40 filmów, które zwiększają poczucie własnej wartości kobiet

40 FILMÓW ZWIĘKSZAJĄCYCH SAMOOCENĘ KOBIET
Oszczędzaj, aby nie stracić
1. „Sekret” (2006)
2. „I w duszy tańczę” (2004)
3. „Elegia” (2008)
4. Żołnierz Jane (1997)
5. Czarna księga (2006)
6. Głowa w chmurach (2003)
7. „Droga rewolucji” (2008)
8. Życie w różu (2007)
9. Dziecko za milion dolarów (2004)
10. „Nierealna Północ” (2007)
11. Diabeł ubiera się u Prady (2006)
12. Anna Pawłowa (1983)
13. „8 kobiet” (2001)
14. Panowie wolą blondynki (1953)
15. Joanna d’Arc (1999)
16. „Królowa” (2005)
17. Złoty Wiek (2007)
18. Kochanek (2004)
19. „Fortepian” (1992)
20. „Puszkin – ostatni pojedynek” (2006)
21. „Cyrulik syberyjski” (1998)
22. „Radca stanu” (2005)
23. „Lustro ma dwie twarze” (1996)
24. Erin Brockovich (2000)
25. Frida (2002)
26. „Jedz, módl się, kochaj” (2010)
27. Zapłać innym (2000)
28. Pasażer (2008)
29. „Czekając na cud” (2007)
30. Anna Karenina (2013)
31. Inna dziewczyna Boleyn (2008)
32. Kwiat pustyni (2009)
33. „Anna Niemiecka. Sekret białego anioła ”(2012, serial telewizyjny)
34. Safona (2008)
35. Czarna Wenus (2010)
36. „Hrabina de Monsoro” (1997, serial telewizyjny)
37. Łatwe pieniądze (2008)
38. Dalila (2005)
39. „Furcewa. Legenda Katarzyny ”(2011, serial telewizyjny)
40. „Fiolet morski” (2009)

40 FILMÓW, KTÓRE PODNOSZĄ SAMOOCENĘ KOBIET. Oszczędzaj, aby nie stracić.

Dziewczyny, które chcą nabrać formy i schudnąć? W WK.

Dziewczyny, które chcą nabrać formy i schudnąć? W VK pojawił się bot z bardzo fajnymi przepisami PP i to za darmo!
Oto link, użyj go – https://vk.com/im?sel=-207272602
Wideo „Przepis”:

Dziewczyny, które chcą nabrać formy i schudnąć? W WK.

Bransoletka wykonana z kamieni naturalnych. Cena to 425 rubli. Bezpłatna wysyłka na terenie Federacji Rosyjskiej oraz.

Bransoletka wykonana z kamieni naturalnych.
Cena 425 zł
Bezpłatna wysyłka na terenie Rosji i WNP
Płatność po otrzymaniu i przymierzeniu bransoletki
Aby zamówić, kliknij link https://www.wildberries.ru/catalog/90687581/detail.aspx?targetUrl=GP

Bransoletka wykonana z kamieni naturalnych. Cena to 425 rubli. Bezpłatna wysyłka na terenie Federacji Rosyjskiej oraz.

Szukasz prezentu, który na pewno Cię zaskoczy? Wybierz zegarek ze swoim osobistym.

Szukasz prezentu, który na pewno Cię zaskoczy?
Wybierz zegarek z własnym grawerem!
Promocje na wiele modeli: vk.cc/avCzex
Sprawdź koszt: vk.me/giftree

Szukasz prezentu, który na pewno Cię zaskoczy? Wybierz zegarek ze swoim osobistym.

Chrupiące ziemniaki bez smażenia. Będziesz potrzebować: – Ziemniaki – 1 kilogram,

Chrupiące ziemniaki bez smażenia
Potrzebne będą:
– Ziemniaki – 1 kilogram,
– Sól – 1 łyżeczka,
– olej roślinny (pieprzowy, czosnkowy, włoskie zioła, papryka)
– Mąka – 2 łyżki.
Do sosu będziesz potrzebować:
– Miód – 1 łyżka stołowa,
– Śmietana – 2 łyżki,
– Musztarda – 1 łyżeczka.
Piec w piekarniku przez 25-30 minut w 180 stopniach.

Oferujemy Państwu wybór filmów przygotowanych przez psycholog Natalię Grace. Te filmy powinna obejrzeć każda kobieta, ponieważ pomogą one zwiększyć poczucie własnej wartości kobiet!

Zbyt wiele kobiet nie docenia siebie. Stąd problemy w relacjach, z pieniędzmi, z samorealizacją. Odpowiednia samoocena to wszystko!

READ
10 osób o najbardziej niesamowitych kolorach skóry na świecie

Zobacz też: Michaił Łabkowski: Wysoka samoocena rekompensuje wszystko inne

David Kepes to literat w średnim wieku, który zarabia na życie ucząc w college’u. David zawsze chciał zachować wolność osobistą, dla której zostawił zarówno rodzinę, jak i całe swoje poprzednie życie. Zadowolony jest z niewiążącej relacji z kochanką, ale tylko do momentu, gdy naprawdę się zakocha. Consuela to młoda studentka, która wywróciła do góry nogami cały znajomy świat profesora.

Kandydatka do US Navy, senator Lillian DeHaven, nie zgadza się, że kobieta nie ma miejsca w marynarce wojennej. Porucznik Jordan O’Neill musi przejść rygorystyczne szkolenie Navy SEAL, które eliminuje do 60 procent kandydatów płci męskiej, aby udowodnić, że kobieta może również służyć w Navy SEALs.

Film opowiada o życiu światowej sławy francuskiej piosenkarki i aktorki Edith Piaf. Nie ma chyba na świecie osoby, która nie słyszałaby tego imienia, ale mało prawdopodobne jest, aby ktokolwiek znał dramatyczny los tej legendarnej kobiety.

Edith Piaf urodziła się w rodzinie nieudanej aktorki i akrobatki. Nawet w młodym wieku matka porzuca ją, oddając rodzicom. Gdy jego ojciec wraca z frontu, podnosi małą Edith i zabiera go do swojej matki w Normandii.

Nie sposób również nie zauważyć, że Piaf była niewidoma do szóstego roku życia, ale zdarzył się cud i odzyskała wzrok. Edith dorastała w biedzie i w najstraszniejszych warunkach, ale dzięki swojemu charakterowi i talentowi, po przejściu bardzo ciernistej ścieżki, wciąż była w stanie spełnić swoje marzenie i wspiąć się na wielką scenę.

Główną bohaterką obrazu jest młoda dziewczyna o imieniu Maggie Fitzgerald. Pracuje jako kelnerka w barze, ale ukochanym marzeniem dziewczyny jest zostanie zawodową bokserką. Pewnego dnia Maggie idzie do sekcji bokserskiej i prosi starszego trenera Franka Dunna, aby zaczął ją trenować. Ale on odmawia, bo nie trenuje kobiet.

Ale Maggie nie wycofuje się i zaczyna samodzielnie trenować. Wytrwałość dziewczyny przyciąga uwagę starego przyjaciela Franka, Eddiego Dupree, który powoli zaczyna ją szkolić. Okazuje się, że Maggie ma prawdziwy talent. Kiedy podopieczny Dunna, z którym wiązał duże nadzieje, odchodzi od trenera, Frank wciąż się poddaje i postanawia trenować Maggie.

Wkrótce zaczyna wchodzić na ring i bardzo szybko zyskuje popularność, ponieważ prawie za każdym razem nokautuje swoją przeciwniczkę.

Andrea jest zwykłą dziewczyną z prowincjonalnego miasteczka, swoją pracą i inteligencją zawsze odnosiła sukcesy w nauce. Po pomyślnym ukończeniu uniwersytetu jest w rozsypce, nie może znaleźć prestiżowej i dobrze płatnej pracy, ale byle tylko nie chce jechać tam, gdzie chce. W rezultacie, po przypadkowym znalezieniu ogłoszenia o poszukiwaniu asystentki dla głowy, z entuzjazmem udaje się do agencji.

Jak się okazało, dziewczyna referencyjna była potrzebna samej Mirandzie Priestley, legendarnej liderce jednego z odnoszących największe sukcesy magazynów o modzie. Ale Andrea nie ma zielonego pojęcia o modzie, ubiera się w wygodne i praktyczne ubrania w odcieniach szarości i w ogóle o siebie nie dba. Jakie było zdziwienie wszystkich pracowników magazynu, gdy ich despotyczny przywódca mimo to zatrudnił tę małą dziwkę.

READ
Czego najbardziej boją się różne znaki zodiaku?

Wracając ze spaceru po lesie, Joanna d’Arc widzi płonącą wioskę. Biegnąc do swojego domu, jest świadkiem morderstwa i gwałtu na swojej starszej siostrze. Uciekając przed najeźdźcami, przychodzi do klasztoru, gdzie spowiadając się przed księdzem, mówi, że chciałaby przebaczyć mordercom, ale nie może tego zrobić.

Jeanne udaje się do Chinon do Dauphin Charles i prosi go o przyjęcie jej do wojska. Młoda dziewczyna, do której dyspozycji są dwa oddziały żołnierzy, zadaje Brytyjczykom kilka miażdżących klęsk. A po czterodniowej krwawej bitwie wyzwala Orlean. Wieść o jej wyczynach rozeszła się po całym kraju.

Zwykli ludzie ją chwalą, a żołnierze są gotowi podążać za nią w każdym momencie, oddając życie za ojczyznę i wiarę. Dzięki Joannie d’Arc koronę otrzymuje Karol VII, ale potem odwraca się do niej plecami.

Zobacz także:

Film opisuje relacje między królową Wielkiej Brytanii Elżbietą II a ówczesnym premierem Tonym Blairem na tle śmierci księżnej Diany. Ogromny ciężar odpowiedzialności wobec ludu Anglii spadł na barki Blaira, gdy z powodu osobistej straty królowa wycofała się do swoich posiadłości i nie wpuściła do siebie ani prasy, ani bliskich współpracowników.

I tylko premier był w stanie zminimalizować konsekwencje, które mogłyby doprowadzić do utraty wizerunku monarchii.

Erin Brockovich to emocjonalna, charyzmatyczna, impulsywna piękność, dwukrotnie rozwiedziona i z trójką dzieci na rękach, szuka pracy. Nie ma wykształcenia, ale Erin ma naturalny umysł, asertywność i pomysłowość. Pewnego dnia, gdy jaguar wpada do jej samochodu, Ed Masri zostaje prawnikiem Erin, który jednak przegrał sprawę w sądzie z powodu niegrzecznego zachowania swojego podopiecznego.

Ale Erin nie jest zagubiona i zmusza prawnika Mazri do zabrania jej do pracy. Kobieta bez opłat prowadzi sprawę, w której udaje jej się skontaktować z jedną korporacją, której produkty zatruwają środowisko. Setki rodzin mieszkających w rejonie skażonych zbiorników pada ofiarą korporacji, po czym ich domy zaczynają kupować…

W młodości Frida Kahlo ulega wypadkowi samochodowemu. To wydarzenie zmieniło ją zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Jej przeznaczeniem jest leżeć w łóżku. Jej kochanek ją opuszcza. Wydawało się, że życie się skończyło. Ale bohaterka zaczyna rysować i dzięki temu stopniowo wstaje. Wychodzi za mąż za słynnego artystę Diego Riverę.

On raczej nie kocha Fridy, ale współczuje jej i współczuje z powodu wydarzeń, które przydarzyły jej się w przeszłości. I jest powód – kobieta odczuwa silny ból i dyskomfort z powodu konsekwencji wypadku. Oliwy do ognia dolewa fakt, że Diego jest kobieciarzem, któremu nie brakuje ani jednej spódnicy. Czego jednak tak naprawdę nie ukrywa przed żoną.

READ
Jak znaleźć męża po znaku zodiaku

Tragedia Fridy polega na tym, że bez pamięci, kochając swoich wiernych, zmuszona jest przez wiele lat znosić jego zdrady i żyć z nieustannym bólem fizycznym, prowadząc jednak pełne i bogate życie…

Odnosząca sukcesy pisarka Elizabeth nagle zdaje sobie sprawę, że życie wcale nie jest takie, jak by chciała. Kobieta postanawia rzucić wszystko i wyruszyć w podróż dookoła świata, by odnaleźć siebie. We Włoszech oddaje się gastronomicznym ekscesom, w Indiach próbuje wejść na duchową ścieżkę. I wreszcie na Bali spotyka prawdziwą miłość.

„Zapłać innym” (2000)

Film dla dzieci „Płać innym” opowiada o wierze w siebie i swojej sile. 11-letni chłopiec mieszka w dysfunkcyjnej rodzinie. Jest najprostszym siódmoklasistą, który w szkole nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale w domu znosi pijaństwo matki.

Myślisz, że w takich warunkach trudno marzyć o czymś globalnym? Ale w szkole Trevor otrzymuje zadanie: zastanowić się, jak zmienić świat i przekuć ten pomysł w czyn. Chłopiec postanowił uruchomić swój system: pomógł trzem osobom, a oni z kolei muszą pomagać innym.

Zgodnie z jego planem, w przyszłości ten „łańcuch pomocy” powinien rosnąć i coraz więcej ludzi będzie sobie pomagać, a świat zmieni się na lepsze. Wydawałoby się, że pomysł jest utopijny. I na początku to naprawdę nie działa. Trevor poddaje się – „naprawa” ludzkości nie powiodła się. Ale tylko na pierwszy rzut oka. Podejmuje kolejne próby iw końcu system „Podaj dalej” trafia do kolejnych miast. Historia Trevora może pokazać dzieciom, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Film opowiada historię somalijskiej top modelki Waris Dirie. Jednak film wcale nie opowiada o pierwszej czarnoskórej modelce, ale o pierwszej kobiecie, która otwarcie wypowiedziała się przeciwko obrzezaniu dziewcząt w krajach afrykańskich.

W wieku 13 lat z pomocą nieznanych sił udało jej się przedostać przez pustynię do stolicy Somalii, Mogadiszu. Wydawało się, że ktoś tam w niebie wspiera ją, aby w przyszłości ludzie w Afryce (i nie tylko) mieli łatwiejsze życie dzięki działalności Varysa. Tego wszystkiego jednak dowiecie się oglądając film.

Zobacz też: 15 filmów, których obejrzenie doda Ci energii i rozweseli

40 FILMÓW DO OBEJRZENIA, BY ZWIĘKSZYĆ SAMOOCENĘ KOBIET

Dodaj podpis

Tragiczny (ale wciąż piękny) film miłosny The Other Boleyn Girl wskrzesza kolejną kartę w historii angielskiej monarchii, kiedy król Henryk VIII oszalał na punkcie uroczej Anny Boleyn. Poświęcił jej wiersze, porzucił dawnych faworytów (m.in. siostrę Anny Marię), unieważnił małżeństwo z pierwszą żoną i ofiarował Boleynowi rękę i serce.

Jednak złe języki, pałacowi intryganci, szykani politycy i fakt, że Anna nie mogła urodzić dziedzica króla (narodziła się przyszła Elżbieta I) zrobiły swój brudny uczynek. Anna została oskarżona o zdradę stanu wobec króla, co było równoznaczne ze zdradą stanu, i została stracona w Wieży. Rolę nieszczęsnej drugiej żony króla zagrała Natalie Portman, jej ekranową siostrą była Scarlett Johansson.

READ
Top 5 najbogatszych znaków zodiaku

Zapisz w zakładkach i udostępnij wybór znajomym — czasem usłyszane w porę słowo lub myśl zaczerpnięta z filmu może zmienić życie.

Zobacz także:

  • Uzyskaj link
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • E-mail
  • Inne aplikacje

Popularne posty z tego bloga

20 filmów, które każda kobieta musi zobaczyć

Изображение

20 filmów, które każda kobieta musi zobaczyć 1. Życie w różu To bardzo głęboka i wrażliwa biografia francuskiej divy Edith Piaf, której życie było jak walka o prawo do życia, śpiewania i miłości, co samo w sobie jest znaczące. Ale stał się arcydziełem, bo po mistrzowsku oddał klimat Paryża, jednocześnie szalonego, dzikiego i czarującego, który wydaje się słodki i romantyczny tylko temu, kto go dobrze nie zna. Pewnie w takich warunkach rodzi się prawdziwy talent, ale to zupełnie inna historia. 2. Soldier Jane Film bez intryg i kosztownych bitew. Ale z drugiej strony jest chyba jednym z nielicznych, którzy rzetelnie pokazują nam, jaka może być siła woli człowieka. W tym przypadku kobiety. GI Jane ma kilka niezapomnianych scen, fabuła jest dobrze poprowadzona, więc stała się klasykiem. 3. Uśmiech Mony Lisy Nie znamy mądrzejszego kobiecego filmu. Uczy godności, odwagi, celowości. Ale o wiele ważniejsze jest coś innego – obraz

Maska, która sprawi, że Twoje włosy będą gęste i mocne

Intensywne wypadanie włosów w naszych czasach to dość częsty problem nie tylko mężczyzn, ale także kobiet. Przyczynami mogą być stres fizyczny lub emocjonalny, niedożywienie, zaburzenia równowagi hormonalnej, alergie, zła higiena i niewłaściwe stosowanie produktów do pielęgnacji włosów. Maska do włosów, receptura, którą się dzisiaj podzielimy, stymuluje wzrost nowych włosów w miejscach wypadania. Dodatkowo dogłębnie odżywi Twoje włosy i sprawi, że będą grubsze, mocniejsze i zdrowsze. Ta niedroga i łatwa metoda powinna być stosowana raz w tygodniu. Składniki są bardzo proste. Będziesz potrzebować: 1 jajko 1 dojrzały banan 1 łyżka miodu ½ szklanki (125 mililitrów) piwa Pokochasz to – Twoje włosy będą gęste, mocne i lśniące dzięki tym 5 skutecznym środkom! 100% już po 3-5 aplikacjach! Przygotowanie i zastosowanie: W misce rozgnieść banana i dodać jedno jajko. Dobrze wymieszaj, aż uzyskasz

10 perfum, które doprowadzą każdego mężczyznę do szaleństwa

Изображение

Nie jest tajemnicą, że zapachy wpływają na ludzką podświadomość. Może to równie dobrze wykorzystać każda kobieta, która chce przyciągnąć członka płci przeciwnej. Oferujemy małą ściągawkę dla pięknych pań. Dla Twojej uwagi 10 perfum, które doprowadzą każdego mężczyznę do szaleństwa. Zawsze możesz znaleźć więcej interesujących artykułów i filmów na naszej stronie internetowej. 1. MIU MIU OD MIU MIU Pierwszy zapach marki – i 2% sukces: zapachy konwalii, róży i jaśminu brzmią tak jasno i kusząco, że natychmiast przyciągają uwagę. Otwierający się pieprzno-drzewnymi nutami zapach nagle staje się chłodny i odległy, tworząc wokół swojego właściciela zasłonę nie do zdobycia i tajemniczości. Przyciągaj i odpychaj – miłosna gra już się rozpoczęła! XNUMX. NOBLE LEATHER YVES SAINT LAURENT Paczula, ambra i wanilia tworzą niepowtarzalną orientalną ozdobę, która brzmi bardzo namiętnie i niecodziennie. Luksusowy, gęsty, tajemniczy zapach został stworzony specjalnie dla ro

READ
6 sposobów na rozpoznanie niewrażliwego faceta i uratowanie się przed nim na czas

Bezcenna zasada trzech

Ludzie na różnych etapach rozwoju starali się zrozumieć, czym jest „sens życia” i chcieli znaleźć swoje miejsce „pod słońcem”. Filozoficzne idee dotyczące budowy Wszechświata niejednokrotnie wprowadzały w błąd mędrców i ukrywały tajemnicę porządku światowego. Religia daje odpowiedź na te światowe pytania, które należy ujawniać w zależności od sytuacji lub pozycji danej osoby. Może nie jest to takie trudne, jak się wydaje? A my sami wymyślamy sobie problemy, zamiast po prostu cieszyć się życiem? Kiedyś mądry człowiek powiedział: „Są trzy rzeczy na świecie, na których zbudowane jest nasze życie”. Nie jest tajemnicą, że cyfra 3 ma magiczną właściwość i jest uważana za klucz we wszystkich religiach świata. Ludzie, którzy znają tę zasadę, odkrywają tajemnicę wszechświata i kierują swoje myśli we właściwym kierunku. 3 rzeczy, które nie wrócą: słowo, okazja, czas. 3 rzeczy, których nie powinieneś stracić: honor, pokój, nadzieja. 3 rzeczy, które są najcenniejsze w życiu: zaufanie, perswazja, miłość

10 książek, które każda kobieta powinna przeczytać

Изображение

Być może czytałeś te książki dawno temu. A jeśli jeszcze nie, to te 10 książek naprawdę warto przeczytać dla każdej kobiety. 1. Erich Maria Remarque „Życie na wypożyczeniu” To jest życie, w którym nie ma nic do stracenia. Kierowca wyścigowy Clairfe zabiera śmiertelnie chorą pacjentkę Lillian z sanatorium przeciwgruźliczego. Wiedząc, że zostało jej bardzo mało czasu do życia, marzy o spędzeniu reszty swoich dni w jasnych i niezwykłych okolicznościach. Opowieść, która cię rozrywa, a potem łączy w jedną całość, ale inną, zmienioną. Opowieść, która uczy doceniać życie i nie bać się śmierci. 2. Joanne Harris „Czekolada” Roman-delikatność, nasycona aromatami czekolady, lepkiego karmelu, świeżych ciast i tajemniczości. Karnawałowy wiatr przywiódł do prowincjonalnego miasteczka Lansquenet-sous-Tannes pięknych nieznajomych, matkę i córkę. Otwierają w mieście cukiernię – a życie mieszczan zmienia się na zawsze. Wspaniała książka o tym, że w każdej kobiecie żyje odrobina magii, a najważniejsze jest, aby móc ją poprawnie zastosować.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: