz i na każdą sytuację. Ten kolor świetnie prezentuje się na paznokciach w stylu biznesowym lub casualowym, gdy jakiś detal lub ubranie jest również wykonane w podobnej kolorystyce. Dodaje całości i elegancji całemu wyglądowi.

Kolor karmelowy najlepiej prezentuje się w wersji błyszczącej, kiedy przypomina lejący się płynny karmel, bawiąc się cukrowym połyskiem. Matowa warstwa wierzchnia może odebrać całą szlachetność odcienia, czyniąc go nijakim. Kolor solonego karmelu wygląda równie dobrze na krótkich paznokciach, jak i na długich, nawet o odpowiedniej długości. Jednocześnie kształt nie odgrywa żadnej roli, ale nadal lepiej wybrać kształt migdała, który będzie odpowiedni w 2020 roku, owalny lub spiczasty.

Manicure karmelowy: pomysły i trendy 2020
toffi mleczne

Toffi mleczne są nam wszystkim znane od dzieciństwa. Utknęły w nich zęby, ale cóż za słodycz! Ale teraz proponujemy ucieleśnienie koloru mlecznego toffi w manicure. W rzeczywistości ten jasny beż, a nawet kremowy kolor, wszyscy nazywają nago. Ale jeśli lakiery i lakiery żelowe w odcieniach różowawych lub nawet liliowych można przypisać aktom, to tutaj porozmawiamy o czystym jasnym beżu, kolorze kawy z mlekiem, kolorze toffi.

Podobnie jak odcień solonego karmelu, mleczne toffi pasuje absolutnie do wszystkiego. Wielokrotnie mówiliśmy, że odcienie nude już dawno stały się achromatyczne, to znaczy połączone z dowolnym innym odcieniem. Dlatego jasny beż i krem ​​można łączyć z innymi odcieniami palety kolorów. Jasne odcienie nude szczególnie dobrze wyglądają w połączeniu z brokatem i cekinami – wybierz złoto lub srebro, w zależności od tego, jaką biżuterię lub biżuterię nosisz.

READ
Francuski z kwiatami: 25 eleganckich pomysłów na wyrafinowane natury!


kolor wielbłąda

Ten odcień stał się jednym z najmodniejszych w 2020 roku. Nie jest to zaskakujące: jest bardzo szlachetny i arystokratyczny, nawet na niedrogich rzeczach wygląda na status i luksus. Kolor camel jest nieco ciemniejszy od koloru solonego karmelu. Nazywa się „camel”, ponieważ przypomina sierść wielbłąda, jeszcze nie całkiem brązową, ale dość bogatą, z ciepłym żółtawo-terakotowym odcieniem.

Na paznokciach ten kolor wygląda dobrze, jeśli nie łączy się z ciemną skórą. W innych przypadkach radzimy łączyć kolor camel z podobnymi kolorami. Manicure wygląda świetnie, gdy paznokcie na każdym palcu zmieniają odcień z ciemnego na jasny. Oznacza to, że możesz wziąć ciemną czekoladę na początek, pomalować następny paznokieć odcieniem mlecznej czekolady, zrobić kolor wielbłąda na środku, a następnie kontynuować odcienie solonego karmelu i jeszcze jaśniejszego mlecznego toffi.

Kolorowy karmel w paski

A jeśli już zaczęliśmy mówić o karmelowym manicure, to wcale nie musi to być naprawdę karmelowy kolor. Dla wielu słowo „karmel” kojarzy się właśnie z jasnymi wielobarwnymi karmelkami na patyku. I z pewnością potrafią zadziwić różnorodnością kolorów, odcieni i wzorów. Im jaśniejsze wykonanie takiego manicure, tym lepiej. Tutaj możesz bezpiecznie pobawić się zestawieniem kontrastowych odcieni, a nawet zakryć wzór matowym topem.

Tradycyjne wykonanie wielobarwnych karmelków łączy się z białymi paskami. Przyjmuje się, że w słodyczach jest to karmel mleczny lub śmietankowy. Szczególnie istotne są czerwone i białe karmelki – ten wzór manicure jest bardzo popularny na święta Nowego Roku, ponieważ kojarzy się z czerwono-białymi patyczkami-haczykami z karmelu. Wiosną i latem możesz przeplatać białe paski z jasnymi, a nawet neonowymi kolorami: różowym, jasnozielonym, niebieskim, żółtym, fioletowym.

„Cukierkowe” rysunki na paznokciach

Jednak słodycze i karmelki zasługują na to, by „zamieszkać” na twoich paznokciach i zupełnie osobno – jako wzór na płytce paznokcia. Bardzo łatwo jest wykonać taki wzór w postaci zawiniętych cukierków, karmelków, a nawet lodowych babeczek czy innych słodyczy. Ten wzór idealnie nadaje się na letni manicure – doda beztroski i prawdziwie wakacyjnego nastroju. Tak, raczej nie zrobisz wielokolorowego manicure w biurze, ale podczas wakacji lub wakacji nad morzem możesz sobie na to pozwolić.

Rysunki można wykonać nie tylko na długiej płytce paznokcia, ale także na krótkich paznokciach. Rysunek może być obecny tylko na jednym palcu lub na każdym – wszystko zależy od twojego pragnienia i wyobraźni. Jako tło dla rysunków cukierków zaleca się wybrać tradycyjny biały kolor. Przypomina białą kartkę papieru, dlatego nadaje się do wykonania rysunku lub wzoru w dowolnym kolorze. Możesz również wybrać pastelowe jasne kolory – niebieski, różowy, lawendowy, a także te same odcienie beżu i kremu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: